Protein.cz – recenze, jak nakupovat, slevový kupón

Protein.cz – recenze, jak nakupovat, slevový kupón

Proteiny, tyčinky, fitness příslušenství nebo doplňky pro silné klouby. Strava tvoří nedílnou součást zdravého aktivního stylu a bez vhodných produktů může snažení přijít nazmar. Obchod Protein.cz je tím pravým místem pro sportovce, kteří hledají ideální výživové doplňky. Jak zde nakupovat a navíc získat slevu z každého nákupu?

Pokud si člověk neví s výběrem správných doplňků výživy rady, nemusí si lámat hlavu, jelikož Protein.cz tvoří profesionálové pohybující se ve fitness odvětví celou řadu let. Jak na obchodu nakupovat a jaké jsou recenze?

Široký výběr proteinů, výživových doplňků a dárek zdarma.
Vstoupit do obchodu Protein.cz >

Co je Protein.cz?

Jedná se o pobočku slovenského obchodu Protein.sk, který se na tamním trhu těší velké oblibě jak mezi amatéry, tak profesionály. Obchod se může pyšnit hned několika oceněními, například Shop roku 2016.

TIP: Doplňky stravy a vitamíny ke cvičení lze koupit i v lékárnách prostřednictvím slevy Lékárna.cz. Proteinově bohaté pokrmy pak na Prodietix.

Jak již může vyplývat ze samotného názvu obchodu, hlavním produktem jsou zde proteiny. V nabídce Protein.cz však nalezneme celou řadu výživových doplňků, jako jsou aminokyseliny, sacharidy či kreatiny.

Na své si zde přijdou zejména nadšenci do fitness, nicméně obchod nabízí i podpůrné produkty při různých problémech. Ženy, které chtějí zhubnout bez sportu, mohou vyzkoušet také KetoFit dietu, jež byla vyvinuta speciální pro ženský organismus.

Ať už má tedy člověk oslabenou imunitu, nechuť k jídlu, trpí nespavostí nebo drží proteinovou dietu, vhodné produkty pro zmiňované problémy v obchodě najdeme taktéž.

Proteinová dieta spočívá především ve zvýšeném příjmu bílkovin během současného odbourávání tuků a sacharidů.

Protein.cz mimo jiné nabízí i příslušenství pro fitness, jako jsou shakery nebo tréninkové oblečení. Takové produkty lze nakoupit i v jiných obchodech se sportovním náčiním, kterým je například inSPORTline.

Nabídka na Protein.cz

Ačkoliv se jedná o český e-shop, na slovenštinu zde člověk přesto narazí. Překlad z oficiálního webu slovenské pobočky není mnohdy kompletní, nákup to však žádným způsobem neovlivňuje. A na co všechno zde člověk narazí?

Obchod Protein.cz svoji nabídku třídí hned dle několika kategorií, které vypadají následovně:

 • doplňky výživy
 • co vás trápí?
 • muži – vaše cíle?
 • ženy – vaše cíle?
 • fitness příslušenství
 • výrobci
 • novinky
 • slevy

Pohybovat se v nabídce je velmi jednoduché a veškeré kategorie jsou členěny i nadále do podkategorií. Výhodou může být zejména záložka obsahující cíle. Zde si člověk může vybrat podkategorii pokud řeší, jak zhubnout, rýsování svalstva nebo krásnější pleť.

Ani lidé na bezlepkové a bezlaktózové dietě nejsou nikterak omezeni, jelikož v nabídce Protein.cz se nacházejí i produkty ve formách neškodných pro takový typ stravy.

Produkty pro obohacení fitness jídelníčku lze nakoupit i v dalších fitness e-shopech, například v GymBeam, Inkospor, Myprotein nebo Fitness4u.

Při nákupu na Protein.cz lze získat vybrané vitamíny k nákupu zdarma.
Nakoupit a získat dárek na Protein.cz >

Nákup na Protein.cz

Veškeré zboží v jednotlivých kategoriích lze náležitě filtrovat. Člověk si produkty může seřadit od nejlevnějších, nejkvalitnějších, nejprodávanějších nebo nejlépe hodnocených.

Nechybí zde ani filtrování dle výrobců, kterých v obchodě nalezneme hned několik desítek. Protein.cz pak nabízí 100% originální produkty od pečlivě vybraných dodavatelů.

Každý produkt obsahuje detailní popis, své výhody, v případě výživy dávkování, a v neposlední řadě i tabulku nutričních hodnot. Zákazník tak získá dokonalý přehled o vybraném produktu. Většinu z nich lze nakoupit hned v různých velikostech balení.

Prozkoumat webové stránky Protein.cz je možné zde.

V popisu rovněž nechybí ani hodnocení předchozích nakupujících či případné dotazy. Každý má možnost ohledně produktu napsat profesionálnímu fitness trenérovi a případně se poradit.

Doprava a platba na Protein.cz

O doručení zásilek se v Protein.cz stará dopravní společnost GLS. Veškeré zboží je odesíláno z vlastního distribučního skladu a zákazníka vyjde na 105 Kč.

E-shop podporuje několik variant, jak objednávku uhradit. Konkrétně se jedná o:

 • platba na dobírku
 • bankovním převodem
 • platební kartou

Pokud si člověk zvolí poslední zmíněnou variantu, je okamžitě přesměrován na bezpečnou platební bránu CardPay a objednávka je do několika okamžiků uhrazena.

Celá platba probíhá v eurech, což pro někoho může znamenat nevýhodu. Reklamace zboží probíhá standardně jako v jiných českých e-shopech a zákazníci mohou vrátit zboží až do 14 dnů bez udání důvodu.

Registrovaní uživatelé mají nárok na věrnostní slevy ve výši až 10 %.
Prozkoumat e-shop Protein.cz >

Registrace a slevy na Protein.cz

Pokud si zákazník na e-shopu vytvoří účet, čekají na něj zajímavé slevy. Samotná registrace netrvá dlouho, je však nutné uvést celou adresu a celé jméno včetně telefonního čísla, které je důležité pro přepravní společnost.

Jakmile má člověk zákaznický účet vytvořen, může začít čerpat výhodné slevy. Na Protein.cz lze využít hned 2 druhy slev – množstevní a věrnostní.

Následující tabulka přináší dokonalý přehled o věrnostním programu, které mohou dosáhnout až 10 %. Registrovaným uživatelům se ceny objednávek sčítají, a poté mají možnost dosáhnout na uvedené slevy.

Částka objednávekČástka objednávekProcentuální sleva
od 200 €do 300 €1 %
od 300 €do 600 €2 %
od 600 €do 3000 €3 %
od 3000 €do 6000 €4 %
od 6000 €do 10 000 €5 %
více než10 000 €10 %

Věrnostní slevy jsou určené pro pravidelné zákazníky a při častějších objednávkách už se může jednat o příjemnou ušetřenou částku.

Protein.cz je ideálním místem, kde nakoupit veškeré produkty, které člověk ke cvičení potřebuje.

Slevový kupón Protein.cz

Zákazník má při nákupu rovněž možnost získat množstevní slevu 5 až 10 %. Při nákupu nad 500 € se jedná o 5 % a při částce nad 1000 € obdrží zákazník okamžitou množstevní slevu ve výši 10 %.

Jelikož Protein.cz kupóny napřímo nenabízí, množstevní i věrnostní slevy mohou tento aspekt dokonale nahradit.

Díky cashbackovým portálům lze navíc ušetřit ještě více. Například na Tipli.cz lze získat kupón Protein.cz na 2 % z celkového nákupu zpět. Právě cashback může zákazníkům při pravidelných nákupech ušetřit nemalou částku.

S registrací na Protein.cz lze získat až 10% množstevní slevu, a to okamžitě.
Registrovat se a začít čerpat slevy >

Recenze Protein.cz

Hodnocení nakupujících na Protein.cz je z velké většiny pozitivní. Většina lidí si chválí rychlost dodání, avšak nemožnost výběru dopravců je naopak negativem. Pro někoho se může jevit jako nevýhoda i platba v eurech.

Na Protein.cz jsou však ceny u produktů uváděny v korunách. Podívat se do e-shopu lze na tomto odkazu.

Možnost konzultovat jakékoliv nejasnosti s diplomovanými profesionály je nepochybně další výhodou. I proto se obchod pyšní hned několika oceněními v anketě Shop roku.

Pro fitness nadšence, nýbrž i další zájemce, tvoří Protein.cz svůj vlastní blog. Na něm lze čerpat inspiraci na recepty na zdravou snídani nebo recepty na nejlepší smoothie.

Výhodou pro pravidelné nakupující a aktivní sportovce mohou být zcela jistě věrnostní nebo množstevní slevy, zejména pokud objednává vícero lidí najednou.

Rychlost, vstřícnost a přijatelné ceny, to jsou nejčastější názory na e-shop Protein.cz, který je vhodnou alternativou zahraničním obchodům s podobnými produkty.

Publikováno: 19. 12. 2020

Štítky:

Jak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang