Street One – recenze, oblečení

Street One – recenze, oblečení

Street One je německá značka založená v roce 1983 v německém Isernhagenu. Každoročně přichází s 12 kolekcemi, které jsou k dostání na více než 4,600 prodejních místech v Evropě. Tato značka se zaměřuje na ženskou módu pro mladší generace – její filosofií je vytvořit ženské a snadno nositelné oblečení v souladu se současnými trendy. Co je k nalezení na e-shopu této značky? Jaké oblečení nabízí a za jaké ceny jsou produkty k dostání?

Z tohoto e-shopu není možné objednat do České republiky. Ovšem pro ty, kteří žijí v Německu, Rakousku, Belgii či Nizozemí to není problém. Stačí najet na příslušný web této značky a nakupování může začít. Nevýhodou je, že Street One e-shop není v angličtině. Pro potřeby překladu může posloužit některý z automatických překladačů.

Podobný sortiment jako Street One shop nabízí i mnohé české e-shopy, ze kterých lze objednat z pohodlí svého domova. Patří mezi ně např. Mohito, Sinsay či Gate. Tyto obchody nabízí zejména trendy oblečení pro mladé. Kdo hledá spíše sportovní oblečení, měl by zavítat na stránky německé značky Jack Wolfskin.

Street One je k nalezení i na oblíbeném módním portálů Glami, který shromažďuje nabídku mnoha různých módních e-shopů. Vyhledávání slev a výprodejů na Glami je jedním ze způsobů, jak ušetřit při nákupu. Velmi vysoké slevy nabízí také výprodej Mall.cz.

Street One oblečení

Jak již bylo zmíněno, značka Street One se zaměřuje zejména na dámské oblečení pro mladší generace. Je možné vybrat si z mnoha stylů a barevných kombinací – jako u mnoha jiných značek převládají snadno nositelné tmavší tóny, je ale možné najít zde i barevné kousky pro ženy, které se svým outfitem rády experimentují.

Jaké zboží Street One nabízí? Jedná se o klasickou nabídku, kterou zákazníci naleznou na všech e-shopech, jako je např. Dresslink, Sinsay, Cropp a další. Konkrétně se jedná o následující produkty:

 • Košile a topy
 • Blůzy a tuniky
 • Kalhoty
 • Džíny
 • Šaty a sukně
 • Bundy
 • Blejzry
 • Svety
 • Doplňky

Při brouzdání po stránkách tohoto e-shopu se může zákazník inspirovat v sekci Inspirations. Street One zde nabízí již vytvořené outfity, jehož jednotlivé kousky jsou vhodně zkombinované s barevně sladěné. Při nedostatku vlastních nápadů je tedy možné nechat se inspirovat. Pro zjištění ceny jednotlivých kousků stačí najet na daný produkt a ukáže se jeho cena.

 Při brouzdání po stránkách tohoto e-shopu se může zákazník inspirovat v sekci Inspirations.
Při brouzdání po stránkách tohoto e-shopu se může zákazník inspirovat v sekci Inspirations.

Rozhodně se vyplatí počkat si na výprodeje a slevy, ve kterých lze ušetřit cenné peníze. Street One totiž nepatří mezi nejlevnější značky – i obyčejná sukně zde může stát až 60,00 €. Šály jsou tu k sehnání okolo 15 €, džíny a další kalhoty jsou pak k dostání v rozmezí od 50 € do 80 €.

Street One šaty

Oblíbenou kategorií v rámci Street One oblečení jsou šaty. Nejčastějším střihem jsou polodlouhé až dlouhé šaty tmavších barev. Tyto šaty se hodí zejména na každodenní nošení. Ležérní šedá, elegantní černá a tmavě modrá jsou nejčastějším barevným provedením.

K nalezení jsou tu ovšem i barevnější šaty, které se hodí zejména do nadcházející jarní sezóny. Podobně jako například Benetton nabízí Street One jak jednobarevné šaty, tak šaty se vzory, jako jsou puntíky či kostky. Nejlevnější šaty začínají na 13 po slevě, ovšem cena se může vyšplhat až na 70 .

K sehnání jsou šaty na ramínka, s běžným či dlouhým rukávem i s detaily jako je například zip na zádech. Květované vzory některých šatů umožňují zákaznicím nakoupit si pěkný outfit na léto dopředu. Častými materiály jsou bavlna, viskóza či šifon.

 K sehnání jsou šaty na ramínka, s běžným či dlouhým rukávem.
K sehnání jsou šaty na ramínka, s běžným či dlouhým rukávem.

Street One kalhoty

Další oblíbenou kategorií Street One oblečení jsou kalhoty. V nabídce jsou volnější kalhoty či oblíbené a trendy upnuté kalhoty s vysokým pasem. Ten, komu se vysoký pas nelíbí, si může vybrat z kalhot s běžným či nízkým pasem. Street One nabízí jednak běžné kalhoty a džíny, ale také kraťasy a tzv. tříčtvrťáky.

Vyberou si zde opět jak zákaznice, které preferují běžný ležérní styl, ale i ty, které se nebojí barevně experimentovat. Nejlevněji lze nakoupit kalhoty od 20 € po slevě, průměrná cena se pohybuje okolo 50 . Cena kalhot se zde může vyšplhat až na 80 , ale i v sekci kalhot je k nalezení mnoho slev, které se vyplatí využít.

 V nabídce jsou volnější kalhoty či oblíbené a trendy upnuté kalhoty s vysokým pasem.
V nabídce jsou volnější kalhoty či oblíbené a trendy upnuté kalhoty s vysokým pasem.

TIP: Široký výběr originálních kalhot především pro mladé zákazníky nabízí e-shop Bershka.

Street One kabáty a bundy

Tato značka nabízí i celou řadu kabátů a bund. Jako v dalších kategoriích Street One oblečení, i zde jsou k nalezení produkty různých stylů, barev a materiálů. K sehnání jsou krátké bundičky z koženky či umělé kůže, vzorované bundy bez zapínání, parky s kapucí na zimu či tlusté vlněné kabáty.

K dostání jsou jak klasické elegantní tmavší barvy, které se hodí pro mnoho příležitostí, tak barevné blejzry či vzorované kabátky. S těmi je možné ohromit na jakékoliv speciální příležitosti, ale i každý běžný den. Bundičky z lehčího materiálu lze sehnat od 35 € ve slevě, sáčka a džínové bundy se pohybují okolo 70 a tlusté kabáty a parky se mohou vyšplhat až na 149,99 .

 Bundičky z lehčího materiálu lze sehnat od 35 € ve slevě.
Bundičky z lehčího materiálu lze sehnat od 35 € ve slevě.

Voucher v hodnotě 200 €

Za registraci a přihlášení se k odběru novinek má zákazník možnost získat voucher v hodnotě 200 . Je třeba vyplnit krátký registrační formulář s e-mailem a jménem zákazníka a zaškrtnout příslušné políčku k odběru. Z odběru novinek je možné kdykoliv se odhlásit.

Jak probíhá soutěž o tento voucher? E-shop losuje mezi všemi dospělými zaregistrovanými zákazníky, kteří se přihlásili k odběru newsletteru a následně třem vítězům zasílá e-mail s oznámením jejich výhry. Pokud vítěz neodpoví na e-mail s oznámením výhry do 14 dnů, cena propadne. Je dobré vědět, že kombinace voucheru s jinými poukázkami a akcemi či platbami v hotovosti není možná.

Vouchery, které nebudou uplatněny, vyprší bez nároku na výměnu. Účastí v této soutěži zákazníci také souhlasí s tím, že e-shop zveřejní křestní jméno a bydliště výherců pro informaci ostatních zákazníků na stránkách Street One.

 Za registraci a přihlášení se k odběru novinek má zákazník možnost získat voucher v hodnotě 200 €.
Za registraci a přihlášení se k odběru novinek má zákazník možnost získat voucher v hodnotě 200 €.

Jaké jsou další výhody vytvoření si vlastního účtu na tomto e-shopu? Registrovaný zákazník může nakupovat rychleji a jednodušeji, jelikož je jeho adresa již přednastavena. Pokud je zákazník přihlášen k newsletteru, bude dostávat vybrané speciální nabídky e-mailem. Zákaznický účet také dává plnou kontrolu nad objednávkami a osobními údaji.

Doprava a způsoby platby

Na tomto e-shopu je možné platit buď kreditní kartou či pomocí služby PayPal. Kromě toho je možné platit i skrz Amazon. Při platbě přes Amazon nevznikají žádné další náklady a platební informace nejsou předávány třetím stranám. Zajímavým způsobem je také možnost zaplatit až po obdržení daného zboží.

V závislosti na místě pobytu a stránce e-shopu, ze které je možné si objednat do dané země, doručuje tento e-shop v rámci Německa, Rakouska, Nizozemí, Belgie, Francie a Švýcarska na domovskou adresu zákazníka či na jinou dodací adresu (adresa pracoviště, hotelu apod.). Doučení trvá mezi jedním až třemi pracovními dny od obdržení objednávky.

Při objednání nad 24 € stojí doprava 0,99 €. Při objednání pod tuto částku účtuje e-shop 3,95 € za náklad y na dopravu. Rozvoz balíčků vyřizují dvě společnosti, a to DHL a HERMES. DHL doručuje přímo na uvedenou adresu domů. Pokud kupující nebude k zastižení, bude balíček uložen na místní poště po 7 pracovních dnů.

Sledování zásilky DHL umožňuje přes zadání sledovacího čísla na stránkách DHL. Jakmile bude mít DHL balík v přepravě, zákazníkovi se objeví současný stav doručení.

Služba HERMES se snaží doručit balíček až čtyřikrát. Pokud zákazník není doma ani po třetím pokusu o doručení, může se domluvit na dalším pokusu o doručení nebo si může nechat balíček zaslat do nejbližší zásilkovny.

Street One v České republice

Nevýhodou tohoto e-shopu je, že z něj nelze objednávat do České republiky. Ovšem i fanoušci této značky mají možnost nakoupit její produkty, protože některé prodejny Street One také nabízí.

Na webových stránkách této značky je tzv. Shop finder, který umožňuje najít nejbližší prodejnu, která tuto značku nabízí. V Praze je možné tuto značku najít na třech místech, která jsou uvedená v následující tabulce.

Horoskop Boutique
Bělehradská 112
12000 Praha 2
Horoskop Boutique
Revoluční 15
11000 Praha 1
Peek & Cloppenburg Vienna
Roztylská 2321/19
14800 Praha 4

V jakých dalších městech je možné najít Street One? Některé z nich jsou uvedeny v následujícím seznamu:

 • Street One Olomouc: Jiří Krupka, Polská 1, 77900 Olomouc
 • Street One Hradec Králové: K + L Fashion, Malé námestí 115/8, 50003 Hradec Králové 4
 • Street One Brno: Peek & Cloppenburg Vienna, Vackova 1, 60200 Brno
 • Street One Ostrava: VIGOSS CZ sro, Rudna 114, 70030 Ostrava-Zábřeh

Street One recenze

Značka Street One pravděpodobně není v České republice velmi známá, z čehož plyne nedostatek recenzí vyhledatelných na internetu. Facebookové stránky čítají přes 100 tisíc fanoušků této značky, hodnocení zde ovšem není zapnuté. Ani diskuzní fórum na známém módním portálu Vinted tuto značku nijak nehodnotí.

Jedná se o dražší německou značku, u které by cena měla odpovídat kvalitě. Nabídka této značky je široká, styly, barvy i materiály jsou také různorodé a vybrat by si tu měla snad každá milovnice módy. Kvůli nedostatku českých recenzí je ovšem třeba se spolehnout na vlastní uvážení.

Tento e-shop ovšem disponuje certifikátem Trusted Shops, na kterém si vysloužil velmi vysoké hodnocení. Jedná se v podstatě o jakousi pečeť, která zaručuje důvěryhodný e-shop. Tuto pečeť využívají některé schválené internetové obchody v Evropě jako důkaz o kvalitě a věrohodnosti.

 E-shop Street One disponuje certifikátem Trusted Shops.
E-shop Street One disponuje certifikátem Trusted Shops.

Kdo nechce překládat webové stránky z cizího jazyka nebo kdo příliš nefandí nakupování ze zahraničí může vyzkoušet některé české e-shopy, mezi něž patří např. Zoot. Alternativou může být i české Aukro, na kterém je možné vydražit různé druhy oblečení za velmi atraktivní ceny.

Publikováno: 22. 03. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenze

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang