Wish hodinky – chytré, dámské, pánské – recenze

Wish hodinky – chytré, dámské, pánské – recenze

Wish je populární internetový obchod, který na jednom místě sdružuje velké množství obchodů, které nabízejí nejrůznější zboží jako je bižuterie, oblečení, elektronika či příslušenství k mobilu. V Čechách se řadí mezi nejoblíbenější čínské e-shopy, jelikož nabízí možnost nakupovat v češtině, a to včetně komunikace se zákaznickou podporou. Jedním z nejvíce vyhledávaných a nakupovaných produktů na Wish jsou nepochybně hodinky, kterých je v nabídce nepřeberné množství. Jak hodinky vybrat a na co si při výběru dát pozor?

Co je to Wish? Jde o překupní místo, jehož nevýhodou oproti jiným čínským e-shopům je nutnost hradit poštovné na Wish, navíc za každý kus zvlášť. Cena za dopravu však není vysoká a nalezneme ji u každého produktu v Možnosti doručení, kde lze najít předpokládané datum doručení.

Datum doručení bývá často určeno v rozpětí několika dnů až týdnů. Přesto se může stát, že zboží dorazí mimo předpokládaný termín.

 Konkurenční čínský e-shop AliExpress nabízí novým zákazníkům slevový kupón se slevou $2 na jakékoliv zboží při nákupu nad $3.
Uplatnit slevu na AliExpressu je možné zde >

Novinkou je Nabídka omezeného množství – to je výběr dražšího zboží, které Wish nabízí za pouhých 12,- Kč. Háček je v tom, že denně pouze jedna objednávka obdrží položku za tuto cenu.

Zboží získá první plně zpracovaná transakce a zákazník, který ji provedl je o tom informován do 24 hodin. Ostatním zákazníkům se vrátí peníze ve formě Wish kreditu, který se dá využít na další nákup.

Nákup lze provést přes webovou stránku Wish.com nebo přes mobilní aplikaci Wish, která je dostupná pro operační systém Android i iOS. V obou případech je nutné se na Wishi zaregistrovat.

Jak na Wish vybrat hodinky?

Na začátek je důležité promyslet, jaký druh hodinek koupit. Nejlepším způsobem je vyhledat požadovaný typ hodinek pomocí vyhledávače. Další, ale za to zdlouhavější možností je v horním menu stránky rozkliknout Více, kde se ke konci nachází kategorie Hodinky. Ovšem v této kategorii se zobrazí všechny typy hodinek i související produkty.

Hodinky z Wish jsou to pravé pro každého, kdo nehledá zrovna luxusní hodinky. Stejně jako ostatní zboží z Wish jsou cenově velmi výhodné a dostupné v mnoha provedeních vhodných pro ženy, muže i děti.

Značnou výhodou je, že eshop je přeložen i do češtiny, takže správné hodinky si pohodlně vyberou i ti, kteří neovládají žádný ze světových jazyků. To umožňuje vyhledávání na webu, eventuáně komunikaci se zákaznickou podporou, v případě potíží, dotazů nebo reklamací na Wishi v češtině.

Po vyhledání slova hodinky, Wish česky nabídne několik nejvyhledávanějších kategorií. Jaké kategorie to jsou?

  • Wish chytré hodinky
  • Wish pánské hodinky
  • Wish dámské hodinky
  • Wish sportovní hodinky
  • Wish dětské hodinky

Jak si zjednodušit vyhledávání konkrétního produktu? Na levé straně se po vyhledávání zobrazí Filtr, kde je možné produkty filtrovat podle hodnocení, cenového rozmezí a zaslání.

Hodnocení provádí zákazníci, kteří již produkt zakoupili, tudíž lze zjistit, jestli hodinky fungují bez potíží, odpovídají rozměrům v popisku či mají správnou barvu.

Filtrace podle ceny je vhodná u zákazníků, kteří mají na hodinky finanční limit. Zde je vhodné si dát pozor na celkovou cenu – uvedená cena zbožá je bez poštovného.

Poštovné se pohybuje v řádu desítek až stovek korun, záleží na velikosti zásilky a ceně konkrétního produktu. Poštovné může být vyšší při výběru expresní zásilky, která mívá doručovací lhůtu v řádu několika dnů.

Noví zákazníci dalšího z čínských e-shopů Zaful mají možnost získat 15 % slevu při registraci.
Nakupovat zboží na Zaful se slevou 15 % >

Wish – chytré hodinky

Chytré hodinky neboli smart hodinky jsou čím dál tím více v oblibě. Velmi jednoduše je pomocí Bluetooth nebo WiFi lze spárovat s chytrým mobilním telefonem.

Upozorní na příchozí SMS zprávu, email či blížící se událost v kalendáři, dále s nimi lze vyřizovat hovory, obsloužit některé aplikace či zobrazit navigaci. Na trhu si vybere každý. Při výběru je však důležité dát si pozor, zda konkrétní model hodinek je kompatibilní s operačním systémem mobilního telefonu.

Dalším důležitým parametrem při výběru je výdrž baterie, aktivity, které s hodinkami lze provádět – kupříkladu jestli jsou vodotěsné, případně velikost displeje.

TIP: Kvalitní chytré hodinky pro muže, ženy i děti nabízí také e-shop Hodinky.cz.

Podstatná je i cena. Cena smart hodinek z Wish se může lišit podle modelu a funkcí, které hodinky umí. Wish chytré levné hodinky mohou být lákavé pro méně movité zákazníky. Snadno se však může stát, že doručená zásilka nebude obsahovat požadovaný produkt – zboží může být například poškozené nebo nekompletní.

Chytré hodinky nabízí i e-shop Cafago. Recenze na Cafago jsou vesměs pozitivní a často zmiňují dobrou kvalitu elektroniky.

Chytré voděodolné hodinky

Klíčová slova: Waterproof smart watch
Cena: 133,- Kč (v zelené barvě, ostatní barvy 171,- Kč)
Doprava: 121,- Kč

Doba dodání: 20-46 dní
Prodejce: LIANGZAI CHAO
Hodnocení: 3.7

Voděodolné chytré hodinky s mnoha funkcemi jako: notifikace při příchozích zprávách SMS nebo ze sociálních sítí, přijímání a odmítání hovorů, přehrávání hudby, prohlížení obrázků, budík, kalendáře, krokoměr. Má Bluetooth 3.0 a je kompatibilní se zařízeními s Androidem 4.3 a vyšším. U iPhonů podporuje pouze některé funkce. Výdrž baterie je až 3 dny.

Přes poměrně nízký počet hvězdiček, zákazníci tento produkt komentují vcelku pozitivně. Negativní zmínky jsou zde hlavně z důvodu, že prodejce uvádí češtinu v nabídce jazyků, která však v produktu není.

Sportovní chytré hodinky z Wish

Sportovní chytré hodinky s jednoduchým designem a voděodolným provedením. Jedná se o model IP67, který je kompatibilní s operačním systémem iOS i Android. Nabízí značné množství funkcí, které pomůžou zlepšit sportovní výkon: tlakoměr, sledování srdečního tepu, krokoměr, ovládání hudby, upozornění na zprávy SMS a na sociálních sítích, budík. Výdrž baterie při standartní používání je až 3 dny. Dostupné v šesti barvách.

Cena 160,- Kč, doprava 133,- Kč.

Hodnocení: 4.0

Dámské chytré hodinky z Wish

Elegantní dámské chytré hodinky s kovovým náramkem, který má v sobě zabudovaný senzor na měření tlaku a tepu. Další funkce těchto módních hodinek: upozornění na příchozí zprávy SMS i ze sociálních sítí, krokoměr, budík, možnost hlídání a upozornění na nadcházející periody – v případě registrace jako žena. Dostupné ve čtyřech barvách – modrá, fialová, stříbrná a zlatá.

Cena 609,- Kč, doprava 276,- Kč.

Hodnocení: 4.3

Spousta žen se zdráhá pořízení chytrých hodinek, jelikož mají často povědomí o sportovních chytrých hodinkách. Málokdo ví, že existuje velký výběr elegantních chytrých, dámských (i pánských) hodinek, které mají mnoho funkcí, ale zároveň jsou módním doplňkem. Ukázkou jsou právě tyto dámské hodinky, které se dají na Wish koupit i do tisícikoruny.

Dětské chytré hodinky z Wish

Dětské chytré hodinky se vyrábějí často ve dvou barevných provedeních – modré pro kluky a růžové pro holky. Mají mnoho užitečných funkcí: GPS, která pomáhá rodičům zjistit, kde se dítě nachází; tlačítko SOS, které dítě zmáčkne, pokud se nachází v nebezpečí; elektrický plot – funkce, která dítě upozorní, že opustilo rodičem vymezenou oblast; budík; svítilna.

Cena 441,- Kč, doprava 245,- Kč.

Hodnocení: 4.5

Chytré hodinky nejsou záležitostí jen pro dospělé, praktické využití mají i u dětí, navíc se vyrábějí v provedení, které se dětem líbí. Mohou být často dobrým pomocníkem pro starostlivé rodiče, ale zároveň si s nimi děti mohou užít mnoho zábavy.

Wish – pánské hodinky

Hodinky mohou být vkusným dárkem pro pány například k narozeninám nebo Vánocům. Přes internetový obchod Wish se dá najít spousta typů a designů, ať už se jedná o hodinky analogové či digitální, elegantní, společenské nebo sportovní. Výběr konkrétního produktu by se měl řídit zájmy a činostmi muže, kterému budou hodinky určeny.

Ceny pánských hodinek se liší podle toho, z jakého materiálu jsou hodinky vyrobeny, o jaký model se jedná, jestli jsou analogové nebo digitální a ostatních parametrů. Pořídit se dají od pár desítek až po několik tisíců korun. Některé produkty jsou nabízeny „zdarma“, zákazník zaplatí pouze poštovné.

Pánské binární hodinky

Klíčová slova: Blue Binary Luminous LED Electronic Display Watches
Cena: 242,- Kč
Doprava: 164,- Kč
Doba dodání: 25-61 dní
Prodejce: chenyinfan
Hodnocení: 4.3

Originální hodinky v binární soustravě, které jsou vhodné nejen pro matematické nadšence. Prodávají se ve dvou barvách – ve stříbrné a černé. V nabídce je také model pro ženy, který se liší pouze užším provedením. V popisku prodejce upozorňuje na možnou odlišnost barvy na obrázku a v realitě.

Zákazníci, kteří tento produkt nakoupili, jsou s ním spokojeni a v recenzích píší, že produkt je přesně dle jejich očekávání. Hodinky fungují tak, jak mají a i přes varování prodejce o možném zkreslení barvy na obrázku, si nikdo na tento problém nestěžuje.

Wish – dámské hodinky

Wish dámských hodinek je ještě větší výběr, než jak tomu je u pánských hodinek, liší se v barvě, materiálu ze které jsou vyrobeny, tvaru či velikosti.

Minimalistické dámské hodinky

Klíčová slova: Minimalist Fashion Woman Watches
Cena: 33,- Kč
Doprava: 33,- Kč
Doba dodání: 26-61 dní
Prodejce: blueshy
Hodnocení: 4.1

Decentní dámské hodinky s koženým páskem a kovovými doplňky. U pásku je možno vybírat ze šesti barev – bílá, černá, hnědá, červená, modrá a růžová. Kromě modelu v hnědé a černé barvě, mají bílý podklad ciferníku, takže jdou ručičky dobře vidět.

TIP: Kdo si potrpí na eleganci a kvalitu a rád si za ni připlatí, jistě ocení hodinky Gant. V nabídce jsou dámské i pánské modely.

Všechny recenze pod produktem jsou pozitivní a píše se v nich, že hodinky na obrázku vypadají úplně stejně jako ve skutečnosti – což potvrzují i přiložené fotografie recenzentů. Jediná výtka v komentářích byla, že hodinky mají poměrně krátký pásek.

Netradiční dámské hodinky

Netradiční dámské hodinky jsou nepochybně originálním dárkem. V tomto případě jsou hodinky schovány v prstenu pod barevným kamenem. Na výběr je ze šesti barev kamene – modrá červená, zelená, černá, růžová, bílá.

Produkt je na stránkách uveden jako „zdarma“, zákazník zaplatí pouze poštovné 64,- Kč.

Ženy mají velký výběr hodinek a mnohdy za pár korun, proto si mohou dovolit jich koupit hned několik a střídat je podle toho, jak ladí s outfitem. Nemusí se jednat jen o náramkové hodinky, v nabídce jsou i netradiční kusy – například v podobě prstenu nebo přívěšku na řetízek.

Wish – dětské hodinky

Wish nabízí velké množství hodinek i pro nejmenší. Na výběr je z ručičkových, které mohou pomoci při učení hodin, případně digitálních, které mohou být vybaveny i dalšími funkcemi.

Cena se pohybuje od pár desítek korun za obyčejné ručičkové nebo digitální, až po několik stovek, za chytré hodinky. Proto u obyčejných není na škodu pořídit rovnou více kusů, kdyby náhodou dítě hodinky ztratilo.

Dětské svítící hodinky

Klíčová slova: School Boy Girl Watches Electronic Colorful Light Fashion Children’s Wrist Watch
Cena: 49,- Kč
Doprava: 50,- Kč
Doba dodání: 28-54 dní
Prodejce: nqiu’sshop
Hodnocení: 4.4

Elegantní dětské hodinky pro kluky i holky, dostupné ve čtyřech barvách – černé, bílé, modré a růžové. Ručičkové hodinky, včetně sekundové ručičky, na silikonovém pásku. Hodinky, po zmáčknutí malého tlačítka po pravé straně, svítí ve tmě.

Recenze jsou opět v pozitiním duchu. Značná část komentářů uvádí, že hodinky se ve skutečnosti shodují s produktem zobrazovaným na obrázcích. Pouze pár z nich upozorňuje, že pro drobnější děti mohou být příliš velké.

Obchod s čínským zbožím LightInTheBox odměňuje své zákazníky slevovým kupónem BF3 na slevu  při nákupu nad 29£.
Nakupovat výhodně na LightInTheBox >

Rizika spojená s nákupem z Číny

Největší problém pro mnohé zákazníky bývá dlouhá dodací lhůta v případě standardního doručení. Pokud chceme zásilku během několika dní, zpravidla zaplatíme za poštovné nebo doručení jiným dopravcem mnohem více.

Další věcí, na kterou by si zákazník měl dát pozor je clo a DPH z Číny.

  • Hodnota zásilky je do 22 €, clo ani DPH se neplatí
  • Hodnota zásilky je vyšší než 22 €, ale nižší než 150 €, zázaník musí zaplatit DPH
  • Hodnota zásilky je vyšší než 150 €, zákazník je povinen uhradit DPH i clo

Pokud se chce zákazník vyvarovat placení DPH nebo cla na Wishi, je vhodné větší objednávky rozdělit do několika menších, které nepřekračují celkovou hodnotu 22 .

Hodinky z Wishe jsou dobrou volbou hlavně co se jejich nízké ceny týče. Levné hodinky z Číny je možné pořídit i na AliExpress, proto se vyplatí přečíst recenzi AliExpress hodinek. Ale je důležité nezapomínat na rizika, která se s nákupem z Číny pojí a před nákupem vše důsledně promyslet.

Publikováno: 05. 03. 2021

Štítky:

RecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang