Jak získat platební kartu vracející 8 % z nákupů?

Jak získat platební kartu vracející 8 % z nákupů?

Ušetřit při nakupování se líbí každému. S běžnou platební kartou, které v dnešní době žádné výrazné slevy nenabízejí, je to těžké. Co kdyby však existovala alternativní platební karta, se kterou by bylo možné ušetřit až 8 % z každého nákupu? Jak takovou kartu získat, přináší tento článek.

Cashback, jinými slovy vracení peněz z nákupu, se v poslední době stal velmi oblíbeným. Není se čemu divit, každý rád občas ušetří alespoň malou částku. I proto se můžeme setkat s nespočtem cashback karet, které vracení z nákupů podporují.

S kartou Crypto lze získat až 8% cashback z každého nákupu.
Vyzkoušet kartu >

Jak na to?

Jak již bylo řečeno, možností má člověk hned několik. Fyzické karty od fintechových společností a jiných finančních institucí jsou v dnešní době naprosto běžné, nejedná se však o předplacené platební karty, jak tomu bylo u některých institucí. A které karty vracejí peníze?

Velmi oblíbenou službou je například Revolut, který fyzickou kartu pro své klienty nabízí, nicméně za určitý poplatek. Nevýhodou této může být však hned několik omezení. Spoustu lidí bude zajímat právě to, že Revolut kartu nelze zadat při placení Netflixu nebo Spotify.

A pokud je člověk aktivním uživatelem těchto streamovacích služeb, měl by nyní zpozornět.

Karta Crypto, která je ve svém základu naprosto zdarma a bez jakýchkoliv poplatků, nabízí mimo cashback i Netflix nebo Spotify rovněž zcela zdarma. Se slevovým kódem lze navíc získat $50.

Doporučovací kód 2m16s3jq1r lze využít na tomto odkazu.

Všechny typy Crypto karty jsou kovové a působí elegantně.

Jak funguje Crypto.com?

O kryptoměnách se toho v poslední době hodně namluvilo a alespoň nějaké povědomí o nich má již mnoho lidí. Crypto karta ze svého názvu evokuje, že se zaměřuje právě na kryptoměny, nicméně není třeba zoufat, jelikož lze vést i v eurech.

Platforma Crypto.com funguje již od roku 2016 a za dobu své existence si služby této společnosti oblíbilo více než 3 miliony zákazníků. Crypto karta představuje standardní Visa debetní kartu, se kterou lze získat cashback při každém nákupu, ať už online či v obchodě.

Podívat se na možnosti karty je možné zde.

Ačkoliv se jedná o zahraniční službu, kartu lze bez problémů využít i v Česku. Pomocí jednoduché aplikace Crypto.com si člověk kartu objedná a během několika dní již může začít cashback využívat.

Tato platební karta funguje na bázi druhé nejznámější kryptoměny, kterou je Ethereum. Tuto měnu však lze směnit za již zmiňovaná eura nebo několik dalších měn. Zůstatek je navíc možné vidět v korunách, takže se opravdu není třeba ničeho obávat.

Crypto karta pak funguje jako běžná platební karta. Na počátku je tedy nutná její aktivace, která probíhá přepisem CVV kódu v samotné aplikaci. Poté stačí z běžné karty poslat určený obnos a nakupování s cashback může začít.

S kódem 2m16s3jq1r lze získat na Crypto.com odměnu $50.
Získat slevu je možné zde >

Cashback s kartou Crypto

Cashback může dosáhnout výše až 8 %, a to při každém nákupu s Crypto kartou. Záleží pouze na zákazníkovi, jaký typ karty si zvolí.

Jednotlivé varianty se odvíjí od výše zůstatku interní měny, kterou je tzv. CRO, jejíž kurz se momentálně pohybuje kolem $0,06.

Tato kryptoměna je běžně směnitelná a právě aplikace Crypto.com funguje rovněž jako burza kryptoměn. Tuto službu z velké části ocení zejména kryptoměnoví nadšenci, nicméně ušetřit s kartou může naprosto běžný uživatel.

S promo kódem 2m16s3jq1r je navíc možné získat odměnu až $50. Kód je možné uplatnit na tomto odkazu.

Jak kartu získat?

Jedná se o velmi jednoduchý proces. Klient si v aplikaci Crypto.com požádá o konkrétní variantu karty, které jsou zmiňovány dále v článku, a během několika dní ji obdrží.

Crypto karta je doručována standardně poštou a odesílána bývá z anglického Birminghamu. Poté už stačí kartu pouze aktivovat a člověk může začít šetřit.

Kromě cashbacku z každého nákupu lze díky kartě obdržet vybrané streamovací služby naprosto zdarma, což se v dnešní době může vyplatit ještě více. Navíc s již základní kartou, jež je zdarma, lze začít využívat vracení peněz z nákupů.

Crypto karta nabízí cashback a Spotify naprosto zdarma.
Prozkoumat platební kartu >

Typy Crypto karet

Crypto.com má pro své zákazníky připraveno hned několik variant karet, od kterých se pak odvíjí výše cashbacku. Jednotlivé varianty jsou uvedeny na následujícím obrázku.

Každá karta se liší rovněž designem, který je však u všech typů kovový. Jedná se sice o nepatrnou, přesto však zajímavou, výhodu, jelikož většina bankovních institucí své kovové karty poskytuje pouze za příplatek.

S Crypto kartou lze získat kovovou kartu zdarma bez dalších poplatků. Cashback ve výši až 8 % a k tomu $50 po vložení 2500 CRO je možné získat zde.

Crypto nabízí hned několik variant platebních karet.

Další platební karty

Ať už se člověk o krypoměny zajímá či nikoli, s Crypto kartou je možné ušetřit zajímavé částky. Další výhodou pro běžné uživatele je poskytnutí streamovacích služeb jako Spotify nebo Netflix zcela zdarma.

Ušetřenou částku z ceny Netflixu lze například nadále zainvestovat.

TIP: Pokud chce člověk v roce 2020 sledovat filmy zdarma, může využít portál Bombuj.tv.

Naopak nevýhodou může být nemožnost platby přes platební bránu ČSOB. Ačkoliv se kryptoměny mohou zpočátku jevit pro běžné klienty jako nevýhoda, není se třeba obávat, jelikož je karta vedena i v eurech.

Alternativu může představovat například Alza karta. Jedná se o kreditní kartu, která poskytuje až 55denní bezúročné období. Po nákupu je tedy možné do 55 dní zaplatit na úrocích 0 %. Alza karta vrací také část peněz z nákupu zpět.

Další alternativou pro platby jsou rovněž virtuální peněženky. Jednou z nejznámějších je například Skrill. Ačkoliv se jedná o zajímavou platební metodu, která poskytuje rychlé placení, většinu lidí pravděpodobně odradí vyšší poplatky.

S kartou Crypto lze ušetřit při platbách online i v obchodě, a to z každého nákupu.
Získat kartu je možné zde >

Hodnocení Crypto karty

Pokud chce člověk na nákupech ušetřit a k tomu navíc získat možnost nákupu a směny kryptoměn, je Crypto karta ta pravá volba.

V budoucnu se kryptoměny pravděpodobně stanou běžnou součástí finančního systému a proto stojí za zvážení, zda se nevyplatí již teď nějaké vlastnit.

Crypto.com funguje i jako burza kryptoměn, čímž lze získat jednoduchou fintech službu, se kterou lze navíc ušetřit zajímavé částky. Jedná se o důvěryhodnou platformu, o čemž svědčí více jak 3 miliony aktivních uživatelů.

Crypto kartu lze vést bez jakýchkoliv poplatků a funguje na každém platebním terminálu. Prohlédnout si bližší informace nebo kartu objednat je možné na tomto odkazu.

Publikováno: 09. 12. 2021

Štítky:

Jak nakupovatSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang