Hodinky.cz – recenze

Hodinky.cz – recenze

E-shop Hodinky.cz patří do rodiny společnosti Vivantis. Jak již název e-shopu napovídá, zaměřuje se na prodej různých druhů hodinek. Jak probíhá nákup na tomto e-shopu? Jaké jsou na Hodinky.cz recenze? A je možné nakoupit na Hodinky.cz výhodněji?

Internetový e-shop Hodinky.cz založila česká společnost Vivantis společně s dalšími e-shopy, které se specializují na módu, zdraví a krásu. Na českém trhu působí společnost již několik let a podle recenzí zde nakupuje mnoho spokojených zákazníků.

Získejte dopravu zdarma při nákupu nad 2 500 Kč na e-shopu Hodinky.cz.

Získat dopravu zdarma >

Hodinky.cz sortiment

Na e-shopu Hodinky.cz je k prodeji zboží jak pro dámy, pány, tak pro děti. Na výběr jsou zde hodinky různých barev, druhů a provedení. Ať už zákazníci shání klasické hodinky, sportovní, digitální nebo třeba SmartWatch, na Hodinky.cz si vyberou.

Na Hodinky.cz si vyberou jak muži, ženy, tak děti.

Zboží je na e-shopu přehledně rozděleno do kategorií „Ženy“ a „Muži“. Každá kategorie obsahuje také podkategorie, ve kterých lze vybrat již konkrétní produkty. Samostatná kategorie je věnována také dětskému zboží.

Dámské hodinky na Hodinky.cz

Ženy si mohou vybrat hodinky z různých podkategorií. První z nich obsahuje hodinky módní, které lze sehnat se vzory květin, motýlů s kamínky, křišťály Swarovski nebo s diamanty.

Dámy si mohou na e-shopu Hodinky.cz vybrat produkty z mnoha kategorií.

Následuje kategorie, kde jsou k dispozici hodinky klasické. Ty jsou dostupné v různých provedení, barvách i vzorech. Například s květinovým vzorem, s diamantem, briliantem, automatické nebo solárně napájené.

Prohlédněte si kompletní sortiment dámských hodinek na e-shopu Hodinky.cz.

Do e-shopu >

Další z podkategorií zahrnuje sportovní hodinky. I zde je možné vybrat hodinky podle barvy, materiálu či vodotěsnosti a funkcí. Jen namátkou lze v této kategorii vybrat různé SmartWatch, GPS lokátory, fitness lokátory nebo outdoorové a tréninkové hodinky.

K dispozici jsou hodinky v různých barvách.

V následující podkategorii najdou zákaznice veškeré hodinky SmartWatch. Nesmí chybět ani sekce s digitálními hodinkami. Ty jsou rozděleny na kombinované, retro, fitness náramky, GPS lokátory a sportovní hodinky.

TIP: Široký výběr nejen dámských hodinek si chválí zákazníci v recenzích na e-shop Obag.cz.

Pánské hodinky na Hodinky.cz

I pánové najdou zboží rozdělené v několika podkategoriích. Ta první zahrnuje klasické hodinky. Zákazníci zde najdou kombinované hodinky, hodinky s milánským tahem, švýcarské, automatické, hodinky Quartz nebo solárně napájené hodinky.

Na Hodinky.cz je výběr pánských hodinek opravdu široký.

Následuje kategorie se sportovními hodinkami. Pánové zde najdou GPS lokátory, sporttestery, fitness náramky, tréninkové hodinky, SmartWatch nebo produkty s monitorem tepu. Následuje kategorie s hodinkami SmartWatch a jejich příslušenstvím.

V kategorii s digitálními hodinkami najdou jsou ke koupi hodinky kombinované, sportovní, retro nebo fitness náramky. Zde vyberou zákazníci produkty pole barvy, vodotěsnosti, materiálu či velikosti ciferníku.

Ani digitální hodinky nesmí na e-shopu Hodinky.cz chybět.

Následuje kategorie obsahující módní hodinky. I zde si muži vyberou kousek podle svého gusta. Na své si zde přijdou milovníci army vzorů, různých geometrických vzorů, proužků či puntíků. K dispozici jsou módní hodinky s řemínky z různých materiálů či podsvícenými ciferníky.

TIP: Široký výběr pánských i dámských hodinek nabízí e-shop Gant.

Dětské hodinky na Hodinky.cz

Dětské hodinky jsou na e-shopu Hodinky.cz k sehnání buď analogové nebo digitální. Opět jsou k dispozici v různých barvách a provedeních. Pro holky jsou například určeny hodinky s postavičkami Hello Kitty, kluci zase ocení kousky s motivem fotbalového míče.

Na Hodinky.cz lze pořídit různé hodinky také pro děti.

Nejlevnější dětské hodinky lze na Hodinky.cz najít již od 99 . Nicméně na e-shopu lze sehnat také dražší dětské hodinky, které se mohu vyšplhat až na 3 000 Kč.

K dispozici jsou na e-shopu také dětské hodinky legendární značky Viceroy. Ty patří k těm dražším kouskům. K sehnání jsou zde také digitální dotykové vodotěsné hodinky v dětském provedení.

Hodinky.cz výběr značek

Na Hodinky.cz mohou zákazníci nakoupit zboží jak proslulých, tak těch méně známých značek. Mezi ikonické výrobce, jejichž produkty se na Hodinky.cz prodávají, patří například Casio, Prim, Viceroy, či Tissot.

Podívejte se na všechny dostupné značky na e-shopu Hodinky.cz.

Prohlédnout si výběr značek >

K dispozici jsou na e-shopu hodinky známých značek, jako třeba Casio.

Nicméně přestože je na e-shopu výběr značek opravdu velký, někteří výrobci zde chybí. Například firma Helvetia na Hodinky.cz momentálně nemá žádné produkty.

Ceny jednotlivých hodinek se pohybují v závislosti na výrobci a materiálu. Nicméně nejlevnější klasické dámské i pánské hodinky lze pořídit se slevou již od 500 . Na e-shopu jsou k dispozici také dražší modely, které se pohybují v řádech desítek tisíc korun.

TIP: Levnější varianty pánských, dámských a chytrých hodinek jsou na AliExpress e-shopu.

Možnosti plaby

Na e-shopu lze zaplatit bezhotovostně online, nebo také hotově při převzetí zboží na výdejnách prodejce nebo dobírkou.

Na e-shopu Hodinky.cz lze platit také bezhotovostně online.
BezhotovostněHotově
Online platební kartou, či převodemNa dobírku
eKonto, PayU, MALL PayNa výdejně v Chrudimi
Google Pay, Apple PayNa výdejně v Praze

Za žádnou z plateb si e-shop neúčtuje poplatky navíc. Zákazník platí určenou částku až za dodání zboží. Konkrétní podmínky platby jsou k dispozici na tomto odkazu.

Způsoby dopravy

A jaké jsou možnosti a ceny dopravy? E-shop nabízí jak možnost osobního převzetí, tak doručení zásilky na konkrétní adresu. U objednávek nad 2 500 Kč mají zákazníci dopravu zdarma. Při objednávkách do 350 Kč je účtováno balné 25 Kč.

E-shop nabízí různé způsoby dopravy.

Pokud má zákazník zájem o vyzvednutí zboží osobně, může tak učinit na samotných výdejnách prodejce. Jedna je v Chrudimi, zde je poplatek za vyzvednutí 15 Kč. Na druhé výdejně v Praze je poplatek o něco vyšší, konkrétně 25 Kč.

Nenechte si uniknout právě probíhající výprodej na e-shopu Hodinky.cz, kde můžete získat slevy až 75 %.

Do e-shopu >

E-shop má dvě výdejní místa. Jedno v Chrudimi a druhé v Praze.

Dále je možné zásilku vyzvednout za 59 Kč na jednom z výdejních míst WeDo, nebo za stejnou částku v Balíkovně. Osobní převzetí nabízí také PPL na svých výdejních místech. Za tuto službu je účtován poplatek 89 Kč.

Doručení zásilky na konkrétní adresu zprostředkovávají PPL, WeDo a Česká pošta. U každého z dopravců zaplatí zákazník za doručení 89 . Více informací o způsobech dopravy je na tomto odkazu.

Registrace na Hodinky.cz

Pro zákazníky, kteří častěji nakupují na e-shopech společnosti Vivantis, se vyplatí stát se členem takzvaného Viva klubu. A jaké výhody členství v tomto klubu přináší?

Zaregistrujte se do Viva klubu a zjistěte všechny výhody členství.

Zaregistrovat se >

Za každou objednávku získá zákazník takzvané Viva body. Každý bod se rovná 1 Kč. Podle počtu nasbíraných bodů je zákazníkovi přiřazen status, podle kterého je následně odečtena procentuální sleva na každou objednávku.

StatusPočet bodůSleva v procentech
Nováček0 – 2 499 bodů2 %
Bronzová2 500 – 5 999 bodů2,5 %
Stříbrná6 000 – 14 999 bodů3 %
Zlatá15 000 – 49 999 bodů4 %
Diamantová50 000 – n bodů5 %

V rámci Viva klubu se také vyplatí zaregistrovat k odběru newsletteru. Nejen, že získá zákazník informace o novinkách a akcích, rovněž také získá různé slevové kódy na Hodinky.cz, které firma prostřednictvím newsletteru rozesílá. Ve Viva klubu dostanou zákazníci také extra body za doporučení klubu známému.

Kredity nasbírané ve Viva klubu lze kromě e-shopu Hodinky.cz využít také v obchodech:

Hodinky.cz levně

Jak lze ušetřit na nákupu na Hodinky.cz? Existuje hned několik možností. Jedna z nich je členství ve Viva klubu, jehož výhody jsou popsány v předchozím odstavci.

Při nákupu na Hodinky.cz lze ušetřit hned několika způsoby.

Na e-shopu Hodinky.cz probíhají také různé slevy. Stačí se na stránkách e-shopu podívat do záložky „Slevy“ a vybrat si ze široké škály zlevněného zboží.

Další z možností je využití slevových kódů, které jsou dostupné online. Stačí vyhledat „Hodinky.cz slevový kód“ a vybrat si jeden z momentálně dostupných. Zákazníci mohou při nákupu na Hodinky.cz využít také cashbackových portálů.

TIP: Levnější varianty pánských, dámských a chytrých hodinek nabízí Wish.

Hodinky.cz reklamace

Na e-shopu Hodinky.cz má zákazník právo na vrácení zboží do 2 měsíců bez udání důvodu. Toto právo může kupující použít, pokud mu výrobek z jakéhokoli důvodu nevyhovuje.

Zjistěte přesné podmínky reklamačního řádu na Hodinky.cz.

Prohlédnout si reklamační řád >

Zboží musí ovšem vrátit nepoužité a v originálním obalu. Nevyhovující výrobky mohou zákazníci buď na výdejnách nebo poslat na reklamační oddělení.

Pokud se výrobek poláme nebo přestane fungovat, má zákazník právo na jeho reklamaci. I v tomto případě lze provést reklamaci buď na jedné z výdejen nebo prostřednictvím reklamačního oddělení. Přesné znění reklamačního řádu je k nahlédnutí na tomto odkazu.

V případě, že zákazník obdrží výrobek, který si neobjednal, poškozený výrobek nebo nekompletní zásilka, je třeba se obrátit na e-shop. Níže je uvedený e-mail a telefonní číslo na zákaznickou podporu e-shopu Hodinky.cz.

Recenze na Hodinky.cz

Zákazníci hodnotí na Heureka.cz v recenzích také e-shop Hodinky.cz. V celkovém hodnocení získal e-shop 94 % a 4,7 hvězdiček z celkových 5. Pozitivní recenze převažují nad těmi negativními.

Na Heureka.cz má e-shop Hodinky.cz hodnocení 94 %.

Zákazníci chválí rychlost doručení zboží, široký výběr, příznivé ceny a komunikaci e-shopu. Naopak v negativních recenzích se objevují stížnosti na špatnou kvalitu zboží nebo problémy s odesláním zásilek. E-shop na všechny negativní recenze odpovídá a se zákazníky potíže řeší.

Publikováno: 03. 03. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang