AliExpress kabelky – recenze

AliExpress kabelky – recenze

Kabelka je nejvěrnějším pomocníkem každé ženy, aby mohla mít pohromadě a při ruce všechny své nejdůležitější věci. Čínský portál AliExpress kabelky nabízí ve velké míře a za velmi příznivé ceny, které stylově doplní každodenní outfit každé ženy. A navíc jsou s dopravou zdarma. Jaké kabelky na AliExpressu je možné nalézt? Jaké je jejich poštovné, clo a DPH? To vše nabízí tento článek.

Kabelky na AliExpressu patří mezi nejoblíbenější a velmi často vyhledávané produkty. Je možné vyhledat kabelky například podle využití, jako jsou třeba kabelky přes rameno, batohy nebo ledvinky, podle barvy nebo podle materiálu. Při vyhledávání je možné použít překladač v případě neporozumění a nutného přeložení textu.

AliExpress.com - TOP produkty s dopravou zdarma

Více než 100 milionů výrobků na jednom místě, spolehlivá zákaznická podpora, atraktivní slevy i doprava zdarma. To vše jsou důvody, proč je AliExpress jedním z nejoblíbenějších e-shopů současnosti.

Začít nakupovat

U výběru kabelky na AliExpressu nebo jiném čínském e-shopu, například u kabelky z Wish, je nutné sledovat recenze zákazníků na AliExpressu, kteří již daný typ koupili. Výsledná realita totiž může být úplně jiná, než nabízí prodejce na svých obrázcích.

AliExpress dámské kabelky bývají na obrázcích většinou krásnější, než výrobek, který pak zákazník obdrží. Ve vyhledávači na AliExpressu je možné vyhledat téměř jakýkoliv typ kabelky, na který si žena vzpomene:

  • Women’s Bags – dámské kabelky
  • Shoulder Bags – Kabelky přes rameno
  • Crossbody Bags – Malé kabelky přes rameno
  • Backpacks – Batohy
  • Clutches – Psaníčka

Vybráno bylo 6 tipů skvělých kabelek s největším zaujmutím pro oživení všedního dne a s poštovným zdarma na AliExpressu.

Velká shopper kabelka

Kabelka je vyrobena z koženky. Uvnitř kabelky je kapsička například na telefon nebo na klíče. Výrobce udává velikost šířka 36 cm x hloubka 11 cm x výška 30 cm. Je možné vybrat ze 7 barevných variant – černá, modrá, hnědá, růžová, bordó a petrolejová. Hodnocení produktu: 4,9 z 5.

Elegantní crossbody kabelka

Kabelka je vyrobena z koženky. Uvnitř kapsička na zip a malá kosmetická taštička. Má dlouhý popruh na nošení přes rameno a krátký popruh pro nošení v ruce. Výrobce udává velikost šířka 29 cm x výška 23 cm. Je možné vybrat ze 3 barevných variant – černá, hnědá, tmavě hnědá. Hodnocení produktu 4,8 z 5.

Mini batůžek se zlatými doplňky

Batůžek je vyrobený z koženky. Disponuje 2 kapsami, jedna velká hlavní a jedna malá vpředu pro věci, které je nezbytné mít rychle při ruce. Na zádech batůžku je otvor vhodný pro vývod sluchátek. Výrobce uvádí velikost šířka 16 cm x výška 19 cm x hloubka 6 cm. Hodnocení produktu: 5 z 5.

Psaníčko s hadím vzorem

Psaníčko je vyrobeno z koženky. Elegantně a neobvykle doplní outfit každé ženy. Uvnitř psaníčka jsou 2 přihrádky na klíče nebo telefon. Výrobce udává velikost šířka 32 cm x výška 22 cm x hloubka 1 cm. Je možné vybrat ze 4 barevných variant – hnědá, šedá, červená, běžová. Hodnocení produktu 4,8 z 5.

Módní ledvinka

Ledvinka je vyrobena z koženky. Ledvinka má 2 malé kapsičky, 1 střední kapsu zepředu a 1 velkou kapsu. Popruh je z jedné strany odepínatelný přes přezku a z druhé strany disponuje krátkým řetězem jako doplňkem pro oživení. Výrobce udává velikost šířka 31 cm x výška 10 cm x hloubka 15 cm. Je možné vybrat ze 4 barevných variant – černá, zelená, červená, bílá. Hodnocení produktu: 4,6 z 5.

Ratanová kabelka

Kabelka je vyrobena z ratanu. Oživí elegantně a zajímavě outfit na dovolené u moře nebo kdykoli v letních dnech. Je možné vybrat z různých velikostí a typů – kulaté nebo hranaté. Také je možné vybrat z různých barevných variant. Hodnocení produktu: 4,8 z 5.

Clo a DPH u kabelek

Největší výhoda při objednávce u většiny kabelek na AliExpressu je poštovné zdarma. Zákazník nesmí ovšem opomenout clo a DPH z Číny. Clo a DPH z AliExpressu se odvíjí od celkové částky jednotlivé zásilky. Podmínky pro DPH a clo se vztahují i na zboží, které je objednáno přes skryté odkazy na AliExpressu.

  • Clo ani DPH se neplatí v případě, že hodnota zásilky je do 22 €
  • DPH ve výši 21 % se platí v případě, že hodnota zásilky je vyšší než 22 € a nižší než 150 €
  • Od hodnoty vyšší než 150 € je nutné zaplatit DPH i clo

Z tohoto důvodu je určitě dobré mít na paměti, že pokud cena nakupovaného zboží přesáhne 22 €, pak je lepší zboží rozdělit do více objednávek.

Doručení zásilky

Po zaplacení AliExpressu za kabelky a po registraci na AliExpressu nutné k dokončení nákupu bývá ještě ten den nebo následující den zboží odesláno. Ve většině čínské e-shopy poskytují svým zákazníkům sledovací číslo zásilky, které slouží pro sledování zásilky z Číny. Sledovat zásilku lze na internetových stránkách České pošty. V případě připlacení poštovného doručuje zásilku přepravní služba DHL, která také nabízí sledování zásilky DHL.

Rizika spojená s nákupem kabelek

AliExpress dámské kabelky mohou být velice lákavé díky svým nízkým cenám a velkému výběru, ale je nutné dávat pozor na určitá rizika spojená s nákupem a výběrem. Ovšem se všemi riziky je nutné u levných produktů počítat.

Největší riziko hrozí v případě nákupu značkového zboží z AliExpressu. V případě, že je zboží nabízeno za velmi nízkou cenu, s největší pravděpodobností se jedná o padělek. Prodej fake značkového oblečení je v rámci čínských e-shopů velmi populární a v případě AliExpress kabelek to není výjimka.

Pokud zákazník touží po kvalitní značkové kabelce, je možná lepší se poohlédnout na jiných e-shopech s originálním zbožím. Krásné a jedinečné kabelky vyrábí například česká značka Dara Bags či Anekke, která je k dostání na e-shopu Different. Skvělou variantou jsou také ikonické italské kabelky Obag.

Kabelky je nutné objednávat s dostatečným časovým předstihem z důvodu několik týdnů trvajícího dodání zboží.

Další rizika ohledně nákupu kabelek na AliExpressu spočívají v kvalitě. Zboží může být špatně sešité a mohou z něj kdekoliv koukat nitě, tím pádem nemusí tak dlouho splňovat své účely. Kabelka také může dorazit poškozená.

Pokud by zákazník hledal kvalitnější kabelky, je možné navštívit e-shop nebo kamenné prodejny Carpisa. Širokou nabídku kabelek od nejrůznějších značek má také český e-shop Zoot. Cenově dostupné a zároveň módní kabelky nabízí CCC.

Publikováno: 25. 02. 2021

Štítky:

Recenze

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang