Zahradnictví Flos – recenze

Zahradnictví Flos – recenze

Ideální čas ozdobit si balkon nebo zahradu trvalkami, nebo si pořídit trávníkový koberec na zahradu neexistuje. Je pořád. Kdo tak již neučinil, bude vítán v Zahradnictví Flos. Jak jsou s jejich službami spokojeni zákazníci? Jak se ve Flos nakupuje?

Co nás nezabije, to nás posílí. I tak by se dala charakterizovat houževnatost Zahradnictví Flos, které čelilo povodním v letech 2002 a 2013. Obě živelné katastrofy přestálo, přestože velká voda vše spláchla a Zahradnictví Flos muselo opakovaně začínat od píky.

Zahradní potřeby i rostliny nakoupíte také v Baumaxu. Ušetřete s Baumaxem ve výprodejích až 70 % z ceny zboží.
Prohlédnout výprodej Baumax >

Nyní je Zahradnictví Flos v plném rozkvětu a zákazníkům nabízí obrovský výběr rostlin, dřevin, kapradin, bylinek, trávníků (koberce i osiva) a zahradnických potřeb (vše pro jezírka, substráty, květináče a truhlíky).

V Zahradnictví Flos se o každou rostlinu starají s profesionální péčí.

Jako nadstavbu firma navrhuje zahradní projekty a realizuje zahrady dle zákazníkových přání. Na základě poptávky Zahradnictví Flos se zákazníkem prokonzultuje detaily a předloží návrh a cenovou nabídku.

TIP: Domácí i venkovní rostliny lze nakupovat také ve švédských řetězcích Ikea. Sleva Ikea není omezena jen na nábytek, platí i na vybavení zahrad. Zahradní dekorace obchodu 4home.cz zkrášlí každou zahradu. 4home sleva je poskytována na veškerý sortiment.

Zahradnictví Flos s.r.o. má na skladě 10 000 druhů rostlin a pyšní se zahradnictvím větším než 30 000 metrů čtverečních. Nejsou totiž jen překupníky rostlin, avšak sami si pěstují až milion rostlinek. Včetně rostlin pro včely a motýly.

Zahradnictví Flos – slevový kupon a slevy

Kdo by rád nenakupoval se slevou? Nejschůdnější cestou, jak získat slevový kupon Zahradnictví Flos, je přihlásit se k odběru newsletteru, který je všem registrovaným zájemcům zasílán jednou týdně.

Kromě flory k zahradám patří také zahradní nábytek ze Sconta. S kódem BLACK zákazník získává Sconto slevu 20 %.
Zařídit si zahradní terasu na Sconto.cz >

Leták obsahuje přehled novinek, akcí a jedinečných slev, s nimiž lze výhodněji nakoupit jakýkoli sortiment ze Zahradnictví Flos. E-shop má svou stálou sekci Akce“, v níž prezentuje rostlinky ve slevě 6 až 14 % při nákupu tří a více kusů stejného druhu.

Mnohé rostliny lze při odběru více kusů získat se zajímavou slevou. Proč si neozdobit zahradu či domácnost za pár korun? Trvalky Flos jsou trefou do černého.

Jedná se namátkou o petúnie, fuchsie, muškáty nebo kopretiny. Zákazníkům přijde vhod také online blog s cennými pěstitelskými radami a tipy.

Zahradnictví Flos – doprava a platba

Nakoupit na e-shopu a nechat si zboží doručit až do domu je dnes běžnou záležitostí. Zahradnictví Flos tuto službu nabízí prostřednictvím rozličných dopravců v čele s DPD a Českou poštou.

TIP: Při nákupech v konkurenčním obchodě Baumax je zákazníkům nabízena Baumax doprava. Je za paušální poplatek po vybraných městech ČR za 249 Kč, po Praze za 399 Kč.

Doprava je realizována pouze od pondělí do čtvrtka, aby se při případném neúspěšném doručení nemusely zabalené rostliny ukládat do přepravního skladu přes víkend. Posílání na dobírku je zpoplatněno 29 korunami.

DPD129 Kč
Česká pošta – balík na poštu139 Kč
Česká pošta – balík do ruky159 Kč
DPD na Slovensko 219 Kč
Palety Toptrans 499 Kč
Dobírka 29 Kč

Při objednávkách vyšších než 2 000 Kč obchod rozesílá zboží zdarma. Šetrné ekologické balení je samozřejmostí pro všechny objednávky bez rozdílu ceny. Balení je bezpečné a obchod se chlubí téměř stoprocentním doručením rostlin bez poškození.

Stav zásilek je možné sledovat skrze platformu mojedpd nebo Česká pošta sledování zásilek.

Zahradnictví Flos – reklamace

Při nespokojenosti s objednávkou nezbývá jiné řešení, než reklamace. Zákazníci se mohou obrátit na linku 220 940 174 nebo e-mail info@flos.cz, a to od pondělí do soboty mezi 8. až 17. hodinou.

Prodejna sídlí na adrese Zahradnictví Flos s.r.o., Zahradní 141, 250 68 Řež u Prahy. V této lokaci je možné rostliny jak vyzvedávat, tak vracet, a to s fakturou nebo účtenkou. Reklamace bez účtenky může být problematická.

Nemá-li doručená rostlina květy, není to důvod k reklamaci. Květy zpravidla vyraší se začátkem vegetačního období.

Obchod si vyhrazuje právo nepřijímat do reklamace rostliny, které vypadají jinak než na fotografii, rostliny ostříhané či ořezané, ovadlé či oschlé a zatažené, a to z důvodu vegetačního klidu. Se začátkem vegetace rostliny vyraší.

Naopak reklamace jsou uznávány v případech mechanicky poškozených rostlin, nesprávné velikosti, uhynulých rostlin, nebo rostlin napadených škůdcem či chorobou.

Postup pro reklamaci je jednoduchý a lze ho vyřešit online prostřednictvím e-shopu a reklamačního formuláře. K reklamaci jsou vyžadovány fotografie produktu, na jejichž základě Zahradnictví Flos reklamaci uzná či nikoli.

Zahradnictví Flos – recenze

Zákaznické zkušenosti se Zahradnictvím Flos si nevedou špatně. Na recenzním webu Heureka se nachází zhruba 1 500 recenzí, z nichž je kladných naprostá většina, tedy cca 90 %.

Zákazníci jsou spokojeni s velkým výběrem rostlin, dřevin a zahradnických potřeb a velmi si chválí bezpečné a ekologické balení zásilek. Oceňují i přehlednost a sympatičnost e-shopu.

Naopak negativně se pro mnohé zákazníky jeví nedodání objednávek, špatná informovanost o stavu zásilek, doručení uvadlých rostlin, nekompletní dodávka a obtížně dosažitelný zákaznický servis.

TIP: Do zahrady se zvlášť v letních měsících skvěle hodí bazén. Široký výběr kvalitních bazénů nabízí e-shop BazényShop.cz.

Publikováno: 24. 05. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang