Yves Rocher kosmetika – eshop, recenze

Yves Rocher kosmetika – eshop, recenze

Yves Rocher je oblíbená značka přírodní kosmetiky se sídlem ve francouzské Bretani. Nakupovat přírodní kosmetiku Yves Rocher je možné i v Česku. Jak nakupovat na Yves Rocher? Jak fungují Yves Rocher slevové nabídky? A co obsahuje adventní kalendář Yves Rocher?

Firma Yves Rocher byla založena již v roce 1958 a dnes prodává své výrobky v 88 zemích světa. V České republice lze navštívit jednu z více než 100 poboček této značky nebo si objednat kosmetiku na e-shopu.

Se slevovým kódem MAILING10 lze na e-shopu Yves Rocher získat slevu 10 % a dárek zdarma.

Nakupovat na Yves Rocher >

Hodnoty firmy Yves Rocher

Yves Rocher si velmi zakládá na ekologičnosti svých výrobků. Výroba i balení této kosmetické značky tedy podléhá jak ekologickým, tak etickým zásadám.

Pro toho, kdo hledá kvalitní přírodní kosmetiku, která je šetrná ke krajině, je Yves Rocher správná volba. Pro výrobu své kosmetiky nyní používají až 78 % přírodních surovin. Přírodní kosmetikou se zabývá také obchod Vivaco.

Kvůli důrazu na ekologii firma používá co nejméně plastů, a to pouze recyklovaných. Yves Rocher dokonce čerpá 100 % energie z obnovitelných zdrojů. Definitivně bylo již v roce 1989 ukončeno testování na zvířatech.

Mimo to se firma zavázala k vysoké kvalitě svých výrobků a vstřícné péči o své zákazníky. Podobně jako česká rodinná firma Ryor, která též nabízí kosmetiku s vysokým obsahem přírodních látek.

Jak nakupovat na Yves Rocher?

Český e-shop Yves Rocher je jednou z možností, kde nakoupit produkty této přírodní značky kosmetiky za výhodné ceny a z pohodlí domova. Vybírat lze na e-shopu z těchto kategorií:

 • pleťová kosmetika – denní a noční péče
 • líčení – oči, tvář, rty, nehty
 • vůně a parfémy – toaletní a parfémové vody, antiperspiranty
 • tělová kosmetika – sprchové gely, krémy, peelingy
 • vlasová kosmetika – šampony, oleje, balzámy
 • kosmetické sady – sady pro muže a ženy
 • akce měsíce – slevové nabídky, dárky, zvýhodněné produkty
 • dárky – dárky k objednávkám
Internetové prostředí e-shopu Yves Rocher je velmi přehledné.

Internetové prostředí obchodu je velmi přehledné a neustále se zde aktualizují slevové nabídky a výprodeje, které zpravidla bývají velice výhodné.

TIP: Přírodní kosmetiku nabízí také e-shop Lookfantastic, Prozdravi.cz nebo e-shop Dermacol.

Registrace na Yves Rocher

Registrace na Yves Rocher přináší mnoho výhod. Nakupovat lze i bez registrace, tím však zákazník přichází o věrnostní body, které později slouží jako další slevy.

Proces registrace je velmi jednoduchý a intuitivní. Stačí kliknout na kolonku „Můj účet v horním menu a zvolit možnost Založte si účet. Otevře se krátký formulář, do kterého je potřeba vyplnit několik osobních a kontaktních údajů. Poté již jen stačí potvrdit registraci v e-mailu a těšit se na výhody plynoucí ze členství.

V sekci Můj účet lze po registraci najít:

 • historii objednávek
 • historii uplatnění slev
 • faktury ke stažení
 • sledování objednávky
 • seznam přání
 • počet bodů z věrnostního klubu

Nutno podotknout, že věrnostní klub Yves Rocher, do kterého se nakupující dostane díky registraci, je jedním z nejštědřejších vůbec. Jeho členové dostávají pravidelně spoustu slevových kupónů a jiných dárků.

Věrnostní Klub Yves Rocher

Jak už bylo řečeno, věrnostní klub u Yves Rocher nabízí při nakupování mnoho výhod. Věrnostní programy některých obchodů fungují tak, že zákazník dostane sotva pár korun slevu. To však není případ Yves Rocher. Slevové nabídky pro členy klubu jsou u této kosmetické značky poměrně vysoké a dá se tak ušetřit spoustu peněz.

Systém spočívá v tom, že za každou utracenou korunu získá zákazník jeden bod. Body pak sbírá a jejich určitý počet může vyměnit za poměrně vysokou slevu – 150, 400 nebo 700 Kč. Záleží jen na tom, kolik bodů má člen klubu na svém účtu nastřádáno.

Věrnostní klub Yves Rocher je jeden z nejštědřejších vůbec.

Tyto slevy lze uplatnit jak na e-shopu, tak v kamenných prodejnách. Navíc členové klubu dostávají i mnoho dalších slevových kupónů a hodnotných dárků k nákupu.

V kamenných prodejnách je také možné založit si věrnostní kartičku, kterou lze propojit s účtem na e-shopu v sekci „Moje věrnostní karta. Její založení netrvá déle než pár minut.

Věrnostní klub Yves Rocher nabízí slevy a dárky k nákupu každý měsíc.

Nakupovat na Yves Rocher je možné zde >

Platba na Yves Rocher

Na e-shopu Yves Rocher je možné platit kartou skrze PayU platební bránu, což je bezpečná platba pomocí platební karty, během které jsou chráněna všechna citlivá data. Platbu bude potřeba ověřit pinem či kódem zaslaným do SMS zprávy.

Další možností je platba na dobírku, tedy pozdější zaplacení u kurýra či na výdejním místě. Na rozdíl od jiných obchodů, nabízí Yves Rocher tuto možnost zcela zdarma, stejně jako platbu kartou. Žádné další poplatky se tedy za jakýkoliv způsob platby neplatí.

Poslední možností je využítí Twisto Pay – tedy zaplacení kartou až po doručení zboží, to však vyžaduje registraci a vytvoření speciální karty na TwistoPay, která poté nabízí možnost platit se zpožděním, nebo si nákup rozložit na splátky.

Doprava na Yves Rocher

Doprava funguje na Yves Rocher obdobně jako na jiných e-shopech. Nakupující může vybírat z několika způsobů dopravy, jejichž ceny se poměrně liší.

V případě volby České pošty či PPL lze zásilku také sledovat. Více o tom si lze přečíst v článcích „Sledování zásilky České pošty“ a „Sledování zásilky PPL“.

BalíkovnaZásilkovnaBalík na poštuBalík do rukyPPL kurýr
50 Kč50 Kč90 Kč100 Kč100 Kč

V některých případech nabízí Yves Rocher poštovné zdarma. Záleží na hodnotě objednávky. Přesáhne-li hodnota určitou sumu, zákazník získá jako bonus poštovné zdarma. Nakupovat přírodní kosmetiku s poštovným zdarma je možné na tomto odkaze.

Další možností je vyzvednutí zboží v jedné z kamenných prodejen Yves Rocher, které se nacházejí po celé České republice.

Při objednávce nad 899 Kč získá každý zákazník poštovné zdarma.

Nakupovat na Yves Rocher je možné zde >

TIP: Někteří raději volí možnost nákupu kosmetiky z Číny. Oblíbená je například AliExpress kosmetika. K dostání na čínských e-shopech jsou některé produkty, které na Yves Rocher chybí, například kokosový olej na pleť.

Diagnostika pleti Yves Rocher

Speciální nabídkou firmy Yves Rocher je možnost diagnostiky pleti. Ta se provádí formou testu, který zabere jen několik minut a pomůže odhalit, jaký typ pleti zákazník má.

Při výběru té správné kosmetiky je důležité tuto informaci znát, aby mohly být jednotlivé produkty použity co nejefektivněji.

Existují dvě možnosti, jak zjistit svůj typ pleti pomocí Yves Rocher. První varianta je on-line test, což je sice méně náročné, ale také méně přesné.

Druhou možností je zajít na prodejnu a nechat si provést diagnózu tam. Trvá to jen pár minut a po zjištění výsledku prodejci rádi pomohou s výběrem té správné kosmetiky pro daný typ pleti.

Kamenné prodejny Yves Rocher

V běžných českých drogeriích, jako je např. internetová drogerie Ageo, tuto značku bohužel nenajdeme. Naštěstí se v Česku nachází desítky prodejen Yves Rocher. Na prodejnách je možné si produkty vyzkoušet, nechat si poradit od prodejců a využít možnosti profesionální diagnostiky pleti pro zjištění jejího typu.

Kde je možné v České republice nakoupit v kamenných prodejnách Yves Rocher?

Yves Rocher Praha

Prodejny Yves Rocher Praha jsou umístěny téměř ve všech městských částech. Celkově se jich v Praze nachází 23. Většina z nich sídlí v některém z velkých obchodním center, jako je Palladium či Westfield Chodov. Nejvýznamnější Yves Rocher prodejny jsou uvedeny v tabulce.

Yves Rocher Praha 1Yves Rocher Praha 4Yves Rocher Praha 5Yves Rocher Praha 9Yves Rocher Praha 11
Palladium
Náměstí Republiky 1
OC Arkády Pankrác
Na Pankráci 86
OC Nový Smíchov
Plzeňská 8
OC Letňany
Veselská 663
Westfield Chodov
Roztylská 19

Yves Rocher Brno

V Brně se v současnosti nachází 6 prodejen. Většina z nich se nachází uvnitř obchodních center, jako je např. NC Královo Pole nebo Galerie Vaňkovka.

Yves Rocher
Brno-střed
Yves Rocher
Brno Královo Pole
Yves Rocher
Brno-střed Trnitá
Yves Rocher
Brno Modřice
Brno-Střed
Česká 28
NC Královo Pole
Cimburkova 4
Galerie Vaňkovka
Ve Vaňkovce 462
OC Olympia
U Dálnice 777

Yves Rocher Ostrava

V Ostravě je možné navštívit jednu ze tří prodejen Yves Rocher. Stejně jako v ostatních městech, i zde jsou umístěny ve velkých obchodních centrech. Konkrétně se jedná o Avion Shopping Park, OC Futurum a Forum Nová Karolina.

Yves Rocher
Ostrava – Jih
Yves Rocher
Ostrava Karolina
Yves Rocher
Ostrava Mariánské hory
Avion Shopping Park
Rudná 3114
Forum Nová Karolina
Jantarová 3344
OC Futurum
Novinářská 3178

Yves Rocher Olomouc

V Olomouci se momentálně nachází tři prodejny Yves Rocher. Jejich umístění se věnuje následující tabulka.

Yves Rocher
Olomouc Řepčín
Yves Rocher
Olomouc Nová ulice
Yves Rocher
Olomouc Šantovka
Globus
Pražská 39
OC Haná
Kafkova 8
Galerie Šantovka
Polská 1

Nabídka kosmetiky na Yves Rocher

Sortiment přírodní kosmetiky na e-shopu Yves Rocher je opravdu rozsáhlý, na své si tu přijdou muži i ženy. V nabídce jsou produkty pro péči o pleť, tělo i vlasy.

Kosmetika Yves Rocher je také velmi vhodným dárkem. Snad každou ženu potěší kosmetická sada plná voňavých produktů. Co lze tedy na Yves Rocher nakoupit?

TIP: Oblíbeným prodejcem originálního dárkového zboží i přírodní kosmetiky je český e-shop Vemzu.

1) Sprchové gely Yves Rocher

Sprchové gely Yves Rocher jsou mezi zákazníky velmi oblíbené.

Sprchové gely Yves Rocher jsou velmi oblíbeným typem zboží. Vybírat lze z mnoha originálních vůní, které si příznivci této značky často pochvalují. Zákazník má navíc jistotu, že se jedná o ryze přírodní výrobek bez silikonů a toxinů, které jsou často v tělové kosmetice k nalezení.

Sprchové gely jsou nabízeny i v limitovaných edicích. Například na Vánoce se stálá nabídka rozšiřuje o vánoční vůně jako je např. Zimní jablko nebo Magická zahrada.

Dobrou zprávou je, že ceny jsou velmi příznivé s ohledem na to, že jde o kvalitní, přírodní a ekologicky vyráběnou kosmetiku. Nakupovat na Yves Rocher je možné na tomto odkaze.

2) Péče o pleť – krémy Yves Rocher

Krémy, séra, micerální vody, odličovací mléka – to vše lze na Yves Rocher sehnat.

Na e-shopu yvesrocher.cz lze nakoupit vše, co je potřeba ke zdravé pleti. Krémy, micerální vody, séra, peelingy i čistící gely – to vše je dostupné. Výrobky jsou navíc rozděleny do sekcí podle typu pleti, což velmi usnadňuje nakupování.

Dostupná je také péče proti vráskám, včetně návodu, v jakém pořadí používat jednotlivé produkty z péče o pleť tak, aby byly co nejúčinější. A nechybí ani kosmetika pro citlivou pleť. Prohlížet nabídku péče o pleť je možné zde.

Přírodní kosmetiku na specifické kožní problémy, mezi které se řadí například seboroická nebo atopická dermatitida, lze najít v e-shopu Herbatica.cz. Společnost Herbatica vedle toho nabízí například také 100% oleje nebo ekologické úklidové prostředky.

TIP: I krémy na e-shopu Krása.cz jsou vhodné pro různé typy pleti.

3) Líčení na Yves Rocher

Líčení je zde k dispozici za příznivé ceny.

Yves Rocher nabízí také dekorativní kosmetiku. Není problém zde sehnat všechno líčení od make-upy až po rtěnky. Vždy je možnost vybrat si z několika možných odstínů. Širší sortiment plný ověřených značek nabízí českých e-shop Parfemy.cz.

V českých diskuzích, kde si lidé navzájem sdílejí své zkušenosti s Yves Rocher, je často chválena dekorativní kosmetika této značky, převážně make-upem Yves Rocher.

4) Kosmetické sady

Kosmetické sady Yves Rocher jsou vhodným dárkem.

Kosmetické sady Yves Rocher jsou ideálním dárkem, a to nejen k Vánocům. Každá sada se skládá z několika kosmetických produktů. Vybírat je možné z malých nebo velkých sad za velmi výhodné ceny.

Velice oblíbené jsou také vánoční limitované edice, které pod stromečkem jistě vykouzlí úsměv na tváři. Příjemným bonusem je hezké dárkové balení. Prohlédnout si současnou limitovanou edici je možné zde.

Kosmetické sady jsou ne e-shopu Yves Rocher nyní k dostání až ve 40% slevě.

Nakupovat kosmetické sady lze zde >

Na výběr jsou sady s péčí o pleť, o tělo a o vlasy nebo také sady s vůněmi. Sady s péčí o pleť obsahují kompletní péči o obličejovou pokožku. Součástí balíčku péče o tělo jsou sprchové gely, pleťová mléka nebo krémy na ruce.

Sady s vůněmi jsou určené spíše pro pány, součástí těchto balení je toaletní voda a sprchový gel. Velkou nabídkou značkových parfémů se pyšní známý e-shop Notino či populární parfumerie Sephora.

5) Adventní kalendář Yves Rocher

Jak už bylo řečeno, během adventu lze na e-shopu Yves Rocher nakoupit produkty z vánoční limitované edice, které voní stejně jako nejkouzelnější období roku. Nejoblíbenější speciální nabídkou je však adventní kalendář Yves Rocher, který potěší každého milovníka přírodní kosmetiky.

Adventní kalendář obsahuje 24 produktů značky Yves Rocher.

Dárky v kalendáři jsou opravdu hodnotné, jedná se o malé lahvičky sprchových gelů, šamponů či pleťových mlék. V jednotlivých okénkách jsou schované i vzorky krémů, laky na nehty či rtěnky.

Koupit adventní kalendář Yves Rocher 2020 >

Nově je součástí i několik produktů v plné velikosti. Adventní kalendář Yves Rocher přináší voňavé překvapení na každý z 24 dnů adventu a zpříjemní čekání na Štědrý den. Koupit adventní kalendář od Yves Rocher je možné na tomto odkazu.

Recenze na Yves Rocher

Recenze na kosmetiku Yves Rocher jsou ve většině případů velmi pozitivní. Lidé zde podle svých výpovědí nakupují opakovaně a s radostí. Nejčastěji vyzdvihované jsou v recenzích úžasné vůně, slevové nabídky a dárky k objednávce.

Yves Rocher se podle zkušeností jeho zákazníků jeví jako vskutku štědrý obchod. V případě nákupů na e-shopu je předmětem pochvaly často rychlá doba dodání.

Recenze zákazníků je možné si zobrazit v detailu produktu.

Velkou výhodou je, že na e-shopu si může zákazník zobrazit recenze na konkrétní produkty. Nakupující mohou hodnotit výrobky přímo na e-shopu a jejich hodnocení se poté zobrazí v detailu produktu. Před nákupem je tedy možné zjistit, zda se vyplatí daný produkt objednat nebo ne.

Publikováno: 04. 11. 2021

Štítky:

RecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang