AliExpress šperky – recenze

AliExpress šperky – recenze

Ozvláštní i jednoduchý outfit, při správné volbě dokáží oslnit nejednoho kolemjdoucího a miluje je každý, především ženy. Řeč je o špercích. Doplněk, který by rozhodně neměl doma chybět. Jsou velice variabilní, s každým kouskem oblečení vypadají úplně jinak, a navíc se dají sehnat i velice levně. Kde a jak sehnat levné šperky? A na co si dát při koupi pozor?

Jeden z největších čínských e-shopů, na kterém lze najít miliony různých výrobků. Uchvátil již statisíce zákazníků a díky mobilní aplikaci je nakupování na tomto e-shopu ještě snažší. Všechny tyto přednosti má internetový portál AliExpress.

AliExpress.com - TOP produkty s dopravou zdarma

Více než 100 milionů výrobků na jednom místě, spolehlivá zákaznická podpora, atraktivní slevy i doprava zdarma. To vše jsou důvody, proč je AliExpress jedním z nejoblíbenějších e-shopů současnosti.

Začít nakupovat

AliExpress nabízí mnoho druhů levného zboží – od levného oblečení AliExpress, například šaty z AliExpressu, doplňky jako například kabelky z AliExpress, boty z AliExpress či hodinky z AliExpress. Některé své zákazníky potěší AliExpress hračkami, a především velkým výběrem.

Nabídka zboží na AliExpressu je opravdu široká a vybere si každý.

Výhodou je možnost nakupovat na AliExpress v češtině šperky, velmi rychlá AliExpress registrace, díky které budou následující nákupy ještě pohodlnější.

Velkým plusem je to, že velká část zboží má na AliExpressu poštovné zdarma.

Ačkoliv AliExpress umožňuje vyhledávání v češtině, daleko více zboží se zobrazí po zadání klíčového slova v angličtině. Pro ty méně zdatné je vhodné použít překladače z angličtiny.

AliExpress šperky – nabídka

Šperky z AliExpressu s sebou nesou řadu výhod. Ať už jsou to nízké ceny, široký výběr nebo originální provedení.

Co se týče kvality, za tyto ceny by člověk neměl být velká očekávání. Ceny šperků se pohybují v řádech desítek korun. Nejedná se o šperky z pravého zlata či stříbra, nýbrž o levné kovy, které jsou barvami pouze nastříkané.

U některých lidí by se mohla projevit alergická reakce na tyto levné kovy, především u náušnic.

TIP: Šperky z kvalitnějších materiálů nabízí e-shop Šperky.cz.

Než se člověk rozhodne nějaký šperk koupit, měl by se podívat na recenze uživatelů. Díky tomu se pak snáz rozhodne, zda si produkt zakoupí. Zákazníci, kteří produkt již zakoupili, tam většinou dávají reálné fotky.

Šperky na AliExpressu patří mezi jedno z nejvyhledávanějšího zboží. Právě díky tomu jej lze najít na hlavní straně na levém bočním panelu.

Pro snažší vyhledávání jsou šperky na bočním panelu na hlavní straně.

V nabídce šperků na AliExpressu lze najít například tyto produkty:

  • earrings – náušnice
  • bracelet – náramek
  • necklace – řetízek
  • piercing
  • ring – prstýnek

Náušnice

Náušnice jsou na AliExpressu dostupné v mnoha druzích. Lze tam najít například peckové, visací, kruhové či dokonce celé sady.

Ceny náušnic se pohybují v řádech pár korun, většina má poštovné zdarma. Pár náušnic tak vyjde na naprosto minimální částku.

Hlavně u tohoto druhu šperku je nutné myslet na to, že se jedná pouze o levné kovy, které jsou barvami postříkané, a nemusí každému sedět. Člověk by měl dávat pozor, především ze začátku, na možné alergické reakce. V tomto případě je nutné náušnice okamžitě vyndat a ucho vyčistit.

Naopak některé náušnice jsou provedené velmi kvalitně, a na první pohled nejde poznat, že se jedná o náušnice za pár korun.

Lze si vybrat ze stovek druhů a cenových rozpětí.

Řetízky

AliExpress stříbrné šperky, stejně tak jako zlaté i jinak barevné, prodává v hojném množství. Díky tomu, že na AliExpressu působí více prodejců, je jejich nabídka velice různorodá.

Řetízky lze koupit v různé délce, od decentních po extravagantní velké náhrdelníky, které oslní každého.

Cenově se řetízky pohybují v řádech desítek korun, poštovné je také u většiny zdarma.

Koupit si lze malé decentní řetízky, i velké extravagantní náhrdelníky.

Náramky

Jedna z nejvyhledávanějších kategorií, co se týče šperků, jsou právě náramky.

Lidé často vyhledávají náramky pro páry, nebo šperky Pandora z AliExpressu. Pandora se z velké části zaměřuje právě na náramky a přívěsky k nim. Není divu, že lidé pak často hledají jejich levnější napodobeniny, od kterých očekávají identický vzhled.

Náramky lze na AliExpressu sehnat od pár korun až do pár set korun.

AliExpress nabízí decentní náramky se jmény, perlové či korálkové náramky, náramky s ozdobami, napodobeniny známých značek a podobně.

K dostání jsou také napodobeniny známé značky Pandora.

Mimo klasických náramků, které nosí většina lidí, lze na AliExpressu koupit i náramky na nohu. Svou délkou jsou přizpůsobeny obvodu kotníku, a nemají moc visacích částí, aby se nezadrhávaly do boty.

AliExpress nabízí například náramky se jménem, decentní s kamínky anebo třeba pletené s mušličkami, které se skvěle hodí na nějakou letní dovolenou.

Lze vybírat z velkého množství, případně jej lze sladit s náramkem na ruku.

Prstýnky

Ať už se jedná o obyčejné prstýnky, které jen dozdobí celý outfit, či snubní prstýnek, kterým se každá žena ráda pochlubí. Většina žen nějaký ten prstýnek jistě má a nosí, a není divu. Z počátku se to zdá být nevýrazný šperk, ale opak je pravdou.

Díky pestrému výběru, který AliExpress nabízí, je možné vybrat téměr cokoliv. Od decentních pozlacených, až po mohutné prsteny s velkým kamínkem. AliExpress nabízí i prstýnky pro páry, tedy snubní prsteny.

Snubní prsteny za výhodné ceny nabízí také čínský e-shop Italo Jewelry. Kdo dává přednost spíše českým značkám, může vyzkoušet širokou nabídku snubních prstenů e-shopu Klenota.

Stejně tak jako všechny předchozí šperky, i prstýnky lze koupit za pár korun a s poštovným zdarma.

Na AliExpressu lze najít prstýnky všeho druhu – decentní, mohutné s kamenem či dokonce snubní.

Piercingy

Na AliExpressu lze sehnat téměř každý šperk či doplněk, na který si člověk vzpomene. V posledních letech se velice rozrostl trend piercingů, a proto právě virtuální gigant, kterým AliExpress je, jich nabízí celou řadu.

Piercingy můžou zdobit různé části těla, a i na to nabídka AliExpressu myslí. Pokud někdo shání konkrétní typy, je dobré to zadat ihned do vyhledávače. Díky tomu pak AliExpress ukáže ty nejlepší možné produkty.

Stejně jako u náušnic, i zde by měl člověk více kontrolovat, zda nedostane alergickou reakci.

Cenově se piercingy pohybují v řádech pár desítek korun, což určitě není moc a díky tomu člověk může mít opravdu velkou sbírku.

AliExpress nabízí různé piercingy, podle toho, na jakou část těla patří.

Na co si dát při koupi šperků pozor

  • Poštovné

Většina šperků na AliExpressu se pohybuje v řádech pár korun. Právě proto by si měl člověk ohlídat, aby bylo poštovné zdarma. Může se pak stát, že poštovné bude dražší, než samotný výrobek.

  • Kvalita

Jak již bylo zmíněno, nejedná se o žádné kvalitní materiály, ale o pozlacené levné kovy. Nemusí to sedět každému, a proto je nutné, hlavně ze začátku, kontrolovat, jak na to tělo reaguje. Může se objevit alergická reakce, například ve formě vyrážky.

Publikováno: 25. 06. 2021

Štítky:

Recenze

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang