Autodíly Cardo Most – recenze, autodíly

Autodíly Cardo Most – recenze, autodíly

Obchod Autodíly Cardo se řadí mezi prodejce náhradních dílů pro automobily všech světových značek. Na tuzemském trhu se tato mostecká firma pohybuje již přes 10 let a na svém e-shopů nabízí pouze vyzkoušené díly. Jak hodnotí Autodíly Cardo jeho zákazníci? A jak zde nakupovat?

Český e-shop Autodíly Cardo patří v oblasti autodílů pro osobní auta mezi značně oblíbené obchody. Ačkoliv se e-shop nesoustřeďuje na motodíly, jeho nabídka je vskutku rozsáhlá a náhradní díl zde najde takřka každý.

Slyšeli jste o pronájmu Beast? Můžete si pronajmout Teslu přímo na ulici. Neváhejte použít slevový kód RU1RW5CPUU a stáhnout aplikaci zde >

E-shop Autodíly Cardo

Přestože internetové stránky obchodu na první pohled nepůsobí příliš moderně, svou funkčností jsou zcela dostačující. Zákazníci si zde mohou vytřídit hledané produkty dle vlastního modelu auta a jeho motorizace, čímž se celý nákup výrazně urychlí.

Kompletní seznam nabízených produktů lze najít přímo na stránkách Autodílů Cardo, nicméně v sortimentu obchodu nechybí baterie, elektroinstalace, filtry, startovací kabely, díly pro pohon kol, svíčky, termostaty, motorové díly a bezpočet dalších.

TIP: Vše ohledně motorek a motorkářských doplňků a sortimentu je možné využít obchod Bonmoto.

Levné autodoplňky a mnoho dalšího lze pořídit také na AliExpressu. Pro nové zákazníky čeká navíc sleva $ 1,98.
Prozkoumat zboží na AliExpressu >

Dle obchodu na zákazníky čeká až u 85 % nabízeného sortimentu ta nejlevnější cena na českém trhu. Mezi další známé prodejce náhradních dílů patří také Mroauto. Tento obchod ve své nabídce disponuje mimo jiné kvalitními motodíly.

V nabídce Autodílů Cardo bohužel chybí pneumatiky. Pro nákup celoročních pneu, povinných zimních pneumatik i těch letních je nutné zvolit specializovaný pneuservis.

Autodíly Cardo se specializuje téměř na každý náhradní díl.

Autodíly Cardo – kryogenika

Autodíly Cardo svým klientům nabízejí rovněž neobvyklou kryogenickou úpravu pro zakoupené díly. Kovové díly pro osobní automobily mohou díky tomuto procesu získat bonusové vlastnosti a v motorsportu se podobné metody již nějakou dobu využívají.

Mezi díly, které je možné takto opracovat patří: motorové díly, bloky motoru, ložiska, podvozek a také brzdové kotouče. Díky kryogenice mohou zákazníci Autodílů Cardo získat následující výhody:

  • prodloužená záruka 3 roky
  • prodloužení životnosti dílu
  • zvýšení bezpečnosti jízdy
  • zvýšení odolnosti vůči korozi

Samotný kryogenní proces trvá 4 dny a jeho cena se odvíjí od hmotnosti a velikosti dílů. I přes to však mohou řidiči díky bonusovým vlastnostem v končeném důsledku ušetřit.

Auto-moto příslušenství za ty nejlepší ceny? Vyzkoušejte obchod MiniInTheBox, kde právě probíhají jarní slevy.
Nakoupit se 70% slevou >

Autodíly Cardo oleje

Firma se z velké části zaměřuje také na motorové oleje. E-shop Autodíly Cardo oleje nakupuje u světoznámých značek jako Castrol, Mobil, Shell či Total.

Každý produkt je náležitě popsán, včetně potřebné specifikace. V případě, že si zákazníci neví při nákupu rady, mohou využít porovnávač přímo na e-shopu, což neplatí pouze pro motorové oleje.

Pro podobné produkty lze využít i internetových prodejců typu Alza nebo Mall, kteří se na svět auto-moto z určité části zaměřují taktéž. Díky Alza ISIC slevě mohou navíc studenti při nákupu ušetřit. Svět autodoplňků však nabízejí také další obchody, kupříkladu Datart.

TIP: Aktuální slevový kupón Datart přináší jedinečnou slevu z nákupu.

Autodíly Cardo oleje nakupuje u nejlepších světových výrobců.

Doprava a platba na Autodíly Cardo

Autodíly Cardo svým zákazníkům bohužel v oblasti dopravy nenabízejí výběr dopravce. O přepravu zásilek se zde stará tedy pouze kurýr DPD, jenž si za doručení balíku účtuje poplatek ve výši 119 Kč.

Při objednávce nad 5 000 Kč pak e-shop poskytuje dopravu zcela zdarma. Dalším omezením se někomu může zdát platba – zákazníci nemohou využít online platbu kartou. Uhrazení objednávky pomocí platební karty lze využít pouze při převzetí dopravcem, na dobírku.

Autodíly Cardo nabízí svým zákazníkům následující platební metody:

  • dobírka
  • bankovní převod
  • hotovost – pouze na některé z poboček

Recenze Autodílů Cardo právě nemožnost platby kartou zmiňují nejčastěji. Ti, kteří bydlí v okolí Mostu, Plzně a Prahy mohou využít osobní odběr zdarma. Na kamenných pobočkách Autodíly Cardo Praha, Autodíly Cardo Plzeň a Autodíly Cardo Most lze navíc platit hotovostí.

Každý produkt obsahuje potřebnou specifikaci a popis.

Kontakt Autodíly Cardo

Jak již bylo uvedeno výše, společnost disponuje hned 3 prodejnami, jež je možné využít pro osobní odběr. Jejich adresy jsou vyobrazeny v níže uvedené tabulce. Pro kontakt Autodílů Cardo stačí využít přiložená telefonní čísla nebo e-mailovou adresu.

Kontakt Autodíly Cardo:
Telefon: +420 725 540 652, +420 775 119 115
E-mail: obchod@autodily-cardo.cz

Prodejny Autodíly CardoAdresa
Autodíly Cardo MostAutodíly Cardo
Bohuslava Vrbenského 3135
434 01 Most
Autodíly Cardo PrahaAutodíly Cardo
Veltruská 31
190 00 Praha 9
Autodíly Cardo PlzeňAutodíly Cardo
Krašovská 2265/7
323 00 Plzeň 1 – Bolevec 

Pro jakékoliv reklamace či vratky zboží je nutné vždy uvést adresu Autodíly Cardo v Mostě. Pakliže zákazník vytvoří objednávku přímo na jedné z uvedených prodejen, prodejce si účtuje jednotný poplatek ve výši 30 Kč. Autodíly Cardo v Mostě jsou rovněž hlavní centrálou společnosti

Pobočky Autodíly Cardo Most, Autodíly Cardo Praha a Autodíly Cardo Plzeň.

Autodíly Cardo – slevový kód

E-shop Autodíly Cardo momentálně žádný slevový kód nenabízí, nicméně pro sledování všech výprodejů a slev se vyplatí přihlásit k odběru firemního zpravodaje. I přes fakt, že obchod momentálně nenabízí slevové kódy, nákup zde může vyjít opravdu levně.

Autodíly Cardo se řadí mezi nejlevnější prodejce náhradních dílů v České republice. Nabízené díly disponují navíc tou nejlepší dostupnou kvalitou od světoznámých značek.

TIP: Sledování portálů zaměřených na cashback se vyplatí. Na nepřeberném množství e-shopů lze díky vratným penězům pravidelně šetřit.

Autodíly Cardo recenze

Spoustu podobně zaměřených e-shopů umožňuje vkládat hodnocení produktů přímo na své internetové stránky. Autodíly Cardo recenze nepovolují, to však nemění nic na faktu, že tento obchod patří mezi ověřené a kvalitní prodejce náhradních dílů.

Recenze Autodíly Cardo z nejvyužívanějšího serveru na recenze – Heureka.

Recenze Autodílů Cardo na dobře známém serveru Heureka dosahují výtečného hodnocení 4,9 hvězdiček a téměř 99 % zákazníků by obchod pro nákup doporučilo.

Nejčastěji opakujícím se nedostatkem je uváděna nemožnost platby kartou a výběr jediného dopravce. Na druhou stranu rychlost doručení patří mezi často psaná pozitiva, stejně jako výběr zboží, jeho kvalita a také komunikace obchodu.

Autodíly Cardo recenze lze najít rovněž na serveru Zboží.cz. I zde si obchod vede nadmíru dobře, o čemž svědčí 99 % spokojených recenzentů.

Ti, kteří na nákup drobnějších doplňků do auta, nijak nespěchají, mohou využít levné nákupy z Číny. Geekbuying, GearBest, AliExpress, Wish, LightInTheBox, MiniInTheBox a mnoho dalších, právě zde lze bez problémů nakoupit například stěrače nebo různé vychytávky do auta.

Pro auto-moto odvětví lze učinit také nákup na Amazonu či eBay. Autodíly Cardo však poskytují kompletní výbavu za příznivé ceny.

TIP: Povinné ručení je nezbytné pro každé motorové vozidlo. Jak na nejlevnější povinné ručení popisuje článek na Slevově.cz.

Publikováno: 26. 04. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang