Nejlepší čínské e-shopy s poštovným zdarma – který je nejlevnější?

Nejlepší čínské e-shopy s poštovným zdarma – který je nejlevnější?

Čínské e-shopy se v dnešní době těší velké popularitě. Zákazníci je preferují před tuzemskými internetovými obchody hned z mnoha důvodů. Jedním z nich je bezpochyby obrovská nabídka zboží a produkty, které jiné e-shopy nenabízí. Dalším důvodem jsou mnohdy až extrémně nízké ceny, které nemají konkurenci. Třetím důvodem je doprava zdarma. Jaké čínské e-shopy nabízí tzv. free shipping?

Mezi nejlepší čínské e-shopy patří například AliExpress, Wish, DHgate nebo LightInTheBox. Všechny tyto obchody se těší velké popularitě, ale ne všechny nabízí dopravu zdarma. Nyní je řeč především o velmi oblíbeném Wish.com.

Čínské e-shopy disponují také slevovými kupóny na nákup. AliExpress nabízí pro nové zákazníky slevový kupón $2 při nákupu nad $3.
Využít slevový kupón >

Poštovné na Wish zákazník bohužel musí zaplatit. Jedná se o jednu z nevýhod, které tento e-shop má. I přesto je ale Wish velmi populární. Výhodou jsou i platební metody Wish – je totiž možné platit pomocí služby PayPal.

Vedle níže zmíněných čínských e-shopů je doprava zdarma nabízena také na internetovém obchodě Vova a v české online nákupní galerii Lunzo, která nákupy z Číny zprostředkovává.

AliExpress.com

AliExpress jednoznačně patří mezi nejlepší čínské e-shopy s poštovným zdarma. Některé položky jsou sice zpoplatněny, ale drtivá většina prodejců na tomto e-shopu dopravu zdarma nabízí. Kromě tzv. free shipping si AliExpress zákazníky získal i svou nabídkou zboží nebo tím, že se řadí mezi nejlevnější čínské e-shopy. Zajímavé je i srovnání Temu vs AliExpress.

Nabídka AliExpressu je opravdu neuvěřitelná. Mezi nejvyhledávanější zboží patří obaly na mobil z AliExpressu, které lze sehnat za hubičku, a levné oblečení z AliExpressu, mezi které samozřejmě patří i AliExpress boty či AliExpress plavky.

TIP: Zákazníci mohou zkusit i plavky Yoins.

Kategorie oblečení je na tomto e-shopu opravdu populární. Za zmínku proto stojí i prodej fake značkového oblečení. Pomocí skrytých odkazů na AliExpressu má zákazník možnost vyhledat padělky svých oblíbených značek a udělat tak hromadu parády za pár kaček.

Další velkou výhodou tohoto internetového giganta je možnost nakupovat na AliExpress v češtině. Překlad je sice zajištěn pomocí automatického překladu, to ale pro pohodlné nakupování postačí. Nevýhodu mohou někteří zákazníci spatřovat ve způsobech platby. Platbu skrz oblíbený PayPal AliExpress totiž neumožňuje.

Co dalšího AliExpress nabízí?

 Kromě poštovného zdarma si AliExpress zákazníky získal i svou nabídkou zboží.
Kromě poštovného zdarma si AliExpress zákazníky získal i svou nabídkou zboží.

BangGood.com

BangGood je dalším e-shopem s poštovným zdarma. Výhodou je možnost nakupovat na BangGood v češtině. Překlad je sice zajištěn pomocí překladače z angličtiny, v současné době se ale jiné řešení nenachází. Tento čínský obchod rozhodně patří mezi nejlevnější čínské eshopy. Když se zákazníkovi poštěstí, může využít výprodeje a slevy, které BangGood nabízí.

Jak je to s nabídkou? BangGood nabízí téměř vše. V nabídce je například elektronika, levné mobily z Číny, nářadí či oblečení, ale i hračky nebo šperky. Nalézá se zde i zboží spadající do kategorie zdraví a krása, auto-moto či dům a zahrada.

Recenze zákazníků na tento internetový obchod se velmi různí. Zatímco někteří si BangGood velmi chválí, jiní jej označují za podvodníky. Podvodné e-shopy si lze naštěstí prověřit hned několika kroky. 

 V nabídce Banggood je například elektronika, nářadí ale oblečení a šperky.
V nabídce Banggood je například elektronika, nářadí ale oblečení a šperky.

DealExtreme.com

DealExtreme existuje již od roku 2005 a od té doby se zařadil mezi nejlevnější čínské e-shopy. Jsou to právě levné ceny, kterými DX.com láká potenciální zákazníky. S nízkými cenami se ovšem vždy pojí jisté riziko reklamace zboží z Číny.

Na stránce tohoto e-shopu jsou k nalezení zvýhodněné ceny v sekci „Hot prodeja bleskové akce. Bleskové akce trvají jen omezenou dobu – odpočet do konce slev zákazník najde přímo v nabídce. Slevy se často vztahují na zboží jako jsou sluchátka, kamery, herní konzole a další.

DealExtreme se nijak neliší svou nabídkou od ostatních čínských e-shopů. Na stránce je možné najít kosmetikumódní doplňky nebo vybavení do domácnosti. Nejvíce si ovšem přijdou na své zájemci o elektroniku a příslušenství k ní určené. V nabídce jsou i levné mobily do 1 000 Kč. Velmi populární jsou zde i různé šikovné gadgety.

Nakupovat na tomto e-shopu je možné i skrz mobilní aplikaci. Ta ovšem nemá zrovna to nejlepší hodnocení. Možná tak bude lepší zůstat u internetového prohlížeče a pro nákupy z Číny si stáhnout aplikaci jiného e-shopu, např. známou mobilní aplikaci Wish.

 S nízkými cenami se pojí jisté riziko reklamace zboží z Číny.
S nízkými cenami se pojí jisté riziko reklamace zboží z Číny.

LightInTheBox.com

LightInTheBox také nabízí poštovné zdarma. Dalším velkým plusem je, že tento obchod patří mezi čínské e-shopy v češtině. Český překlad je na tomto e-shopu na celkem dobré úrovni, přesto jej ale neuškodí brát s nadhledem. V pozitivní recenzích na LightInTheBox je také často zmiňovaný velký výběr originálního zboží.

V nabídce e-shopu je téměř vše od oblečení přes elektroniku až po pomůcky do domácnosti. Velmi podobný sortiment nabízí i e-shop Vova. se mimo jiné řadí i mezi nejlevnější čínské e-shopy. Tento obchod totiž nabízí bleskový výprodej, kde slevy sahají až k neuvěřitelným 95 %. 

LightInTheBox dále na svém e-shopu nabízí sekci, ve které si lze vybrat zboží podle výše slevy. Na výběr jsou zde slevy 10 %, 30 %, 50 % a 70 %. Ve slevách tohoto obchodu se nachází zejména oblečení, boty, hodinky, inteligentní náramky, ale i mnoho dalšího.

 V bleskovém výprodeji slevy sahají až k neuvěřitelným 95 %.
V bleskovém výprodeji slevy sahají až k neuvěřitelným 95 %. 

MiniInTheBox.com

Pod záštitou LightInTheBox funguje e-shop MiniInTheBox, jehož nabídka je o něco menší, ale přesto rozmanitá. Webové stránky obou obchodů si jsou velice podobné. I tento čínský e-shop nabízí velké slevy a příležitosti ušetřit. Jedním z příkladů je bleskový výprodej, ve kterém lze ušetřit až 80 % původní ceny.

Tento bleskový výprodej se v mnohém podobá výprodeji na LightInTheBox. I zde je často v nabídce pánská a dámská móda, šperky a hodinky, příslušenství k mobilu a mnoho dalšího. Velmi populární kategorie na tomto webu zahrnují pouzdra a kryty na mobily, mobilní příslušenství, příslušenství na PC a tablety a oblečení.

Bleskový výprodej a celkově nízké ceny nejsou tím jediným způsobem, jak na MiniInTheBox ušetřit. Zákazník může využít slevové kupony a kódy, které jsou čas od času k dispozici na různých slevových portálech. Ušetřit lze i pomocí cashback portálů, díky kterým lze získat určité procento z nákupu zpátky.

 I tento čínský e-shop nabízí velké slevy a příležitosti ušetřit.
I tento čínský e-shop nabízí velké slevy a příležitosti ušetřit.

GearBest.com

Mezi nejoblíbenější e-shopy s poštovným zdarma patří i Gearbest. Specializuje se na prodej spotřební elektroniky a příslušenství. To znamená, že kdokoliv kdo potřebuje sehnat powerbanku nebo ten nejlevnější iPhone, by měl zavítat do tohoto obchodu.

K sehnání na GearBest jsou dále například tablety, chytré hodinky či sluchátka. Tento obchod ovšem nabízí i mnoho dalšího. Jedná se například o domácí spotřebiče, hračky a zboží spadající do kategorie dům a zahrada či auto-moto. Obchod se svým sortimentem podobá například e-shopu Everbuying.com či CooliCool.

Jak ušetřit při nákupu na GearBest.com? Lze využít tzv. „Super deals“, neboli časově omezené slevové nabídky. V nich lze nalézt zboží různého druhu se slevou až 70 % slevami.

Dále je možné využít nákup přes cashback portál Tipli.cz. Ten nabízí 5 % z utracené částky zpět.

 Na GearBest lze využít tzv. "Super deals", neboli časově omezené slevové nabídky.
Na GearBest lze využít tzv. Super deals, neboli časově omezené slevové nabídky.

DHgate.com

Jedním z dalších čínských oblíbenců je DHgate. Stejně jako již zmíněný GearBest, i tento obchod má velmi dobré zákaznické hodnocení. Některé čínské e-shopy se svými recenzemi zrovna nepochlubí, DHgate ale rozhodně patří mezi nejlepší čínské e-shopy. Zákazníkům nabízí kvalitu, nízké ceny a poštovné zdarma.

Tento e-shop sdružuje různé prodejce a funguje tedy na podobném principu jako například již zmíněný AliExpress. Nabídka DHgate čítá přes 30 milionů produktů, vybere si zde tak snad úplně každý. Konkrétní kategorie zahrnují například elektroniku, sportovní vybavení, kosmetiku či vybavení do domácnosti.

Nevýhodou tohoto e-shopu je, že z něj nelze objednat zboží z Číny na dobírku. To ale neznamená, že se jedná o podvodný obchod. Naopak, DHgate patří mezi zákazníky ověřené čínské e-shopy.

I tento e-shop nabízí časově omezeným slevové akce. Jedná se o tzv. Flash deals, které nabízí mnoho zboží za skvělé ceny. Zákazník má možnost ušetřit při koupi oblečení, bot i příslušenství k elektronice. Momentálně je zde také zlevněné zboží k příležitosti nadcházejícího Dne matek, ve kterém lze výhodně nakoupit doplňky či kosmetiku.

 DHgate patří mezi zákazníky ověřené čínské e-shopy.
DHgate patří mezi zákazníky ověřené čínské e-shopy.

Geekbuying.com

Čínský e-shop Geekbuying na trhu funguje již od roku 2012. Od té doby se zařadil mezi přední prodejce elektroniky, který zákazníkům slibuje rychlé doručení objednávky a poštovné zdarma. V nabídce e-shopu Geekbuying najdeme například notebooky, tablety a další spotřební elektroniku, ale i drony či modely aut a letadel.

Mnoho zákazníků na čínských e-shopech nakupuje kvůli nízkým cenám. Geekbuying zákazníkům nabízí výhodné akce a slevy ve třech různých kategoriích. Jedná se o Flash deals, neboli známé časově omezené nabídky. Zde je možné ušetřit jak při nákupu mobilního telefonu, tak při koupi robotického vysavače.

Dále je v nabídce klasický výprodej, který obsahuje produkty se slevou až 50 %. Tento výprodej trvá až do vyprodání zásob. Poslední kategorií slev jsou slevy v mobilní aplikaci. Mobilní aplikace Geekbuying nabízí kromě exkluzivních slev i slevové kupony a informace o chystaných akcích a výprodejích.

 Mobilní aplikace Geekbuying nabízí slevové kupony a informace o chystaných akcích a výprodejích.
Mobilní aplikace Geekbuying nabízí slevové kupony a informace o chystaných akcích a výprodejích.

Tmart.com

Tmart.com je čínský internetový obchod, který zatím v České republice není příliš rozšířený a známý. Možná i z tohoto důvodu zatím nemá stránky v češtině. To mohou potenciální zákazníci spatřovat jako nevýhodu. Co je ovšem velkou výhodou je poštovné zdarma.

Některé e-shopy nabízí poštovné zdarma z Číny jen na určité zboží, na Tmart je ale poštovné zdarma vystaveno na všechny položky. Tento e-shop patří mezi nejlevnější čínské e-shopy. Zákazníci na něm mohou nakupovat levně hned několika způsoby. Vyplatí se sledovat zejména záložky Weekly DealsTop SellersClearance Bargain Corner

V sekci Weekly Deals jsou k nalezení týdenní nabídky za levné ceny. V nabídce Top Sellers slevy sahají až k 80 % a zákazník si zde vybere především z různých gadgetů. Sekce Clearance je klasický výprodej, ve kterém je k sehnání téměř vše. Nabídka Bargain Corner umožňuje vyhledat levné zboží pomocí cenových kategorií. 

 Na Tmart je poštovné zdarma vystaveno na všechny položky.
Na Tmart je poštovné zdarma vystaveno na všechny položky.

Nákupy z Číny jsou výhodné pro zákazníky v mnoha ohledech. Hlavním plusovým bodem je bezkonkurenční nabídka zboží a levné nakupování. Nízké ceny navíc podtrhává poštovné zdarma, které nabízí mnoho oblíbených e-shopů. U některých obchodů je ale třeba dát si pozor, protože nabízí falešné výrobky.

Publikováno: 11. 05. 2021

Štítky:

Slevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang