Comicspoint – Praha, Palladium – recenze

Comicspoint – Praha, Palladium – recenze

Komiksy mají takový svůj svět ve světě obecném. Kdo jim jednou podlehne, ví, že cesty zpět už zpravidla nebývá. Zapálení sběratelé a čtenáři považují Comics Point za Mekku svých zájmů. Jaké jsou recenze? Dá se nakoupit se slevovým kuponem?

Comics Point spatřil světlo světa v roce 2010 a od té doby plní sny nejednomu sběrateli komiksů a filmových postaviček. Na výběr jsou licencované produkty z oblasti filmů, seriálů, hudby a samozřejmě komiksu.

Spoustu komiksů a knih za příznivé ceny nabízí e-shop Dobré knihy.cz.

Využít nabídku levných komiksů >

Na své si přijdou příznivci Marvelovských hrdinů (Avengers, Spiderman, Iron Man), rodiny Simpsonů, bradavické školy čar a kouzel v čele s Harrym Potterem, roztomilých kočiček Hello Kitty, Vetřelců, Star Wars a mnoha dalších.

Stejná tématika oblečení (Marvel, Disney, Star Wars) je k sehnání v dětské sekci módního řetězce GAP. Dětské velikosti oblečení jsou rozmanité od miminka, přes batole, až po školáka.

Sám obchod se prezentuje jako ráj geeků, nerdů a fanoušků Pop Culture.

Za geeka je považován kdokoli s vynikajícím přehledem v oblasti IT, hráč počítačových her. Někdo, kdo nosí trika s výrazným komiksovým potiskem, sběratel s vášnivě planoucím srdcem pro vybrané téma.

Želva Ninja Michelangelo miluje pizzu a nedá na ni dopustit. Stejně jako fanoušci želvích ninjů nedají dopustit na něj.

Nerdem je poté míněn člověk v pokročilém stádiu geeka, expert na zvolenou oblast, s trochou nadsázky asociální introvert.

Comics Point má něco pro každého, neboť kromě figurek, her a komiksů prodává také kšiltovky, trička, batohy, peněženky, hrnečky, plakáty a knížky.

TIP: Milovníci lega ve stylu Harryho Pottera, Star Wars či Avengers si přijdou na své v hračkářství Bambule, Sparkys nebo Mraky hraček.

Pobočky Comics Point Praha

Comics Point otevřel celkem tři pražské prodejny, jednu v ulici Anglická, druhé dvě v obchodních centrech Comics Point Palladium a Comics Point Chodov. Všechny tři jsou všemi fanoušky shodně považovány za komiksové svatyně.

Na webových stránkách lze absolvovat virtuální prohlídku prodejen a získat lepší představu o sortimentu. Otevírací doba kamenných obchodů je příznivá.

NC Palladium
– 2. patro
Neděle – Středa, 09:00-21:00
Čtvrtek – Sobota, 09:00-22:00
palladium@comicspoint.cz
Anglická 14Pondělí – Pátek, 11:00-19:00 Sobota – Neděle, 10:00–15:00anglicka@comicspoint.cz
Westfield ChodovPondělí – Neděle, 09:00-21:00chodov@comicspoint.cz

Prodejna Comics Point v Anglické ulici (dostupná ze stanic metra či zastávek tramvaje I. P. Pavlova a Náměstí Míru) je rozložena na ploše 200 metrů čtverečních a je častým cílem i zahraničních fanoušků.

Turisté bývají z prodejen unešení, nazývají je rájem geeků, nejlepším komiksovým obchodem v Praze a vynikajícím místem pro své vnitřní dítě. Žehrají však nad velmi malým výběrem komiksů v angličtině.

Spiderman je jednou z nejoblíbenějších komiksových postav. V nabídce Marvel nesmí chybět.

Situaci zachraňuje obsáhlý český e-shop Comics Point.cz, kde lze anglické komiksy objednat a nechat zaslat kromě České republiky a Slovenska také do zahraničí.

Široký výběr českých i cizojazyčných komiksů nabízí také Barvič a Novotný e-shop.

Comics Point – jak nakupovat

Oblíbené komiksy je možné nakupovat přes e-shop jako každý jiný. Vložit vybrané produkty do virtuálního košíku, zvolit přepravce (PPL, Zásilkovna, Česká pošta), zvolit typ platby a adresu doručení.

Doručení zboží je možné sledovat online přes odkazy Česká pošta – sledování zásilky nebo PPL doručení.

PPL 119 Kč
Zásilkovna79 Kč
Česká pošta149 Kč
Dobírka20 Kč

Co se týče doručování do zahraničí, není to standardní, ovšem e-shop se těmto možnostem nebrání. Právě naopak.

Projeví-li zákazník zájem nechat si zboží poslat do jiné země než je ČR a Slovensko, může Comics Point o takovou objednávku požádat.

Comics Point poté individuálně vypočítá poštovné a balné dle země zaslání a nabídku předloží zákazníkovi.

Comics Point slevy a slevový kupón

Zboží na Comics Point má svou cenu, která může být běžná, jako podobné produkty s obdobnou tématikou v jiném obchodě. Ovšem některé výrobky mohou dosazovat hodnot nadprůměrných.

Ředitel Bradavic Brumbál nesmí v kolekci Harry Potter chybět.

Sami fanoušci vyšší ceny přiznávají, nicméně pro zapáleného sběratele nadsazené ceny většinou nejsou překážkou.

Přesto Comics Point.cz nabízí různé produkty ve slevách, zejména knihy z nakladatelství BB/Art, a to se slevami dosahujícími až 50 %. Se slevovými kupóny obchod šetří a nenabízí je ani za přihlášení k newsletteru.

E-shop nabízí dárkové poukazy v hodnotách 500, 1 000, 2 000 a 5 000 Kč.

Comics Point recenze

Recenze Comics Point dosahují téměř maximální spokojenosti. Jen na webu Heureka obchod dovršil plných 99 % pozitivních ohlasů a pyšní se 4,9 hvězdičkami z pěti.

Z téměř 200 recenzí se vyskytuje jen jediná černá ovce, která zmiňuje dlouhou dobu doručení. Všechny ostatní komentáře si Comics Point nemohou vynachválit.

Zákazníci jsou nadšeni ze zboží, které jinde není k sehnání. Mnoho produktů lze využít jako příhodný dárek pro kamaráda nebo dárek pro kamarádku k narozeninám.

Obchod je dle mnohých kouzelným místem pro sběratele a fanoušky komiksů. Superlativy jsou po webu rozhazovány po hrstech.

Nejvíce kladných bodů nasbírala rychlost dodání objednávky, velký výběr sortimentu, rozumné ceny a vstřícná a ochotná komunikace ze strany prodejců.

Velké plus si připsal rovněž jednoduchý systém objednání, a skvělé balení zboží.

Publikováno: 04. 05. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang