Crocs.cz eshop – recenze a slevový kupón

Crocs.cz eshop – recenze a slevový kupón

Crocs je americká firma specializující na výrobu obuvi. Proslula však díky unikátnímu designu svých pantoflí, které navazují na historii dřeváků. Firma svůj první model uvedla na trh již v roce 2002 a za tu dobu si na trhu obuvnictví utvořila zvučné jméno. Crocsky udávaly a stále udávají trendy a jejich design je znám skoro každému, a to napříč generacemi.

Crocs.eu je oficiální e-shop stejnojmenné značky, který je specializovaný pro evropský kontinent. Jak zde nakupovat, kolik to stojí a jak získat slevu? To vše obsahuje tento článek.

Při objednávce nad 75 € je doručení zcela zdarma.

Nakupovat na Crocs.eu >

Crocs

Jak již bylo řečeno, Crocs je původně americká firma, v současné době však působí globálně, a to jak v on-line světě, tak prostřednictvím svých kamenných prodejen. Za dobu svého působení na trhu firma prodala na 600 milionů párů bot, a to různých kategorií.

V nabídce Crocs lze najít nejznámější modely pantoflí, nicméně pevnou obuv, ať už na sport či běžné nošení, firma rovněž vyrábí.

Na své si zde přijdou opravdu všichni a v dnešní době už jeden pár Crocs. vlastní skoro každý, i když v některých případech se může jednat o fake boty. Na unikátním designu totiž parazitují firmy, které pouze kopírují nejznámější modely.

Crocs se za bezmála 20 let rozšířil do více jak 90 zemí a svou velikostí se řadí mezi 10 největších neatletických obuvnických značek na celém světě. Hlavním cílem firmy je vyrábět ty nejpohodlnější, leč stále dostupné boty.

Alternativou pro nákup obuvi může být americký nákupní gigant eBay. Nakupovat zboží na eBay je možné zde.

Na Crocs.eu si obuv vybere každý, a to pro různé příležitosti.

Prozkoumat nabídku Crocs >

Nabídka na Crocs.eu

Pro nákup v oficiálním e-shopu značky Crocs v Evropě je určen evropský portál Crocs.eu. Zde může člověk nakoupit hned několik druhů obuvi. Převážně se jedná o ty nejznámější modely, tedy gumové dřeváky. Kompletní nabídka vypadá následovně:

 • gumové dřeváky
 • žabky
 • sandály
 • klasické pantofle
 • baleríny
 • mokasíny
 • vysoké boty
 • tenisky

Jak je tedy vidět, Crocs už se nezaměřuje pouze na výrobu gumových dřeváků a pantoflí. Dnes už je možné vybrat boty Crocs pro každou příležitost, a to pro dámy, pány i děti. Na Crocs.eu je možné nakupovat i v dalších kategoriích.

Mimo již zmíněné pohlaví lze rovněž nakupovat speciální kolekci Crocs At Work, která se zaměřuje na obuv do práce, především do kanceláře. Dále je zde kategorie tzv. Jibbitz Charms, díky které je zábava s Crocs posunuta na vyšší level. Jedná se o doplňky do ikonických děr gumových dřeváků.

Prostřednictvím těchto výplní si každý může stylizovat své Crocs pantfole dle svého uvážení a vybočovat tak z řady. Existuje několik desítek různých designů těchto doplňků, čímž se může stát každý model naprosto jedinečným.

Získat unikátní pantofle Crocs je možné přes tento odkaz.

Nabídka na Crocs.eu je rozšířena i o nákup dle dalších kolekcí. Každý zákazník zde může nakoupit například v kolekci pro léto, sport, nebo Mini Me, která nabízí identické páry pro děti a jejich rodiče.

Dále člověk může v jednotlivých kategoriích zobrazovat produkty dle ceny, oblíbenosti či data vydání. Jednotlivé modely je nadále možné filtrovat na základě:

 • pohlaví
 • stylu
 • velikosti
 • barvy
 • ceny
 • příležitosti

Většina modelů je dostupná hned v několika barevných variantách, díky kterým si svůj oblíbený pár obuvi Crocs vybere určitě každý.

Pokud člověk touží po levnější obuvi, může nakoupit pantofle například na AliExpressu. Podívat se na nabídku AliExpressu je možné zde.

Nabídka zboží na Crocs.eu je vskutku rozmanitá.

Nákup na Crocs.eu

Každý produkt obsahuje detailní popis včetně hodnocení. Pokud je tedy člověk v rozpacích, recenze předchozích zákazníků mohou výběr náležitě usnadnit.

Boty Crocs dále obsahují několik produktových fotografií pro bližší seznámení s modelem a zákazníkovi se při nákupu zobrazí i výhodné akce. Převážně se jedná o dostání doplňků Jibbitz zdarma či zvýhodněnou cenu druhého páru v objednávce.

Nevýhodou nákupu na Crocs.eu může být nedostupnost českého překladu. V dnešní době on-line překladačů se však nemusí jednat o tak závažný problém, který by měl případný nákup překazit.

V případě, že člověk trvá na češtině, naskýtá se možnost nakupovat v oficiální prodejně Crocs, která se nachází na pražském Chodově.

Pro on-line nákup na Crocs.eu lze využít tento odkaz.

A jak je to s velikostmi obuvi Crocs? Na e-shopu Crocs.eu se jedná o klasické evropské číslování. Pokud tedy někdo váhá, jakou zvolit velikost například u pánské obuvi Crocs, stačí pouze na e-shopu vyhledat číslování v záložce ,,Size Chart“, která se nachází na spodním okraji webu.

Zde jsou velikosti popsány i v centimetrech, tudíž každý zákazník má možnost vybrat vyhovující pár s naprostou přesností. Případné vrácení zboží však není problém. O reklamaci se lze dočíst v článku níže.

Podobné produkty lze nakupovat i na českých e-shopech. Takovým případem je například obchod eObuv. Prohlédnout si boty na eObuv lze přes tento odkaz.

Pantofle na zahradu, k vodě, do školy, do práce, nabídka je vskutku široká.

Nakupovat na Crocs.eu je možné zde >

Registrace na Crocs.eu

Nakupovat na Crocs.eu lze i bez uživatelské účtu, nicméně registrovaní uživatelé mají objednávku značně ulehčenou. Údaje zůstanou pro případný další nákup uloženy, čímž se proces nákupu značně urychlí.

Jakožto přihlášení uživatelé, mají zákazníci navíc možnost ukládat jednotlivé položky do seznamu oblíbených, dále pak snadněji sledovat stav odeslané zásilky či jednodušeji vracet zboží. Samotná registrace zabere jen několik málo vteřin a nevyžaduje nic jiného než heslo a e-mail.

Registrovat se na Crocs.eu je možné přes tento odkaz.

Většinou je obuv k dostání v několika barevných variantách.

Platba a doprava na Crocs.eu

Zákazník má pantofle Crocs vybrané a postupuje k uhrazení objednávky, jaké jsou jeho možnosti? Pro českou klientelu má e-shop připravené hned 4 možnosti. Konkrétně se jedná o standardní placení platební kartou a alternativními metodami v podobě PayPal a American Express.

Veškeré produkty v rámci Evropy jsou odesílány z centrálního skladu, který se nachází v Nizozemsku. Pokud je zboží objednáváno z České republiky, zákazníci svou zásilku obdrží v řádu několika dnů, dle Crocs.eu v rozmezí 4 až 5 dnů.

Prozkoumat platební metody na Crocs.eu lze přes tento odkaz.

Doručení není bezplatné, nicméně při objednávce přesahující 75 € má zákazník dopravu zdarma. V jiných případech je doprava zpoplatněna částkou 4.95 € a po celé Evropě ji má v kompetenci GLS.

Stav zásilky je možný sledovat díky speciálnímu kódu, který zákazník po uhrazení objednávky obdrží do e-mailu.

Pro nákup obuvi s dopravou zdarma lze využít i internetový obchod eBay, na kterém lze nakoupit boty pro různé aktivity. Prohlédnout si nabídku eBay je možné zde.

Unikátní design gumových dřeváků pozná takřka každý.

Podívat se na modely Crocs >

Vrácení zboží na Crocs.eu

Nejedná se o nijak těžký postup. Vrácení objednávky je na Crocs.eu možné dokonce do 90 dnů od obdržení zásilky, nicméně zboží musí být v neporušeném stavu. Náklady na odeslání hradí každý zákazník sám a Crocs vrácené peníze připíše na zvolený bankovní účet do 10 dnů.

Výměna zboží bohužel možná není. Jediným způsobem, jak obuv Crocs vyměnit, je tvorba nové objednávky a vrácení té předchozí.

I proto je vhodné mít založený účet. Registrace na Crocs.eu je možná přes tento odkaz.

Každý produkt obsahuje hodnocení předchozích zákazníků.

Slevový kupón

Crocs.eu nabízí slevu 15 € pro zákazníky, kteří začnou odebírat Crocs Newsletter a objednají zboží v hodnotě alespoň 50 €. Pro další slevy je však možné najít i další slevové kupóny napříč internetem. Na cashback portálu Tipli lze najít slevové kupóny například na 80% slevu na doplňky Jibbitz.

Odebírat newsletter a získat slevu je možné zde.

Slevový kupón na Crocs.eu je zde k dostání i pro další kategorie, například na dámskou obuv Crocs. Platný slevový kód stačí vložit před samotným uhrazením objednávky do určeného pole.

Cashback portál Tipli nabízí hned několik slevových kupónů.

Získat slevový kupón na Crocs.eu >

Recenze a zkušenosti s Crocs.eu

Crocs vešel do povědomí díky gumovým dřevákům, nicméně za dobu svojí existence se přetavil do velké značky napříč obuvnictvím. Stále si však drží dostupné ceny a unikátní design.

Zákazníci nakupující na Crocs.eu si chválí především přehlednost stránky, dodací lhůtu a kvalitu zákaznického servisu.

At už člověk shání ideální obuv do školy, na pracoviště nebo na zahradu, Crocs může být ideální volbou. Svou lehkostí a odolností si značka získala fanoušky po celém světě, a to včetně České republiky.

Čeští zákazníci vyzdvihují kvalitní značkové Crocs boty právě pro svoji jednoduchost. Podívat se na nabídku Crocs.eu lze přes tento odkaz.

Většina lidí se setkala i s okopírovanými modely těchto ikonických gumáků, většina lidí však na originál přesto nedá dopustit.

Díky možnosti vrácení až do 90 dnů od obdržení objednávky je případná reklamace mnohem snadnější a celý nákup je uživatelsky velmi přívětivý.

Publikováno: 23. 11. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang