Největší slevy

Největší slevy

Už dávno neletí utrácet velké peníze. Dnes je „in“ ten, kdo dokáže ušetřit a přitom dostat to, co chce. Je tedy jasné, že takoví lidé umí pracovat se slevami. Jak mít o slevách celkový přehled a kde hledat ty nejvýhodnější slevové nabídky?

Díky tomu, že existuje a velmi dobře funguje princip známý pod pojmem hromadné slevy, je možné ve velkém a ještě na tom hodně ušetřit. Díky hromadným slevám vznikají největší slevy vůbec. Je běžné, že hromadné slevy dosahují 50 %, a když, tak velmi zřídka.

Jedná se o ty největší slevy, které jsou k dostání. Stačí si jen vyhledat nejrůznější slevové portály a cashback portály a porovnat ceny, nabídky a slevy. Na internetu existuje nespočet takových portálů, kde jsou hromadné slevy denně aktualizovány.

Ze začátku možná bude trochu složitější se ve všem orientovat, proto se hodí najít jeden či dva portály, pravidelně je kontrolovat a mít tak přehled o největších slevách. Pro orientaci v nakupování online poslouží slevove.cz. Každý den nová nabídka, každý den nový nákup. Jsou to slevy neopakovatelné, jedinečné a hlavně to nejlepší, jsou to slevy velké, ba dokonce největší slevy.

Je možné narazit i na slevy ve výši 90 %. Na slevových a cashbackových portálech s hromadnými slevami jsou opravdu ty největší slevy. Kdo jednou takové nakupování zkusí, už nebude chtít nic jiného.

Slevy ve výši až 80 % jsou také každoročně poskytovány na Black Friday. Kdy je Black Friday záleží na tom, kdy se v Americe slaví Den Díkuvzdání. Černý pátek následuje hned další den po tomto americkém svátku.

TIP: V rámci Black Friday lze nakoupit výhodně na serveru Fanatical.

Výhodné slevové nabídky se týkají zboží populárních i méně známých značek. Jako příklad lze uvést Gant, Camaieu, Wittchen nebo G2A. Stejně tak je možné získat přehled o výprodejích v čínských e-shopech, jako je AliExpress, Wish nebo DealExtreme.

Výhodou nejen čínských e-shopů je možnost nastavení češtiny. Díky tomu i zákazníci, kteří se příliš neorientují v angličtině, nakoupí pohodlně a rychle. Pro nastavení češtiny u některých e-shopů stačí pouze zaměnit koncovku com s cz.

Funguje tak například Amazon.cz. Naopak některé čínské e-shopy v češtině mají specifické postupy. AliExpress do češtiny přeložen není, přesto je zákazník z domény AliExpress.cz přesměrován do e-shopu správně.

Zmíněné portály umožňují kontrolu nad výdaji a výhodné nákupy v největších slevách. Nabídky jsou však časově omezené, proto se nevyplácí příliš váhat. Mohlo by se stát, že nabídka vyprší, a poté nezbyde nic jiného než čekat na další velké slevy.

Publikováno: 21. 06. 2014

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang