Aldo nábytek – recenze, sleva, jak nakupovat

Aldo nábytek – recenze, sleva, jak nakupovat

Když dětský nábytek, tak Aldo. Prodejců nábytku je jak máku, nicméně tím, co dělá Aldo jedinečným, je specializace na vybavení dětských pokojů. Konkrétně patrové a multifunkční postele. Co na nábytek říkají zákazníci? Dá se nakoupit se slevou? A přivezou nábytek až domů?

Aldo nábytek funguje od roku 2009 a kromě své vlajkové lodi dětského nábytku se orientuje mimo jiné na nábytek rustikální. Aldo postupně rozšířilo svou působnost z České republiky i na Slovensko a do Polska.

Ceny jídelních stolů a židlí Sconto jsou levnější o 40 % s kódem 40JID.

Nakoupit nábytek do jídelny na Sconto.cz >

Aldo si zakládá na kvalitních a prověřených dodavatelích z Belgie, Francie, Německa a Španělska. Dětský nábytek Aldo musí splňovat i ty nejnáročnější uživatelské požadavky na kvalitu a stabilitu.

Český e-shop Aldo.cz prodává produkty a výrobky vhodné pro celou domácnost. Konkrétně pro:

  • dětský pokoj
  • ložnice
  • koupelna
  • kuchyně a jídelna
  • obývací pokoj
  • předsíň
  • kancelář

TIP: Kromě Aldo na českém trhu působí mnoho dalších prodejců nábytku. Namátkou Sconto, Asko, Oresi kuchyně, Baumax nebo Bonami. Ikea slevy umožňují nakoupit výhodně skandinávský nábytek.

Multifunkční úložná dětská postel Aldo ušetří mnoho prostoru a poskytne kreativní vyžití.

Nezřídka mají stěny nábytku tloušťku až 25 mm, a to zejména kvůli žádané stabilitě a odolnosti. Zhotovení nábytku od předních evropských výrobců je samozřejmostí.

TIP: Do malých ložnic se hodí především manželské postele s úložným prostorem, který se může využít nejen na ložní prádlo.

Slevy na Aldo nábytek

Cenově Aldo nijak nevybočuje z obvyklého průměru. Je si vědomo svých nesporných kvalit a zároveň zná svou cenu. Proto příliš nehýří se slevovými akcemi a výprodeji.

Slevy poskytuje pouze několikrát do roka na některé ze svých ložnic, ovšem není to pravidlem. Jarní výprodeje ve výši 10 % aktuálně probíhají při nákupu dětských patrových postelí.

Asko rozdává ve věrnostním programu slevu 3 % při druhé objednávce.

Získat slevový kupón Asko >

Aldo se soustřeďuje na soutěže, které čas od času vyhlašuje na sociálních sítích. Získat lze hodnotné poukazy na nákup nábytku Aldo až za 15 tisíc korun. Stačí sledovat sociální sítě Aldo a zúčastnit se klání.

Showroom – nábytek Aldo

Aldo není jen e-shop, jako každý správný obchod s nábytkem provozuje vlastní showroom s těmi nejlepšími a nejprodávanějšími výrobky. Aldo nábytek Brno si lze prohlédnout na adrese Řípská 14g, Brno Slatina.

Aldo zahradní nábytek v showroomu ani na e-shopu k dispozici není. Aldo přestalo tento sortiment prodávat již roku 2010. Pro zájemce o venkovní nábytek je možné nahlédnout do e-shopu zahradní nábytek Avenberg.

Aldo nábytek – jak nakupovat

Pro nákup Aldo nábytku primárně slouží e-shop nábytek Aldo.cz. Zboží si lze nechat doručit až domů, zpravidla k tomu dochází mezi třemi až sedmi dny od objednávky.

Dětské patrové postele Aldo jsou praktické a hravé.

Doprava se při objednávkách přesahujících 4 000 korun nehradí. V ostatních případech si Aldo za poštovné a balné účtuje 350 Kč.

E-shop doručuje také na Slovensko za poplatek 14 EUR. Přesáhne-li hodnota objednávky 150 EUR, doprava je zdarma.

Je možný osobní odběr v Českém Těšíně na adrese Strojnická 398, 735 62 Český Těšín – Mosty (2 min. autem od nákupního centra Kaufland směrem na Ostravu), od pondělí do pátku mezi 8 a 15 hodinami.

Posílání na dobírku není zpoplatněno, ovšem objednávka nesmí přesáhnout 30 tisíc korun. V takovém případě je platba řešena padesátiprocentní zálohovou fakturou.

Aldo reklamace

Reklamace se nevyhýbají ani nábytku Aldo. Vrácení peněz při reklamaci se nekoná. Obchod veškeré stížnosti řeší bezplatným zasláním náhradních dílů obratem. Původní závadné díly nazpět nevyžaduje.

Postele Aldo se vyznačují velkým úložným prostorem, nadčasovým designem a praktičností.

Nevzniká tak zákazníkovi žádný výdaj s odesláním vadného zboží zpět, a to ani finanční, ani časový. Na uznání reklamace má obchod zákonnou lhůtu 30 dní, ovšem běžně jsou situace řešeny před uplynutím této doby.

Obchod se pyšní tím, že 97 % veškerých reklamací bylo vyřešeno do 48 hodin. Lze se kdykoli obrátit na e-mail reklamace@nabytek-aldo.cz, případně na linku 724 777 014, a to od pondělí do pátku mezi 8 a 17 hodinami.

Nábytek Aldo recenze

Na recenzním webu Heureka existuje kolem 1 300+ recenzí. Převažují ty kladné, a to v poměru 90 % pozitivních recenzí na Aldo ku 10 % negativním. Kladných hvězdiček Aldo nasbíralo celkem 4,6 z pěti. Ještě lepším hodnocení udělali zákazníci například e-shopu Benlemi.

Zákazníci si nejvíce chválí moderní design nábytku Aldo a praktičnost. Velmi si cení dopravy až domů a vykládkou a výnosem až ke dveřím bytu. Dopravci Aldo jsou pověstní pozitivním přístupem a dobrou náladou.

Naopak stížnosti se ozývají na dlouhou dodejní dobu a mnoho urgencí tomu předcházejících. Kvalita neodpovídá ceně a uvedené fotografie nekorespondují s realitou.

Publikováno: 14. 05. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang