Topshop – recenze – akce, prodejny

Topshop – recenze – akce, prodejny

Topshop je internetový obchod, na kterém mohou zákazníci najít produkty, které znají z teleshopingu. K dispozici je zde vybavení nejen do kuchyně, ale také například produkty pro zdraví a krásu. Jak ale funguje nákup na tomto e-shopu? Dá se zde nakoupit zboží se slevou? A jaké jsou recenze od zákazníku na e-shop Topshopu?

Zboží, které internetový obchod Topshopu nabízí, zná většina zákazníků z televize, stejně jako je tomu například u TV PRODUCTS. Nejedná se ovšem pouze o vybavení do kuchyně a domácnosti, zákazníci zde mohou nakoupit spoustu dalších produktů. Jaké to jsou?

Širokou nabídku potřeb do kuchyně nabízí e-shop Tescoma.

Prohlédnout si sortiment na e-shopu Tescoma >

Sortiment e-shopu Topshop

Zboží na e-shopu Topshop je rozděleno do několika kategorií. První z nich zahrnuje veškeré potřeby do domácnosti. Zde lze nakoupit produkty do ložnice, na úklid, či různé nářadí. Produkty do ložnice vyrábí značka Dormeo, které je na Topshopu mimo jiné také k dostání.

TIP: Potřeby do domů a bytů nabízí také e-shopy Baumax a Bighome.cz.

Produkty do ložnice jsou k dispozici od značky Dormeo.

Další kategorie obsahuje vše potřebné do kuchyně. Kromě kuchyňských spotřebičů, je na Topshopu k dostání nádobí, pánve, potřeby na pečení, krájení či různé doplňky do kuchyně. V kuchyňské sekci nabízí Topshop také produkty značky Delimano, jako jsou různé hrnce, fritézy, roboti a pomalé hrnce.

TIP: Kuchyňské sestavy v moderním designu, spolu s vestavěnými spotřebiči a kuchyňskými vychytávkami lze nakoupit na kuchyně Oresi.

Následuje kategorie, která zahrnuje veškeré zboží určené pro sport a outdoor. Kromě různého sportovního vybavení, včetně různých cvičících strojů, obsahuje tato kategorie také sportovní oblečení a obuv a výživové doplňky pro sportovce. Stejně tak lze koupit sportovní vybavení na Nessisport nebo Insportline.

Vybavení do kuchyně je k dispozici také od značky Delimano.

V následující kategorii „Zdraví a krása“ najdou zákazníci produkty určené na dietu a hubnutí, či různé doplňky pro zdraví a krásu. V poslední sekci označené „Děti a hračky“ lze nakoupit například plyšová zvířátka pro děti nebo dětské přikrývky a koberce.

Širokou nabídku hraček pro děti nabízí také e-shop Bambule.

Nakoupit hračky na Bambule.cz >

Alternativu e-shopu Topshop může představovat internetový obchod MediaShop, který nabízí podobný sortiment. Před uskutečněním objednávky je případně vhodné pročíst recenze MediaShop a seznámit se tak se zkušenostmi ostatních nakupujících.

Slevy na Topshop – akce

Jak nakoupit na e-shopu Topshop se slevou? Možností je hned několik. První z možností je sledovat aktuální slevové akce probíhající přímo na e-shopu. Topshop nabízí slevy na určité značky či určité druh zboží, stačí jen sledovat aktuální nabídku přímo na e-shopu v sekci „Akce“.

Další z možností, jak nakoupit zboží na Topshopu levněji, je využití aktuálních slevových kódů. Stačí zadat do vyhledavače „Topshop slevový kód“ a vybrat si ten vhodný.

Dále lze využít takzvaných cashbackových portálů, které vrací zákazníkům část peněz z nákupu zpět. Největším cashback portálem je Tipli.

TIP: Slevy na domácí potřeby a nábytek nabízí také Sconto Nábytek, Asko Nábytek, či Siko.

Topshop Club5*

Club5* je členský klub značek Topshop, Dormeo, Delimano, Walkmaxx, Rovus, Wellneo a LiveActive. A jaké výhody tento věrnostní program svým členům přináší?

Topshop nabízí dva druhy členství.

Club5* nabízí dva druhy členství. Jedním z nich je Club5* PREMIUM, které stojí 690 Kč ročně a druhé Club5* VIP PREMIUM za 1 090 Kč ročně. Oba programy nabízí zákazníkům kupóny na slevy, nákupy za výhodné ceny, zvýhodněnou dopravu a dárky zdarma. Konkrétní podmínky členství jsou uvedeny na stránkách e-shopu.

Topshop prodejny

Topshop provozuje také několik kamenných prodejen. V následující tabulce je seznam několika vybraných:

Prodejna:Adresa:Telefon:
Topshop PrahaPalackého 14, Praha 1, 110 00+420 224 949 146
Topshop OstravaAvion Shopping Park, Rudná 3114/114, Ostrava – Zábřeh, 700 30+420 596 729 890
Topshop LiberecOC Nisa, České mládeže 456, Liberec, 46312+420 482 710 010
Topshop Pardubice17. listopadu 237, Pardubice, 530 02+420 466 030 702

Kompletní seznam prodejen včetně poštovních adres, telefonních čísel a e-mailových kontaktů je k dispozici na internetových stránkách e-shopu. Prodejny fungují také jako výdejní místa e-shopů.

Platba na Topshop

Na e-shopu Topshop lze za zboží zaplatit těmito způsoby:

  • na dobírku při doručení
  • na splátky
  • online platební kartou

Platba online probíhá přes zabezpečený systém PayU. Aby mohlo být zboží zaplaceno na splátky, musí mít hodnotu alespoň 3 000 Kč.

Možnosti dopravy

Dopravu zásilek z e-shopu Topshop zajišťují dva dopravci. Jedním z nich je Česká pošta a její služba Balík do ruky. Druhým je kurýrní služba společnosti GEIS CZ.

Ceny dopravy u zásilek do 3 000 Kč jsou u obou dopravců stejné, a to 119 Kč. U zásilek v hodnotě nad 3 000 Kč mají výhodu členové Clubu5*, kteří mají dopravu těchto balíčků zdarma. Ostatní zákazníci zaplatí za dopravu 79 Kč.

Cena se liší také v případě, že si zákazník koupí zboží na splátky. V tomto případě je cena dopravy 188 Kč a zásilku doručí společnost GEIS CZ. V případě platby dobírkou je cena navýšena vždy o 39 Kč.

Topshop recenze

Na portálu Heureka hodnotí zákazníci e-shop Topshopu 4,4 hvězdičkami z 5 a celkovými 87 %. Mezi pozitivními recenzemi se objevuje spokojenost s rychlostí doručení zboží, cenami a kvalitou zboží a spolehlivostí.

V recenzích na Heureka dosáhl Topshop 87 %.

Negativní recenze zmiňují naopak delší dobu doručení, komunikaci e-shopu a kvalitu dopravy. E-shop ovšem na negativní recenze reaguje a snaží se vzniklou situaci se zákazníky vyřešit.

Publikováno: 08. 04. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenze

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang