Desigual – slevy a přehled výprodejů

Desigual – slevy a přehled výprodejů

Oblečení a doplňky od španělské módní značky Desigual nelze zaměnit s žádným jiným brandem. Vyznačuje se kreativitou, originalitou, barevností, grafickými vzory, patchwork stylem a celkově optimistickým designem. Aby byl optimismus na místě a oblečení dělalo svým majitelům ještě více radosti, lze jej pořídit v mnoha výprodejích a slevách. Stačí jen dobře hledat.

Oblečení a doplňky původem z Barcelony jsou v současnosti známé po celém světě. Desigual nabízí pánskou, dámskou i dětskou módní kolekci, obuv, doplňky a bytový textil. Na svých webových stránkách uvádí Desigual zajímavé informace k současnému působení společnosti:

Desigual produkty se v současné době prodávají ve více než 100 zemí světa. Na takřka 11 000 prodejních místech se ročně prodá přes 30 milionů kusů zboží. V roce 2006 byl otevřen první obchod mimo Španělsko a v tuto chvíli čítá celkový počet Desigual obchodů více než pět stovek. 

Oblečení a doplňky značky Desigual mohou být například skvělým vánočním dárkem pro ženu, která preferuje extravagantnější, výraznější módní kousky.

Kde hledat slevy Desigual

Zákazníci, kteří si oblíbili pestrou módu Desigual, mají více možností, jak na svém outfitu ušetřit. Slevy totiž najdou nejen na oficiálním e-shopu Desigual, ale také na mnoha dalších internetových portálech s módou, například na Modivo.cz, Answear nebo Different.

Na stránkách www.dsgl.cz jsou mimořádné výprodeje Desigual a různé jiné slevové akce vždy výrazně prezentovány nepřehlédnutelným bannerem. V době vzniku tohoto článku se například jednalo o slevy ve výši 30 % na vybrané položky z e-shopu. Akce byla nazvána mezisezónní výprodej. Jeho obsahem byl mimo jiné:

  • výprodej šatů Desigual
  • výprodej kabelek Desigual
  • výprodej peněženek Desigual
  • výprodej jarních kabátů Desigual

Oblečení značky Desigual jsou ve značné míře zastoupeny i na oblíbené nákupní a prodejní platformě eBay. Zde je možné nakupovat nové kousky i zánovní za velmi příznivé ceny, nebo je naopak prodávat.

Vyhledat Desigual oblečení na eBay je možné zde >

Slevy na všechny uvedené produkty dosahovaly zmiňovaných 30 %. Výprodej se týkal stovek kusů oblečení a doplňků. Ušetřit se dá však ještě dalšími způsoby.

Karta Amig@ od Desigual

Ne každý si vybere zboží pouze z výprodeje, někdo touží po oblečení z nových kolekcí. I na něj může získat slevu, a to díky věrnostnímu programu, resp. kartě Amig@. Pakliže nakoupí nezlevněné zboží za více než 2 500 Kč, získává automaticky slevu ve výši 10 %.

Ještě příjemnější slevu Desigual nabízí v týdnu, kdy má držitel karty narozeniny. Při nákupu v tomto období získává automaticky slevu 25 %. Toto zvýhodnění platí v tomto týdnu na neomezený počet nákupů a bez omezení minimální hodnoty nákupu, což je velmi sympatické. Narozeninová sleva se nesmí kombinovat s jinými slevami nebo ji použít na outletové zboží.

Jaké jsou další výhody karty Amig@?

  • za nákupy v jednom roce za více než 10 000 Kč získává držitel karty dárek
  • při nákupu na e-shopu získává držitel karty dopravu zdarma

Kartu Amig@ zájemce získá v kterémkoliv kamenném obchodě nebo o ni lze zažádat on-line. K získání Amig@ karty je zapotřebí registrace a založení klientského účtu.

Výprodej Desigual u jiných módních portálů

Slevy a výprodeje značky Desigual se nekonají pouze na oficiálním webu. Mnohem častěji se s nimi lze setkat na různých módních portálech. V takových případech lze narazit na slevy Desigual i ve výši 70 % a více.

Obchodníci na těchto portálech často upozorňují, že do výprodejů Desigual se z důvodu velkého zájmu dostane jen omezené množství zboží. Proto se nevyplatí váhat a pokud člověk narazí na vysněný kousek oděvu, měl by ho rovnou umístit do elektronického nákupního košíku.

Jaké zboží je zlevněné? Jedná se obvykle o poslední kusy nebo o zboží ze starší kolekce. Slevy se v takových případech poskytují proto, že se uvolňuje místo na kolekci novou. Běžně to tak dělají nejen prodejci s oblečením, ale obvyklé je to také například u IKEA výprodeje nebo u Mall výprodeje.

Lze tak předpokládat, že zatímco nyní se ve výprodejích objevuje spíše jarní/letní kolekce, například na výprodej Desigual zimních kabátů si zájemci budou muset počkat na jaro.

Které konkrétní portály s módou nabízejí slevy Desigual oblečení a doplňků?

  • www.different.cz
  • www.kerbo.cz
  • www.blackcomb.cz
  • www.vivantis.cz aj.

Zboží od značky Desigual nakupující nalezne také například na Glami.cz, ve výprodeji Zoot.cz nebo AboutYou.cz. I zde se občas dají najít zajímavé slevy.

TIP: Výprodeje se netýkají jen obchodů s módou, ale také například se zdravými a přírodními produkty nebo doplňky stravy. Skvělé akce a slevy jsou k nalezení např. na e-shopu iHerb. Přejít do obchodu iHerb je možné zde >

Desigual výprodej za 400

Desigual pracuje ještě s dalšími slevovými akcemi, z nichž jedna z nejznámějších je Desigual výprodej za 400. Tím své zboží zlevňuje na takovou míru, že si ji může koupit skutečně každý.

Za ty nejnižší ceny může zájemce získat různé bytové a módní doplňky, ale za zmiňovanou cenu se dají sehnat také košile, sukně, šaty nebo kabelky Desigual. Jelikož se jedná většinou jen o zlomek původní ceny, očekává se o takto zlevněné zboží Desigual velký zájem. Člověk s tím musí při plánování nákupů určitě počítat.

Publikováno: 11. 10. 2020

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang