BuyinCoins.com recenze – jak nakupovat?

BuyinCoins.com recenze – jak nakupovat?

Čínských e-shopů, ve kterých lze nakupovat různorodé zboží, existuje poměrně spoustu. Mezi nejznámější patří AliExpress nebo Wish. Ale i menší e-shopy mohou zaujmout. Příkladem může být třeba internetový obchod BuyinCoins. Jak na tomto portále nakupovat? Jaké má výhody a nevýhody?

V nabídce BuyinCoins.com se typově nachází takové zboží, na které je nakupující u čínských e-shopů zvyklý. Najde zde elektroniku, mobilní telefony včetně veškerého příslušenství, počítače, potřeby pro zahradu nebo domácnost. Nechybí rubriky se zbožím pro krásu a zdraví, šperky, hodinky a také pochopitelně móda a související doplňky.

Rozsah nabídky však ani zdaleka nepokrývá známější obchody. Pokud zájemce hledá kryty na mobilní telefon, zobrazí se mu „pouze“ čtyři stránky s nabídkami. U již zmiňovaného a nejznámějšího AliExpressu je to mnoho desítek stran.

Registrace na BuyinCoins

Ani na BuyinCoins se nakupující nevyhne registraci. Mají to tak zavedeny všechny známé čínské e-shopy (např. LightInTheBox, Wish, BangGoods, GearBest, TomTop apod.). Naštěstí se nejedná o žádné složité vyplňování osobních údajů. Stačí zde zadat svoji e-mailovou adresu a zadat heslo. Existuje pak ještě možnost registrace prostřednictvím účtu na Facebooku, Twitteru, PayPalu nebo další sociální sítě VKontakte.

Po úspěšné registraci již nic nebrání nákupům. Zájemce může vybírat zboží napříč nabídkou nebo se lze zaměřit přímo na zboží ve slevě. K těmto účelům slouží například rubriky Daily Sale (denní slevy), Weekend Sale (víkendové slevy) nebo Clearance (likvidace skladů). Slevy v těchto rubrikách dosahují různých výší, v průměru se jedná o 55 až 60 %. Ruku v ruce s omezenou celkovou nabídkou je i produktů ve slevě poměrně málo.

Hned při prvním nákupu se dá ušetřit.

Slevu nabízí BuyinCoins také na první nákup, a to dokonce ve výši 6 %. Slevy se také dají směňovat za body. Ty nakupující získává jako odměnu za své nákupy nebo třeba za napsání recenze na zakoupený produkt.

Jak objednávat na BuyinCoins

Způsob nakupování se od jiných e-shopů neliší. V detailu každého produktu se nachází několik podstatných informací. Nachází se zde podrobný popis a také nemohou chybět recenze od lidí, kteří si již daný výrobek zakoupili. Zvláště u oblečení se tyto informace hodí, protože mohou nakupujícího upozornit například na to, jak sedí velikosti. Levné oblečení z Číny má jiné velikostní tabulky než ty, na které jsou zvyklí čeští nakupující.

Není potřeba filtrovat zboží podle platby poštovného. BuyinCoins totiž nabízí na veškeré produkty dopravu zdarma. Tím se například odlišuje od Wish, kde se platí poštovné za každou objednanou položku zvlášť.

Platba a termíny doručení u BuyinCoins

Za zboží z BuyinCoins lze zaplatit hned dvěma způsoby, které jsou zároveň mezi čínskými e-shopy nejčastější. Jedná se o PayPal a platbu kreditní kartou. V obojím případě se nakupující nemusí ničeho bát. Pokud by však mělo být zmíněno, která z plateb poskytuje více výhod, pak je třeba označit PayPal. Pokud by nedošlo k doručení zboží, má nakupující možnost prostřednictvím PayPal žádat o vrácení peněz.

Co se týká doručení zboží, běžná lhůta dosahuje maximálně 35 dnů. U souhrnu objednávky těsně před jejím potvrzením se objevuje tabulka, kde je procentuálně vyjádřena pravděpodobnost doručení v určitém časovém období. Záleží pochopitelně na místě, do kterého zásilka míří. U Střední Evropy je téměř 40 % pravděpodobnost doručení do 15 dnů od objednání.

BuyinCoins – recenze

BuyinCoins má celkem dobré hodnocení. Díky tomu, že ale není známý jak jiné, větší obchody, mnoho lidí se nákupu na tomto portálu obává a recenzí je tak poměrně málo. Navzdory tomu ti, co již na BuyinCoins nakupovali, uvádí, že především drobnější zboží se zde dá sehnat za naprosto bezkonkurenční ceny. Kladně se hodnotí také doprava zdarma na všechno zboží a přehledné webové stránky.

Naopak negativní hodnocení směřuje k nepříliš široké nabídce. Ta však může vyhovovat všem, kteří by byli ve zbytečně široké nabídce ztraceni.

Publikováno: 22. 12. 2020

Copyright © 2023 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang