Zoot – jaké nabízí slevy a výprodeje?

Zoot – jaké nabízí slevy a výprodeje?

Dámské a pánské oblečení a různorodé bytové doplňky mnoha známých i méně známých značek – to je nabídka Zoot.cz. Na tomto módním portále si lze velice jednoduše koupit prakticky vše do svého šatníku, a to přímo z pohodlí domova. Ti, kteří chtějí na nákupech na Zoot.cz ušetřit, mohou rovnou vybírat ve speciální sekci Výprodej. Ta nabízí zajímavé kousky za ještě zajímavější ceny.

Zoot.cz zřejmě moc dobře ví, že někteří lidé jsou nakupováním ve slevách téměř posedlí. Pro takové nakupující a pochopitelně i pro všechny další, kteří by rádi ušetřili, nabízí přímo na homepage svých webových stránek rubriku Výprodej. Zobrazit slevy >

Sledujte homepage e-shopu Zoot a žádné slevy vám neuniknou.

Přejít na Zoot.cz >

Díky tomu má zákazník ihned přehled o tom, co vše se ve výprodeji Zoot nachází. Nabídka zlevněného zboží je přehledně kategorizována a nabízí i možnosti podrobnějšího filtrování. Podobně je na tom také zboží ve slevách Glami.cz. Jaké produkty lze ve výprodeji najít?

  • Zoot výprodej džíny
  • Zoot výprodej šaty
  • Zoot výprodej bundy
  • Zoot výprodej boty
  • Zoot výprodej kabelky, batohy, tašky
  • Zoot výprodej hodinky a šperky aj.

Mnohé dámy jistě ocení, že se na stránkách nachází speciální kategorie Zoot výprodej oblečení pro těhotné a pro plnoštíhlé. V létě pak mnohé ženy čekají na výprodej Zoot šatů.

Za registraci na Zoot.cz získáte slevu 20 % na první nákup.

Získat slevu 20 % >

Nutno říct, že uvedené slevy Zoot rozhodně nejsou zanedbatelné. Nejčastěji se pohybují kolem 50 %, ale ani 60 % není výjimečných. Zoot boty lze ve výprodeji sehnat například i za necelých 200 Kč. Prohlédnout boty na Zoot >

Sekce Výprodej se nachází na horní liště a je součástí hlavního menu. Tím pádem se každý zájemce ihned dostane na nabídku zlevněného zboží. Výše poskytované slevy se zobrazuje ihned u obrázku konkrétního produktu.

Do výprodeje se průběžně zařazuje zboží téměř každé nabízené značky. Vyhledávaný je Zoot výprodej značky Desigual, Gant, Jack & Jones či streetového oblečení Ragwear, dále například výprodeje pánského oblečení Tommy Hilfiger nebo naopak dámského oblečení Chi Chi London.

K nalezení je zde i značka outdoorové obuvi Weinbrenner. Nově jsou v nabídce i produkty značky Elka Underwear. Značek nabízí Zoot celkem kolem tří stovek.

Slevami úspora nekončí

Výprodeje a slevy na Zoot přinášející úsporu jistě potěší každého nakupujícího. U mnoha e-shopů je ovšem radost z poskytnuté slevy mnohdy vykompenzována poměrně vysokou cenou za dopravu.

To naštěstí není případ portálu Zoot. Ten kromě mnoha cenových zvýhodnění na nabízené zboží poskytuje i dopravu zdarma (ta je typická spíše při nákupech z Číny).

A to jak při volbě doručení zboží na Výdejnu Zoot, tak i doručení prostřednictvím České pošty, Zásilkovny nebo PPL (vč. možnosti sledování zásilek PPL), In Time nebo Zásilkovny. Bezplatné je i Zoot vrácení zboží do 30 dnů.

Objednejte zboží za alespoň 300 Kč a získejte dopravu zdarma (platí pro doručení Českou poštou, PPL a Zásilkovnou).

Nakupovat na Zoot.cz >

Ušetřit je možné také díky cashback portálu Tipli.cz. On-line nakupování přitom kvůli tomu nebude nijak složité, pouze se na webové stránky Zoot nakupující nechá přesměrovat proklikem z Tipli.cz.

Kredity Zoot

Jako dárek z různých marketingových akcí rozdává Zoot tzv. kredity. Ty pak lze uplatnit na jakýkoliv nákup jako formu slevy, přičemž 1 kredit se rovná jedné koruně slevy.

Přehled toho, kolik kreditů nakupující má, se zobrazuje v sekci Můj profil. Samozřejmostí je předchozí registrace. Ta umožňuje kromě kreditů sledovat i své objednávky a ukládat si svá budoucí nákupní přání. Zoot recenze prodlouženou dobu vrácení zmiňují jako velkou výhodu.

Nasbírané kredity se dají uplatnit až na 100% hodnoty objednávky. Sympatické je, že kredity lze využít také na veškeré zlevněné zboží a dají se kombinovat i s ostatními nabízenými akcemi a slevami Zoot.

Tuto možnost shrnuje Zoot přímo na svých stránkách vtipným tvrzením: Co je lepší než sleva? Dvě slevy.

Výdejny radosti aneb bezpečné nakupování

Kdo z jakéhokoliv důvodu má z nakupování oblečení po internetu obavy, otevřel pro ně Zoot Výdejny radosti. Jedná se celkem o 24 míst, kam si lze nechat zboží zdarma poslat. Vyhledat nejbližší Výdejnu Zoot >

Objednané kousky si tady pak zájemce může bez jakékoliv platby předem vyzkoušet v kabince a teprve pak se rozhodnout, zda si oblečení koupí nebo ne. Kromě Prahy a Brna se Výdejny radosti nacházejí také například v Českých Budějovicích, Hradci Králové, Olomouci, Plzni nebo ve Zlíně.

Nyní však Zoot s vlastními výdejnami končí. Zákazníci však budou moci využít služeb některé z téměř 150 partnerských prodejen, které budou nabízet naprosto totožné služby jako ikonické Výdejny radosti.

Jako bezpečné nakupování lze vnímat i to, když si člověk standardně objedná vysněné zboží a až doma po vyzkoušení zjistí, že to není ono. Neodpovídá velikost, střih nebo barva. Zboží lze bezplatně vrátit, ovšem za určitých pravidel:

  • Vrácení zboží do 14 dnů – zboží musí být nepoužité, v původním stavu, se všemi visačkami a originálními obaly. Pakliže by některá podmínka nebyla splněna, může být stržena určitá částka z původní ceny.
  • Vrácení zboží od 15. až 30. dne – zboží musí být nepoužité, v původním stavu, se všemi visačkami a originálními obaly. Pokud tomu tak není, nelze zboží vrátit.

Vrácení probíhá bezplatně buď na Výdejně radosti nebo prostřednictvím Zásilkovny. Vrácené zboží může člověk poslat také poštou, ale v tomto případě se již hradí poštovné.

Publikováno: 11. 10. 2020

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang