NewChic – recenze, česky

NewChic – recenze, česky

Čínské e-shopy se v posledních letech těší velké oblibě. Samostatnou kapitolou tvoří čínské e-shopy s módou. Jedním takovým je i NewChic. Nepatří mezi tak rozšířené prodejce jako třeba Alibaba či Aliexpress, mnoho lidí si proto klade otázku, zda na NewChic nakupovat. Jaký je e-shop NewChic v očích zákazníků? Jak vypadají recenze na NewChic? Jaká je kvalita zboží a doba dodání? O tom všem pojednává následující článek.

NewChic je oblíbený levný čínský e-shop, který podobně jako jeho konkurenti Zaful, Shein nebo Dresslink disponuje širokým výběrem oblečení a obuvi. NewChic prodává také kosmetiku a bytové doplňky. Stejně jako u většiny ostatních čínských e-shopů je výchozím jazykem angličtina. Existuje ale řada způsobů, jak mít Newchic česky.

Levné nákupy na NewChic? Není problém. Stačí zadat slevový kupón 20BF2020NC pro slevu 20 %.

Získat slevový kupón na slevu 20 % >

E-shop NewChic pravidelně láká na atraktivní slevové akce.

TIP: Lidé si zvykli z Číny objednávat vše od elektroniky až po vybavení do domácnosti. Čemu zpravidla moc nevěří, je kosmetika z Číny. Kdo ji vyzkoušel, si ji však z velké části chválí.

Po zadání kódu 20BF2020NC lze na e-shopu NewChic.com nakupovat s 20% slevou.

Využít slevu na NewChic.com je možné zde >

Portál Tipli umožňuje ušetřit z nákupu na NewChic až 9,5 %. Jediné, co je pro to potřeba udělat, je přihlásit se na Tipli. To jde pomocí Facebook účtu či Google účtu velmi rychle. Poté už stačí v uvedeném odkazu kliknout na tlačítko Nakoupit a po přesměrování na e-shop NewChic vybírat. Tipli potvrzenou odměnu na účet připisuje zhruba do dvou dnů. Podrobně o fungování cashback portálů informuje tento článek.

Díky Tipli lze na NewChic ušetřit nezanedbatelné částky.

NewChic recenze na Sitejabber.com – zkušenosti

Na portálu Sitejabber.com se o své zkušenosti s NewChic podělilo necelých 12 000 zákazníků. S tímto čínským e-shopem jsou převážně spokojení a většina mu udělila nejvyšší možný počet hvězdiček. Průměrné hodnocení NewChic tak činí 4,4 z 5. Data lze považovat za aktuální, protože za poslední rok bylo více než 92 % recenzí pozitivních.

Na portálu Sitejabber.com si NewChic vysloužilo velmi kladné hodnocení.

Mezi pozitivy recenzenti na Sitejabber.com zmiňují skvělé ceny a zákaznický servis. V případě nepadnoucího zboží není problém ho vrátit a dostat zpět peníze. Chválí si i velmi rozmanitou nabídku. Produkty jsou podle nich moderní se stylovými motivy, pohodlné a vypadají přesně jako na fotkách. Boty z NewChic mnoho lidí hodnotí jako kvalitní a objednává je pravidelně.

Jako negativum zákazníci podle své zkušenosti u NewChic vidí dlouhou dodací dobu a výši poštovného. To jsou klasické problémy u zahraničních e-shopů. Je potřeba zjistit si vše o nákladech na dopravu, clu a dalších poplatcích, které mohou celkovou cenu výrazně navýšit. I s tím se však dá něco dělat, existují totiž způsoby, jak neplatit DPH z Číny.

Objevují se i vážnější obvinění, třeba že k zákazníkovi objednávka vůbec nedorazila. Jiný zas musel platit velmi vysoké poštovné za zaslání nepadnoucího zboží zpět. K takovým příspěvkům se obvykle vyjadřuje sám e-shop NewChic a podává vysvětlení nebo navrhuje řešení situace.

Ze všeho nejvíce zákaznící NewChic oceňují příznivé ceny.

Kromě toho si na Sitejabber.com NewChic zcela nejlépe vede v kategorii Department Store. Překonal tím významné obchodní domy jako Macy’s, Bloomingdale’s a řadu dalších.

NewChic recenze na Trustpilot.com

Hodnocení NewChic na portálu Trustpilot.com udělilo přes 7 800 lidí. Ta jsou vesměs negativní. Téměř polovina dala e-shopu NewChic jedinou hvězdičku. Celkové hodnocení činí pouhých 2,6 z 5.

Negativní recenze automaticky neznamenají, že je e-shop podvodný. Jako příklad může sloužit i e-shop WhatWears, který je sice hodnocen velmi negativně, najdou se však i zákazníci, kteří jsou s nákupem velmi spokojeni.

Hodnocení NewChic na portálu Trustpilot.com není příliš příznivé.

Zpět k recenzím na NewChic, mezi nejnovějšími příspěvky převažují spokojení zákazníci. Kladně hodnotí hezké zboží, jeho kvalitu a někteří i dobu dodání. Množství z nich vyzdvihuje skvělý zákaznický servis. Ochotně pomohl při potížích s platbou, vrácením objednávky apod. Někteří zmiňují, že na NewChic nakupuje opakovaně a vždy bez komplikací.

Nejvíce nespokojenosti s NewChic pramení z kvality produktů, dlouhé dodací doby a špatné komunikace s e-shopem. Lidé si stěžují, že zákaznický servis nereaguje na jejich zprávy o nedodání zboží a nevrácení peněz. Dále radí nespoléhat se na uvedené velikosti a důkladně se před nákupem přeměřit. Usnadní vám to zbytečné komplikace, reklamace zboží z Číny bývají totiž často problematické.

E-shop NewChic.com si zákazníky získal především nízkými cenami a širokým výběrem.

Kompletní nabídku NewChic.com si lze prohlédnout zde >

Nutno dodat, že velké množství recenzentů unáhleně uděluje jednu hvězdičku i v takových případech, kdy jim zboží nesedlo nebo kdy už dlouho čekají na svou objednávku. Na to NewChic reaguje jednoduchými radami, jako je vrácení zboží a zkontrolování termínu doručení ve shrnutí objednávky. Ne všechny záporné recenze lze tedy považovat za zcela oprávněné.

České diskuze o NewChic – česky

České recenze na NewChic lze dohledat zejména na internetových diskuzích. O osobních zkušenostech s NewChic se diskutuje na serverech Vinted.cz a Modrykonik.cz. Uživatelky e-shop hodnotí spíše negativně.

Hlavní zápory NewChic podle českých zákazníků:

  • nekvalitní materiály
  • beztvaré střihy
  • nepohodlí
  • nedoručení zboží
  • nevrácení peněz

Na Vinted.cz se objevuje i zkušenost, kdy zákaznice na objednávku bezvýsledně čekala měsíce. Jiná uživatelka velmi kriticky hodnotí samotné oblečení, konkrétně střih a materiál kalhot a trička. Ani další se v diskuzích k NewChic nevyjadřují kladně. Vycházejí ale většinou z cizích internetových recenzí a ze skutečnosti, že se jedná o zboží z Číny.

Opakem je server Tipli, kde si lze na stránce o NewChic přečíst i názory zákazníků. NewChic hodnotí 5 hvězdičkami z 5. Nachází se zde však pouze dva příspěvky z roku 2017.

Recenze jednotlivých produktů na NewChic.com

V rozhodování, zda na NewChic nakoupit, jistě pomůže také hodnocení jednotlivých produktů. O mnohém vypoví už samotný počet hvězdiček, který je vidět u každého výrobku s alespoň jednou recenzí.

Hodnocení jednotlivých produktů na e-shopu NewChic pomůže v rozhodování.

Po rozkliknutí hvězdiček či po rolování níže se objeví slovní hodnocení. Tam je možné přečíst si názory o tomto produktu. Zájemce se z osobních zkušeností dozví, jak sedí velikost, jaká je kvalita materiálu, zda realita odpovídá fotografiím apod.

Nakupovat na NewChic nebo ne?

Jaký je e-shop NewChic se podle recenzí nedá jednoznačně říct. Jedna strana si stěžuje na nepříjemný materiál a potíže s doručením, druhá strana si materiál pochvaluje a vyzdvihuje skvělé ceny.

Kvalita zboží se může lišit, a proto se rozhodně vyplatí si před nákupem přečíst názory zákazníků na konkrétní produkt. Co se dodací lhůty týče, je potřeba počítat s faktem, že doručení z Číny trvá týdny až měsíce. Nejeden zákazník se však vyjádřil, že se k němu objednávka nedostala vůbec. Takové stížnosti se NewChic snaží řešit.

Stejně jako v dalších čínských e-shopech, je důležité si dobře rozmyslet i nákup v NewChic. Výběr důvěryhodného e-shopu s levným oblečením z Číny usnadní článek o ověřených prodejcích z Číny.

Publikováno: 20. 10. 2021

Štítky:

RecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang