Wavita Klub zdraví – recenze, slevový kód

Wavita Klub zdraví – recenze, slevový kód

Klub zdraví Wavita je obchod zaměřující se na prodej výživových doplňků, kosmetických přípravků, stejně tak i zdravotnických potřeb. Aktivní a vitální život může žít naprosto každý, s pomocí Wavita klubu to jde však mnohem jednodušeji. Jak na e-shopu nakoupit, navíc se slevou?

V nabídce obchodu čeká na zákazníky zboží z různých oblastí výživových doplňků. Ať už tedy člověka trápí imunita nebo krevní oběh, Klub zdraví si dokáže poradit takřka s čímkoliv.

Registrovaní zákazníci mohou využít dopravu zdarma již od 490 Kč.

Získat členství ve Wavita Klubu zdraví >

Co je Klub zdraví?

Wavita patří do skupiny Stada Group, která se může pyšnit 125letou historií v oblasti farmacie. Klub zdraví poskytuje dokonalou péči na cestě zdravým a vitálním životem.

Na e-shopu můžeme najít produkty značky Walmark, jež dominuje na středoevropském trhu v oblasti zdravotní péče. Mimo Českou republiku lze výrobky společnosti nakoupit v dalších 49 zemích a služby Klubu zdraví využívá téměř 180 000 zákazníků.

Mimo Walmark se však jedná i o značky jako Biopron, Proenzi nebo Urinal, které lze nakupovat přímo zde.

Konkrétně Wavita Klub zdraví na trhu působí již od roku 1994 a veškeré zboží v obchodě pochází přímo od výrobců, čímž je pro zákazníky zajištěna 100% spolehlivost a příznivé ceny.

I proto je Klub zdraví velmi vyhledávaným českým e-shopem v oblasti zdravotní péče.

Rozsáhlá nabídka výživových doplňků za příznivé ceny, to je Wavita Klub zdraví.

Nabídka Wavita Klubu zdraví

Imunita, duševní zdraví nebo funkce svalů, potřebnou kategorii si na Wavita najde naprosto každý. E-shop působí velmi organizovaně a jednotlivé produkty jsou seřazeny v několika záložkách.

Zákazníci si tak mohou vybrat zboží dle potřeby či situace, samotné kategorie pak vypadají následovně:

  • imunita
  • speciální nabídky
  • značky
  • podle potřeby
  • podle situace
  • rodina

Je však zapotřebí uvést, že v jednotlivých kategoriích lze zboží nadále třídit dle potřebné podkategorie. Kupříkladu v záložce ,,Podle potřeby“ lze tedy najít produkty určené pro detox, zdraví kloubů a svalů, krevní oběh, močové cesty nebo energii a vitalitu.

Na své si zde přijdou i celiakové a vegetariáni, pro které je ve Wavita klubu připravena vlastní kategorie. Vstoupit do obchodu Wavita je možné zde.

Suroviny na vaření pro vegany a vegetariány a řadu špičkových raw produktů v BIO kvalitě nabízí Svět plodů Zlín, Brno a Olomouc. Nakoupit lze také na e-shopu Světplodů.cz.

Nemusí se jednat vždy jen o problémy se zdravím. Předcházet potížím a pečovat o své tělo je důležitý proces, který může každý podporovat například užíváním vitamínů. I těmi Wavita disponuje ve své rozsáhlé nabídce.

Přes 950 produktů za příznivé ceny pro zdravější život.

Vstoupit do obchodu Wavita >

Nakupování na Wavita

Zdraví by mělo být pro člověka vždy na prvním místě, a proto je Klub zdraví dokonalým partnerem na cestě zdravým životním stylem.

Doplňky výživy nikdy nenahradí aktivní pohyb nebo pestrou stravu. Nicméně svými účinky mohou celý proces podpořit a výrazně ulehčit. Klub zdraví má ve svém portfoliu přes 950 výrobků, díky kterým může člověk svému tělu dopřát jen to nejlepší.

Podobné zboží lze nakupovat i v klasických zákazníkům známých lékárnách. Jedná se například o Dr. Max, Benu, Lékarnu.cz nebo Pilulku.

Každý produkt obsahuje detailní popis dávkování, složení, které je doprovázeno hodnocením všech předchozích nakupujících. Uživatelské recenze zákazníkům mnohdy ulehčují rozhodovací proces, tudíž jejich přítomnost ani zde není upozaděna.

Zákazníci mají u většiny zboží možnost výběru velikosti balení a některé produkty navíc obsahují i dárek zdarma. Prozkoumat nabídku Wavita klubu umožňuje tento odkaz.

Mimo dárky čekají na klienty Klubu zdraví akční nabídky, výhodná balení nebo atraktivní výprodeje.

Každý produkt obsahuje veškeré důležité informace včetně hodnocení zákazníků.

Zákaznický program Wavita

Další výhodné akce na zákazníky čekají v zákaznickém programu Klubu zdraví. Podmínkou vstupu je vytvoření registrace, a poté získání konkrétní úrovně. Ty nabývají celkem 3 podob, a to úroveň Gold, Silver a Registrovaní klienti.

Jednotlivé úrovně se liší na základě výše objednávek za uplynulý kalendářní rok a odvíjí se od nich i sleva z nákupu či cena dopravy.

Úrovně Gold zákazník dosáhne při objednávkách celkem za 3 990 Kč. Nižší úrovně Silver pak s nákupy nad 2 490 Kč. Poslední úroveň Registrovaní klienti je splněna, pokud zákazník nakoupí celkem do 2 489 Kč.

Registrace pro nové členy lze provést zde.

Konkrétní přehled výhod je vyobrazen na následující tabulce:

Registrovaní
klienti
SilverGold
stálá slevane4 %8 %
marketingová akcenenavýšená o 4 %navýšená o 8 %
individuální nabídkaanoanoano
dárek k objednávcepříležitostněanoano
doprava zdarmanad 690 Kčnad 590 Kčnad 490 Kč

Pravidelným nakupujícím se členství ve Wavita klubu zcela jistě vyplatí. Samotná registrace navíc nezabere víc než pár chvil a zákazníci si zde mohou pro větší pohodlí propojit Facebook účet.

Členové Klubu zdraví získají navíc slevu až 8 % při každé marketingové akci.

Získat slevy na Wavita >

Wavita Klub zdraví – doprava a platba

Při dokončení objednávky na zákazníka čekají hned 4 možnosti platby:

  • platba kartou
  • bankovním převodem
  • na dobírku
  • prostřednictvím služby Benefity

Dobírka je samozřejmě ještě o příslušnou částku navýšena. V samotném základu se však poštovné odvíjí od jednotlivých dopravců. O doručení zásilek se ve Wavita starají hned 3 společnosti.

Konkrétně se jedná o Českou poštu, společnost DPD a Zásilkovnu. Pokud se nejedná o členy klubu, doprava je u DPD zpoplatněna o 102 Kč, u České pošty je to 89 Kč a Zásilkovna si za doručení účtuje 45 Kč.

Při doručení je navíc možné i sledování zásilky DPD a sledování zásilky České pošty.

Objednávku na Wavita lze učinit přímo zde.

Případná reklamace zboží není nikterak složitá. Na e-shopu si lze stáhnout kompletní formulář určený pro vracení zboží, který stačí vyplnit a s neporušenou objednávkou vrátit.

Bez udání důvodu lze standardně zboží vrátit až do 14 dnů od obdržení zásilky.

Klub zdraví mimo jiné poskytuje i inspiraci pro zdravý životní styl prostřednictvím svých článků.

Slevový kód Wavita

Ačkoliv Wavita celou řadu produktů nabízí se slevou, celková objednávka může být ještě nižší, a to díky slevovému kupónu Wavita. Ten lze získat vícero způsoby.

Samotný Klub zdraví vytváří během roku nespočet slevových akcí na vybrané zboží, díky kterým může zákazník při nákupu ušetřit. Další možností je využití například cashback portálů.

Na Tipli lze získat jak slevový kupón Wavita, tak 3 % z každého nákupu zpět. Slevový kód lze uplatnit při platbě objednávky do příslušného pole.

Získat slevový kupón Wavita nebo cashback je možné na Tipli.cz.

I při samotných slevových akcích Wavita Klubu zdraví lze získat poměrně vysoké slevy. Při výprodejích se může jednat až o 30 % z celkové objednávky.

V kategorii Výhodná balení lze nakoupit až se 30% slevou na vybrané produkty.

Nakupovat na Wavita Klubu zdraví >

Recenze Klubu zdraví Wavita

Péči o zdraví by neměl nikdo opomíjet, jelikož špatné zacházení s vlastním tělem povětšinou již vrátit nejde. Wavita Klub zdraví se snaží svým zákazníkům poskytnout tu nejvyšší možnou podporu při cestě zdravým životem.

Ať už se jedná o doplňky stravy nebo dermatologické přípravky, na Wavita lze získat celou řadu produktů napomáhajících k vitálnějšímu životu.

I díky věrnostnímu programu se zákazníci do e-shopu rádi vracejí a uživatelské recenze hovoří rovněž velmi pozitivně. Většina zákazníků si chválí osobní přístup, rychlost dodání, ochotu a příznivé ceny. Výběr zboží je pak další plusem Klubu zdraví.

V případě jakýchkoliv nesrovnalostí je možné kontaktovat poradce, kteří jsou k dispozici na bezplatné infolince od pondělí do pátku. Pokud si zákazníci neví s přípravky rady ohledně jejich účinků, lze rovněž využít zdravotní poradnu Wavita.

Kontaktovat poradnu lze přímo na stránkách Klubu zdraví.

Klub zdraví je zde pro všechny, kteří chtějí pečovat o své tělo i mysl, navíc za velmi přijatelné ceny.

Publikováno: 02. 01. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang