Gearbest česky – jak nakupovat na Gearbest v češtině?

Gearbest česky – jak nakupovat na Gearbest v češtině?

Gearbest se těší mezi zákazníky stále větší popularitě. E-shop totiž nabízí nespočet výhod, mezi které patří různé slevové akce, evropské sklady či možnost platby na dobírku. Nakupovat pohodlně mohou už i čeští zákazníci díky možnosti nakupování v češtině. Jak nastavit e-shop do jiného jazyka? Jaké další výhody e-shop nabízí?

Gearbest se pyšní označením ověřený čínský e-shop. Svým sortimentem se zaměřuje převážně na spotřební elektroniku a její příslušenství. V posledních letech se však stále rozrůstá a dnes už je na něm možné zakoupit téměř vše. Nakupovat na Gearbest >

Gearbest nabízí novým zákazníkům slevu $3 po stáhnutí mobilní aplikace Gearbest.

Využít slevu na Gearbest >

Jak nastavit Gearbest česky

Gearbest českým zákazníkům usnadňuje nákup nejen českými sklady a možností platby na dobírku. Velkou výhodou pro ty, kteří neovládají angličtinu, je možnost nastavení e-shopu do češtiny. Stejně tak lze nastavit i měnu, což ušetří čas strávený přepočítáváním. Překlad ani přepočet nejsou naprosto ideální, pro běžné nákupy však slouží dokonale. 

Pro český překlad e-shopu stačí zadat cz.gearbest.com a automaticky by měla být změněna i měna. V některých zařízeních dokonce stačí zadat klasicky gearbest.com a automaticky se stránka přeloží. Nakupovat na Gearbest v češtině je možné zde.

Po zadání cz.gearbest.com se zákazníkovi automaticky přeloží celý e-shop. Změnit by se měla i měna v horní části stránky.

Další možnosti překladu stránky nabízí sám e-shop. V horním pravém rohu je možné zvolit stát, ve kterém se zákazník nachází a stránka se přeloží do libovolného jazyka. K dispozici slouží i Google překladač, který lze nalézt pod language (jazyk). 

Pro přepnutí mezinárodních stránek Gearbest do českých stačí vybrat v nabídce „Country website“ Českou variantu e-shopu.
Google překladač sloužící k případnému překladu Gearbest. Musí se počítat s chybami, pro základní nákupy je však dostačující.

Většina ostatních čínských e-shopů nabízí alespoň možnost překladu přes Google překladač. Tyto překlady mají značné mezery, pro nákup ale vystačí. Další možností je přepnutí jazyka v prohlížeči. Tento způsob funguje na ostatních čínských e-shopech, které např. nenabízí českou variantu. Mezi ně se řadí např. Shein nebo Zaful.

Bohužel pro překlad Gearbest do češtiny nestačí zadat gearbest.cz. V tomto případě zákazníka prohlížeč přesune na internacionální stránku a pro nastavení češtiny musí postupovat dle pokynů výše. 

Překlad do češtiny nabízí stále více internetových obchodů. Další Čínské e-shopy v češtině:

A některé další. Tyto e-shopy jsou však nejspolehlivější a nejvyužívanější.

Jak nakupovat na Gearbest

Jak bylo již zmíněno Gearbest nabízí zákazníkům nespočet výhod. Po nastavení e-shopu do češtiny je možné začít nakupovat. Mezi nabídku Gearbest patří nejrůznější spotřební elektronika jako mobilní telefony, chytré hodiny, powerbanky i počítače. Zákazník může zakoupit i značkovou elektroniku, popularitě se těší na na Gearbest nákupy Xiaomi

Co koupit na Gearbest? V rozšířené nabídce Gearbestu se objevuje i oblečení, módní doplňky, hračky, sportovní pomůcky i pomůcky do domácnosti či do auta. Novinkou je i kosmetika z číny. Na většinu zboží navíc platí roční záruka, která nakupování dělá ještě bezpečnější. Nakupovat bezpečně na Gearbest >

Výhodou pro nakupování na Gearbest se stala i nová aplikace. V té má zákazník přístup k ještě výhodnějším slevovým nabídkám a akcím. Registrace i stažení probíhá stejně jako u Wish mobilní aplikace.

Doprava a platba na Gearbest

Doba a cena dodání zboží z Gearbest se liší u každého zboží. Také záleží na místě odeslání. Cena dále závisí na preferencích doby doručení zákazníka. Obvykle zboží z čínských skladů dojde v rozmezí 10 – 15 dnů. Z evropských skladů se doba doručení měří na 3 – 7 dní. Po nákupu si zákazník může zvolit z několika druhů dopravy:

  • Unregistered Air Mail – doprava zdarma, zboží dorazí za 1 – 2 měsíce
  • Registered Air Mail – cena 10 dolarů, nehrozí nebezpečí platby cla a DPH, doba doručení 14 dní – měsíc
  • Expedited shipping – vyšší cena za dopravu, dodací doba do 7 dní

Platba na Gearbest je možná klasicky pomocí platební karty nebo služby PayPal. Oproti ostatním čínským e-shopům však nabízí i možnost Gearbest platby na dobírku. Nakupovat na dobírku z Gearbest je možné zde.

Gearbest nabízí na některé zboží dopravu zdarma a možnost platby na dobírku.

Nakupovat na Gearbest >

Pro nákup zboží na dobírku se vztahují určité podmínky (jako např. hodnota zásilky mezi 20-100 dolary), ale díky jednoduchému návodu ji lze zvolit opravdu snadno. Návod na nákup z Gearbest na dobírku >

Sklady Gearbest 

Pro české zákazníky bývá při nakupování z Číny odrazující platba cla a DPH. Podmínky pro clo a DPH na Gearbest jsou stejné jako u ostatních e-shopů. Gearbest nabízí možnosti, jak se dalším poplatkům vyhnout. Nejjednodušší možností je objednání produktu z evropských nebo českých skladů Gearbest

České sklady Gearbest potěší všechny české zákazníky rychlostí doručení a dokonce i jeho cenou. Zboží doručuje PPL během 1-2 dní od přijetí platby. Cena za doručení se vztahuje pouze na objednávky lehčí 1 kg a činí 4 Kč. Naopak na těžší zásilky platí doprava zdarma. Nakupovat zboží z českých skladů >

Potíž u českých skladů spočívá v omezeném sortimentu. Ten se zaměřuje spíše na menší elektroniku a nelze tedy spoléhat na velké nákupy. Skvělou alternativu představují evropské sklady. Ty mají nabídku rozsáhlejší, zákazník se díky nim vyhne platbě cla a DPH a zboží bude doručeno rychleji a levněji.

Publikováno: 23. 11. 2021

Štítky:

ČeskySlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang