Dr. Max lékárna, e-shop a karta – recenze

Dr. Max lékárna, e-shop a karta – recenze

Lékárny Dr. Max jsou nejrozšířenějším lékárenskou sítí v České republice. Konkrétně už mají přibližně 450 poboček, které činí 15 % všech zařízení svého druhu na českém trhu. Lidé oceňují profesionální přístup, velký výběr výrobků a dlouhou otevírací dobou. Jaké ale mají zákazníci zkušenosti s e-shopem Dr. Max? A jak vypadají recenze na Dr. Max léky?

Dr. Max je mezi lidmi velmi oblíbenou lékárnou. Tento přívlastek si řetězec vysloužil díky velkému množství poboček, z nichž více než polovina se nachází v obchodních centrech. Tam mají otevřeno 12 hodin denně 7 dní v týdnu. V Praze a v Brně fungují také prodejny s nepřetržitou otevírací dobou.

Při nákupu nad 999 Kč poskytuje e-shop Dr. Max poštovné zdarma.
Získat dopravu zdarma na Drmax.cz >

Co si Češi na lékárnách Dr. Max tak oblíbili, je široký výběr zboží. A to, co je vystavené v regálech prodejen, je jen zlomek toho, co nabízí e-shop. V e-shopu se totiž nachází přes 12 tisíc produktů v celé řadě kategorií.

V rubrice akce a slevy lze najít zajímavé nabídky jako 1+1 produkt zdarma, produkty s dárkem navíc, zboží z výprodeje a další. Díky široké nabídce a přijatelným cenám je Dr. Max vyhledávaným českým e-shopem.

Díky akcím a slevám se dají s e-shopem Dr. Max ušetřit nemalé peníze.

E-shop Dr. Max poskytuje i velmi užitečné služby, jako je třeba rezervace léků na předpis online pomocí eReceptu, poradna a články. Čtenáři se tam mohou inspirovat například v tom, jak rychle zhubnout, jak zhubnout břicho, jak zvládnout zánět středního ucha doma, co na ječné zrno nebo jak připravit nejlepší smoothie.

V některých případech se dá na e-shopu využít i Karta výhod Dr. Max, nefunguje však v plném rozsahu jako v kamenných prodejnách. Služeb a předností e-shopu Dr. Max lze využít na tomto odkazu.

Pozitivní recenze Dr. Max e-shopu

Na internetu se dá dohledat velké množství zkušeností s e-shopem Dr. Max, a to hlavně na portálech Heureka.cz, Zbozi.cz a Tipli.cz.

Na všech třech se webech se Dr. Max těší téměř 100% oblibě. Podle Heureky je jeho hodnocení 97 %, podle Zboží 99 % a podle Tipli dokonce 100 %. Nutno podotknout, že jde celkem o více než 80 tisíc recenzí. O to je tak vysoké hodnocení obdivuhodnější.

E-shop Dr. Max se těší velmi pozitivnímu hodnocení.

Nejvíce si lidé chválí:

  1. rychlost doručení
  2. ceny
  3. výběr zboží
  4. ochotu
  5. spolehlivost

Chvála rychlosti doručení se objevuje v obrovském množství recenzí. Podle hodnotitelů na Heurece trvá dodání objednávky z e-shopu Dr. Max průměrně 2,7 dní. 99 % zákazníků své zboží dostalo do 10 dnů. Rychlost doručení si chválí také pozitivní recenze na Pilulku, jednu z oblíbených internetových lékáren.

Druhým nejoceňovanějším aspektem nákupu na e-shopu Dr. Max jsou příznivé ceny a výhodné slevové akce. Řada recenzentů uvádí, že ceny za léky jsou na e-shopu Dr. Max nižší než v kamenné prodejně. Z důvodu levnější objednávky se vyplatí zařídit si Kartu výhod, která zajišťuje dopravu zdarma.

Zákazníci vyzdvihují také velký výběr zboží a spolehlivost. Ti, kdo zde nakupují pravidelně, ujišťují, že jim vždy velmi rychle a bez komplikací přijde přesně to, co si objednali. Celý proces nákupu a komunikace s e-shopem probíhá rychle a bez problémů.

Mnoho recenzentů oceňuje i ochotu personálu. Tyto příspěvky se sice vztahují především k lékárnicím v kamenných prodejnách Dr. Max, při nákupu na e-shopu je ale možné pro radu odborníků využít infolinku.

E-shop Dr. Max se těší z tisícovek spokojených zákazníků.
Nakupovat spolehlivě s e-shopem Dr. Max je možné zde >

Kromě výše zmíněných plusů si zákazníci vychvalují možnost osobního odběru, velké množství výdejních míst a celkové pohodlí nákupu oproti stání v řadě v kamenné prodejně.

Stejně tak se kladným recenzím těší výrobky Dr. Max, které lidé označují za kvalitní. Dr. Max výrobky je možné nakupovat na tomto odkazu.

Negativní recenze Dr. Max e-shopu

Negativní zkušenosti s e-shopem Dr. Max se na internetu vyskytují jen zřídka. Ve většině z nich hodnotitelé e-shop nedoporučují kvůli snad až maličkostem či nedorozuměním.

Příkladem je stížnost, že lékárny, tedy výdejní místa, mají o víkendu zavřeno, že zboží bylo doručeno „až“ po pěti dnech nebo že e-shop nezasílá faktury.

Na negativní příspěvky Dr. Max reaguje logickým vysvětlením problému. V posledním zmíněném případě oponoval, že faktury a dodací listy nedodávají v balíku, nýbrž elektronicky na e-mail. Už tak nízké procento negativních hodnocení je potřeba brát s rezervou, neboť řada z nich nebyla udělena oprávněně.

Negativní recenze Dr. Max dostává jen ojediněle.

Ostatní záporné recenze popisují výjimečné nepříjemnosti, jako výpadek e-shopu, mylný údaj o stavu skladu nebo dodání špatného produktu kvůli technickým problémům. Dr. Max se u recenzí nespokojeným zákazníkům omlouvá. Zřídka kdy se objevují záporné recenze Dr. Max léků.

I při nákupu v sebespolehlivějším e-shopu je potřeba počítat s případnými komplikacemi. I další lékárenské e-shopy, jako Benu, Pilulka či Lékárna.cz musí čelit občasným nepříjemnostem. Pro spokojenost svých zákazníků však vždy dělají vše a při případných potížích nemají problém s reklamací zboží nebo s vrácením zboží.

Nakupovat na e-shopu Dr. Max nebo ne?

E-shop Dr. Max je při nákupu léků, zdravé výživy a zdravotnických potřeb rozhodně skvělou volbou. Nakupující se o své peníze v žádném případě nemusí bát a svou zásilku mohou očekávat během pár dní. Kdyby už nějaké potíže nastaly, e-shop Dr. Max je vždy připraven je co nejrychleji vyřešit.

E-shop Dr. Max disponuje širokým sortimentem pro zdraví a krásu.
Z tisíců produktů Dr. Max lze vybírat zde >

Malým nedostatkem jsou chybějící recenze Dr. Max výrobků na webu e-shopu. Zákaznická zkušenost u produktů by mnohým velice usnadnila vybírání. Hodnocení běžných léků lze najít alespoň jinde na internetu. Recenze Dr. Max léků prodejných pouze zde se už ovšem dohledávají hůře.

Nabídka e-shopu Dr. Max

E-shop Dr. Max nabízí přes 12 tisíc produktů v celé řadě kategorií. Vedle běžných lékárenských produktů, jako jsou léky, zdravotnické potřeby a doplňky stravy, prodává také drogerii a zdravou výživu nejen pro dospělé, ale také pro děti. V kategorii matka a dítě lze také zakoupit pleny či monitor dechu.

Samozřejmostí je i přírodní kosmetika a voděodolná kosmetika. Ta je sice dražší než aktuálně vyhledávaná kosmetika z Číny, zaručuje však kvalitu. Při nakupování kosmetiky z Aliexpressu a dalších čínských e-shopů je nezbytné pozorně vybírat prodejce a číst recenze.

V katalogu Dr. Max nechybí ani v současné době velice populární nutričně vyvážená strava ve formě drinku či prášku od Mojemana. Kdo dává přednost klasice ve formě müsli a cereálií, přijde si na své s českou firmou Emco.

Pro výživové doplňky za příznivé ceny lze navštívit obchod Wavita Klub zdraví. Zákazníci zde mají možnost nakoupit doplňky stravy na podporu imunity, krevního oběhu či funkcí kloubů.

Ve článcích na svém webu Dr. Max přináší množství nápaditých receptů na zdravé snídaně.

Na své si zde přijdou mimo jiné sportovci, maminky a majitelé domácích mazlíčků. Kompletní nabídku si lze prohlédnout na tomto odkazu.

TIP: Na e-shopu Dr. Max lze vybírat kokosové oleje od řady osvědčených výrobců. Ty jsou výborným pomocníkem v kuchyni i na oslabené vlasy. Ale co takhle vyzkoušet kokosový olej na pleť?

S ohledem na aktuální situaci a roční období e-shop obměňuje také sezónní nabídku. V současnosti tam najdeme rubriky Vánoce a ochranné prostředky. České nano roušky a respirátory jsou v lékárně Dr. Max často poptávaným zbožím. Sehnat nano roušky je možné také na e-shopu Nanospace.

Dále na hlavní straně Dr. Max pravidelně láká na sezónní akce a sezónní zboží.

Na e-shopu Dr. Max lze kromě stálé nabídky najít také sezónní zboží.

Samostatná kategorie je věnovaná i produktům Dr. Max. Ty se rozhodně vyplatí znát. Jde o náhražky běžných produktů, které mnohdy vyjdou cenově levněji než originální zboží od konkurenčních výrobců. Cena, název a balení se sice liší, složení ovšem bývá identické.

Doprava a platba

Zásilku z e-shopu Dr. Max si lze nechat doručit přímo adresu, a to s dopravci DPD, PPL nebo Česká pošta vždy za 79 Kč. Zákaznická Karta výhod zajišťuje poštovné zdarma. Na to se dá dosáhnout i bez karty, nicméně pouze při nákupu nad 999 Kč.

E-shop podporuje následující způsoby platby:

  • dobírka
  • kartou online
  • Edenred Benefity Café
  • Benefit Plus

Všechny způsoby platby jsou bez dalšího poplatku.

TIP: Díky možnostem sledování zásilky DPD, sledování zásilky PPL a sledování zásilky České pošty lze jednoduše zůstat v obraze, kde se očekávaná objednávka právě nachází.

Většina zákazníků upřednostňuje osobní odběr v lékárně. Jeho velká výhoda je, že se u něj neplatí za doručení, takže zákazník uhradí pouze zboží. Osobní odběr navíc velmi usnadňuje velká koncentrace poboček Dr. Max.

Více informací o dopravě a platbě je k dohledání na tomto odkazu.

Publikováno: 04. 11. 2021

Štítky:

RecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang