PetDiscont – recenze, slevový kupón

PetDiscont – recenze, slevový kupón

PetDiscont je e-shop, který nabízí chovatelské potřeby včetně doplňků a krmiv pro různé druhy domácích mazlíčků. Jak probíhá nákup na tomto e-shopu? Lze uplatnit na PetDiscont slevový kupón? A jaké má od zákazníků PetDiscont recenze?

PetDiscont působí na trhu již 22 let a specializuje se na prodej veškerých potřeb pro chov domácích mazlíčků. K sehnání jsou zde kromě krmiv pro různé druhy zvířat také všechny potřebné doplňky. Jaký konkrétní sortiment lze na e-shopu sehnat?

E-shop Zoohit nabízí při nákupu nad 799 Kč dopravu zdarma.

Získat dopravu zdarma na e-shopu Zoohit >

Sortiment e-shopu PetDiscont

Na PetDiscont.cz je možné, stejně jako například na e-shopu Zoohit, nakoupit kvalitní škrabadla pro kočky, vodítka, pelíšky a další potřeby pro psy a také pro ostatní druhy domácích mazlíčků. Konkrétně například pro hlodavce, ptáky či drobné savce.

TIP: Na prodej zboží určeného pro psy se specializuje e-shop BeCydog.

Na e-shopu PetDiscont lze nakoupit vše potřebné pro domácí mazlíčky.

K výběru jsou na PetDiscont také potřeby na akvaristiku a teraristiku, včetně všech potřeb pro údržbu akvárií a terárií a krmiv.

K sehnání je zde opravdu široká škála všech potřeb, krmiv a doplňků pro domácí zvířata. Výběr zboží se v každé kategorii liší v závislosti na druhu domácího mazlíčka. Všechny druhy krmiv jsou k sehnání také na e-shopu Krmeni.cz.

Nicméně na PetDiscont jsou k sehnání také potřeby pro koně a hospodářská zvířata nebo také potřeby na zahradu. Nechybí ani kategorie s produkty pro páníčky, kde se nachází například různé knihy.

E-shop PetDiscont nabízí také potřeby pro koně a domácí zvířata.

Jak nakupovat na PetDiscont?

Není těžké se zorientovat na e-shopu PetDiscont. Vše zboží je přehledně seřazené v kategoriích na liště v levé části. Zde si mohou zákazníci vybrat zboží přímo z kategorií určených jednotlivým mazlíčkům.

Pokud hledá zákazník konkrétní produkt, je možné jej vyhledat také pomocí vyhledávacího řádku, který se nachází v horní části obrazovky. Zde jsou k dispozici také záložky poskytující informace například o kontaktech nebo o reklamaci či průběhu nákupu.

Zorientovat se na e-shopu PetDiscont není složité.

PetDiscont slevy

Jaké slevy lze na PetDiscont využít? A jak na tomto e-shopu nakoupit levněji? Jednou z možností je sledovat aktuálně probíhající akce přímo na e-shopu. Například v záložce „Likvidace zásob“ je k dispozici zboží v akci.

Dále lze využít na PetDiscont slevový kupón. Jak takový slevový kupón získat? Stačí napsat do vyhledavače „Slevový kód PetDiscont“ a vybrat si nějakou z dostupných slev, kterou lze poté uplatnit v košíku při nákupu.

Stejným způsobem lze získat a využít slevový kupón Zoohit. Stačí zadat do internetového vyhledavače „Zoohit sleva“ a zvolit jednu z dostupných slev.

PetKlub

PetKlub je věrnostní program e-shopu PetDiscont, díky kterému lze také ušetřit na nákupech v tomto internetovém obchodě. Aby se zákazník mohl stát členem klubu, musí se nejprve zaregistrovat.

Také registrace do věrnostního klubu na e-shopu SUPERZOO přináší zákazníkům výhody.

Zaregistrovat se do Family klubu SUPERZOO >

Poté sbírá zákazník za každý nákup body s tím, že jeden bod se rovná 1 Kč. Nasbírané body lze poté uplatnit jako slevu na vybrané zboží z nabídky e-shopu. Pokud zákazník nevyužije body po jeden rok, dojde k jejich vynulování.

Zaregistrovat se do PetKlubu se vyplatí.

PetDiscont prodejny

PetDiscont provozuje prodejnu na adrese Dr. Milady Horákové 2240/2,
66902, Znojmo.

Zde je možné si zboží vyzvednout, poradit se o výběru, nebo vyřídit reklamace či provést potvrzení záručního listu. U prodejny je pro zákazníky k dispozici také parkoviště.

PetDiscont platba

Na e-shopu PetDiscont je možné platit třemi způsoby:

  • hotově při osobním odběru
  • online platební kartou
  • převodem na účet

Způsob platby si zákazníci vyberou při objednání zboží.

PetDiscont doprava

Na e-shopu PetDiscont je možné zvolit z několika možností dopravy. Přepravu zásilek zajišťují společnosti PPL, DPD, WeDo a Česká pošta. Ceny závisí na velikosti a hmotnosti balíku a vybraném dopravci. Kompletní seznam všech dopravních služeb a cen je dostupný na stránkách e-shopu.

TIP: Před výběrem dopravce je dobré si přečíst jejich hodnocení. Dostupné je například PPL recenze nebo Česká pošta recenze.

Zboží je možné také vyzvednout osobně na některé z poboček Zásilkovny. Za tuto službu je účtováno 69 Kč. E-shop zajišťuje také dopravu na Slovensko, a to prostřednictvím společnosti PPL.

U každé kategorie nabízí PetDiscont zboží s dopravou zdarma. Za doručení těchto produktů zákazník tudíž nic nezaplatí, pokud dodrží váhový limit a nezkombinuje těžké a křehké zboží.

Dopravu zásilek z e-shopu PetDiscont zajišťuje několik společností.

PetDiscont recenze

Recenze na e-shop PetDiscont jsou na portálu Heureka především kladné. V celkovém hodnocení od zákazníků obdržel e-shop 93 % a 4,7 hvězdiček z 5.

Recenze na e-shop PetDiscont jsou především kladné.

Zákazníci si nejvíce chválí ceny e-shopu, rychlost doručení zboží, výběr zboží a spolehlivost a komunikaci e-shopu. Naopak v negativních recenzích se objevilo několik stížností na problémy s doručením zboží.

Publikováno: 10. 05. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang