Carpisa – recenze – kabelky, peněženky, kufry

Carpisa – recenze – kabelky, peněženky, kufry

Carpisa je italská značka, která se zabývá výrobou a prodejem módních doplňků. Carpisa nabízí kabelky, zavazadla a doplňky k nim. Výběr je víc než široký a z nabídky si vybere i ten nejnáročnější zákazník. U všech svých produktů má Carpisa smysl pro detail, aby zaujmulo nabízené zboží co nejvíc zákazníkovo oko. Jaké zboží Carpisa nabízí a za jaké ceny? Jak postupovat při reklamaci zboží? To vše nabízí tento článek.

Carpisa klade důraz především na svůj design, trendovost a především nabízí zboží za velmi dostupné ceny. Otevřené má pobočky po celém světě. Carpisa nabízí modelové řady, které jsou inspirovány zeměmi a městy – Barcelona, Istanbul, Dubai a jiné.

Carpisa e-shop

Carpisa nabízí zakoupení zboží i na svém e-shopu. Mnoho zákazníků vyhledává Carpisa e-shop kvůli tomu, aby si prohlédli, jaký sortiment Carpisa nabízí a za jaké ceny.

Carpisa disponuje svým vlastním e-shopem, který je sice v anglickém jazyce, ale ceny jsou uvedeny v korunách. Zákazník tak může nakoupit přímo z pohodlí domova.

Úvodní pohled na Carpisa e-shop.

Carpisa nabízí svým zákazníkům registraci, po které obdrží zákazník 15 % slevu na nákup.

Nabídka zboží Carpisa

Nabídka produktů je velmi široká. Zákazník nalezne jako produkty pro ženy, tak i pro pány. Dále jsou v nabídce i zavazadla.

 • Kabelky
 • Dámské peněženky, pánské peněženky
 • Tašky pro pány
 • Doplňky – klíčenky, pásky
 • Zavazadla

Pokud zákazník nechce objednávat zboží přímo z oficiálních stránek Carpisy, je možné využít jiné internetové e-shopy, které disponují produkty od této značky. Jedná se například o e-shop Glami.cz nebo UrbanStore.cz.

Carpisa během roku, stejně jako ostatní obchody, disponuje řadou výprodejů a slev. V tomto období je možné zakoupit veškeré kabelky, peněženky a zavazadla ze velmi výhodné ceny.

Carpisa kufry

Velmi výhodnou nabídkou u zavazadel jsou sety, které obsahují mnoho kombinací. Může se jednat o dva stejné kufry za, jinak, zvýhodněnou cenu, než při koupi každého zvlášť. Dále je možné zakoupit například kufr a batoh nebo sadu kufrů dle velikostí.

Carpisa kufry nabízí v různých výhodných setech.

Carpisa kabelky

Carpisa kabelky nabízí ve velkém množství a také dle různých typů. Na Carpisa e-shopu je možné vyhledat kabelky dle kategorie, ceny, barvy nebo seřadit dle ceny a názvu. Kategorií kabelek je celkem 6:

 • Velké kabelky
 • Kabelky přes rameno
 • Business kabelky
 • Psaníčka
 • Crossbody kabelky
 • Batohy

Carpisa kabelky jsou dostupné ve velmi široké cenové dostupnosti od 169 Kč do 2 849 Kč. U každé kabelky jsou vždy uvedené míry, aby si tak zákazník mohl představit velikost. Dále je u kabelky uváděný stručný popis produktu, z jakého je materiálu, a do jaké kolekce daná kabelka spadá.

Carpisa kabelky nabízí v různých provedeních a barevných variantách.

Carpisa peněženky

Carpisa peněženky nabízí jak pro dámy, tak i pro pány. Je možné vybrat ze široké nabídky peněženek, od malých až po ty velké. Zákazník také může vybírat z různých designů peněženek. K dispozici jsou i tzv. „Cardholdery“.

Carpisa peněženky jsou dostupné vždy v několika barevných variantách, aby si mohl zákazník lépe vybrat, která barevná kombinace se mu líbí nejvíce. U dámských peněženek Carpisa navíc nabízí barevnou kombinaci kabelky s peněženkou.

Dámské Carpisa peněženky jsou dostupné v různých provedeních a barevných kombinací.

Carpisa peněženky pro dámy nabízí v různých cenových relacích od 160 Kč do 750 Kč.

Pánské Carpisa peněženky může zákazník vybírat dle různých variant a stylů.

Carpisa peněženky pro pány nabízí v různých cenových relacích od 160 Kč do 1 200 Kč.

Způsob platby a dopravy

Pokud zákazník objednává zboží na Carpisa e-shopu, jsou k dispozici různé platební metody, jak zaplatit objednávku.

V případě, že má zákazník objednávku vyšší než 1 699 Kč, má dopravu zdarma. Je dobré mít toto na paměti, protože pokud by zákazník objednal zboží za menší hodnotu, tak se mu poštovné nevyplatí, protože je příliš drahé – 465 Kč. V tomto případě je pak lepší zboží zakoupit osobně na kamenné prodejně.

Doba dodání se liší dle toho, zda si zákazník zvolí standardní doručení nebo expresní doručení.

Standardní doručeníBěhem 6 pracovních dnů od objednávky
Expresní doručeníBěhem 4 pracovních dnů od objednávky

Doručení do České republiky zajišťuje přepravní společnost UPS.

Carpisa prodejny

Carpisa disponuje v České republice i kamennými prodejnami. V Praze se nachází celkem 3 prodejny, které jsou umístěné v nákupních centrech. Jedná se o následující prodejny:

Carpisa Praha, ZličínAdresa:
Metropole Zličín
Řevnická 1
Otevírací doba:
Po – Ne: 9:00 – 21:00
Carpisa Praha, ChodovAdresa:
Westfield Chodov
Roztylská 2321/19
Otevírací doba:
Po – Ne: 9:00 – 21:00
Carpisa Praha, Černý MostAdresa:
Centrum Černý Most
Chlumecká 765/6
Otevírací doba:
Po – Ne: 9:00 – 21:00

Další prodejnu Carpisa nabízí i Brno.

 • Carpisa Brno – Galerie Vaňkovka, Ve Vaňkovce 1

Carpisa recenze

Recenze od zákazníků na značku Carpisa a celkově hodnocení produktů jsou rozdělené na dvě části.

Jedna část zákazníků si produkty Carpisa velmi pochvalují. Chválí přehlednost kamenných prodejen, milou obsluhu, kvalitní zpracování produktů, zajímavý design, ale především velmi přijatelné ceny.

Druhá část zákazníků dává špatné recenze z důvodu špatného zapínání kabelek, rozlepování uší, špatná kvalita i u dražších modelů.

Každý zákazník si tak musí sám vyzkoušet, zda mu produkty Carpisa budou vyhovovat a splňovat očekávání od této značky.

Pokud by ovšem zákazník sháněl levnější variantu kabelek je možnost zakoupit AliExpress kabelky nebo Wish kabelky, které ale pravděpodobně nebudou tak kvalitní.

Publikováno: 23. 03. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenze

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang