Bonami slevový kupón 2024 – aktuální sleva

Bonami slevový kupón 2024 – aktuální sleva

Bonami je česká internetová prodejna zaměřená na prodej nábytku, bytových dekorací a módního příslušenství, která byla spuštěna v roce 2013 v Praze. Bonami inspiruje k vytváření útulných, originálních a zároveň praktických interiérů a zahrad. Zákazníci samozřejmě rádi vyhledávají Bonami slevy. Jak na Bonami slevy na unikátní kousky nábytku? Jak na slevové kódy Bonami a slevové kupóny Bonami?

Bonami je firma, která si zakládá na prozákaznickém přístupu a celkovém zážitku z nakupování. Nákup na tomto originálním e-shopu zanechá velmi příjemný dojem díky krásné vizuální prezentaci produktů. Zákazníci Bonami se rádi vrací také díky slevám Bonami.

Registrujte se na Bonami a získejte 300 Kč v kreditech na svůj nákup.
Registrovat na e-shopu Bonami >

Proč nakupovat na Bonami?

Bonami je úspěšná ryze česká firma působící na tuzemském i zahraničním trhu téměř deset let. Hlavní vizí Bonami je přinášet zákazníkům originální designové kousky a vytvářet nápadité domovy nabité nápady a emocemi.

Nábytek Bonami je zárukou originality, pohodlí a praktičnosti.

Firma Bonami si zakládá na otevřenostirespektu a přátelském přístupu. Hlavními tématy týmu Bonami je unikátnostinspirace a práce s emocemi. Tím se firma Bonami odlišuje od jiných zahraničních i českých e-shopů s nábytkem a doplňky.

Za registraci a přihlášení k odběru newsletteru nabízí Bonami 300 Kč v kreditech.
Registrovat na e-shopu Bonami >

Co nabízí Bonami?

V českém e-shopu Bonami lze najít především zboží spojené s bydlením. Zákazník zde nalezne zajímavé kousky nábytku a bytových doplňků, které nejsou nikde jinde k mání. Nabídka e-shopu obsahuje kousky nábytku pro každou místnost i pro zahradu a nejen to.

Bonami nabízí široký výběr bytových dekorací a také bytového textilu. Lze zde vybrat krásné záclony, závěsy či nástěnné hodiny do každé místnosti v bytě či domě.

Bonami nabízí široký výběr produktů. Vybírat lze z těchto kategorií:

BonaminábytekBonamidekoraceBonamitextil
BonamisvítidlaBonamibytové doplňkyBonamikuchyně a jídelna
Bonamipro dětiBonamizahradaBonamimóda a volný čas
Bonamičištění nábytkuBonamikoupelnaBonami slevy

Nábytek a bytové doplňky překvapí svou praktičností a také originálním designem. Zajímavá je i nabídka módních doplňků. Jeden z mnoha oblíbených produktů jsou Bonami kabelky.

Firma Bonami přináší pravidelně novinky a svůj sortiment neustále rozšiřuje.

TIP: Bohatý výběr originálních kabelek nabízí AliExpress kabelkyAnekke kabelky. U kabelek z AliExpressu je třeba počítat s možnou nižší kvalitou nebo neodpovídající podobou. Na druhou stranu lze nákupem z Číny výrazně ušetřit.

Bonami slevy a akční ceny

V kategorii slevy na Bonami je dlouhá řada cenově výhodných produktů. Zároveň Bonami pravidelně vydává slevové kupóny a slevové kódy.

Bonami nabízí 300 Kč slevu na první objednávku od Bonami. Sleva Bonami platí na maximálně 20 % z objednávky a platí pro registrované zákazníky.

Kategorie slevy Bonami nabízí až 70% slevy na vybrané produkty. Slevy na Bonami lze vyhledávat podle těchto kritérií:

 • úroveň kvality – Basic, Extra a Premium
 • cena – cenové rozpětí 35 Kč – 111 804 Kč
 • dostupnost – skladem, do měsíce, v kamenné prodejně

Dále je možné slevy Bonami i produkty, které ve slevě nejsou filtrovat podle kategorií nejprodávanější, oblíbené, nejnovější, nejlevnější a nejdražší.

Každý zákazník Bonami, který nakoupí zboží o standardních rozměrech v hodnotě nad 1500 Kč má na Bonami dopravu zdarma.

Při nákupu nad 1 500 Kč získá každý zákazník poštovné zdarma.
Nakupovat na e-shopu Bonami >

Slevové kódy Bonami a slevové kupóny Bonami

Slevové kódy a slevové kupóny nejsou dosud vnímány jako samozřejmost, přitom jich lze na internetu najít stovky a ušetřit mohou nemalou částku. Výjimkou není ani e-shop Bonami.

Každý slevový kupón Bonami a slevový kód Bonami prezentuje firma Bonami ve svých newsletterech a na sociálních sítích. Zákazník, který se zaregistruje a přihlásí k odběru newsletteru, získá 300 Kč slevu na první nákup na Bonami.

Vyplatí se sledovat Bonami newslettery a sociální sítě, tam se objevují aktuální informace a konkrétní akce. Například v den svých 8. narozenin rozdávala firma Bonami kredity za 1 500 Kč.

Velikonooční nadílka Bonami je skutečně štědrá. Zákazníci moohou získat 5 000 Kč v kreditech.

O Velikonocích se pro změnu objevil časově omezený slevový kupón Bonami se slevou 15 % na veškerou nabídku e-shopu Bonami.

TIP: Široký sortiment nábytku nabízí také BighomeAsko nábytek a Sconto nábytek. Vkusné bytové doplňky a zároveň originální dárky kombinující prvotřídní zpracování a nadčasový design nabízí také e-shop Giftlab.cz.

Bonami sleva s Tipli.cz

Zajímavou možností, jak ušetřit při nákupu v e-shopu, je služba cashback. Zákazník po nákupu na e-shopech užívajících tuto slevu získá určitou část peněz zpět. Takto funguje například portál Tipli.cz.

Cashbackový portál Tipli navíc nabízí slevu 200 Kč. Stačí se zdarma zaregistrovat na webu Tipli, tam jsou také uvedeny podmínky akce.

Podrobnější přehled slevových portálů nabízí tento článek na slevove.cz.

Bonami sleva – Velikonoční nadílka

E-shop Bonami o Velikonocích nabídl 5 000 Kč v kreditech pro registrované zákazníky, slevu však mouhou využít i nově registrovaní. Virtuální měnu 5 000 kreditů lze využít maximálně do 20% hodnoty objednávky na Bonami.

Slevy Bonami a registrace

Zákazníci Bonami se mohou zaregistrovat a vytvořit si na Bonami účet jednoduše pomocí e-mailu či Facebooku. Registrací na Bonami.cz zákazník získá různé výhody, které se týkají především ceny nákupu. Co lze registrací aktuálně získat?

 • 300 Kč v kreditech
 • nábytek a bytové doplňky až o 70 % levnější
 • speciální akce a Bonami slevy pro registrované
Registrace na Bonami se vyplatí. Zákazník získá řadu výhod a mezi prvními se dozví o chystaných akcích a slevách Bonami.

Díky registraci a přihlášení k odběru newsletterů získá zákazník rychlý a spolehlivý přehled o aktuálních akcích a slevách na Bonami a nepropásne tak šanci na výhodný nákup na Bonami.

Stáhněte si mobilní aplikaci Bonami a získejte 100 Kč na svůj první nákup Bonami.
Vybírat zboží na e-shopu Bonami >

Výrazné slevy poskytují také jiné české e-shopy. Například Vivre často prodává své produkty až v 70% slevě. Vivre recenze jsou navíc ve většině pozitivní.

Kreditový systém Bonami

Firma Bonami nabízí svým registrovaným zákazníků výhodný kreditový systém, který je zajímavým způsobem jak ušetřit. Bonami kredity fungují jako virtuální peníze, zákazník s nimi zaplatí za stejnou zásilku méně peněz.

Kredity jsou spojeny se zákaznickým účtem Bonami. Pro jejich čerpání je třeba registrace na Bonami.cz1 kredit = 1 Kč. Jak získat Bonami kredity?

 • registrace na Bonami – zisk 300 Kč v kreditech na první nákup na Bonami.
 • stáhnutí mobilní aplikace Bonami zisk 100 Kč v kreditech na první nákup na Bonami
 • sdílení Bonami s přáteli – zisk 200 Kč v kreditech za jejich první doručenou zásilku
 • ohodnocení objednávky – zisk 100 Kč v kreditech na další nákup
 • podpora Bonami na sociálních sítích – až neomezené množství kreditů

Bonami nabízí kredity také v rámci speciálních akcí. Kredity lze uplatnit na 20% z ceny nákupu. Aktuálně lze získat 5 000 kreditů v rámci Velikonoční akce Bonami. Aktuální akce se objevují v newsletterech, na Facebooku či Instagramu Bonami.

TIP: Ušetřit na nákupu bytových doplňků lze také díky věrnostnímu programu TV PRODUCTS.

Aktuální sleva Bonami

Aktuální sleva na Bonami přehledně v bodech:

 • 300 Kč v kreditech na první nákup za Bonami registraci
 • 100 Kč v kreditech na první nákup za stáhnutí aplikace Bonami
 • 100 Kč v kreditech na další nákup za ohodnocení objednávky
 • 200 Kč v kreditech za sdílení Bonami s přáteli
 • 200 Kč sleva Bonami za registraci na slevovém portálu Tipli.cz

Není nic snadnějšího než uplatnit slevy na Bonami. Nakupovat na Bonami lze na tomto odkazu.

Více informací o e-shopu Bonami, jak nakupovat na Bonami, jak je to s dopravou a platbou a jaké má Bonami recenze popisuje tento článek.

Publikováno: 15. 04. 2021

Štítky:

Slevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang