Šperky.cz – recenze e-shopu, slevový kupón

Šperky.cz – recenze e-shopu, slevový kupón

E-shop Šperky.cz společnosti Vivantis nabízí na výběr opravdu širokou škálu šperků pro muže i pro ženy, od náušnic po manžetové knoflíčky. Jak ale nakoupit co nejvýhodněji na Šperky.cz? Jaké má e-shop dopravní a platební podmínky? Jaké jsou ohlasy a recenze na e-shop Šperky.cz? Na tyto otázky odpoví následující článek.

E-shop Šperky.cz je jedním z více projektů firmy Vivantis. Jedná se o českou firmu založenou v roce 2001 v Chrudimi. Kromě e-shopu Šperky.cz Vivantis provozuje také internetové obchody s produkty z oblasti zdraví a krásy. Na českém trhu vlastní kromě internetového obchodu Šperky.cz také e-shopy:

Z jakých materiálů nabízí e-shop sortiment? Na Šperky.cz od Vivantis lze najít perly i brilianty. Nebo například ocel, či kov. A jaké zboží lze konkrétně na e-shopu sehnat?

Získejte dopravu zdarma k nákupu nad 2 000 Kč na e-shopu Šperky.cz.

Získat dopravu zdarma >

Šperky.cz sortiment

Na e-shopu Šperky.cz vyberou zákazníci šperk jak pro dámy, pány, tak pro děti. Výběr je opravdu široký. Kromě šperků nabízí e-shop také řadu hodinek, stojanů na šperky, šperkovnic, či přívěsků na klíče.

Na E-shopu lze najít různé druhy šperků, od náramků po prsteny.

E-shop nabízí zboží různých značek. Jak těch známějších, jako například Calvin Klein, Guess, DKNY, Pandora nebo Viceroy, tak méně známých. Cena výrobků závisí do velké míry na značce, nicméně téměř v každé kategorii lze najít levnější i dražší výrobky.

TIP: Originální šperky, náramky, prsteny a korálky Pandora lze koupit také na oficiálním e-shopu značky.

Šperky.cz pro dámy

Dámy mohou vybírat zboží z kategorií náušnice, náramky, náhrdelníky, řetízky, přívěsky, či prsteny. Každá kategorie obsahuje také různé druhy, tvary a provedení daného výrobku.

Například náušnice lze na e-shopu koupit ve tvaru kruhů, pecek, visací, asymetrické, oboustranné, či z perel nebo krystalů. Náhrdelníky nabízí e-shop také z různých materiálů. Stříbrné, zlaté, diamantové, ocelové či kovové.

TIP: Velmi podobným sortimentem disponuje také zlatnictví Klenota.

E-shop nabízí různé druhy a tvary náušnic.

E-shop nabízí také řetízky a přívěsky zvlášť. Řetízky jsou opět k dispozici z různých materiálů, od různého druhu zlata až po ocel. Přívěsky lze zakoupit v různých tvarech. K dispozici jsou například srdce, andělé, čtyřlístky, kotvy, křížky a mnoho dalších.

Prsteny si mohou dámy vybrat nejen podle velikosti, ale opět také podle materiálu a provedení. Šperky.cz nabízí prsteny s brilianty, krystaly či diamanty, nebo prsteny ocelové, stříbrné či zlaté. K dispozici jsou na e-shopu také prsteny zásnubní, snubní nebo prsteny na nohu.

Na Šperky.cz jsou k dispozici také různé druhy piercingů.

V neposlední řadě si mohou dámy vybrat na Šperky.cz piercing, různé soustavy šperků, brože, či aroma šperky.

Šperky.cz pro pány

I pánové najdou na Šperky.cz zboží různých materiálů a tvarů. Pro muže jsou k dispozici kategorie zahrnující náramky, řetízky, náhrdelníky, prsteny či manžetové knoflíčky.

Náramky pro pány jsou vyrobeny buď z minerálů, kůže, oceli, nebo zlata, stříbra, či titanu. Řetízky pro muže prodává e-shop zlaté, stříbrné, nebo ocelové.

Šperky.cz nabízí náramky z různých materiálů.

TIP: Také BeWooden náramky vyrobené ze dřeva jsou vhodným doplňkem pro pány.

I prsteny mohou pánové vybrat podle materiálu. E-shop nabízí prsteny různých velikostí ze zlata, stříbra, oceli a titanu. K dispozici jsou na e-shopu také prsteny snubní.

TIP: Snubní a zásnubní prsteny lze koupit také na čínském e-shopu Italo Jewelry.

Na e-shopu lze koupit také snubní prsteny.

E-shop Šperky.cz nabízí také široký výběr manžetových knoflíčků. Vybrat lze z karbonových, krystalových, kovových, titanových až po ty ocelové. Stejně tak mohou pánové vybrat na Šperky.cz piercing, různé přívěsky, či spony na kravatu nebo peníze.

Šperky.cz pro děti

Na e-shopu Šperky.cz nezapomněli ani na děti. Téměř u každé kategorie lze najít výrobky také v dětském provedení. Stačí jen u každé kategorie zkontrolovat sekci „Nepropásněte“. Pokud obsahuje záložku „Dětské“, znamená to, že je zboží v dané kategorii k dispozici také pro děti.

Navštivte e-shop Šperky.cz a vyberte si ze širokého sortimentu šperků pro děti.

Vybrat šperky pro děti >

Šperky.cz nabízí širokou nabídku šperků pro děti.

Je tomu tak například u náušnic, náhrdelníků či přívěsků. Náušnice jsou k dispozici v různých barvách i tvarech. Nejlevnější pár stojí 159 Kč. K výběru jsou ale i dražší náušnice, které se pohybují v rozmezí tisíců korun.

Dětské náhrdelníky většinou zdobí přívěsek ve tvaru pohádkových postav, či zvířat. Dětské přívěsky různých tvarů lze koupit také odděleně. Ceny se opět pohybují od pár stovek výše.

Hodinky Šperky.cz

Na Šperky.cz jsou dostupné dámské, pánské i dětské hodinky. Pro děti e-shop nabízí jak klasické, tak například sportovní hodinky či takzvané SmartWatch.

E-shop Šperky.cz nabízí také dětské hodinky.

Stejně tak lze na e-shopu pořídit dětské analogové hodinky, módní hodinky, dárkové sety hodinek nebo také nástěnné hodiny a budíky pro děti. Některé dětské produkty zdobí motivy pohádkových postaviček či zvířat, jiné jsou bez motivu a podobné produktům pro dospělé.

Prohlédněte si široky výběr hodinek na e-shopu Šperky.cz.

Přejít do e-shopu >

Jak muži tak ženy mohou vybírat ze široké nabídky hodinek. Na Šperky.cz hodinky rozdělili do několika kategorií. Pánské i dámské kategorie zahrnují například hodinky klasické, analogové, digitální, módní, luxusní, letecké, sportovní, či hodinky SmartWatch.

Šperky.cz nabízí hodinky v různých barvách a provedeních.

Hodinky pro muže i ženy jsou k dispozici v různých barvách a provedeních od různých výrobců a značek. Cena závisí do velké míry na výrobci a typu hodinek. Nicméně například klasické dámské hodinky lze pořídit nejlevněji kolem pár stovek korun. Ovšem ty nejdražší se mohou vyšplhat na cenu až kolem 25 000 Kč.

Šperky.cz – platba

Zákazníci mohou na Šperky.cz zaplatit za zboží různými způsoby. E-shop podporuje platby jak online, tak v hotovosti. Hotově lze zaplatit při osobním odběru na výdejních místech e-shopu nebo při převzetí zboží na dobírku.

E-shop přijímá platby online i hotově.

Online lze zaplatit také různými způsoby. Klasicky online platební kartou, bankovním převodem, prostřednictvím brány PayU nebo například přes služby Apple Pay nebo Google Pay.

Zákazníci Raiffeisenbank mohou platit přes eKonto. E-shop podporuje také platební metodu MALL Pay. Všechny platby jsou na e-shopu zdarma. Obchod si účtuje poplatky až za doručení a zabalení zboží.

Šperky.cz – doprava

Zákazníci si mohou vybrat z různých způsobů dopravy včetně z možnosti vyzvednutí na jednom z výdejních míst.

E-shop nabízí různé způsoby dopravy, včetně osobního vyzvednutí.
  • osobní vyzvednutí na výdejně v Praze
  • osobní vyzvednutí na výdejně v Chrudimi
  • vyzvednutí na výdejním místě WeDo
  • vyzvednutí na výdejním místě PPL
  • vyzvednutí v Balíkovně
  • doručení na adresu službou WeDo nebo PPL
  • doručení na adresu Českou poštou

Cenově vychází nejlevněji vyzvednutí na výdejně v Chrudimi, za které si e-shop účtuje 10 Kč. Za vyzvednutí na výdejně v Praze zákazníci zaplatí 25 Kč a ve výdejně WeDo a v Balíkovně 59 Kč. Ostatní způsoby dopravy vychází na 89 Kč.

E-shop si také účtuje 25 Kč za zabalení zboží k objednávkám do 350 Kč. Při nákupu nad 2000 Kč mají zákazníci dopravu zdarma.

Šperky.cz levně

Jak nakoupit levně na Šperky.cz? Možností je několik. Jednou z nich je členství v takzvaném Viva klubu, díky kterému mohou zákazníci na každém nákupu ušetřit. Výhody členství jsou podrobněji popsané v následujícím odstavci.

Je několik možností, jak ušetřit na nákupu na Šperky.cz.

Dalším ze způsobů je využití slevových kupónů, které bývají dostupné na internetu. Stačí zadat do vyhledavače „slevový kupón Šperky.cz“. Další z možností je využití takzvaných cashbackových portálů – ten největší v ČR je Tipli.cz.

Levnější zboží lze sehnat také na čínských e-shopech. Například AliExpress prodává šperky různých druhů.

Získejte slevu až 70 % na e-shopu Šperky.cz.

Získat slevu >

Samotný e-shop nabízí téměř celoročně slevy na vybrané produkty. Stačí se na Šperky.cz podívat do hlavního panelu do záložky „Slevy“, nebo vyhledat zlevněné zboží přímo v určité kategorii. Některé produkty lze na e-shopu koupit až s 70 % slevou.

Registrace na Šperky.cz

Zákazníci se mohou stát členy takzvaného Viva klubu. Při každém nákupu sbírají body, přičemž každý jeden bod se rovná jedné koruně. To znamená, že pokud někdo nakoupí zboží v hodnotě 1 000 Kč, připíše se mu na účet 1 000 bodů.

Podle počtu bodů, které zákazník nasbírá, je zařazen do jedné z pěti kategorií. Členové každé kategorie získají při nákupu slevu od dvou do pěti procent z každého nákupu. Více informací o počtu bodů a výhodách v každé z kategorií věrnostního programu je k dispozici na tomto odkazu.

Viva klub přináší svým členům plno výhod a slev.

Získejte všechny výhody za registraci do Viva klubu na e-shopu Šperky.cz.

Registrovat se >

Členství v klubu s sebou nese i další výhody. Zákazníkům přichází pravidelně newsletter, ve kterém firma informuje o aktuálních akcích a jednou za čas v něm zasílá i slevové kupóny. Viva klub funguje také napříč všemi e-shopy, které firma provozuje.

Šperky.cz reklamace

Pokud zákazník obdrží zboží, které mu z nějakého důvodu nevyhovuje, může jej do 2 měsíců od převzetí vrátit bez udání důvodu. Zboží je ovšem potřeba poslat zpět nepoužité a v originálním obalu. Tato možnost platí jak u zboží koupeného přes internet, tak vyzvednutého na výdejních místech.

Výdejní místa e-shopu jsou v Praze a v Chrudimi.

Pokud výrobek nefunguje tak, jak má nebo se rozbije bez přičinění zákazníka, má kupující právo na reklamaci zboží. Zboží lze reklamovat buď na výdejně nebo na reklamačním oddělení e-shopu.

Může se také stát, že přijde zákazníkovi zásilka, ve které nějaké zboží chybí nebo přijde kupujícímu jiný výrobek, než jaký si objednal. V tomto případě je potřeba kontaktovat e-shop, e-mailem nebo telefonicky.

E-mail info@sperky.cz
Telefonní číslo468 066 317

Zákaznická podpora je k dispozici každé pondělí až pátek od 8 do 19 hodin. O víkendu zákazníkům poradí od 10 do 18 hodin.

Celé znění reklamačního řádu je k dispozici na internetových stránkách e-shopu.

Přečíst si reklamační podmínky >

Pokud je zboží poškozené nebo zničené hned po převzetí zásilky, je třeba kontaktovat buď dopravce, nebo samotný e-shop na výše uvedených kontaktech. Více informací o všech podmínkách reklamace je na tomto odkazu.

Šperky.cz recenze

V hodnoceních na Heureka.cz si e-shop Šperky.cz stojí velmi dobře. V procentuálním hodnocení získal od zákazníků 95 %, v hodnocení hvězdičkami 4,8 z 5 hvězdiček.

Zákazníci si chválí mimo jiné rychlé doručení zboží.

Zákazníci si v recenzích na Šperky.cz chválí především rychlost doručení zboží, široký výběr sortimentu, ceny a kvalitu zboží a komunikaci prodejce.

V negativních hodnoceních se objevují stížnosti na neodpovídající zboží obrázku na e-shopu, nedostupnost zboží nebo poškození výrobku. Nicméně e-shop na všechny negativní recenze na Heureka.cz odpovídá a snaží se se zákazníky situaci vyřešit.

Publikováno: 23. 02. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang