CNDirect.com – recenze – čínský e-shop s mnoha slevami

CNDirect.com – recenze – čínský e-shop s mnoha slevami

Čínské e-shopy, to není jen AliExpress nebo Wish. Nakupovat z Číny lze na mnoha portálech. Mezi ně patří například CNDirect.com se všeobecně zaměřeným zbožím, ale hlavně pestrou nabídkou různých slev. Jak nakupovat na CNDirect? Co všechno nabízí?

Většina čínských e-shopů prodává víceméně podobné zboží. Ani CNDirect není výjimkou. Obchod není sice příliš známý, ale rozhodně se nejedná o podvodný e-shop.

Nakupující zde může vybírat oblečení, módní doplňky, elektroniku včetně veškerého příslušenství, hračky, tašky a kabelky, šperky a hodinky, potřeby pro miminka, potřeby do domácnosti nebo na zahradu. Nejvíce zboží však obsahuje rubrika s módou a módními doplňky.

Stránky CNDirect.com bohužel nemají na výběr český jazyk – nachází se zde jen volba přepnutí do angličtiny, ruštiny, francouzštiny, němčiny a španělštiny. Kdo neovládá ani jeden z těchto světových jazyků, nemusí ale ztrácet hlavu. Lze použít překladač čínských e-shopů, na výběr jich je hned několik. S nimi budou nákupy z Číny pohodlné naprosto pro všechny.

Postup při nakupování na CNDirect.com

Asi už nikoho už nepřekvapí, že před samotným nakupováním se vyžaduje jednoduchá registrace. Jedná se o postup, který má takto nastavena většina čínských e-shopů – zmínit lze například BuyinCoins, MiniInTheBox nebo DealExtreme.

V případě CNDirect se vyplňuje pouze jméno, příjmení a emailová adresa. Nakupující si zvolí také heslo, které následně ještě jednou zopakuje. Tím celá registrace končí.

Webové stránky CNDirect.com mají prakticky stejnou podobu jako další čínské e-shopy. Vlevo se tak zobrazuje hlavní nabídka s rubrikami, vyhledávací lišta se nachází v horní části stránek a střední část slouží pro zobrazování různých výhodných nabídek.

Webové stránky CNDirect jsou pro uživatele přehledné a vizuálně se podobojí ostatním čínských e-shopům.

Zboží se nejprve prezentuje v náhledových obrázcích. Detailnější informace o každém výrobku včetně hodnocení ostatních nakupujících nalezne zájemce až po prokliku na konkrétní výrobek.

U některých čínských e-shopů si spotřebitelé zvykli na dopravu zdarma. Bohužel to není případ portálu CNDirect. Naopak, za dopravu se platí pomalu více než za samotné zboží. Udává se, že za poštovné do České republiky dosahuje od 13,55 do 45,25 dolarů podle výběru dopravní společnosti.

Poté, co si nakupující vybere v široké nabídce zboží, má dvě možnosti. Buď prostřednictvím „Add to Cart“ přidat zboží na seznam a dál pokračovat ve vybírání dalších výrobků nebo zvolit „Buy It Now“ a rovnou ukončit objednávku výběrem platby a dopravy.

Slevy na CNDirect.com

Naprosto jedinečné jsou pro CNDirect různé slevy a slevové akce. Dá se zde nakoupit skutečně za rekordně nízké ceny. Například řadu módní kousků nakupující sežene za 0,01 dolaru. To zní téměř neuvěřitelně, že? Nutno dodat, že se nejedná o jen výjimečnou nabídku, ale naopak o poměrně širokou škálu zboží z rubriky Flash Sale. Kdo tedy hledá slevy až 90 %, měl by zamířit hlavně do této sekce.

Nižší, ale i tak zajímavé slevy, se nacházejí také v rubrice Clearance. A veškeré zboží ve slevě shromažďuje rubrika Deals.

Ušetřit nemalou částku může nakupující také hned při první objednávce. Dostává na ní totiž automaticky slevový kupón na 50 dolarů. Stačí se zaregistrovat k odběru novinek. Zadává se pouze e-mail, kam informace o výhodných nabídkách a zajímavém zboží budou chodit.

Na e-shop CNDirect.com se vyplatí vracet. Často totiž pracuje s různými sezónními akcemi. Během celého roku k různým příležitostem se tak nabídka neustále mění a ceny snižují.

Recenze na CNDirect

Jaké zkušenosti mají čeští nakupující s obchodem CNDirect? Odpovědět na tuto otázku není nejsnazší, protože na internetu se recenzí na CNDirect příliš mnoho nenachází.

Ti, co již na CNDirect nakoupili a rozhodli se se svými zkušenostmi podělit na internetu, se ve svých názorech ale celkem shodují. Některé zboží se zkrátka vyplatí nakoupit a kvalita je vyhovující, jiné zboží neodpovídá prezentaci nebo je nekvalitní.

Řídit by se měl nakupující hlavně recenzemi na dané zboží a také dalšími obecně známými fakty týkající se nákupů v Číně. Například levné oblečení z Číny neodpovídá velikostním tabulkám, na které jsou Češi zvyklí.

Publikováno: 29. 12. 2020

Štítky:

Jak nakupovatRecenze

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang