Oresi kuchyně – recenze – prodejny, Eden, Most, Olomouc, Ostrava

Oresi kuchyně – recenze – prodejny, Eden, Most, Olomouc, Ostrava

Vlastnit kvalitní kuchyň, která je praktická, moderní a navíc podle představ, touží každý, kdo rád vaří. Pohodlné řešení za dobré ceny je doménou kuchyní Oresi. Jaké jsou uživatelské recenze? Kdo má s Oresi jaké zkušenosti? A nabízí Oresi slevy?

Kuchyně Oresi si na půdě českého státu budují pověst už od roku 2005. Sází na taktiku nabízet kuchyně dostupné pro všechny, ve všech cenových kategoriích a to se daří.

V současnosti už Oresi operuje jako síť studií s neprodávanějšími kuchyněmi v ČR. Alternativou ke kuchyním Oresi jsou kuchyně a koupelny Siko. Další možností, kde zakoupit kuchyně v akci je e-shop IKEA.

Při nákupu kuchyní Siko je doprava a montáž zdarma.
Nakupovat kuchyně na Siko >

Kuchyně Oresi – jak to začalo

Zakladatel kuchyní Oresi Jiří Šimek už jako nováček na trhu věděl, že se vyplácí klást důraz na poměr ceny a kvality. Jeho mottem bylo prodávat cenově dostupné kuchyně pro co nejširší uživatelskou základnu.

Designová třída Dolti Collection v oblíbené bílé barvě s nadčasovými kachličkami typického portugalského stylu.

Oresi proto do svého portfolia roztřídilo kuchyně do čtyř značek, s ohledem na ekonomickou dostupnost. Díky tomuto řešení dnes Oresi prodává kolem 12 tisíc kuchyňských sestav ročně, které vyrábí ve čtyřech supermoderních továrnách:

  • DOLTI – střední ekonomická třída, která dbá na uživatelský komfort a nabízí škálu atraktivních dezénů, mimořádně variabilní řadu modulů a prostorových řešení.
  • Dolti Collection – novinka od Oresi navrhovaná italským designérem Andreou Capovillou. Vyniká spojením kvalitních evropských materiálů a technických novinek (antibakteriální povrchy, hluboké lesky, dřevěné povrchy s reliéfní strukturou, vyspělé německé kování).
  • LIVANZA – spojení designu a kvalitního německého provedení s širokou škálou provedení, nekonečná variabilita a uspořádání na míru.
  • BAUFORMAT – luxusní design pro náročné. Futuristické technologie a nekompromisní kvalita zpracování s použitím mimořádných materiálů, včetně keramiky, dýhy, či bezpečnostních čirých skel na laku.

Oresi se neomezuje jen na prodej kuchyní, avšak také na jejich vývoj, distribuci a montáž. Považuje se za šampiona v každé své kuchyňské třídě a zakládá si na prověřené kvalitě v nadčasovém designu za nejnižší ceny v co nejkratším termínu.

Ostatně když se člověk podívá na jejich webové stránky nalezne zde všechny výše zmiňované typy značek. U každé je k vidění několik designových návrhů včetně vestavěných spotřebičů, jako jsou indukční desky, sporáky či trouby.

Speciální kuchyňské vychytávky jsou doménou značky Tescoma.
Získat při registraci slevu 10 % a dopravu zdarma >

Zároveň dbá na kontakt se zákazníkem v elegantním prostředí, neopomíná na poprodejní servis a proškolený personál na pobočkách je samozřejmostí. Roku 2009 kuchyně Oresi vstoupily i na Slovensko, V České republice aktuálně působí celkem 60 prodejen.

TIP: Obchodů s nábytkem na českém trhu operuje vícero. Namátkou Ikea, Asko, Sconto, Tchibo, BigHome, nebo Vivre home.

Jen v hlavním městě Praze se nachází 7 prodejen kuchyní Oresi:

Kuchyně Oresi Praha – lokaceAdresa
Praha 1Smluvní partner Oresi
FINEP INTERIÉRY s.r.o.
Lannův Palác
Havlíčkova 1030/1
Praha 4BC Gemini
Na Pankráci 1724/129
Praha 5Smíchov GATE
Plzeňská 3217/16
Praha 7Milady Horákové 53
Praha 9 – Letňany OC Letňany, Veselská 663
Praha 9 – VysočanyPoděbradská 1020/30
Praha 10NC Eden, U Slavie 1527/3

Oresi otevřelo prodejny ve všech čtrnácti českých krajích, přičemž nejoblíbenější jsou prodejny:

  • kuchyně Oresi Brno
  • kuchyně Oresi Hradec Králové
  • kuchyně Oresi Most
  • kuchyně Oresi Plzeň
  • kuchyně Oresi Olomouc
  • kuchyně Oresi Ostrava

Kompletní seznam prodejen Oresi lze najít na webových stránkách obchodu.

Kuchyně Oresi – výprodej

Oresi razí heslo „Oresi vám dá víc!“ Na tomto základě nabízí slevy až 40 % na všechny své značky a jeden metr kuchyně nyní vychází od 5 396 Kč. Kromě slev na celé kuchyňské sestavy jsou v akční nabídce diskonty také na spotřebiče, nábytek a dřezy.

Kromě toho uvádí plnou nabídku svých produktů na webovém katalogu kuchyní Oresi, včetně fotogalerie kuchyní Oresi. Ta je kombinací reálných kuchyní a fotomontáží, aby měl zákazník co nejlepší představu o možnostech kombinací.

Konkrétně na kuchyňské spotřebiče se sleva pohybuje v rozmezí od 10 do 35 % a Oresi garantuje i prodlouženou pětiletou záruku jak na vestavěné spotřebiče, tak na švýcarské dřezy.

Kuchyňská sestava značky Livanza nabízí moderní styl a atraktivní design.

Co se kuchyňského nábytku týče, jsou nyní v 50% slevě židle a stoly značky Armet, vyrobené v italském designu, v jednoduchých elegantních liniích a barvách.

Jako bonus nabízí Oresi grafický návrh budoucích kuchyní zdarma. Společnosti jde především o uživatelský komfort a garanci nejnižších cen. Ceny kuchyní Oresi se tak dostávají na velmi přijatelnou úroveň pro každého.

Tu zaručuje rovněž porovnávání konkurence. Pokud zákazník nalezne konkurenční nabídku srovnatelné kvality za nižší cenu, nabízí Oresi za své produkty cenu stejnou, notabene sníženou o 5 % jako odměnu.

Úspěch Oresi spočíval v tom, že jsme byli vnímaví nejen k tomu, co říká trh, avšak i k potřebám potenciálních zákazníků.

Jiří Šimek, zakladatel kuchyní Oresi

Výhodné nabídky tím však zdaleka nekončí. U značky spotřebičů MORA jsou nastaveny speciální bonusy. Například za sestavu trouby, varné desky a myčky si zákazník může vybrat buď mikrovlnou troubu za výhodnou cenu 990 Kč nebo přijmout zdarma sadu nerezových hrnců v hodnotě 4 990 Kč s 10 letou zárukou.

Prodloužené záruky jsou u Oresi standardem. Sedmiletá záruka na kuchyně s certifikátem kvality zajišťuje konstrukční a funční bezvadnost a hygienickou nezávadnost. Oresi záruky jsou pojištěny u společnosti Kooperativa.

Kuchyně Oresi – recenze

Ohlasů a recenzí na kuchyně Oresi je plný internet. Pozitivní reakce převažují na negativními, a to v relativně velkém poměru.

V záporných hodnoceních zákazníci nejčastěji žehrají nad dodacími termíny objednávek a nad špatnou dodávkou. U několika klientů se už po pár týdnech užívání porouchaly kuchyňské spotřebiče.

Kuchyně typu Bauformat SAN REMO / PORTO S / BREST
Světlý dub v odstínu písku / Hedvábný mat v odstínu carbon / Antracitový beton
Vysoká škola designu: harmonické souznění struktur a stylů.

Naopak pozitivní ohlasy nešetří nadšením a doporučováním značky Oresi. Velmi si zákazníci chválí rychlé doručení a bleskovou montáž. S montéry je většina klientů maximálně spokojená a navíc jsou potěšeni i tím, že po montáži po sobě i uklidí.

Kupující se svěřují, že nemají žádné pochybnosti o správném výběru kuchyně, a přitakávají, že kvalita kuchyní Oresi šla hodně nahoru. Spokojeni jsou také s cenami.

Co se poboček týče, mnoho zákazníků je spokojeno s příjemnými prodejci, kteří pomohli najít ideální řešení, o němž klienti ani netušili. To vše při zachování profesionálního a vstřícného tónu.

Velká část zákazníků se shoduje, že je lepší vybrat matný povrch kuchyní, raději než lesklý, protože na matném nejsou tolik viditelné otisky prstů. Tak hovoří praktické zkušenosti.

Elegantní vzhled postaršeného dřeva kuchyní Dolti.

Suma sumárum je drtivá většina zákazníků s kuchyněmi Oresi velmi spokojená a nákup vřele doporučují. Rozmanitá cenová i stylová nabídka značek a variací je sázkou na jistotu.

Publikováno: 22. 04. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2023 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang