Slevy na pobyty

Slevy na pobyty

Chtěli byste si také jednou udělat volno, které byste nestrávili doma úklidem, ale někde, kde se o vás dobře postarají? Co byste řekli třeba dvěma, třem dnům v krásném hotelu s luxusním vybavením, skvělými službami a personálem s profesionálním přístupem? Ať už v létě, nebo v zimě, můžete takovou dovolenou mít.

Slevy na pobyty vám dopřejí skvělou relaxaci za velmi pěknou cenu. Pokud budete nějaké slevy na pobyty hledat, je dobré najít si svůj oblíbený slevový portál a pobyty si vyfiltrovat. Zjistíte, že máte možnost využít slevy na pobyty jak v České republice, tak i v zahraničí. Můžete na pár dní zmizet do hotelu a nechat se obskakovat, nebo rovnou odjet do lázní a dopřát svému tělu regeneraci. Pod pojmem slevy na pobyty se dokonce často skrývá i luxusní dovolená v teple, například v Řecku, Egyptě a tak podobně.

TIP: V rámci Billa akce za body lze získat i leteckou dovolenou se slevou. Billa Bonus Club přináší ale také mnoho dalších výhod.

Slevy na pobyty jsou většinou kolem 50 % a více, což je úžasné. Tyto nabídky se navíc velmi často vztahují pro dvě osoby. Tedy zaplatíte jednou, jedete si užívat dva. Slevy na pobyty tedy doporučujeme využít například na romantický víkend pro dva. Pokud chcete odjet s celou rodinou, není problém zakoupit si slevových kupónů více a pobyt si buď prodloužit, nebo vzít více osob.

Pokud slevy na pobyty uplatňujete poprvé a ještě přesně nevíte, jak to chodí, doporučujeme vám podívat se na více slevových portálů a nabídky porovnat. Také si pozorně přečtěte detaily vaší slevy na pobyty a na případné otázky se nebojte zeptat.

TIP: Slevové portály nabízejí také slevové kódy, s nimiž lze například v Sinsay a v množství dalších obchodů ušetřit pěkné peníze.

Pokud budete šikovní a pozorní, máte šanci najít opravdu skvělé slevy na pobyty. Například pobyt s plnou penzí nebo polopenzí pro dva nebo třeba romantický víkend pro dva se šampaňským a jahodami na pokoji anebo dokonce i pobyt, kde vás čeká pětichodová večeře při svíčkách a to vše za opravdu skvělé ceny. Dopřejte si tedy volno a využijte slevy na pobyty.

Publikováno: 17. 03. 2014

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang