Avenberg nábytek – recenze, slevový kupón, sleva

Avenberg nábytek – recenze, slevový kupón, sleva

Trávení času na vlastním pozemku je příjemné v každém ročním období. Kdo shání zahradní nábytek a venkovní příslušenství, měl by navštívit e-shop Avenberg – specialistu na exteriérový i interiérový nábytek a doplňky. Jaké jsou ceny a slevy? Jaká doručovací doba? Co na Avenberg říkají zákazníci?

Český e-shop Avenberg působí na domácí nábytkové scéně od roku 2010. Jeho dominantním obchodním artiklem je domácí nábytek, Avenberg zahradní nábytek, prostředky ke grilování, nářadí do dílny a pomůcky pro seniory.

TIP: Zahradu zkrášlí kromě zahradního nábytku hlavně dřeviny, rostliny, trávníky či trvalky Flos ze Zahradnictví Flos s.r.o.

Asko nábytek členům svého věrnostního programu přináší slevu 3 % při druhé objednávce.

Získat slevový kupón Asko zde >

Jedním z nejprodávanějších výrobků je zahradní houpačka Avenberg Feline, kterou obchod nabízí se slevou 46 %. Z původních 2 999 Kč cena klesla na 1 399. Stačí k houpačce zakoupit jakýkoli gril Avenberg a zahradní idyla je na světě.

Jedno z nejoblíbenějších odpočívadel poslední doby – zahradní houpačka Avenberg Feline – je k sehnání na Avenberg.cz.

Základní filozofií obchodu Avenberg je doručovat objednávky koncovému zákazníkovi rovnou z výrobních linek a továren. Cílem je úspora nákladů za pronájem skladů a velkoobchodů, dealery a režii kamenných prodejen a přepravu do nich.

TIP: Dalšími prodejci nábytku na českém trhu jsou Ikea, Sconto, Asko, Aldo, Baumax, Bonami nebo Tchibo.

Avenberg – jak nakupovat

Prodej probíhá výhradně po internetu na Avenberg.cz, čímž je zákazník ochuzen o možnost si zboží předem prohlédnout a vyzkoušet v Avenberg prodejnách. U spousty produktů je neexistence těchto služeb nepraktická.

Při nákupu nad 2 000 Kč na Bonami obdrží každý zákazník poštovné zdarma.

Nakupovat na e-shopu Bonami >

Ovšem obchod tuto strategii hájí výrazně nižšími cenami za svůj sortiment. Ušetřené náklady za prostory, personál a energie se promítají do prodejních cen všeho Avenberg nábytku a snižují je.

Sedačka Avenberg láká s posezení. Jemná praktická barva podtrhuje eleganci.

Z tohoto důvodu obchod příliš nespoléhá na Avenberg slevový kupon. Nejlepším způsobem, jak takový voucher získat, je přihlásit se k odběru newsletteru a mít přednostní přehled o slevách, výprodejích a akcích.

Avenberg – doprava a platba

Absencí skladů a prodejen obchod neumožňuje osobní odběr, čímž určité procento zákazníků odrazuje, neboť se v recenzích objevují stále hlasitější odezvy k dlouhým doručovacím dobám a drahému poštovnému.

Doprava je realizována buď Českou poštou jako balík do ruky, nebo dopravcem Geis Parcel. V obou případech si obchod účtuje za poštovné 159 Kč. U prvně jmenované služby lze využít možnosti Česká pošta sledování zásilky k přehledu o pohybu objednávky.

Při nadrozměrných zásilkách (na paletách) cena začíná od 399 Kč a dovoz je v režii přepravců ČP – Paleta, TOPTRANS nebo FOFR.

Balík na dobírku je v prvém případě za 29 Kč a při nadrozměrných objednávkách za 39 Kč. Zboží nelze hradit předem, platí se vše řidiči při převzetí.

Avenberg – reklamace

E-shop Avenberg.cz nabízí dle platné legislativy možnost vrácení zboží do 14 dnů od uskutečnění nákupu. Reklamovat poškozené nebo nekompletní zboží lze do 30 dnů. Pro reklamace a informace obecně slouží linka 388 288 188 nebo e-mail servis@avenberg.cz.

V jednoduchosti je síla. Na první pohled obyčejné, ovšem praktické a účelné provedení nábytku je jedním z poznávacích znaků firmy Avenberg.

Pro vrácení nechtěných zásilek je k dispozici adresa Heydukova 152, 38601 Strakonice, a to denně mezi 9. a 16. hodinou v provozovně Catini Europe s.r.o. Na reklamaci bez účtenky nebude brán zřetel.

Avenberg – recenze

Recenze na Avenberg se rozcházejí. Nejsou stoprocentně kladné, dosahují na webu Heureka 88 % a 4,4 hvězdiček z pěti. Z více než 13 tisíc recenzí je pozitivních přes 11 tisíc, negativních necelé 2 tisíce.

Pro většinu zákazníků je Avenberg zkušenost uspokojivá, nejvíce si chválí přijatelné rozumné ceny a rychlost doručení. Zákazníci už při nákupu počítají, že kvalita výrobků Avenberg není z nejlepších.

Mezi zápornými komentáři se nejvíce objevují stížnosti na dlouhé dodání, nekonečné urgence a minimální informace o odeslání zásilky. Zákazník kolikrát nedostal žádné avízo o předpokládaném doručení a řidič přijel nečekaně bez předchozí informace.

Jednoduchá, elegantní manželská postel je základním sortimentem obchodu Avenberg.

Zboží v mnoha případech dorazilo poničené, zprohýbané či polámané. Vinu zákazníci svalují především na nedostatečné balení. Při reklamacích není zákaznický servis na takové profesionální úrovni, na níž by se očekávalo.

Kvalita nábytku Avenberg je na pováženou, někteří zákazníci ji přirovnávají ke kvalitě z vietnamských tržnic, ne-li horší.

Publikováno: 22. 05. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2023 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang