Gant hodinky – pánské, dámské – recenze

Gant hodinky – pánské, dámské – recenze

Nadčasovost, noblesa, grácie, vysoká kvalita. To jsou kritéria, která utváří světovou značku Gant. Přestože svou dráhu začala jako výrobce pánských košil, dnes jsou jedním z jejích neoblíbenějších produktů hodinky. Jaké modely má ve své nabídce? Jak funguje servis Gant hodinek? A jaké mají Gant hodinky recenze?

Kromě poboček v takřka každém větším městě se Gant svým zákazníkům odměňuje spolehlivým e-shopem s množstvím lákavých výhod. Těmi nejvýraznějšími jsou doprava a vrácení zboží zdarma a také skladová dostupnost všech položek v katalogu. Tuzemští příznivci se těší e-shopu Gant.cz, který je celý v českém jazyce

Sortiment značky Gant nabízí i další velké české e-shopy, například Zalando, About You, Urban Store nebo Zoot.

Na veškeré objednávky Gant poskytuje dopravu zdarma.

Nakupovat bez poštovného na Gant.cz >

Značka Gant vznikla roku 1949 v americkém Connecticutu jako podnik zaměřený na ručně šité pánské košile. Rostoucí obliba umožnila kromě rychlého rozšíření do Evropy také obohacení sortimentu o kompletní pánský, dámský i dětský šatník a o módní i bytové doplňky.

TIP: Další obchod kombinující prodej módy pro celou rodinu a dekorací do domácnosti je Zara.

Spojením americké nenucené ležérnosti a evropské elegance se Gant móda neodmyslitelně zapsala do ulic světových metropolí a do pojmu globální lifestyle. Oblečení v americkém stylu pro děti i dospělé prodává také značka GAP, která se stejně jako Gant těší příznivcům po celém světě.

Gant hodinky

Jednou z nejvyhledávanějších položek v katalogu na Gant.cz jsou hodinky, neboť i ty odráží jedinečný styl této značky. Výrobce nabízí dámské i pánské hodinky v různých designech tak, aby si pro sebe každý našel ty ideální.

Gant se řadí mezi luxusní značky, o čemž svědčí i vyšší cena hodinek. Ta zpravidla neklesá pod 4 000 Kč. Pravidelně se pánské i dámské hodinky objevují ve výprodejích a slevách, během nichž bývá cena ponížena o desítky procent.

dámské hodinky Gant výprodej
Ceny pánských i dámských hodinky Gant ve výprodeji klesají o tisíce korun.

Hodinky je možné bezplatně objednat domů a po vyzkoušení se rozhodnout, zda si je nechat, nebo je vrátit. Zákazník se tedy nemusí bát, že by platil tisíce za zajíce v pytli.

TIP: Kromě hodinek k nejoblíbenějším položkám prodejce jednoznačně patří Gant boty, Gant mikiny a Gant svetry. Lze vybírat z rozmanitých střihů, barev i velikostí.

Podstatnou část sortimentu tvoří kovové modely, ale nechybí ani hodinky Gant s koženým řemínkem. Samozřejmostí jsou i originálnější kusy, jako pozlacené hodinky Gant či celé zlaté hodinky Gant. Co katalog postrádá, jsou chytré a sportovní hodinky Gant, které nezapadají do konceptu značky.

Kompletní nabídku hodinek zájemci najdou na tomto odkazu.

Dámské hodinky Gant

Celou jednu stranu katalogu Gant.cz tvoří dámské hodinky. Všechny modely jsou ručičkové a z většiny kovové – stříbrné, zlaté a rosegold. Cenově se pohybují v rozmezí 3 999 Kč až 6 899 Kč, často se však na e-shopu objevují výprodeje dámských Gant hodinek.

HODINKY GANT G106002 PARK HILL 38

Cena: 5 499 Kč
Strojek: Miyota 6P26

Koupit >

Dámské hodinky Gant G106002 Park Hill 38 disponují ocelovým kruhovým pouzdrem o průměru 38 mm s ručičkovým ciferníkem bílé barvy. Na ciferníku se nenachází čísla, nýbrž dvanáct indexů, a také datum. Je pokrytý minerální sklem. Hodinky jsou odolné proti vodě během sprchování a mytí.

HODINKY GANT G128003 PARK AVENUE DAY-DATE

Cena: 5 499 Kč
Strojek: Seiko VX3P

Koupit >

Dámské hodinky Gant s hnědým koženým řemínkem G128003 Park avenue Day-Date mají kruhové ocelové pouzdro zlaté barvy o průměru 36 mm. Ciferník tvoří 12 indexů a datum. Tento model je odolný proti vodě během sprchování a mytí.

Ve výprodeji lze ulovit luxusní módu Gant až s 50% slevou.

Nakupovat ve výprodeji na Gant.cz >

HODINKY GANT G129005 SHARON

Cena: 5 999 Kč
Strojek: Miyota 2036

Koupit >

Kruhové pouzdro zlatých hodinek Gant G129005 Sharon má průměr 34 mm. Hodinky jsou vyrobeny z oceli v barvě růžového zlata. Ciferník je bílý a tvoří ho 12 indexů, pokrývá ho minerální sklo. Tento model odolný proti vodě během sprchování a mytí.

TIP: Široká nabídka dámských, pánských i dětských hodinek je k dispozici také na e-shopu Hodinky.cz.

Pánské hodinky Gant

I pánské hodinky Gant mají výhradně kulatý ručičkový ciferník. V nabídce se nenachází žádné digitální ani sportovní hodinky Gant. Na druhou stranu zahrnuje širší výběr barev řemínků i ciferníků a více kožených modelů, než je tomu u dámského sortimentu.

Vyberou si konzervativní jedinci i ti, kdo touží po originalitě třeba v podobě pozlacených hodinek Gant. Běžně se pánské hodinky Gant pohybují v cenovém rozmezí 3 899 Kč až 7 699 Kč, ve slevě je lze ale zakoupit i za méně než 3 000 Kč.

HODINKY GANT G105006 PARK HILL III

Cena: 5 199 Kč
Strojek: Miyota 6P26

Koupit >

Pánské hodinky Gant s koženým řemínkem G105006 Park Hill III mají zlaté pouzdro o průměru 41,5 mm. Řemínek je hnědé barvy a ciferník bílý se zlatými ručičkami a 12 zlatými indexy. Lze je bez obav mýt vodou a nosit během sprchování.

Pánské hodinky Gant GT079004 Wilmer mají stříbrný ocelový náramek i pouzdro, které disponuje průměrem 43 mm. Černý ručičkový ciferník utváří 12 indexů a datumovka. Díky minerálnímu sklu jsou odolné proti vodě při běžném nošení. Předností tohoto modelu je přítomnost stopek.

HODINKY GANT G131001 ASHMONT

Cena: 5 499 Kč
Strojek: VD85

Koupit >

Pánské hodinky Gant s koženým řemínkem G131001 Ashmont mají kulaté stříbrné pouzdro o průměru 42 mm s šedým ručičkový ciferníkem o 12 indexech a s datumovkou. Jsou odolné proti vodě během sprchování. Skvěle budou vypadat jak k ležérnímu svetru, tak třeba k obleku Bandi Vamos.

Recenze hodinek Gant

Protože se jedná o dražší produkt, který člověk zpravidla používá každý den, měl by si zákazník před nákupem přečíst recenze Gant hodinek. Na diskuzním portálu Emimino.cz uživatelky udělují recenze dámským hodinkám Gant. Uvádějí zde, že i po letech fungují spolehlivě, a to i přes jejich časté nošení.

Členové VERMONT Clubu získávají slevové kupóny na oblečení Gant a dalších prémiových značek.

Stát se členem VERMONT Clubu >

Životnost koženého řemínku na hodinky Gant už nehodnotí tak kladně. Dodávají však, že je srovnatelná s jinými výrobci, a uvědomují si, že si na něj nedávají dostatečný pozor. Nevýhodou řemínku na hodinky Gant je to, že musí být originální, náramek jiné značky k nim totiž nepasuje. Výměna proto stojí stovky korun.

Obecně zákaznice v recenzích dámských hodinek Gant doporučují spíše nákup u firmy, která se na tento druh zboží specializuje. Přeci jenom je Gant primárně výrobce oblečení, nikoliv šperků. U hodinek by se tak mohlo stát, že zákazník platí spíše za značku než za výkon.

Hodinky od specializovaných výrobců lze pořídit třeba na Vivantis. Cenově vychází podobně jako hodinky Gant, ale zákazník si může být jistý, že dostane odpovídající kvalitu.

řemínek na Gant hodinky
Zákaznice v recenzích dámských hodinek Gant doporučují zvolit kovový řemínek.

Kromě originálního e-shopu Gant.cz si lze hodinky vybrat také přes srovnávací portály Heureka a Zbozi.cz., kde nakupující jednotlivé modely hodnotí a sdílí své zkušenosti. I velcí prodejci, jako Mall.cz či Alza.cz, mají ve své nabídce dámské i pánské hodinky Gant a zákazníci jim zde udělují recenze.

Komu stačí levné ale stále skvěle vypadající hodinky vybere si na některém z mnoha čínských e-shopů. Oblíbené jsou především hodinky z Wish a hodinky z AliExpressu.

Vrácení Gant hodinek

V případě nákupu přes internet má zákazník právo do 14 dnů od převzetí zásilky bez udání důvodu odstoupit od kupní smlouvy, a to platí i u hodinek Gant. Sám si vybírá, zda je chce vyměnit za jiný kus, nebo požaduje refundaci peněz. Hodinky musí být nepoškozené a nepoužívané.

Celý proces vrácení zboží je velice jednoduchý. Stačí vyplnit Formulář na odstoupení od kupní smlouvy, který je součástí každého balíku z e-shopu Gant, a tak není potřeba ho hledat někde na internetu a tisknout. Vyplněný formulář se spolu s hodinkami balí do původní krabice.

Následně je nutné na libovolný den a čas objednat přes internet kurýra DPD. Ten zákazníkovi přinese štítek s adresou pro odeslání a zásilku převezme. Peníze prodejce refunduje na bankovní účet nejpozději do 14 dnů od obdržení vráceného zboží.

TIP: I v opačném směru, tedy při objednání z Gant.cz, zásilku doručuje DPD. Díky službě sledování zásilky DPD může zákazník přes internet kontrolovat její pohyb.

Reklamace Gant hodinek

Hodinky je rovněž možné do 24 měsíců reklamovat, a to tehdy, když se na nich objeví vada, kterou nezpůsobil jejich majitel.

Adresa pro odeslání reklamovaného zboží :

VERMONT Services s. r. o.
Oddělení e-shop
Stará Vajnorská 11
831 04 Bratislava

I odeslání reklamované zásilky realizuje kurýr DPD, kterého je potřeba objednat dopředu pomocí internetového formuláře. Součástí balíku musí být také kopie dokladu o zaplacení a důvod reklamace.

E-shop zákazníka do 3 dnů od obdržení zásilky informuje o vyhodnocení reklamace zboží. V případě složitého technického zkoumání zboží může být tato lhůta prodloužena na 30 dnů.

Když se objeví vady po uplynutí záruční lhůty, musí jejich majitel využít servisu Gant hodinek. Ten poskytují autorizovaní prodejci Gant i malá hodinářství. Jak bylo zmíněno výše, servis Gant hodinek komplikuje a zdražuje skutečnost, že vyžaduje užití originálních náhradních dílů.

Reklamační řád, kontakty, potřebné formuláře i další podrobné pokyny lze najít na tomto odkazu.

Publikováno: 06. 01. 2021

Štítky:

Recenze

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang