Calzanatta – e-shop, recenze

Calzanatta – e-shop, recenze

Tato česká módní značka, která se zabývá dámským oblečením, oslovila velkou spoustu žen. A to především díky svým originálním a pohodlným kouskům. Co všechno módní značka Calzanatta nabízí? Jak se k této značce dostat a kde je zboží k sehnání?

Česká módní značka – už jen to, že je značka česká zaujme velké množství lidí. V posledních letech se velice dbá na podporu českých podnikatelů a prodejců. Díky svým originálním kouskům však zaujmou stovky žen. Své kolekce navrhují tak, že jsou kousky snadno kombinovatelné a perfektně k sobě ladí.

Na svých Facebookových stránkách i na Instagramovém profilu často sdíleli kousky z nových kolekcí.

V současné době jsou však jejich sociální sítě prázdné. Poslední příspěvky tam přistáli už před pár měsíci, v komentářích se zákazníky už nekomunikují, e-shop je nefunkční a žádná nová recenze v posledním roce. Jak to s touto značkou aktuálně je?

Nabídka značky Calzanatta

Jak již bylo zmíněno, tato značka se specializuje pouze na dámskou módu. Ve své nabídce nabízí Calzanatta šaty, bundy, plavky, svetry a mnoho dalšího. Alternativou mohou být například plavky Yoins stejnojmenného čínského obchodu.

Pravidelně přispívali na své sociální sítě fotkami nových kousků a vyfocených výloh jejich obchodů. Zákaznice v komentářích velice chválily zboží a vzájemně si kousky oblečení doporučovaly.

Ukázka podzimní kolekce z roku 2018.

Jak lze vidět na obrázku, kousky jsou opravdu výjimečné a originální. Celá kolekce je laděna do světle růžových a šedých odstínů, a vše k sobě perfektně ladí.

E-shop

Značka Calzanatta má založený e-shop. V říjnu roku 2018 na svých Facebookových stránkách své příznivce informovali o tom, že e-shop bude nějaký čas z technických důvodů mimo provoz.

Už je to více jak rok a půl a e-shop je stále uzavřený. Zákazníkům se na hlavní stránce omlouvají za komplikace.

E-shop je už více jak rok mimo provoz. Své zákazníky o tom informovali na svých Facebookových stránkách.

V tuto chvíli je možné zboží od Calzanatta nakoupit na bazaru Vinted.cz. Na této stránce lidé prodávají zboží, které už jen leží v jejich skříni a sami ho neunosí. Je to jeden ze způsobů, jak protřídit šatník a udělat radost někomu jinému. Nejčastější způsob dopravy je pak Česká pošta.

Kamenné prodejny

V popisku na svém Instagramovém účtu značka informuje své zákazníky o následujících 5 prodejnách:

  • prodejna Calzanatta Hranice na Moravě
  • prodejna Calzanatta Ostrava
  • prodejna Calzanatta Opava
  • prodejna Calzanatta Uherské Hradiště
  • prodejna Calzanatta Hodonín

Vzhledem k tomu, že sociální sítě ani e-shop už nějakou dobu nefungují, není jisté, že jsou kamenné obchody stále v provozu. O situaci, která se týká jejich kamenných obchodů nikde neinformovali. Předpokládá se, že snad alespoň ty stále fungují, a jejich oblečení tak může i nadále dělat radost spokojeným zákazníkům.

Oblečení ve stejném stylu za velmi podobné ceny nabízí z kamenných obchodů například Mohito, Sinsay, S. Oliver, Camaieu nebo C&A. Z internetových e-shopů pak zboží podobného stylu nabízí například About you nebo Zalando.

Recenze uživatelů

Není pochyb, že recenze uživatelů jsou jedním ze stěžejních faktorů, díky kterým si zákazník zboží nakoupí.

Například na velkém zdroji recenzí – Heurece, je to jedna chvála za druhou. Značka Calzanatta recenze rozhodně skvělé má.

Zákazníci si chválí jak kvalitu zboží, nízké ceny i rychlost dodání. Jako další plus rozhodně vnímají široký sortiment plný kvalitních a aktuálně trendy kousků.

Jediná nevýhoda, kterou zákazníci uvádí, je zavřený e-shop. Většina lidí, kteří recenze psali, využívali z velké části právě služby e-shopu. Přeci jen, kamenných prodejen není moc, proto jsou nákupy přes internet značně pohodlnější.

Publikováno: 29. 03. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenze

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang