SIKO – e-shop, slevy, reklamace, recenze

SIKO – e-shop, slevy, reklamace, recenze

Siko je český specializovaný obchod zaměřený na koupelny a kuchyně. Mimo skvělý zákaznický servis a širokou nabídku si zakládá také na své historii a neuvěřitelném příběhu malé rodinné firmy. Právě proto je pro Siko největší prioritou zákazník, kterému se vždy dostane ta nejlepší kvalita a služby. Nabízí Siko slevy a slevové kupóny? Jaké jsou recenze tohoto obchodu a kde má pobočky?

Siko nabízí přes 50 kamenných obchodů po České republice a Slovensku, kde se zákazníkům věnuje profesionální personál. Současně funguje i Siko e-shop, na kterém se mimo obsáhlý sortiment dají využít i různé doplňkové služby pro naplánování domácnosti. 

Obsah článku

E-shop Siko nabízí široký sortiment kvalitních produktů pro kuchyně a koupelny a poskytuje různé doplňkové služby včetně 3D plánovače a odborného poradenství.

Recenze na Siko jsou velmi pozitivní, zákazníci oceňují zejména široký sortiment, kvalitu produktů, rychlost dodání a vynikající zákaznický servis.

Kuchyně Siko vynikají moderním designem a možností individuálních úprav, přičemž zákazníci mohou využít profesionální 3D plánování a odbornou montáž.

Koupelny Siko se vyznačují nadčasovým designem, vysokou kvalitou materiálů a širokou nabídkou stylů.

E-shop Siko

Dnes již není nutné navštívit prodejny Siko, aby zákazník našel to pravé do jeho kuchyně nebo koupelny. E-shop nabízí online veškeré zboží na jednom místě, které pomocí rychlého vyhledávání lze najít a objednat během pár minut.

Na Siko.cz platí doprava zdarma na všechny objednávky nad 5 000 Kč.
Nakupovat s dopravou zdarma na Siko >

Navíc zákaznický servis Siko nabízí zákazníkům i doplňkové zboží k jednotlivým produktům (příslušenství a drobné doplňky), které lze snadno domluvit i online. Nakupovat na Siko lze na tomto odkaze.

Pro přehlednost je na e-shopu Siko zboží rozděleno do těchto kategorií:

 • koupelny
 • kuchyně
 • obklady, dlažby
 • nábytek
 • dveře
 • podlahy
 • novinky
 • akce
 • plánování

Zajímavou kategorií jsou akce, kde na zákazníka čekají slevové nabídky a další slevové kupóny Siko, díky kterým může vysněnou koupelnu získat ještě levněji. I samotný outlet je přehledně rozdělený. Lze zde najít vše od dlažeb až po vany či sprchové kouty. Nejen v outletové sekci se objevují výhodné nabídky. Siko pravidelně nabízí slevy a výprodeje.

E-shop Siko nabízí na jednom místě všechen sortiment. Navíc je přehledně uspořádán tak, že zákazník má přehled o těch nejlepších nabídkách. Siko slevové kupóny nabízí i některé slevové portály. Na Siko lze aplikovat i tzv. cashback. Ten využívají také další české e-shopy jako Knihy DobrovskýeObuv nebo CCC.

Za zmínku stojí také služby, které e-shop nabízí. Plánovač koupelen a kuchyní je samozřejmostí, ten poskytuje jak grafickou nabídku, tak i projektového konzultanta, který pomůže zákazníkovi i s těmi nejmenšími detaily.

TIP: Pro alternativní nabídku kuchyňských sestav se lze obrátit na kuchyně Oresi.

Novou nabídkou, kterou Siko nabízí, je tzv. kuchyně a koupelna na klíč. To znamená, že Siko novou koupelnu navrhne i zrealizuje a zákazník ji dostane už v hotovém stavu. Využít služby Siko je možné zde.

Siko – recenze

Siko se mezi zákazníky těší skvělým recenzím, a to z dobrého důvodu. Podle hodnocení na Heureka.cz je s nákupem spokojených přes 93 % zákazníků, což obchod hodnotí na úžasných 4,7 hvězdiček z 5.

Jedním z největších lákadel pro zákazníky je široký sortiment a kvalita nabízených produktů. Siko nabízí pestrou škálu kuchyňského vybavení, sanitárního zařízení, obkladů a dlažeb, což zákazníkům umožňuje vybírat si z různých stylů a cenových kategorií. Podle mnoha recenzí Siko je patrné, že zákazníci oceňují nejen šíři nabídky i kvalitu jednotlivých produktů.

Další často zmiňovanou výhodou je rychlost dodání. Mnoho zákazníků chválí, že objednané zboží dorazilo včas a často i dříve, než bylo původně slíbeno. Tato spolehlivost v dodacích termínech je pro mnoho lidí klíčová, zejména při rekonstrukcích nebo při stěhování.

Ceny v obchodě Siko jsou dalším důležitým faktorem, který zákazníci zmiňují ve svých pozitivních recenzích kuchyní Siko. Mnozí zákazníci poukazují na to, že ceny v Siko jsou velmi konkurenční a často nabízejí lepší hodnotu za peníze ve srovnání s jinými prodejci na trhu. Časté akce a slevy Siko navíc umožňují zákazníkům ušetřit ještě více.

Zákaznický servis je dalším bodem, který je často zmiňován v recenzích Siko. Mnoho zákazníků vyzdvihuje ochotu a profesionalitu personálu, který je schopen rychle a efektivně řešit jakékoli problémy nebo dotazy. Siko se snaží na Heureka.cz aktivně reagovat na veškeré negativní recenze a řešit stížnosti zákazníků, což je dalším důkazem jejich závazku k spokojenosti zákazníků.

Kladné recenze kuchyní Siko jsou obvykle velmi detailní a zahrnují různé aspekty nákupu. Zákazníci často zmiňují svou spokojenost s konkrétními produkty, rychlostí dodání a kvalitou zákaznického servisu.

Samozřejmě, jako každý obchod, i Siko občas čelí negativním recenzím. Tyto recenze se často týkají drobných detailů, jako je kvalita konkrétního produktu nebo menší problémy s dodáním.

Například jeden zákazník uvedl, že měl problém s jedním z dílů, který nebyl kompatibilní s jeho instalací. Nicméně, Siko se snaží na tyto stížnosti rychle reagovat a nabízet řešení, což ukazuje jejich závazek k zákaznické spokojenosti.

Celkově lze říci, že Siko je velmi spolehlivý obchod s širokým sortimentem kvalitních produktů a vynikajícím zákaznickým servisem. Vysoká hodnocení na různých recenzních portálech svědčí o jejich závazku k spokojenosti zákazníků a jejich schopnosti dodávat produkty rychle a efektivně.

Kuchyně Siko

Při zařizování kuchyně se musí myslet i na ty nejmenší detaily. Přesně proto Siko nabízí vše od A do Z pro moderní a praktické kuchyně. Designéři v Siko myslí na individuální styl, a tak je každá kuchyně speciální.

Praktické skříňky i spotřebiče jsou v sortimentu doplněny designovými obklady a dekoracemi. Díky již hotovým návrhům lze ušetřit čas i peníze. Navíc pokud zákazník zakoupí jednu z kuchyní za cenu nad 90 000 Kč, proběhne jeho montáž kuchyně zcela zdarma

Pokud nabídka zákazníkovi nestačí, Siko poskytuje další služby. Díky 3D plánovači si může každý vytvořit svou jedinečnou kuchyň včetně spotřebičů. Další variantou je domluvení schůzky se specialistou, který udělá maximum pro dokonalou kuchyň. Začít nakupovat kuchyň na Siko >

TIP: Službu vytvoření kuchyně na míru, včetně 3D vizualizace a profesionální montáže, poskytuje také Sconto. Vše pro koupelny a kuchyně nabízí také Baumax.

Na Siko lze zakoupit i doplňky jako je stavební chemie, nářadí či lišty. Podobně tak není problém sehnat vytápění či ohřívače vody. Na webu Siko se také objevují různé návody a tipy pro výběr té pravé kuchyně. Další doplňky do kuchyně nabízí například Butlers, 4home, Topshop nebo Asko nábytek.

Hotové návrhy kuchyní Siko mají několik výhod. Mezi ty hlavní patří praktický a moderní styl a často i montáž zdarma.

Koupelny Siko

Obdobně jako u kuchyní i Siko koupelny sledují nejnovější trendy, které propojují s praktičností. Zákazník může vybírat z několika stylů koupelen navržených profesionálními designéry až po své vlastní návrhy vyrobené v 3D designu. Nakupovat koupelny na Siko >

TIP: V případě, že v bytě není dostatek místa, je vhodné počítat do koupelny i s místem na sušák na prádlo. Vhodný do malých prostorů je například nástěnný sušák na prádlo.

Při rekonstrukci či stavbě koupelny se nesmí podcenit návrh, právě proto Siko nabízí specialisty, kteří možné překážky již dobře znají a vědí, jak se jim vyhnout.

V nabídce má Siko základní i designové obklady a dlažby, kvalitní a spolehlivé sprchy, vany či vodovodní baterie. Mimo jiné je možné zakoupit také skříňky a další koupelnový nábytek i doplňky pro moderní vzhled. Díky službě koupelna na klíč je možné zakázku zadat Siko a to ji navrhne a zrealizuje

TIP: Retro doplňky i do koupelny nabízí Rosegal.

Siko koupelny nabízí nejen kvalitní a nadčasové sprchy či koupelnové příslušenství. V obchodě je možné zakoupit i vodovodní baterie či chemické nátěry.

Jak nakupovat na Siko.cz

Pro objednávky z e-shopu platí doprava po celé České republice běžně do 3 dnů od odeslání objednávky. ​​​​​​Zboží doručují přepravní společnosti PPL, DHL a Toptrans. U PPL lze využít expresní zásilkovou službu, která doručí zboží již následující pracovní den. Tato služba stojí 99 Kč.

Při objednání již navrhnuté kuchyně poskytuje Siko montáž zcela zdarma.
Nakupovat kuchyň na Siko >

Další možností je osobní odběr na prodejně, ten je zdarma. Výjimku tvoří outletové zboží, to lze vyzvednout pouze na prodejně Siko Židenice. Pokud společnosti nejsou schopné zboží převést, vyhrazuje si Siko právo na změnu způsobu dopravy. 

Platba zboží je možná několika způsoby: 

 • platba kartou online
 • bankovním převodem
 • dobírkou (hotově i kartou)

Siko reklamace zboží je možná online pomocí formuláře. Tento způsob je nejrychlejší, zákazník nemusí nikam jezdit ani telefonovat. Po zpracování reklamace Siko se zaměstnanec sám ozve. Zároveň je možné využít zákaznickou linku, která funguje telefonicky i na e-mailu. Na e-shopu je možné také využít chatovací okno. 

Prodejny Siko

Siko nabízí téměř 40 prodejen v České republice a 12 na Slovensku. Výhodou oproti e-shopu je možnost prohlédnutí zboží osobně a využití služeb specialistů. Nakupovat na Siko >

V nabídce jsou již hotové koupelny i kuchyně nebo samostatné doplňky či nábytek. Pokud si tedy zákazník není přesně jistý, výlet na prodejnu se určitě vyplatí. Kde se nachází největší pobočky Siko?

 • Siko Praha – Černý Most 
 • Siko Praha – Zličín 
 • Siko Brno – Židenice
 • Siko Brno – Avion Shopping Park 
 • Siko Čimelice 
 • Siko Olomouc 
 • Siko Plzeň 
 • Siko Karlovy Vary

Nejen na e-shopu lze získat outletové zboží s velkými Siko slevami. Pokud zákazník shání co nejlevnější, stále kvalitní zboží, přesně pro něj je Siko outlet Židenice. Jedná se o převážně koupelnový outlet, ve kterém se dá nakoupit zboží s až 80% slevou. 

Publikováno: 01. 07. 2024

Štítky:

Jak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang