AliExpress popsocket – držáky a stojany na telefony

AliExpress popsocket – držáky a stojany na telefony

Nabídka AliExpressu nemá na trhu konkurenci, snad na žádném e-shopu nelze vybírat z takového množství produktů. V sortimentu tohoto čínského gigantu nechybí ani elektronika a příslušenství. A co stojany a držáky na telefon? I ty jsou na AliExpress k dostání, a to v mnoha různých provedeních. Jaká je nabídka AliExpress popsocket?

AliExpress popsocket jsou stojany či držáky na mobilní telefony, které velmi usnadňují každodenní používání smartphonů. Díky těmto vychytávkám se již není třeba bát, že telefon vyklouzne z ruky a displej zůstane roztříštěný na kousky.

AliExpress.com - TOP produkty s dopravou zdarma

Více než 100 milionů výrobků na jednom místě, spolehlivá zákaznická podpora, atraktivní slevy i doprava zdarma. To vše jsou důvody, proč je AliExpress jedním z nejoblíbenějších e-shopů současnosti.

Začít nakupovat

Při objednávání mobilů z AliExpressu se tedy určitě vyplatí dokoupit za pár korun i držák na smartphone, který nový telefon ochrání. Stojany je navíc možné použít i na tablet.

K čemu slouží AliExpress popsocket?

Držáky na telefon z AliExpressu jsou nejen stylovým doplňkem k mobilnímu telefonu, ale také praktickým pomocníkem, který zajistí, že při běžném užívání nespadne telefon na zem. Mobilní telefon ochrání i obaly na mobil z AliExpressu.

Držák se jednoduše připevní na zadní stranu mobilu, většinou pomocí 3M pásky. Poté je možné za něj mobilní telefon přidržovat. To velmi usnadňuje psaní zpráv nebo pořizovaní selfies. Kruhové držáky umožňují také omotat okolo sluchátka, které se díky tomu nezamotají a budou vždy při ruce.

Nabídka příslušenství k mobilním telefonům je na AliExpressu velmi široká.
Prohlížet si nabídku příslušenství je možné zde >

Stojany lze využít k podepření telefonu při sledování videí nebo seriálů. Jsou velmi praktické a AliExpress je prodává v mnoha různých provedeních, designech i materiálech. Některé z držáků či stojanů lze také využívat v autě pro navigaci.

Jak vyhledávat popsocket na AliExpressu?

Vyhledávání na AliExpressu funguje intuitivně, a to i přesto, že nabídka činí až 100 milionů produktů. Pro vyhledání držáků a stojanů na telefon je možné použít několik anglických výrazů.

Buď lze vyhledávat popsocket for (mobile) phones – tedy držáky na telefony, vyhledávací dotaz však může být i konkrétnější, je možné hledat držák pro určitý typ telefonu, například popsocket for iPhones.

Další možností je vyhledávací dotaz Phone holder, který zobrazí spíše stojany pro sledování videí, nebo držáky do auta, které je možné použít pro mobilní navigaci.

AliExpress popsocket jsou nebývale levnou záležitostí, nabízí se tedy možnost zaškrtnout při vyhledávání doprava zdarma či free shipping, a neplatit tak vyšší poštovné, než je hodnota objednávky. Poštovné na AliExpressu je totiž ve většině případů zdarma.

TIP: AliExpress popsocket lze nyní získat ještě levněji, a to díky aktuálnímu AliExpress promo code.

Nabídka AliExpress popsocket

Držáky i stojany na telefony jsou na AliExpressu nabízeny v mnoha různých materiálech, barvách a vzorech. Některé jsou elegantní ve zlaté nebo černé barvě, jiné zase roztomilé a pestrobarevné. K dostání jsou i vtipné držáky ve tvaru zvířat či postav z her a filmů.

Koupit >

Prvním typem AliExpress popsocket jsou silikonové roztomilé držáky, které jsou velmi příjemné na dotyk. Nabízeny jsou ve tvaru květin, ovoce nebo postaviček z animovaných filmů.

Koupit >

K dostání jsou také podlouhlé a vzhledově velmi jednoduché držáky s elastickou gumičkou na přidržování telefonu.

Koupit >

Velmi oblíbené jsou na AliExpressu kruhové držáky na telefon, které jsou vyráběny v nejrůznějších barevných variantách. Na obrázku výše je provedení s mramorovým vzorem, vzorů tohoto typu držáku však AliExpress nabízí nespočet.

Koupit >

Nechybí ani elegantní držáky, které se dají skvěle sladit s barvou telefonu. Některé z těchto držáků lze využít i jako stojánky na telefon. Výhodou je, že jsou otočné o 360°, takže není problém používat telefon na šířku i na výšku.

Koupit >

V nabídce jsou i stojany větších rozměrů, které se hodí do domácnosti na sledování videí, seriálů nebo na videohovory.

Koupit >

Pro někoho možná budou zajímavé tzv. prstencové držáky, kterými lze provléknout prst a díky tomu nehrozí vyklouznutí telefonu z ruky. Tyto jsou navíc velmi elegantní v barvách kovů.

Koupit >

Ideální jsou také držáky na telefony do auta, které lze využít pro mobilní navigaci. Tento typ bude stylovým doplňkem do auta a navíc se na něj vztahuje poštovné zdarma.

Koupit >

Zkušenosti s AliExpress popsocket

Držáky a stojany z AliExpressu mají poměrně dobrá hodnocení. Velká většina z nich získala více než 4 hvězdičky z 5. Výhodou je možnost si přečíst recenze předchozích zákazníků přímo na AliExpressu.

Tato hodnocení bývají velmi nápomocná, často totiž mohou nakupujícího varovat před určitou nedokonalostí produktu. Například někdy upozorňují, že pro telefony určitého typu není stojánek vhodný. Jsou to tedy cenné zkušenosti, které mohou pomoci při rozhodování o koupi.

AliExpress popsocket jsou velmi dobře hodnoceny. Zákazníci si pochvalují vzory i materiál.
Nakupovat popsocket je možné zde >

Pokud produkt přijde rozbitý či nefunkční je potřeba přistoupit k AliExpress reklamaci. Může se také stát, že zásilka nebude doručena, jak v takovém případě postupovat je popsané v článku AliExpress zboží nedorazilo.

AliExpress platba

Platba na AliExpressu probíhá platební kartou předem. Není bohužel možné využít platbu na dobírku z Číny ani PayPal.

Při použití platební karty se však čeho bát, AliExpress patří mezi ověřené čínské e-shopy a nejedná se o podvodný e-shop, jehož cílem je zákazníky okrást.

Další možnosti platby na AliExpressu jsou mnohem složitější, proto je zdaleka nejsnadnější a nejrychlejší použít platbu kartou.

TIP: Doprava na AliExpressu závisí na možnostech, které nabízí jednotliví prodejci. Toto je typické pro způsob, jak funguje AliExpress.

AliExpress popsocket

Stojánky a držáky na telefony jsou nabízeny v nejrůznějších provedeních, ať už zákazník touží po eleganci či neotřelém designu, vždy si na AliExpressu vybere. Velkou výhodou jsou také velmi nízké ceny a poštovné zdarma.

Se slevovým kódem 15BONUS je na AliExpressu možné získat slevu $15 při nákupu nad $120.
Využít AliExpress slevu je možné zde >

AliExpress popsocket jsou stylovým a hlavně praktickým doplňkem k mobilnímu telefonu, díky kterému už nikdy nebude třeba řešit rozbitý displej. AliExpress je ideálním e-shopem pro nákup těchto držáků a stojanů, a to hlavně kvůli velkému výběru a nízkým cenám.

Jedinou nevýhodou je doba dodání, která může trvat déle než měsíc. V roce 2023 však platí nová smlouva mezi AliExpressem a Českou poštou, která slibuje doručení zásilek již do 10 dnů.

Publikováno: 25. 11. 2021

Štítky:

Slevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang