Dr. Max e-shop – recenze a zkušenosti

Dr. Max e-shop – recenze a zkušenosti

Lékárny Dr. Max jsou nejrozšířenějším lékárenskou sítí v České republice. Konkrétně už mají přibližně 450 poboček, které činí 15 % všech zařízení svého druhu na českém trhu. Lidé oceňují profesionální přístup, velký výběr výrobků a dlouhou otevírací dobou. Jaké ale mají zákazníci zkušenosti s e-shopem Dr. Max? A jak vypadají recenze na Dr. Max léky?

Dr. Max je mezi lidmi velmi oblíbenou lékárnou. Tento přívlastek si řetězec vysloužil díky velkému množství poboček, z nichž více než polovina se nachází v obchodních centrech. Tam mají otevřeno 12 hodin denně 7 dní v týdnu. V Praze a v Brně fungují také prodejny s nepřetržitou otevírací dobou.

Při nákupu nad 999 Kč poskytuje e-shop Dr. Max poštovné zdarma.

Získat dopravu zdarma na Drmax.cz >

Co si Češi na lékárnách Dr. Max tak oblíbili, je široký výběr zboží. A to, co je vystavené v regálech prodejen, je jen zlomek toho, co nabízí e-shop. V e-shopu se totiž nachází přes 12 tisíc produktů v celé řadě kategorií.

V rubrice akce a slevy lze najít zajímavé nabídky jako 1+1 produkt zdarma, produkty s dárkem navíc, zboží z výprodeje a další. Díky široké nabídce a přijatelným cenám je Dr. Max vyhledávaným českým e-shopem.

Díky akcím a slevám se dají s e-shopem Dr. Max ušetřit nemalé peníze.

E-shop Dr. Max poskytuje i velmi užitečné služby, jako je třeba rezervace léků na předpis online pomocí eReceptu, poradna a články. Čtenáři se tam mohou inspirovat například v tom, jak rychle zhubnout, jak zhubnout břicho nebo jak připravit nejlepší smoothie.

V některých případech se dá na e-shopu využít i Karta výhod Dr. Max, nefunguje však v plném rozsahu jako v kamenných prodejnách. Služeb a předností e-shopu Dr. Max lze využít na tomto odkazu.

Pozitivní recenze Dr. Max e-shopu

Na internetu se dá dohledat velké množství zkušeností s e-shopem Dr. Max, a to hlavně na portálech Heureka.cz, Zbozi.cz a Tipli.cz.

Na všech třech se webech se Dr. Max těší téměř 100% oblibě. Podle Heureky je jeho hodnocení 97 %, podle Zboží 99 % a podle Tipli dokonce 100 %. Nutno podotknout, že jde celkem o více než 80 tisíc recenzí. O to je tak vysoké hodnocení obdivuhodnější.

E-shop Dr. Max se těší velmi pozitivnímu hodnocení.

Nejvíce si lidé chválí:

  1. rychlost doručení
  2. ceny
  3. výběr zboží
  4. ochotu
  5. spolehlivost

Chvála rychlosti doručení se objevuje v obrovském množství recenzí. Podle hodnotitelů na Heurece trvá dodání objednávky z e-shopu Dr. Max průměrně 2,7 dní. 99 % zákazníků své zboží dostalo do 10 dnů. Rychlost doručení si chválí také pozitivní recenze na Pilulku, jednu z oblíbených internetových lékáren.

Druhým nejoceňovanějším aspektem nákupu na e-shopu Dr. Max jsou příznivé ceny a výhodné slevové akce. Řada recenzentů uvádí, že ceny za léky jsou na e-shopu Dr. Max nižší než v kamenné prodejně. Z důvodu levnější objednávky se vyplatí zařídit si Kartu výhod, která zajišťuje dopravu zdarma.

Zákazníci vyzdvihují také velký výběr zboží a spolehlivost. Ti, kdo zde nakupují pravidelně, ujišťují, že jim vždy velmi rychle a bez komplikací přijde přesně to, co si objednali. Celý proces nákupu a komunikace s e-shopem probíhá rychle a bez problémů.

Mnoho recenzentů oceňuje i ochotu personálu. Tyto příspěvky se sice vztahují především k lékárnicím v kamenných prodejnách Dr. Max, při nákupu na e-shopu je ale možné pro radu odborníků využít infolinku.

E-shop Dr. Max se těší z tisícovek spokojených zákazníků.

Nakupovat spolehlivě s e-shopem Dr. Max je možné zde >

Kromě výše zmíněných plusů si zákazníci vychvalují možnost osobního odběru, velké množství výdejních míst a celkové pohodlí nákupu oproti stání v řadě v kamenné prodejně.

Stejně tak se kladným recenzím těší výrobky Dr. Max, které lidé označují za kvalitní. Dr. Max výrobky je možné nakupovat na tomto odkazu.

Negativní recenze Dr. Max e-shopu

Negativní zkušenosti s e-shopem Dr. Max se na internetu vyskytují jen zřídka. Ve většině z nich hodnotitelé e-shop nedoporučují kvůli snad až maličkostem či nedorozuměním.

Příkladem je stížnost, že lékárny, tedy výdejní místa, mají o víkendu zavřeno, že zboží bylo doručeno „až“ po pěti dnech nebo že e-shop nezasílá faktury.

Na negativní příspěvky Dr. Max reaguje logickým vysvětlením problému. V posledním zmíněném případě oponoval, že faktury a dodací listy nedodávají v balíku, nýbrž elektronicky na e-mail. Už tak nízké procento negativních hodnocení je potřeba brát s rezervou, neboť řada z nich nebyla udělena oprávněně.

Negativní recenze Dr. Max dostává jen ojediněle.

Ostatní záporné recenze popisují výjimečné nepříjemnosti, jako výpadek e-shopu, mylný údaj o stavu skladu nebo dodání špatného produktu kvůli technickým problémům. Dr. Max se u recenzí nespokojeným zákazníkům omlouvá. Zřídka kdy se objevují záporné recenze Dr. Max léků.

I při nákupu v sebespolehlivějším e-shopu je potřeba počítat s případnými komplikacemi. I další lékárenské e-shopy, jako Benu, Pilulka či Lékárna.cz musí čelit občasným nepříjemnostem. Pro spokojenost svých zákazníků však vždy dělají vše a při případných potížích nemají problém s reklamací zboží nebo s vrácením zboží.

Nakupovat na e-shopu Dr. Max nebo ne?

E-shop Dr. Max je při nákupu léků, zdravé výživy a zdravotnických potřeb rozhodně skvělou volbou. Nakupující se o své peníze v žádném případě nemusí bát a svou zásilku mohou očekávat během pár dní. Kdyby už nějaké potíže nastaly, e-shop Dr. Max je vždy připraven je co nejrychleji vyřešit.

E-shop Dr. Max disponuje širokým sortimentem pro zdraví a krásu.

Z tisíců produktů Dr. Max lze vybírat zde >

Malým nedostatkem jsou chybějící recenze Dr. Max výrobků na webu e-shopu. Zákaznická zkušenost u produktů by mnohým velice usnadnila vybírání. Hodnocení běžných léků lze najít alespoň jinde na internetu. Recenze Dr. Max léků prodejných pouze zde se už ovšem dohledávají hůře.

Nabídka e-shopu Dr. Max

E-shop Dr. Max nabízí přes 12 tisíc produktů v celé řadě kategorií. Vedle běžných lékárenských produktů, jako jsou léky, zdravotnické potřeby a doplňky stravy, prodává také drogerii a zdravou výživu.

Samozřejmostí je i přírodní kosmetika a voděodolná kosmetika. Ta je sice dražší než aktuálně vyhledávaná kosmetika z Číny, zaručuje však kvalitu. Při nakupování kosmetiky z Aliexpressu a dalších čínských e-shopů je nezbytné pozorně vybírat prodejce a číst recenze.

V katalogu Dr. Max nechybí ani v současné době velice populární nutričně vyvážená strava ve formě drinku či prášku od Mojemana. Kdo dává přednost klasice ve formě müsli a cereálií, přijde si na své s českou firmou Emco. Ve článcích na svém webu Dr. Max přináší množství nápaditých receptů na zdravé snídaně.

Na své si zde přijdou mimo jiné sportovci, maminky a majitelé domácích mazlíčků. Kompletní nabídku si lze prohlédnout na tomto odkazu.

TIP: Na e-shopu Dr. Max lze vybírat kokosové oleje od řady osvědčených výrobců. Ty jsou výborným pomocníkem v kuchyni i na oslabené vlasy. Ale co takhle vyzkoušet kokosový olej na pleť?

S ohledem na aktuální situaci a roční období e-shop obměňuje také sezónní nabídku. V současnosti tam najdeme rubriky Vánoce a ochranné prostředky. České nano roušky a respirátory jsou v lékárně Dr. Max často poptávaným zbožím.

Dále na hlavní straně Dr. Max pravidelně láká na sezónní akce a sezónní zboží.

Na e-shopu Dr. Max lze kromě stálé nabídky najít také sezónní zboží.

Samostatná kategorie je věnovaná i produktům Dr. Max. Ty se rozhodně vyplatí znát. Jde o náhražky běžných produktů, které mnohdy vyjdou cenově levněji než originální zboží od konkurenčních výrobců. Cena, název a balení se sice liší, složení ovšem bývá identické.

Doprava a platba

Zásilku z e-shopu Dr. Max si lze nechat doručit přímo adresu, a to s dopravci DPD, PPL nebo Česká pošta vždy za 79 Kč. Zákaznická Karta výhod zajišťuje poštovné zdarma. Na to se dá dosáhnout i bez karty, nicméně pouze při nákupu nad 999 Kč.

E-shop podporuje následující způsoby platby:

  • dobírka
  • kartou online
  • Edenred Benefity Café
  • Benefit Plus

Všechny způsoby platby jsou bez dalšího poplatku.

TIP: Díky možnostem sledování zásilky DPD, sledování zásilky PPL a sledování zásilky České pošty lze jednoduše zůstat v obraze, kde se očekávaná objednávka právě nachází.

Většina zákazníků upřednostňuje osobní odběr v lékárně. Jeho velká výhoda je, že se u něj neplatí za doručení, takže zákazník uhradí pouze zboží. Osobní odběr navíc velmi usnadňuje velká koncentrace poboček Dr. Max.

Více informací o dopravě a platbě je k dohledání na tomto odkazu.

Publikováno: 04. 11. 2020

Štítky:

RecenzeSlevový kupón

Copyright © 2020 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang