Nákupy Xiaomi na Gearbest – zkušenosti, nejprodávanější Xiaomi produkty

Nákupy Xiaomi na Gearbest – zkušenosti, nejprodávanější Xiaomi produkty

Gearbest je internetový e-shopy, který se specializuje především na prodej spotřebního zboží, elektroniky a jejího příslušenství. Není tedy výjimkou, že Gearbest nabízí i produkty značky Xiaomi, ať už se jedná o telefony, chytré hodinky, sluchátka, notebooky a mnoho dalšího. Nabídka produktů na Gearbest je velmi rozmanitá a neustále se rozšiřuje. Jaké jsou tedy zkušenosti s nákupem Xiaomi produktů na Gearbest? Jaké jsou nejprodávanější produkty Xiaomi?

Gearbest je jedním z velkých čínských e-shopů s kvalitní elektronikou za velmi příznivé ceny. Nabídka Gearbest je velmi široká a vybere si zde opravdu každý.

Bohužel se Gearbest neřadí mezi čínské e-shopy s dopravou zdarma. Cena poštovného se odvíjí od podmínek, které má daný prodejce a také zaleží na druhu zboží. Naopak dobrou zprávou pro zákazníky je možnost platby na Gearbest dobírkou.

Velkou výhodou Gearbest je možnost nastavení celého e-shopu do češtiny a měnu na české koruny. U možnosti Gearbest česky je ovšem nutné podotknout, že překlad z angličtiny na stránkách není nejdokonalejší, ale k nákupu bohatě postačí.

Úvodní pohled na internetovou stránku Gearbest.com.

Pro nákup na Gearbest je důležitá registrace, která zabere jen pár minut. Stačí pouze vyplnit e-mailovou adresu, nastavit si heslo a opsat přiložený ověřovací kód. Poté už nic nebrání nákupům na Gearbest.

Co tedy koupit na Gearbest? Celá nabídka Gearbest je k dispozici ZDE.

Při nákupu je také důležité myslet i na to, v jakých případech se hradí u nákupů na Gearbest clo a DPH. Vyhnout se poplatkům lze pomocí objednání zboží z evropských či českých skladů Gearbest. Obecně platí pro Gearbest stejná pravidla pro placení jako u jiných čínských e-shopů ohledně DPH a cla:

 • v případě, že je hodnota zásilky do 150 €, platí se DPH,
 • v případě, že je hodnota zásilky vyšší než 150 €, platí se DPH i clo.

Nabízí se také možnost při nákupu na Gearbest využít cashbackové portály. Jedním z nich je i cashbackový portál Tipli.cz, který nabízí až 1,5 % zpět z nákupu a také disponuje mnoha slevovými kupóny na vybrané produkty.

Xiaomi na Gearbest

Xiaomi je velmi známá značka elektroniky, která nabízí mnoho produktů od těch nejlevnějších až po dražší. V nabídce jsou především velmi oblíbené mobilní telefony, bezdrátová sluchátka, notebooky a tablety. Na Gearbest je nabízeno i příslušenství Xiaomi – kryty, sklíčka, náhradní baterie, powerbanky a mnoho dalšího. Veškerá nabídka je k dispozici ZDE.

Při vyhledávání značky Xiaomi je nejlepší využít vyhledávací pole na hlavní stránce a vložit „xiaomi„. Poté vyskočí veškeré produkty, které Gearbest nabízí, ať už se jedná přímo o značku Xiaomi nebo produkty, které jsou s elektronikou kompatibilní.

Nejsnazší způsob vyhledávání Xiaomi produktů je přes vyhledávací pole.

Nabídka Xiaomi se dá různě filtrovat, dle ceny, značky kompatibilního zařízení, podle oblíbenosti produktů nebo vyfiltrovat pouze produkty, které jsou ve slevě či výprodeji.

TIP: Rozsáhlou nabídku Xiaomi produktů má také e-shop Cafago. Pozitivní recenze na Cafago často zmiňují kvalitu zboží a velký výběr.

Xiaomi hodinky

Xiaomi hodinky je nejlepší hledat především pod názvem „xiaomi mi watch gearbest“. Celkově jich je nabízeno i s příslušenstvím na Gearbest 277 a cenově se Xiaomi Mi watch pohybují od 780 Kč do 13 683 Kč.

Jedná se o chytré hodinky, které jsou kompatibilní se smartphony. Všechny kategorie hodinek meří tep, kroky, upozorňují na volání a také na zprávy. Čím vyšší cenu za hodinky zaplatíme, tím mají k dispozici více funkcí.

Vybrány byly 2 typy Xiaomi Mi watch:

Koupit zde >

Xiaomi Redmi 8

Gearbest Xiaomi Redmi 8 nabízí ve dvou variantách – buď Xiaomi Redmi 8 nebo Xiaomi Redmi 8 Note Pro. Rozdíl je především ve vybavení telefonu počtem fotoaparátů. K telefonům jsou také k dispozici kryty, sklíčka a další příslušenství.

 • Xiaomi Redmi 8
 • Xiaomi Redmi 8 Note Pro

Xiaomi bezdrátová sluchátka

Xiaomi nabízí několik typů bezdrátových sluchátek. Velmi prodávanými jsou Xiaomi Mi Airdots, které jsou nabízeny v černé a bílé barvě. Xiaomi Mi Airdots Gearbest nabízí opravdu ve velkém, u některých prodejců je nabízeno i pouzdro navíc a je možné si vybrat z různých barev pozdra. Sluchátka jsou s telefonem spojená přes Bluetooth a vydrží nabitá až 15 hodin.

 • Název: Xiaomi Redmi Airdots Earbuds Headset Bluetooth 5.0 Wireless Stereo Headset – Black
 • Cena: 511 Kč
 • Poštovné zdarma

Koupit zde >

Xiaomi produkty do domácnosti

Xiaomi nabízí také různé produkty do domácnosti. Těmi hlavními jsou robotické vysavače nebo TV boxy (multimediální centra). Nabídka je velmi rozmanitá a za příznivé ceny. Gearbest také nabízí i různá příslušenství k těmto produktům.

 • Xiaomi Roborock S6

Xiaomi Roborock S6 Gearbest nabízí ve 2 barevných variantách – bílá a černá. Jedná se o robotický vysavač, který disponuje i funkcí mopu a na jedno nabití vydrží až 2,5 hodiny. K dispozici je i mobilní aplikace, kterou se jednoduše Xiaomi Roborock S6 ovládá a nabízí přehled úklidu místností.

 • Xiaomi Roborock S5

Xiaomi Roborock S5 Gearbest je nabízen ve 2 barevných variantách – bílá a černá. Xiaomi Roborock S5 disponuje také funkcí mopu, která po vysání ještě vytře a je vhodný na všechny povrchy podlahy. Na jedno nabití vydrží až 2 hodiny. I zde je k dispozici mobilní aplikace pro přehlednější používání vysavače a sledování úklidu. Vysavač disponuje 290 ml nádobkou na vodu.

 • Xiaomi TV Box 4K

Jedná se o multimediální centrum, které umožní televizi pouštět oblíbené aplikace nebo používat televizní obrazovku jako internetový prohlížeč. Mezi nadstandardní funkce se řadí zrcadlení obrazovky mobilníh telefonu s Androidem nebo notebooku a také podpora hlasových příkazů Google Assistant. Nabízí také prémiový zvuk a špičkový obraz. Xiaomi TV Box 4K Gearbest nabízí ve 2 barevných provedeních – černá a bílá.

Xiaomi kamera do auta

Xiaomi take nabízí i kamery do auta, které jsou dobré především pro zaznamenání nějaké nehody či události na silnicích. Většina kamer disponuje i Wi-Fi připojením, při kterém lze jednoduše záznam přehrát do mobilního telefonu nebo do počítače. Kamery jsou vhodné pro přidelání na zpětné zrcátko.

 • Xiaomi 70Mai Pro

Tato kamera disponuje kvalitním snímačem Sony a nahráváním ve smyčce 3 minut i asistentem pro bezpečnější jízdu za volantem. Výborně zaznamenává obraz i v noci a také v případě, kdy je auto zaparkované. Pomáhá udržovat bezpečnou vzdálenost od vozidla, které jede před vámi. Disponuje slotem na paměťové karty.

 • Xiaomi 70Mai

Záznam videa je ukládán na paměťovou kartu, která je vložená v kameře. I tato kamera disponuje snímačem pro případ vzniklé nehody. Ke kameře se lze připojit i přes mobilní aplikaci, díky které lze spravovat, stahovat nebo i sdílet video záznamy z kamery.

Recenze Gearbest

Recenze na Gerabest jsou velmi kladné, především, co se týče velmi rychlé doby dodání. Zajímavé jsou také velmi příznivé ceny veškerých produktů.

Bohužel u dražší elektroniky je nutné zaplatit clo, kvůli kterému se musí na celní úřad a je to velké zdržení.

Publikováno: 30. 10. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenze

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang