AliExpress Black Friday Fest – slevy až 70 %

AliExpress Black Friday Fest – slevy až 70 %

Na AliExpressu je po celý rok možné nakupovat zboží za ty nejlevnější ceny. Přesto již od 23. 11. až do 27. 11. lze koupit vybrané produkty ještě levněji, a to díky akci AliExpress Black Friday Fest. O co se vlastně jedná a jak akce probíhá?

Po věhlasné akci AliExpress Day přichází další slevový festival zvaný Black Friday Fest. Zákazníci zde mají jedinečnou možnost nakupovat miliony produktů s výraznou slevou, což se může před Vánoci jevit jako ideální příležitost, jak ušetřit.

AliExpress.com - TOP produkty s dopravou zdarma

Více než 100 milionů výrobků na jednom místě, spolehlivá zákaznická podpora, atraktivní slevy i doprava zdarma. To vše jsou důvody, proč je AliExpress jedním z nejoblíbenějších e-shopů současnosti.

Začít nakupovat

Co je AliExpress Black Friday Fest?

Jedná se o další slevovou akci od čínského giganta AliExpress, který se za poslední roky stal jedním z nejnavštěvovanějších obchodních portálů vůbec. Zákazníci si tento e-shop oblíbili zejména pro rozmanitost výrobků a jejich levné ceny.

A právě akce Black Friday Fest je jedinečnou kombinací, jak nakupovat produkty napříč všemi kategoriemi, a to za úžasné ceny. Na zákazníky čeká rozsáhlá nabídka zboží se slevami dosahujícími až 70 %.

Akce končí již 27. listopadu 2020, proto je nutné si s nákupem pospíšit. Nakupovat na AliExpressu se slevami je možné zde.

Black Friday Fest přináší obrovské slevy napříč kategoriemi.

TIP: Mimořádné slevy na Black Friday 2020 jsou k dostání i na některých českých e-shopech. Kdo nabízí největší slevy?

Co nakupovat na AliExpressu?

Ačkoliv je právě široká nabídka jednou z největších výhod tohoto nákupního portálu, pro někoho může být orientace v takovém množství produktů značně obtížná.

Následující výběr přináší tipy, jaké zboží se vyplatí na AliExpress.cz nakoupit:

  • drobná elektronika
  • příslušenství k telefonům
  • oblečení
  • levná kosmetika

Jedná se o nejoblíbenější produkty zákazníků, které však lze pořídit i na dalších čínských obchodních platformách. Takovým může být například e-shop LightInTheBox, který disponuje obdobnou nabídkou. LightInTheBox recenze 2022 dokazují popularitu e-shopu a spokojenost klientů.

Se slevovým kupónem 2020FRIDAY lze získat slevu $8 při nákupu nad $80.
Využít slevový kupón >

Levné oblečení z Číny je velmi diskutovaným tématem a spoustu lidí nakupuje na AliExpressu právě takové zboží. Každý, kdo tak činí, by však neměl opomíjet asijské číslování, které se od toho evropského trochu liší. V zásadě je doporučováno nakupovat až o 2 čísla větší velikosti.

AliExpress patří mezi největší internetové obchody na světě.
Nakupovat na AliExpressu je možné zde >

Jak vybrat nejlepší slevy

AliExpress Black Friday Fest přináší nespočet slev, a to napříč všemi kategoriemi. Speciálně pro tuto akci je možné na AliExpressu spatřit průvodce slevami.

Zákazníci se tak mohou v nákupu inspirovat konkrétními uživateli nebo se řídit speciálními kategoriemi, které vypadají následovně:

  • super výběr
  • super slevy
  • super značky
  • rychlá doprava
  • super novinky

Takové rozdělení může objednávku výrazně zjednodušit nebo zkrátka přinést dávku inspirace. I na samotné domovské stránce této slevové akce AliExpress nabízí výběr těch nejzajímavějších produktů.

Nakupovat na AliExpressu se slevami je možné přes tento odkaz.

Platba a doprava na AliExpressu

V případě, že byl lov slev úspěšný, nezbývá nic jiného, než objednávku uhradit. AliExpress nabízí hned několik platebních metod. Jedná se například o službu WebMoney nebo Western Union.

Takové platební metody však nejsou pro české zákazníky výhodné. Není se však čeho obávat, standardní uhrazení objednávky platební kartou je možné.

Prozkoumat nabídku slev akce AliExpress Black Friday je možné zde.

Doba doručení zboží se může pokaždé lišit. Oficiální stanovisko AliExpressu uvádí, že by měl zákazník svou zásilku obdržet v rozmezí od 14 až do 60 dnů, nicméně oba extrémy jsou naprosto běžné.

Čeští zákazníci budou moci v následujících letech využívat i služeb České pošty, která momentálně navázala s AliExpressem užší spolupráci. Nyní se musí spokojit s mezinárodními přepravci, kteří však nabízejí sledování zásilky, a tak je zákazník stále v obraze.

TIP: Prosinec 2020 znamenal pro obchod snížení hodnoty, jelikož se propadly akcie internetového gigantu Alibaba, což je mateřská firma AliExpressu. Co to znamená a jak se situace bude vyvíjet?

Black Friday přináší 70% slevy na různé produkty napříč AliExpress.
Nakupovat zlevněné zboží >

Jak ušetřit na AliExpressu

Slevové akce, které AliExpress pořádá po celý rok, jsou jistě skvělým způsobem, jak ušetřit, nicméně existují i další způsoby.

Díky cashback portálům mají zákazníci jedinečnou příležitost, jak při nákupu pravidelně šetřit. Například portál Tipli nabízí v případě AliExpressu až 10 % z každého nákupu zpět.

Slevy na AliExpressu je možné prozkoumat skrze tento odkaz.

Publikováno: 24. 11. 2021

Štítky:

Jak nakupovatSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang