Colosus – recenze – vzduchovky a zbraně

Colosus – recenze – vzduchovky a zbraně

Colosus patří mezi největší prodejce zbraní bez povolení v České republice. Na tomto e-shopu však kromě pořádné dávky adrenalinu člověk pořídí také pyrotechniku, repliky zbraní nebo obranné prostředky. Specialisté na zbraně navíc naprostým nováčkům dokážou s výběrem první zbraně poradit. Co prozrazují o Colosus recenze? A jaké zbraně zde můžeme koupit?

V dětství si každý rád hraje na přestřelky, avšak pro opravdové zbraně člověk potřebuje povolení. Colosus zbraně nicméně patří do kategorie volně prodejných zbraní a střeliva, a tak není nutné skládat jakékoliv zkoušky.

E-shop Colosus.cz se rovněž zaměřuje na zbraně a příslušenství určené pro airsoft, přičemž nabídka obchodu čítá přes 2 desítky nejznámějších značek. Zbraně a střelivo Colosus distribuuje na český trh již od roku 2007 a v této oblasti hraje v tuzemsku hlavní roli.

Příslušenství pro airsoft a zbraně za nejnižší ceny? Zkuste nákupy v Číně.

Prozkoumat airsoft vybavení na AliExpressu >

E-shop Colosus.cz

Nákup na Colosus.cz je díky přehlednému rozcestníku opravdu jednoduchý. Veškerý sortiment je členěn do hlavních kategorií, které je možné nadále filtrovat dle potřeby. Nabídka Colosus disponuje několika tisíci naskladněných produktů.

Colosus poskytuje taktéž kompletní výbavu pro sportovní střelbu, která se v posledních letech těší rostoucí oblibě. Na e-shopu lze navíc pořídit veškeré potřebné příslušenství.

Colosus shop své produkty rozděluje na následující kategorie:

 • airsoft
 • zbraně
 • repliky
 • kuše
 • luky
 • pyrotechnika

Na své si zde tedy přijdou i nadšenci do sběratelských mečů či dýk. Colosus zbraně nadále členění dle dílčích podkategorií. V nabídce nechybí ani obranné pomůcky jako spreje, paralyzéry nebo teleskopické obušky.

Nabídka na Colosus.cz čítá přes tisíc produktů skladem.

Zbraně a střelivo Colosus

Colosus zbraně přináší českým zákazníkům na trh již 14 let a v oblasti vzduchovek a plynovek patří obchod mezi největší prodejce v zemi. Ať už se jedná o sport, zábavu či sebeobranu, Colosus poskytuje to nejlepší vybavení pro všechny účely.

V jednotlivých kategoriích mohou zákaznici vybírat zbraně dle ráže, plnění, typu hlavně, typu střeliva, režimu střelby, typu spouště, systému pohonu a v neposlední řadě také dle barvy.

Každý produkt je náležitě popsán a specifikován. Nakupující se tedy dozví vše potřebné od typu střeliva přes mířidla až po hmotnost a obsah balení.

Jaké zbraně lze tedy na e-shopu zakoupit?

Doplňky ke zbraním a se slevou lze nakoupit také na Wish.

Nakoupit se slevou na Wish >

Vzduchovky Colosus

Vzduchovky Colosus může zákazník nakupovat dle různých kritérií. E-shop pro své zákazníky distribuuje jak standardní vzduchové pistole a revolvery, tak vzduchovky dlouhé.

V nabídce obchodu mohou zájemci nakoupit pistole CO2, pistole PCP, dětské vzduchovky, dále pak pružinové vzduchovky, samopaly, pušky a také potřebné diabolky. Colosus vzduchovky prodává také v provedení s pístem GAS.

Vzduchovky Colosus lze na e-shopu nakoupit v různých provedeních.

Plynová pistole Colosus

Plynová pistole Colosus tvoří naprostý základ celého sortimentu. K nákupu si mohou zákaznici přihodit navíc i světlice a náboje. Mimo pistole se obchod soustřeďuje také na plynové revolvery.

Pokud ne e-shopu nakupuje naprostý začátečník ve střelbě a neví si rady s výběrem, mimo poradnu obchod svým klientům nabízí srovnávač zboží. Zde si lze tou nejjednodušší cestou porovnat zbraně, díky čemuž si člověk zakoupí tu nejlepší možnou variantu.

Plynová pistole Colosus patří mezi oblíbené produkty a nechybí zde ani například replika legendární zbraně Colt M1911.

Výběr je vskutku široký. Mimo plynovky a vzduchovky zde nadšenci do střelby mohou pořídit flobertky, Colosus zbraně T4E a rovněž veškeré doplňky, kupříkladu optiku, oleje, terče či náhradní díly.

Plynová pistole Colosus tvoří základ celého sortimentu.

Luky a kuše Colosus

Co by to bylo za kvalitní obchod se zbraněmi, kdyby v nabídce chyběli kuše a luky? S výběrem kuše Colosus dokáže poradit prostřednictvím profesionální poradny. Zde se navíc zájemci mohou dozvědět také o tom, jak vyměnit tětivu nebo lanoví kuše.

Kuše Colosus člení dle dílčích podkategorií:

 • kladkové kuše
 • reflexní kuše
 • pistolové kuše

V sortimentu pak samozřejmě nechybí ani samotné šípy, držáky, lovecké hroty, náhradní díly nebo optika. Podobným způsobem je členěna také kategorie luků, ve níž nechybí například luky skládací.

Každý produkt obsahují detailní fotografie a návod k obsluze.

Colosus nože

Střelecké produkty nejsou jedinými zbraněmi, které e-shop Colosus.cz nabízí. Do obranných pomůcek se řadí také nože, obušky a spreje. Colosus nože mají zákazníci možnost nakoupit od nepřeberného množství značek, nechybí navíc ani mačety a sekery.

Colosus nože opět třídí následujícím způsobem:

 • zavírací nože
 • multifunkční nože
 • nože s pevnou čepelí
 • vrhací nože
 • vystřelovací nože

Mimo toto zboží lze však ve stejnojmenné kategorie natrefit také na sekery, tomahawky, kladiva, lopaty, mačety a brousky. Každý produkt disponuje jiným materiálem, odlišnou rukojetí a ostřím. I proto se vyplatí využít již zmiňovaný srovnávač produktů.

Nabídka nožů Colosus je opravdu rozsáhlá, vybere si zde každý.

Airsoft zbraně a střelivo Colosus

Pro kompletní nabídku stačí navštívit web Colosus.cz, na němž si může zákazník produkty přehledně vyfiltrovat.

Airsoft patří mezi oblíbené adrenalinové aktivity, přičemž právě Colosus zbraně pro tento sport poskytují kompletní péči. V nabídce tak mohou nadšenci do této sportovní činnosti zakoupit jak pistole a revolvery, tak samopaly.

Provedení existuje hned několik, nicméně sortiment na Colosus.cz je slučuje téměř všechny. Právě proto zde nechybí populární značky jako Heckler & Koch, Ruger nebo Walther.

Colosus zbraně testuje ve vlastní zkušebně a všechny nabízené produkty jsou navíc homologovány státní zkušebnou zbraní.

Ohňostroj Colosus

Ohňostroje již dlouho dobu tvoří neodmyslitelnou součást velkých oslav a akcí. Pyrotechnika ani na e-shopu Colosus.cz není nikterak upozaděna, a tak zájemci o zpestření jakékoliv události právě zde najdou nepřeberné množství produktů na ohňostroje.

Dýmovnice, petardy, rakety, římské svíce, kompakty či exkluzivní ohňostroje na míru, na své si zde přijde opravdu každý. Sestavený kompaktní ohňostroj Colosus nabízí již od 2 889 Kč.

Případní zájemci mají na e-shopu k dispozici video, čímž se zamezí problému, že by si někdo pořídil takříkajíc zajíce v pytli. Každý ohňostroj obsahuje detailní popis včetně počtu ran a bezpečnostních pokynů.

Ohňostroj Colosus nabízí v různých provedeních, nyní dokonce se slevou.

Doprava a platba na Colosus.cz

Při objednávce nad 3 000 Kč získá zákazník dopravu zdarma.

Dostupnost zboží je vždy vyobrazena přímo u konkrétního zboží společně s předpokládaným datem dodání. Dostupní přepravci a jejich zpoplatnění je k dispozici v přiložené tabulce.

DopravaCena
Česká pošta – Balík na poštu79 Kč
Česká pošta – Balík do ruky89 Kč
Kurýr GLS89 Kč
Zásilkovna69 Kč
Osobní odběr – Colosus Třineczdarma
Osobní odběr – Colosus Brnozdarma

Colosus shop nepovoluje platbu kartou, což mnoho zákazníků považuje za jednoznačné negativum. Uhrazení objednávky pomocí platební karty je sice možné při převzetí, nicméně jedná se o jedinou možnou variantu spojenou s kartou.

Možnosti platby a jejich zpoplatnění vyobrazuje následující tabulka:

Platební metodaCena
Dobírka při převzetí – GLS50 Kč
Dobírka při převzetí – Česká pošta40 Kč
Hotově nebo kartou – Česká pošta30 Kč
Hotově nebo kartou – Zásilkovna30 Kč
Bankovní převodzdarma
Hotově nebo kartou na pobočce (Colosus Brno nebo Colosus Třinec)zdarma

Osobní odběr na některé z poboček není nikterak zpoplatněn, jedná se tak o nejlevnější variantu. Prodejny Colosus Brno a Colosus Třinec jsou stále otevřené, nicméně pražská pobočka Colosus Praha je z důvodu vládních opatření momentálně uzavřena.

Odběr v Zásilkovně Colosus umožňuje standardně taktéž, i přes fakt, že v přehledu dopravy a plateb na internetových stránkách e-shopu tento způsob dopravy není uváděn.

V případě volby České pošty mohou zákazníci využít služby ČeskáPošta sledování balíku.

Kontakt Colosus shop

Při vzniku jakýchkoli nesrovnalostí stačí kontaktovat zákaznickou linku nebo využít kontaktní formulář přímo na Colosus.cz. Zákazníkům jsou k dispozici specialisté na zbraně a střelivo, díky nimž i případná reklamace proběhne velmi jednoduše.

Zákaznická linka:
+420 774 727 554
Po-Pá: 8:00-15:00
dotazy@colosus.cz

Sídlo a centrála společnosti:
RWO Team, s.r.o.
Oldřichovice 869
739 61 Třinec

Colosus Třinec – centrální a expediční sklad
Oldřichovice 869
739 61 Třinec

Colosus Brno – vzorková prodejna
Pražská 156
642 00 Brno – Bosonohy

Colosus Praha – vzorková prodejna
Rumunská 22/28
120 00 Praha – Vinohrady

Obchod se zaměřuje také na záruční i pozáruční opravy, což nadšencům do zbraní poskytuje kompletní zákaznickou péči. Jedná se o autorizovaný servis, jenž tvoří hned několik profíků na konkrétní oblasti.

Momentálně na e-shopu Colosus.cz probíhají až 50% slevy na vybrané zboží.

Colosus – akce a slevy

Nemělo by zůstat opomenuto, že členové VIP klubu mohou získat na celou řadu produktů výhodnější ceny. Registrace zabere pouze pár sekund a díky účtu mohou mít uživatelé navíc detailní přehled o svých objednávkách.

Slevový kupón Colosus momentálně neposkytuje, nicméně na velké množství produktů e-shop uvaluje až 50% slevu, a to pravidelně. Zvýhodněné ceny lze získat rovněž díky akčním setům.

Určitě se vyplatí sledovat cashbackové portály, které v budoucnu mohou s e-shopem spolupracovat a díky nimž mohou zákazníci získávat z každého nákupu určitou částku zpět. Mezi takové portály se řadí i Tipli, kde si lze navíc přečíst recenze Colosus a dalších podobně zaměřených e-shopů.

Recenze Colosus ze serveru Heureka hovoří jednoznačně pozitivně.

Recenze Colosus

Recenze Colosus e-shopu jsou veskrze pozitivní a dle serveru Heureka by tento obchod pro další nákup zvolilo 98 % recenzentů. Jedinou často opakující se výhradou je nemožnost platby kartou online.

Za pozitiva lidé nejčastěji zmiňují výběr zboží a jeho spolehlivost, zejména díky odborníkům na problematiku zbraní. Recenze Colosus umožňuje vkládat i na samotný e-shop, ke konkrétním produktům. Zákaznici tak mají zpětnou vazbu od předchozích uživatelů.

Na českém trhu patří Colosus shop k největším prodejcům volně prodejných zbraní, o čemž svědčí i rozsáhlá nabídkách.

Mimo tradiční army shopy lze příslušenství k airsoft zbraním či sběratelské zbraně zakoupit například na Alza.cz. S Alza ISIC slevou lze navíc při nákupu ušetřit.

Pokud někdo stojí o střílení ze sportovní zbraně, může využít zážitek z dílny Adrop.cz, který se na podobné adrenalinové akce zaměřuje. Může se jednat o dobrý tip na dárky pro tatínky.

Doplňky a příslušenství ke zbraním lze nakupovat také na čínských e-shopech, mezi něž patří AliExpress, Wish, Gearbest nebo Geekbuying. Pro nákup zbraní jako takových však bude vždy lepší zůstat u ověřených českých e-shopů, jako je právě Colosus.

Publikováno: 27. 04. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang