Bonami recenze – nábytek, sedačky

Bonami recenze – nábytek, sedačky

Bonami je česká internetová prodejna zaměřená na prodej designového nábytku, originálních bytových dekorací a módního příslušenství. Hlavní vizí Bonami je přinášet unikátní produkty v oblasti bydlení, inspirovat a vytvářet hezké a originální domovy. Jaké má Bonami recenze? Jaké jsou zkušenosti zákazníků s nákupem na Bonami?

Pilíře firmy Bonami jsou otevřenostrespekt a přátelský přístup. Bonami si zakládá na unikátnosti a práci s emocemi zákazníků. Tím se firma Bonami odlišuje od jiných zahraničních i českých e-shopů s nábytkem a doplňky.

Nakupujte na Bonami za 1 500 Kč a více a získejte poštovné zdarma.
Nakupovat na e-shopu Bonami >

Hlavním cílem je inspirovat k lepšímu a příjemnějšímu bydlení. Jak se to firmě Bonami daří shrnují zákaznické recenze na Bonami.

Firma Bonami vznikla v tuzemsku v roce 2013. Vedle České republiky působí Bonami na Slovensku, v MaďarskuPolsku a Rumunsku. Rostoucí firma dnes zaměstnává téměř 200 lidí, kteří pečují o 3,5 milionu uživatelů a nabízí produkty od více než 1 200 značek.

Bonami – co nabízí e-shop?

Internetový obchod Bonami.cz nabízí široký výběr nábytku, bytových dekorací, textilu a dalších bytových doplňků. Nabídka e-shopu obsahuje kousky nábytku pro každou místnost i pro zahradu.

TIP: Venkovní nábytek na terasu či zahradu nabízí Avenberg nábytek.

Hlavní nabídka e-shopu Bonami.cz:

BonaminábytekBonamidekoraceBonamitextil
BonamisvítidlaBonamibytové doplňkyBonamikuchyně a jídelna
Bonamipro dětiBonamizahradaBonamimóda a volný čas
Bonamičištění nábytkuBonamikoupelnaBonami slevy

Oblíbená část e-shopu je „Inspirace“. Nabízí fotografie již vybavených místností nebo instalace nábytku a dekorací, které dokáží oslovit a inspirovat k zútulnění vlastního bydlení. Jedním z takových prvků, které mohou domácnost zútulnit, jsou například záclony a závěsy.

Nákup na e-shopu Bonami zanechá velmi příjemný dojem díky krásné vizuální prezentaci produktů.

V nabídce Bonami.cz se dá orientovat podle místností, které je třeba vybavit nábytkem a doplňky. Lákavou částí obchodu je oddělení slev, kde lze najít poslední kusy za atraktivní ceny.

Například v kategorii obývacího pokoje lze najít širokou nabídku sedacích souprav. Je zde na výběr od malých pohovek a gaučů přes futonové sedačky až po rozkládací sedací soupravy nebo houpací křesla a židle. Lze si také vybrat podle velikosti.

TIP: Široký výběr nábytku za příznivé ceny nabízí také e-shopy Bighome a nábytek Sconto. Originální bytové doplňky vhodné také jako dárky nabízí Giftlab.cz. Netradiční styl nakupování a originální designové kousky nábytku a doplňků nabízí německý nákupní klub Westwing.

Za registraci nabízí Bonami až 5 000 Kč v kreditech na nákup originálního nábytku.
Registrovat na e-shopu Bonami >

Proč vybrat obchod Bonami?

Bonami se od jiných obchodů s nábytkem odlišuje důrazem na nákup očima a pocity. Nejde jen o parametry, cenu a termín dodání, důležitá je unikátnostinspirace a práce s emocemi. A v tom je firma Bonami jedinečná.

Bonami si zakládá na perfektním prozákaznickém přístupu a klade velký důraz na celkový zážitek z nakupování. Nákup na tomto originálním e-shopu zanechá velmi příjemný dojem díky krásné vizuální prezentaci produktů.

Zákazníci Bonami se rádi vrací také díky slevám Bonami. Kategorie slevy Bonami nabízí až 70% slevy na vybrané produkty.

Každý zákazník Bonami, který nakoupí zboží o standardních rozměrech v hodnotě nad 15 00 Kč, má na Bonami dopravu zdarma.

V kategorii slevy na Bonami je dlouhá řada cenově výhodných produktů. Zároveň Bonami pravidelně vydává slevové kupóny a slevové kódy.

Mnozí zákazníci Bonami oceňují výhodný kreditový systém. Jde o zajímavým způsob, jak ušetřit při nákupu na Bonami.cz. Bonami kredity fungují jako virtuální peníze, zákazník s nimi zaplatí za stejnou zásilku méně peněz.

Kredity jsou spojeny se zákaznickým účtem Bonami, 1 kredit = 1 Kč. Kredity lze získat například za registraci na Bonami.cz, za stáhnutí mobilní aplikace Bonami nebo za ohodnocení nákupu na Bonami. Bonami nabízí kredity také v rámci speciálních akcí.

Stáhněte si mobilní aplikaci Bonami a získejte 100 Kč na svůj první nákup Bonami.
Vybírat zboží na e-shopu Bonami >

TIP: Podrobně Bonami popisuje článek Bonami – recenze, slevový kupón, jak nakupovat. Více informací o slevách na Bonami přináší tento článek – Bonami slevový kupón 2023.

Bonami recenze

Firma Bonami je na českém trhu téměř 10 let, je tedy snadné najít dostatek recenzí. Recenze na Bonami se velmi různí. Od velmi pozitivních hodnocení spokojených zákazníků Bonami.cz až po ty, kteří nákup na Bonami.cz rozhodně nedoporučují.

Recenze se týkají přímo e-shopu Bonami.cz i konkrétních produktů. Recenze na Bonami lze najít například na Heureka.cz, na Zboží.cz a na řadě dalších hodnotících webů, a také v různých internetových diskuzích. Zákazníci se rádi dělí o své zkušenosti s nákupem na Bonami ať už se jedná o zkušenosti pozitivní nebo negativní.

Recenze na jednotlivé zboží na stránkách Bonami mají vždy více než 4 hvězdičky z 5.

Přímo na stránkách e-shopu Bonami.cz jsou recenze ke jednotlivým produktům. Hodnocení na stránkách Bonami jsou pouze pozitivní, je tedy možné, že firma nezveřejňuje negativní recenze na Bonami.

Bonami – pozitivní recenze

Řada zákazníků hodnotí e-shop Bonami.cz pozitivně. Jako hlavní klady zmiňují Bonami recenze tyto:

Hodnocení spokojeného zákazníka na webu Heureka.cz.

Na Zboží.cz má e-shop Bonami.cz v recenzích tato pozitiva:

  • 84 % zákazníků Bonami pozitivně hodnotí termín dodání
  • 83 % zákazníků Bonami pozitivně hodnotí komunikaci
  • 80 % zákazníků Bonami pozitivně hodnotí dodání zboží
Pozitivní zkušenosti s firmou Bonami na webu Zboží.cz.

Spíše pozitivní hodnocení dosáhla firma Bonami na webu Recenzer.cz. Recenzer hodnotí firmu 8,5 body z 10, uživatelé na webu Recenzer.cz obodovali Bonami dokonce 9,6 body z 10.

Web Recenzer.cz a jeho uživatelé hodnotí Bonami velmi pozitivně.

Také v diskuzních fórech se dá najít velké množství pozitivních recenzí a spokojených zákazníků, kteří na Bonami.cz nakupují pravidelně.

Bonami – negativní recenze

Na webech Zboží.cz, Heureka.cz a dalších se objevuje poměrně dost negativních recenzí firmy Bonami. Je celkem běžné, že určitou službu hodnotí jeden zákazník naprosto pozitivně a druhý naopak velmi negativně.

Negativní hodnocení zboží a zákaznického servisu Bonami.cz na Heureka.cz.

Negativní hodnocení Bonami se týká těchto věci:

  • doručené zboží je poškozené
  • špatná kvalita zboží
  • špatná komunikace se zákaznickým servisem
  • problémy při reklamaci
  • problémy s dodávkovou službou
  • dlouhá doba dodání
V hodnocení na Zboží.cz se objevuje i podezření na falešné recenze na webu Bonami.cz.

Nejčastější problém je doručení poškozeného nebo rozbitého zboží, který je důsledkem špatného balení. Zákazníci také zmiňují, že přímo na stránky Bonami nelze napsat negativní hodnocení.

Bonami zkušenosti ověřených zákazníků

Weby, které nabízejí recenze Bonami bohužel nezaručují, že jde o recenze ověřených zákazníků. Chybí certifikát ověřeno zákazníky, který zaručuje, že recenze jsou od skutečných klientů firmy Bonami.

Zkušenosti s nákupem na e-shopu Bonami.cz jsou velmi různorodé. Stejná věc může mít perfektní hodnocení a 100 % spokojenost zákazníka, avšak také naprosto negativní hodnocení od jiného klienta. To se týká například kvality zboží a komunikace se zákaznickým servisem.

Z dohledatelných recenzí vyplývá, že záleží tak trochu na štěstí, zda zákazník dostane perfektní produkt anebo zda bude kvalita pokulhávat.

Certifikát „ověřeno zákazníky“ má na Zboží.cz například Asko nábytek. Uživatelé mimo jiné dobře hodnotí Asko kuchyně.

Publikováno: 16. 05. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenze

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang