Obaly a kryty na mobil z AliExpress – nabídka, ověření prodejci

Obaly a kryty na mobil z AliExpress – nabídka, ověření prodejci

Mobilní telefon je dnes jak nezbytnou záležitostí, tak módním doplňkem. Představuje věrného společníka, který lidi doprovází takřka na každém kroku, a je proto těžké zamezit jeho poničení v podobě odřených rohů, prasklého displeje nebo ošoupané zadní strany. Znehodnocení přístroje se lze do značné míry vyhnout díky správně zvolenému krytu. AliExpress obaly na mobil nabízí v různých provedeních a za bezkonkurenční ceny. Jak najít vhodný kryt na mobil na AliExpress a u kterých prodejců nakoupit?

Nabídka AliExpressu čítá více než 100 milionů produktů a zahrnuje mimo jiné širokou škálu krytů, pouzder a obalů na mobilní telefony různých značek. Ať už hledáme obal na iPhone, Samsung či Xiaomi, rozhodně budeme mít z čeho vybírat.

Ovšem nejen AliExpress disponuje podobnou nabídkou. E-shop Tmart se sice šířce nabídky AliExpressu nevyrovná, ale také nabízí celou řadu elektroniky a jejího přáslušenství.

Jak najít a vybrat obal na mobil na AliExpress?

Díky tomu, že lze nabídkou na AliExpress procházet v češtině, je vyhledávání zboží docela snadné. Pokud však někdo hledá nějaký konkrétní, specifický produkt – například plyšový obal na Samsung – je pro získání co nejrelevantnějších výsledků lepší hledat pomocí následujících anglických výrazů:

  • phone case + značka a model mobilního telefonu + další specifikace
  • phone cover + značka a model mobilního telefonu + další specifikace
  • cover case + značka a model mobilního telefonu + další specifikace

Pokud má člověk například i bližší představu o tom, z čeho by měl být kryt vyroben a jak by měl vypadat, může do vyhledávání zahrnout i požadovaný materiál, vzor apod.

Na co se při nákupu krytu na mobil z AliExpress zaměřit:

  • Hodnocení prodejce – recenze ostatních nakupujících vypovídají o spolehlivosti obchodníka
  • Hodnocení produktu – v detailu produktu si lze prohlédnout hodnocení a někdy i reálné fotografie od zákazníků, kteří zboží již zakoupili

V případě nejasností je samozřejmě možné se obrátit na daného prodejce, který by měl veškeré dotazy týkající se produktu zodpovědět.

Pakliže má nakupující obrázek konkrétního krytu, který hledá, může využít funkci vyhledávání podle fotografií nebo obrázků. Nabízí ji například Google.

Kryty a obaly mobilní telefon chrání a zároveň představují stylový módní doplněk.
Kryty a obaly mobilní telefon chrání a zároveň představují stylový módní doplněk.

Nyní už můžeme přejít k samotné nabídce krytů na mobil na AliExpress. Průhledný, s držátkem, kožený, sportovní nebo elegantní? Možnosti jsou takřka neomezené a to pravé pro svůj telefon zde najde skutečně každý.

Průhledné kryty

Pod jakým výrazem vyhledávat: transparent phone case / cover

Transparentní silikonové obaly na mobil jsou univerzální, tlumí nárazy a poskytují dostatečnou ochranu proti poškrábání. Vybírat lze z různých barevných provedení a jsou dostupné téměř pro všechny značky a modely mobilních telefonů.

Kryty s držátkem

Pod jakým výrazem vyhledávat: finger ring phone case / cover

Praktické vysunovací držátko neboli kroužek zabrání pádu telefonu v okamžiku, kdy s ním jeho majitel manipuluje. Může sloužit i jako stojánek a usnadnit tak čtení z obrazovky. Některé kryty s držátkem mají zabudovaný magnet, který umožňuje připevnění přístroje v autě.

Magnetická pouzdra

Pod jakým výrazem vyhledávat: flip case / cover

Ideální pro všechny, kteří u obalu na mobil preferují přidanou hodnotu v podobě přihrádky na platební kartu nebo doklady. Zavírací magnetické pouzdro umožňuje mít vše důležité po ruce a navíc chrání jak zadní stranu telefonu, tak jeho displej.

Kožené obaly

Pod jakým výrazem vyhledávat: leather phone case / cover

Kožená či koženková pouzdra se obvykle vyrábějí ve zmíněném „flip“ provedení a zabraňují tak poškozené celého povrchu telefonu. Díky svému jednoduchému, elegantnímu designu potěší každého náročného zákazníka. Kožené obaly na mobil AliExpress nabízí v různých barevných provedeních.

Bytelná pouzdra

Pod jakým výrazem vyhledávat: armor phone case / cover

Odolné outdoor kryty jsou tím pravým pro výlety a outdoorové aktivity v každém ročním období. Chrání telefon před extrémními teplotami, vodou a dobře tlumí nárazy. Ocení je zejména ti, kteří se často pohybují v přírodě či pracují v terénu.

Obaly s nádechem luxusu

I ten, kdo hledá „značkové“ obaly na mobilní telefon, najde. A to prostřednictvím skrytých odkazů. O co se konkrétně jedná je již vysvětleno v článku Skrytý prodej na AliExpressu. Vyhledat v nabídce AliExpress obaly na mobil ikonických značek jako Moschino, Louis Vuitton, Gucci apod. je díky skrytým odkazům mnohem snadnější.

Obaly vhodné na sport

Pod jakým výrazem vyhledávat: armband phone case / cover

Již byly zmíněny outdoorové obaly, které telefon chrání při výšlapech, lyžování nebo třeba sjíždění řeky. Sportovní obaly se liší tím, že je lze připevnit na ruku, a být tak neustále na příjmu například při běhu nebo v posilovně.

3D kryty

Pod jakým výrazem vyhledávat: 3D phone case / cover

Plastičtí jednorožci, ocásek nebo kočičí ouška? Ani takové obaly na mobil na AliExpress nejsou problém. Potěší všechny milovníky roztomilého designu a z mobilního telefonu učiní skutečně originální módní doplněk. Dostupné jsou v téměř nekonečném množství provedení, ať už se jedná o barvu, materiál nebo tvar.

Výběr krytů je na AliExpress velký a každý si tak přijde na své.
Výběr krytů je na AliExpress velký a každý si tak přijde na své.

Plyšové obaly

Pod jakým výrazem vyhledávat: plush phone case / cover

3D kryty rozhodně nejsou jediným roztomilým elementem v nabídce obalů na mobily. Na AliExpress lze rovněž zakoupit pouzdra plyšová, která potěší zejména děti. Skvěle tlumí nárazy při pádu telefonu a poskytují ochranu proti poškrábání.

Kryty s vlastním designem

Pod jakým výrazem vyhledávat: own phone case / cover

Kdo touží po skutečně jedinečném designu svého mobilu, může zvolit obal s vlastním motivem, například s fotografií domácího mazlíčka nebo oblíbeného zpěváka. Pomocí hesla „own phone case“ stačí najít prodejce, který tuto možnost nabízí, a zaslat mu zvolenou fotku a informace o značce a typu přístroje.

Nejlepší obaly na iPhone z AliExpress

Přístroje značky iPhone jsou poměrně nákladnou záležitostí a vyplatí se proto věnovat dostatek pozornosti jejich ochraně. Prodejci na AliExpress kryty na mobilní telefony nabízejí v obrovském množství provedení a někdy může být obtížné vybrat ten pravý. Vybráno proto bylo několik produktů od ověřených prodejců pro inspiraci a snazší rozhodování.

1. Obal na iPhone s magnetickým stojánkem

Tento model využije každý, kdo často sleduje obrazovku svého telefonu, nebo jej používá například místo navigace v autě. Obal je kompatibilní s iPhone X, XS, XR, XS Max, 11, 11 Pro a 11 Pro Max.

Univerzální obal slouží jako ochrana proti poškrábání i jako praktický stojánek.
Univerzální obal slouží jako ochrana proti poškrábání i jako praktický stojánek.

Prodejce: H&A Official Store
Cena: 68,20 – 85,31 Kč
Produkt na AliExpress: obal na iPhone se stojánkem

2. Kryt s vánočním motivem

Proč si v období Vánoc kromě stromečku neozdobit i telefon? Kryt s 3D ledním medvědem, Santa Clausem nebo sobem je za skvělou cenu dostupný pro všechny modely iPhone, a to v několika variacích.

Kryty s 3D vánočním motivem lze zakoupit v několika barevných provedeních.
Kryty s 3D vánočním motivem lze zakoupit v několika barevných provedeních.

Prodejce: Shop2927089 Store
Cena:
53,47 – 75,09 Kč
Produkt na AliExpress:
vánoční obal na iPhone

3. Dřevěný obal na iPhone

Dřevěný kryt s vyřezávaným motivem z iPhonu učiní skutečně stylový doplněk. Lze jej využít pro iPhone 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X, XS, XR, 6, 6S, 6 Plus a XS Max.

Kryt z pravého dřeva iPhone učiní originálním módním doplňkem.
Kryt z pravého dřeva iPhone učiní originálním módním doplňkem.

Prodejce: Woyeah Store
Cena:
71,05 – 175,12 Kč
Produkt na AliExpress:
dřevěný kryt na iPhone

Nejlepší obaly na mobil Samsung z AliExpress

Prakticky totožné kryty za hubičku jsou nabízeny také na mobilní telefony značky Samsung. Nákupy z Číny se zkrátka vyplatí a není divu, že se do čínských e-shopů vydává čím dál více zákazníků z celého světa. Jaké obaly na mobil Samsung na AliExpress zakoupit?

1. Silikonové obaly 3D

Tyto plastické silikonové obaly ve tvaru populárních animovaných postaviček jsou kompatibilní s telefony Samsung Galaxy J1. Při koupi dvou kusů zákazník získá slevu ve výši několika procent.

Roztomilé silikonové obaly potěší každého příznivce animovaných filmů.
Roztomilé silikonové obaly potěší každého příznivce animovaných filmů.

Prodejce: YingXinTong Accessories Store
Cena: 45,63 – 82,69 Kč
Produkt na AliExpress:
obal na mobil Samsung 3D

2. Sportovní kryty

Sportovcům přijde vhod kryt, který je možné připnout na ruku. K dispozici je v několika barevných provedeních a lze jej využít pro mobil Samsung Galaxy S7, S6, S5, S4, S3, A5 nebo A3.

Díky pouzdru s úchytem na ruku lze mít telefon u sebe i při běhání nebo v posilovně.
Díky pouzdru s úchytem na ruku lze mít telefon u sebe i při běhání nebo v posilovně.

Prodejce: CCTHiedra Official Store
Cena:
33,75 – 44,91 Kč
Produkt na AliExpress:
sportovní obal na Samsung

3. Obal vhodný pro outdoor aktivity

Vysoce odolný kryt, jehož cena je v porovnání z ostatními zmíněnými výrobky o něco vyšší, na náročnější výlety se však vyplatí. Pouzdro je určené na telefony Samsung Galaxy Note 10 a 10 Plus.

Bytelný obal, který telefon ochrání i v extrémních podmínkách.
Bytelný obal, který telefon ochrání i v extrémních podmínkách.

Prodejce: Healthy tree Store
cena: 646,30 Kč
Produkt na AliExpress:
obal na mobil Samsung armor

Nejlepší obaly na mobil Xiaomi z AliExpress

Popularita mobilních telefonů Xiaomi v posledních letech značně vzrostla. Toho jsou si vědomi i prodejci na AliExpress, kteří nabízejí velké množství nejrůznějších obalů právě na přístroje této značky. Níže uvádíme některé příklady.

1. Kožený obal na zapínání

Multifunkční kožený obal, díky kterému lze mít všechny nezbytnosti na jednom místě. Jeho součástí je několik kapsiček na kreditní karty a bankovky, zapíná se na cvoček a bonusem je opravdu vydařený design. Pouzdro je kompatibilní s telefony Xiaomi Redmi, Redmi Plus, Redmi Note a Redmi Plus.

Pouzdro s přihrádkami na kreditní karty a bankovky ocení každý, kdo chce mít vše důležité stále po ruce.
Pouzdro s přihrádkami na kreditní karty a bankovky ocení každý, kdo chce mít vše důležité stále po ruce.

Prodejce: JohnDan
Cena:
94,81 – 118,57 Kč
Produkt na AliExpress:
obal na mobil Xiaomi s patentkou

2. Transparentní skleněný obal

Tenký, lehký a zároveň vysoce odolný – všechny tyto vlastnosti nabízí transparentní kryt z tvrzeného skla, který je určen pro mobilní telefony Xiaomi Redmi K20, Redmi K20 Pro, Mi 9T a Mi 9T Pro. Pouzdro přístroj chrání proti poškrábání, a to z přední i zadní strany.

Obal z tvrzeného skla je velmi dobrou prevencí proti poškrábání displeje i zadní strany telefonu.
Obal z tvrzeného skla je velmi dobrou prevencí proti poškrábání displeje i zadní strany telefonu.

Prodejce: WeeYRN
Cena:
189,85 – 207,20 Kč
Produkt na AliExpress:
skleněný obal na mobil Xiaomi

3. Kryt s plovoucími glitry

Díky třpytivému obalu se spanilými jednorožci bude telefon nepřehlédnutelný a zároveň chráněný proti poškrábání a částečně i proti nárazu. Je určený pro modely Redmi, Redmi Note, A2 Lite, 9T a 9T Pro.

Kryt s plovoucími glitry a třpytkami je ideální pro každého, kdo požaduje ochranu proti poškrábání a zároveň výjimečný design.
Kryt s plovoucími glitry a třpytkami je ideální pro každého, kdo požaduje ochranu proti poškrábání a zároveň výjimečný design.

Prodejce: Shop5120090 Store
Cena:
46,34 – 61,78 Kč
Produkt na AliExpress:
obal na mobil Xiaomi s glitry

Ověření prodejci krytů a obalů na mobil na AliExpress

Prodejců, kteří se zaměřují na prodej pouzder, obalů a krytů na mobily je na AliExpress nespočet. Níže jsou uvedeni ti, kteří mají velmi dobrou reputaci a nabízejí kryty na telefony různých značek (iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei apod.):

  • CaseMe Official Store – oblíbený prodejce příslušenství k mobilním telefonům. Nabízí kryty z hliníku, kůže a silikonu v různých provedeních, nakoupit zde navíc lze s až 50% slevami.
  • ShenZhen Ethezkor Store – jeden z nejznámějších prodejců obalů a krytů. V jeho nabídce lze nalézt elegantní kousky vyrobené z pravé kůže nebo silikonu.
  • VRSDES Official Store – nabízí například odolné plastové kryty nebo kryty s přihrádkami na kreditky, a to pro telefony značky Huawei, Samsung a iPhone.
  • CASEYSD 3C Store – velmi dobře hodnocený prodejce obalů na iPhone, Huawei, Xiaomi, Samsung a SONY. Prodává také další příslušenství jako USB kabely apod.
  • Xilva Store – shání-li člověk kvalitní kryt na mobil, určitě by mu neměla uniknout nabídka tohoto prodejce. Zahrnuje mimo jiné plastová, koženková a silikonová pouzdra na mobily i tablety.

Stejně jako další zboží lze obaly a kryty na AliExpress sehnat za překvapivě nízké ceny, zvláště v porovnání s českými e-shopy. Nejlevnější silikonové kryty koupíme doslova za pár korun, dražší produkty jako super odolná nebo kožená pouzdra obvykle nepřesahují cenu 600 korun.

Kdo zrovna natrefí na aktuální akční nabídku, může navíc získat až 70% slevu. Ušetřit je možné také při nákupu přes mobilní aplikaci AliExpress, jež přináší různé speciální akce a slevové kupony. Nejen kryty, ale i samotné mobily z AliExpressu lze získat za velmi příznivé ceny.