Inkospor – recenze, slevový kód

Inkospor – recenze, slevový kód

Inkospor je německá značka sportovní výživy farmaceutické kvality určená jak pro vrcholové sportovce, tak pro širokou sportovní veřejnost. Jaké jsou největší přednosti firmy Inkospor? Proč zvolit právě tuto sportovní výživu? Jaké jsou recenze na Inkospor?

Hlavním posláním je nabízet vysoce kvalitní produkty vyrobené na základě vědeckých poznatků a pomáhat sportovcům s výběrem těch nejvhodnějších produktů a jejich správným užíváním.

Zadejte svůj e-mail k odběru novinek a získejte poukaz 200 Kč na první nákup produktů Inkospor.

Registrovat se na Inkospor.cz >

Produkty firmy Inkospor používají pro jejich farmaceutickou kvalitu například česká fotbalová reprezentace, reprezentace severské kombinace, reprezentace v motocykovém enduru a spousty dalších profesionálních i hobby sportovců a týmů.

Výrobky Inkospor vznikají již od roku 1982 ve vlastní společnosti Nutrichem, která se věnuje i vývoji a výrobě léků. Precizní postupy uplatňované při výrobě farmaceutik se prosazují i v divizi sportovní výživy. Společnost Nutrichem je součástí farmaceutického koncernu B.Braun.

Na trhu existuje celá řada výrobků. Zásadní je vybírat kvalitní produkty schválené evropskou legislativou. Značka Inkosport splňuje nejpřísnější nároky.

V České republiceInkospor vlastní zastoupení a produkty lze nakupovat v e-shopu Inkospor.cz.

Inkospor – kvalita a vývoj

Vývoj produktů Inkospor má ve společnosti Nutrichem na starosti skupina mezinárodních vědců z oblasti výživy a potravinářských technologií. Každý výrobek prochází před uvedením na trh důkladnými potravinářskými testy a chemickými a mikrobiologickými analýzami dle nejnovějších sportovně-vědeckých poznatků.

Tým Inkospor rovněž spravuje vlastní blog se spoustou článků týkajících se výživy sportovně aktivních lidí, tipů a rad na podporu zdraví a imunity.

Výroba je v souladu s evropským právem regulujícím potravinářský a farmaceutický průmysl a podléhá rovněž správné výrobní praxi podle kritérií platných nejen ve Spojených státech.

Inkospor – certifikáty kvality

Firma Nutrichem je rovněž držitelem certifikátu DIN EN ISO 900 a splňuje certifikaci FSSC (Food Safety System Certification) 22000. Nutrichem kromě toho spolupracuje se Světovou antidopingovou agenturou (WADA), což zaručuje naprostou bezpečnost sportovní výživy Inkospor.

Inkokspor je držitelem několika certifikátů, všechny výrobky jsou důkladně testovány.

Inkospor používá pouze nejkvalitnější suroviny z ověřených evropských zdrojů. Některé suroviny jsou chráněny i vlastní ochrannou známkou: Carnipure®TMClarinol®TM a Creapure®TM.

Proč vybrat produkty Inkospor?

Správné složení, farmaceutická kvalita a výběrové suroviny z území Evropské unie – přesně to nabízí sportovní výživa Inkospor již více než 35 let. Jaké jsou největší přednosti značky Inkospor?

  • sportovní výživa německé farmaceutické kvality s garancí složení
  • přes 35 let na trhu
  • vysoká kvalita, funkčnost a úžasná chuť
  • udává aminokyselinová skóre (AAS) proteinových koncentrátů
  • již 6x po sobě Inkospor zvítězil v ocenění „LIFE Award for food supplements and nutritional products pro jedničku na německém fitness trhu

V současnosti se Inkospor prodává celkem ve 22 světových zemích. V České republice lze k nákupu využít e-shop Inkospor.cz.

Inkospor – sortiment

Sortiment Inkospor zahrnuje produkty pro vyšší efektivitu pohybu a sportování. Doplnění energie hodnotnými sacharidy obzvlášť oceňují všichni vytrvalci.

Pro podporu svalů se hodí ty nejkvalitnější proteiny s vysokým aminokyselinovým skóre (AAS).

Pro bezprostřední podporu svalstva využívají sportovci hodnotné aminokyseliny, pro vyšší účinnost sportování je důležité doplňovat ztracené minerály a vitamíny ve vyváženém a spolehlivě dodrženém množství.

V nabídce firmy Inkospor nechybí ani spalovače a stimulanty. A samozřejmě i všemi oblíbené Inkospor tyčinky. V bohatém sortimentu lze nalézt produkty bez lepku, bez laktózy i produkty vhodné pro vegany.

Sportovní výživa Inkospor

V dnešní době k dosažení našich cílů nestačí jen kvalitní a správně načasovaný trénink. Snahu je potřeba podpořit i dostatečnou regenerací a kvalitní sportovní výživou. Právě to nabízí Inkospor.cz.

E-shop Inkospor.cz nabízí široký výběr sportovní výživy pro nejnáročnější sportovce.

Vhodná sportovní výživa by měla být součástí komplexní přípravy každého sportovce. Aktivní sportovec potřebuje nejen dostatečné množství jednotlivých živin, vitaminů a minerálních látek, ale i jejich kvalita je velmi zásadní.

V e-shopu Inkospor.cz lze vybírat z těchto druhů sportovní výživy:

Inkospor ProteinyInkospor TyčinkyInkospor Iontové nápoje
Inkospor Vitamíny a minerályInkospor Energetické gelyInkospor Sacharidy a gainery
Inkospor Aminokyseliny/BCAAInkospor Spalovače a stimulantyInkospor Kreatin

Vybírat lze také dle stravovacích preferencí sportovce produkty bez laktózy, bez lepku a pro vegany. Další výběr nabízí filtry dle sportu a dle účelu.

E-shop Inkospor.cz nabízí také sportovní doplňky – především lahve a šejkry. Velký výběr podobných doplňků poskytují sportovní e-shopy inSPORTline a Sportisimo.

Inkospor na regeneraci po zátěži

Kvalitní a včasná regenerace by se tak měla stát součástí každého. Podukty Inkospor na regeneraci pomohou zajistit přísun sacharidů pro doplnění vyčerpaného glykogenu a aminokyselin pro obnovu svalových vláken a pro podporu svalové regenerace.

Inkospor Recovery drink je vyvinutý speciálně pro vytrvalostní sportovce, kteří potřebují po náročném tréninku rychle doplnit živiny a tekutiny.

Recovery Drink Inkospor na regeneraci dodává tělu L-glutamin, který podporuje regeneraci a zabraňuje svalovému úbytku. Nápoj dále vyrovnává hladinu po tréninku obzvláště potřebného vitamínu B1 a důležitých stopových prvků.

Součástí regenerace by mělo být i doplnění vitamínů a minerálů pro správnou funkci organismu. Spolehlivě to vyřeší Inkospor přípravky na regeneraci.

Produkty Inkospor se pyšní skvělými recenzemi. Na Heurece získaly 5 hvězdiček z 5.

Získat sportovní výživu nejvyšší kvality >

Tyčinky Inkospor

Firma Inkospor nabízí také oblíbené tyčinky pro doplnění bílkovin i energie. V e-shopu Inkospor.cz najdeme dvě kategorie Inkospor tyčinek:

  • inkospor proteinové tyčinky
  • inkospor energetické/sacharidové tyčinky
Tyčinka Inkospor by měla být v kapse každého sportovce.

Tyčinka Inkospor X-treme Protein Flash s vanilkovou příchutí obsahuje dokonce 31,99 % bílkovin a má polevu z mléčné čokolády. Tyčinky Inkospor lze objednat na tomto odkazu.

Inkospor Active

Bestsellerem mezi proteinovými koncentráty firmy Inkospor je bezesporu Inkospor Active Pro 80. E-shop nabízí 17 příchutí v balení po 500 g a 750 g.

Aminokyselinové skóre proteinového koncentrátu je až 156. Bez lepku, tuku i cukru s pouhými 92 kcal v jedné porci.

V řadě Inkospor Active je velice oblíbený prášek pro přípravu iontového nápoje s vitamíny a minerálními látkami, s cukrem a sladidly. Inkospor Activ mineral je k dostání ve čtyřech příchutích.

Inkospor Zero

Pro příznivce nízkoenergetických iontových nápojů je ideální volbou Inkospor Active Liqids Zero – koncentrát s minerálními látkami a 4 vitamíny.

Oblíbená řada produktů Inkospor Active nabízí až 17 příchutí.

Produkty z řady Inkospor Active lze vybírat na tomto odkazu.

Nutrend nebo Inkospor?

Nutrend je největší a nejznámější český výrobce sportovní výživy. Výrobky jsou notoricky rozšířené nejen mezi běžci, ale i mezi cyklisty, příznivci fitness a celé řady dalších sportů.

Řadu zákazníků zjímá, zda vybrat Nutrend nebo Inkospor? Konkrétně u energetických gelů je u firmy Nutrend lákavá především nižší cena. Ta se ovšem promítá na celkovém složení.

Inkospor nebo Nutrend? Gely Inkospor se díky vysoké kvalitě těší oblibě u běžců a cyklistů.

Podle několikaletých zkušeností existuje poměrně velké množství běžců, kteří Nutrend nemohou kvůli zažívacím potížím spojeným s užíváním gelů této značky.

Mezi hlavní přednosti Inkosporu patří vysoký obsah sacharidů s nízkým podílem cukrů. Toto složení umožňuje pozvolnější vstřebávání a lepší využitelnost dodávané energie. Gel Inkospor je díky svému jednoduššímu složení bezesporu šetrnější k zažívacímu ústrojí.

Zdravotnické potřeby B-Braun

Mateřská společnost B. Braun je předním výrobcem zdravotnických prostředků a technologií. Její aktuální portfolio čítá na 5 000 výrobků napříč téměř všemi lékařskými obory.

Společnost B. Braun vyrábí zdravotnické potřeby z nejrůznějších lékařských oborů, které se těší široké oblibě u zdravotníků i běžných uživatelů.

Výrobky B. Braun se týkají oblasti intenzivní péče, chirurgických oborů, mimonemocniční péče a nefrologie,  přičemž 95 % z nich vyrábí sama společnost B. Braun.

V e-shopu Inkospor.cz lze vybírat z těcho kategorií zdravotnických potřeb:

DezinfekceHojení ranMýdla
InkontinenceDržáky mýdel a dezinfekcíDekolonizace
Speciální výživaPéče o pokožkuOdborná literatura

Mezi zákazníky jsou velmi oblíbené zejména enterální výživa Nutricomp, jedinečná intravaginální pomůcka Diveen® pro řešení stresové inkontinence a řada Prontosan pro hojení ran.

TIP: Široký výběr zdravotnických potřeb lze nalézt v e-shopu Mediskont. Podobným sortimentem disponují také další české e-shopy. Mezi jedničky v této kategorii patří NanoSpace či Preventiko. Ochranné pomůcky lze z pohodlí domova nakoupit také v online lékárnách, například v PilulceDr. Max či Benu.

Inkospor – kvalita proteinu

Jediným objektivním způsobem pro hodnocení kvality proteinu je určení tzv. aminokyselinové skóre (zkratka AAS = amino acid score). Tento nástroj byl vyvinut vědci ze Světové zdravotnické organizace.

Protein je pravděpodobně nejskloňovanějším slovem v oblasti fitness a zdravé výživy. 

Aminokyselinové skóre AAS pracuje s principem porovnání jednotlivých aminokyselin ve vybraném produktu vůči referenční bílkovině. Referenční bílkovina (protein) je smyšlenou bílkovinou, která obsahuje pro optimální a vyrovnaný poměr jednotlivých esenciálních aminokyselin.

Vybírejte vždy produkty s nejvyšším AAS. Například proteinový koncentrát Inkospor X-treme Muscle 85 má hodnotu AAS 174, což znamená, že tento produkt obsahuje o 74 % více limitní aminokyseliny než ideální protein.

Více informací o tom, jak vybrat správný Inkospor protein, lze najít zde.

TIP: Pro příznivce proteinové diety či ketodiety lze doporučit e-shopy KetoFit.cz, My.Protein.cz a Protein.cz. Nejrůznější doplňky stravy pro sportovce nabízí také internetový obchod Fitness4u.

Jak na slevy v e-shopu Inkospor?

Řada produktů firmy Inkospor se objevuje ve slevách. E-shop Inkospor.cz nabízí slevu až 64 % na vybrané zboží. Vyplatí se odebírat novinky a sledovat aktuální akce na sociálních sítích.

Při registraci k odběru novinek získavá zákazník poukaz 200 Kč na svůj první nákup. Stačí zadat e-mail a křestní jméno a přihlásit se k odběru.

Podrobnosti o aktuálních soutěžích najde zákazník v na sociálních sítích, například na facebooku.

Inkospor.cz také vyhlašuje nejrůznější soutěže o slevové kódy, slevové kupóny a poukazy. Více informací o aktuálních soutěžích se zákazníci dozví z novinek a sociálních sítí.

TIP: Široký sortiment sportovní a zároveň stylové módy nabízí Answear. Má v katalogu značky jako Reebok, Vans, Adidas či Nike, na kterých je možné díky slevovým kupónům Answear ušetřit až stovky korun.

Přihlásit se k odběru novinek firmy Inkospor lze na tomto odkazu.

Inkospor – doprava a platba

E-shop Inkospor.cz spolupracuje s kurýrem GLS a Zásilkovnou. Za vybrané produkty lze zaplatit online platební kartou, bankovním převodem či dobírkou. Ceny jsou uvedeny v tabulce:

Dopravakurýr GLS65 Kč
DopravaZásilkovna65 Kč
Platbaplatební kartou on-linezdarma
Platbabankovní převodzdarma
Platbadobírka30 Kč

Při nákupu nad 1 500 Kč získá každý koncový zákazník e-shopu Inkospor.cz dopravu a platbu zdarma.

Nakupujte kvalitní sportovní výživu za 1 500 Kč a získejte poštovné zdarma.

Nakupovat na e-shopu Inkospor.cz >

Inkospor – vrácení zboží a reklamace

Zboží zakoupené na e-shopu Inkospor.cz může zákazník bez udání důvodů vrátit do 14 dnů od převzetí.

Pro případ reklamace vadného nebo poškozeného zboží je na webu e-shopu Inkospor.cz ke stažení reklamační formulář. Stačí jej vyplnit a spolu s reklamovaným zbožím odeslat na adresu: Sports nutrition s.r.o., Mlýnská 52, 602 00, Brno.

Další variantou je kontaktovat e-shop emailem: eshop@inkospor.cz nebo kontaktovat zákaznickou linku na telefonním čísle: +420 775 556 056.

Inkospor – recenze zákazníků

Recenze produktů firmy Inkospor je v drtivé většině velice pozitivní

Na webu Heureka.cz doporučuje zážitky Inkospor 93 % spokojených zákazníků za posledních 90 dní. Firma zde získala firma 5 hvězdiček z 5 za celkovou spokojenost s obchodem.

Hodnocení firmy Inkospor na Heureka.cz.

Zákazníci pozitivně hodnotí především rychlost doručení, výběr zboží, komunikaci a spolehlivost.

Zákazník firmy Inkospor je obvykle spokojen na 100%.

Inkospor recenze jsou navíc ověřené, to zaručuje certifikát Ověřeno zákazníky, kterým tato firma disponuje.

Publikováno: 25. 02. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang