Freshlabels slevový kód – aktuální sleva 2024

Freshlabels slevový kód – aktuální sleva 2024

Kvalitní, neotřelá a udržitelná móda, špičkový zákaznický servis a rozumné ceny – tak zní hlavní charakteristiky internetového obchodu Freshlabels, který nabízí oblečení a doplňky dobře známých a prověřených značek. Freshlabels svým zákazníkům umožňuje ušetřit při využití Freshlabels slevových kódů, sezónních výprodejů a dalších druhů slev. Jak vysokou slevu lze získat s Freshlabels slevovým kuponem 2024 a na jaké další slevy se zákazníci mohou těšit?

Společnost Freshlabels s.r.o. si zakládá nejen na kvalitě a originalitě nabízeného oblečení, bot a doplňků, nýbrž i na udržitelnosti a vstřícnosti vůči svým zákazníkům. Také proto má e-shop Freshlabels.cz vynikající recenze, o čemž se lze přesvědčit na známých recenzních portálech.

Freshlabels slevový kód 2024

Při nákupu v e-shopu Freshlabels je možné ušetřit při využití slevových kuponů a kódů. Aktuální Freshlabels slevový kód přináší slevu 10 % na poslední velikosti dámského a pánského oblečení a bot. Při vytváření objednávky stačí použít kód LASTSIZES a sleva se automaticky odečte. Využít slevu 10 % na poslední velikosti >

Využijte Freshlabels slevový kód LASTSIZES a získejte tak slevu 10 % na poslední velikosti novinek i bestsellerů.
Využít slevu 10 % >

Slevové kódy Freshlabels jsou k nalezení přímo v e-shopu Freshlabels.cz nebo na různých slevových portálech, které pravidelně informují také o sezónních výprodejích a dalších slevách na Freshlabels.

Výprodeje a slevy na Freshlabels

Freshlabels slevové kódy nejsou jedinou možností, jak při nákupu ušetřit. Samozřejmostí jsou i klasické výprodeje, doprava zdarma u objednávek určité hodnoty, sleva jako odměna za odběr newsletteru či cashback neboli ,,zpětná sleva“.

Druhy slev na Freshlabels.cz:

  • Freshlabels slevové kódy
  • slevy do vyprodání zásob
  • doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč
  • sleva 150 Kč při odběru newsletteru
  • cashback

Přehled o aktuálních slevách na Freshlabels lze mít díky již zmíněným slevovým nebo cashback portálům. Při využití cashback portálu Tipli je navíc možné získat 2 % zpět z každého nákupu.

Přihlaste se k odběru novinek a získejte Freshlabels slevový kód v hodnotě 150 Kč.
Chci slevu 150 Kč >

Při nákupu nad 999 Kč je na Freshlabels doprava zdarma. Začít nakupovat na Freshlabels.cz >

Možnost ušetřit přináší také odběr newsletteru, na základě něhož je zákazníkovi zaslán Freshlabels slevový kód v hodnotě 150 Kč. Slevu je možné využít při nákupu nad 999 Kč a platí na nezlevněné zboží. Přihlásit se k odběru novinek >

Freshlabels – kvalitní produkty a špičkový zákaznický servis

Nabídku internetového obchodu Freshlabels tvoří oblečení, obuv a módní doplňky světově proslulých značek, mezi které patří například Adidas, Converse, Vans, Birkenstock, Patagonia nebo Levi’s, i značek méně známých, jako je Colorful Standard, Organic Basics, Armedangels nebo Thinking MU. Veškeré nabízené produkty procházejí přísnou kontrolou a zákazníci tak mohou očekávat jen tu nejvyšší kvalitu.

Objednejte z e-shopu Freshlabels.cz zboží za alespoň 1 000 Kč a využijte tak dopravu zdarma.
Začít nakupovat na Freshlabels.cz >

Co je pro Freshlabels typické, je skvěle vyškolený a nápomocný zákaznický servis, který pomůže a poradí s čímkoliv, s čím si zákazník neví rady. V e-shopu lze najít také různé užitečné tipy a tutoriály, které nakupování rovněž usnadní.

Kromě e-shopu jsou v provozu také tři kamenné prodejny – Praha Sustainable Store (Milady Horákové, Praha), Praha Flagship Store (Jindřišská, Praha) a Berlin Backpack Store (Rosenthaler Str., Berlín).

Publikováno: 08. 07. 2021

Štítky:

Slevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang