eObuv –⁠ slevový kupon, prodejny, vrácení zboží, recenze

eObuv –⁠ slevový kupon, prodejny, vrácení zboží, recenze

Obrovská nabídka zboží nejznámějších značek, desetiletá historie a také ocenění Shop roku 2019 –⁠ to vše z eObuv.cz činí jeden z nejoblíbenějších internetových obchodů s obuví a doplňky v České republice. E-shop eObuv nabízí spoustu možností, jak při nákupech ušetřit. Patří mezi ně nakupování s eObuv slevovými kódy, využití cashback portálů nebo například nákupy v sezónních výprodejích. Jak získat eObuv slevu na první nákup nebo jak vyřídit reklamaci?

Internetový obchod eObuv nabízí obuv a doplňky více než 450 známých značek, jako je například Gant, Lacoste, Tommy Hilfiger, Mustang, Ecco, Puma, Nike nebo Reebok. Nabídka zahrnuje boty a doplňky pro ženy, muže i děti.

Obsah článku

eObuv je polská společnost, která se specializuje na prodej obuvi. Působí v Polsku, kde má kamenné prodejny, funguje také jako úspěšný internetový obchod s doručením do zahraničí, včetně České republiky.

Značky se pohybují od renomovaných světových výrobců až po méně známé značky. Kromě bot nabízí také doplňky, jako jsou kabelky a pásky.

eObuv poskytuje slevy na první nákup, také nad určitou částku nebo v případě cashback portálů.

Obchod bývá chválen za rychlé vyřízení objednávek a doručení zboží.

eObuv nedisponuje mnoha prodejnami, nicméně v těch, které jsou zákazníkům k dispozici, nabízí prvotřídní zákaznický servis.

Reklamace a vrácení zboží – pokud zboží zákazníkovi nevyhovuje, může ho buď vrátit nebo vyměnit, a to jak na prodejně, tak i skrze přepravní službu.

Kategorie doplňků obsahuje produkty pro péči o obuv (např. krémy, impregnace apod.), ponožky, čepice, šály, kabelky, tašky, peněženky či například značkové hodinky. Výhodou je, že v nabídce je možné nalézt jak cenově dostupné zboží, tak zboží luxusní, proto si na eObuv vybere skutečně každý zákazník.

Zobrazit nabídku eObuv.cz >

Recenze eObuv svědčí o tom, že se jedná o bezpečný a spolehlivý e-shop. V případě, že s doručeným produktem není něco v pořádku, je možné jej reklamovat. Možnost reklamace na eObuv se vztahuje i na zboží zakoupené ve slevové akci.

Na obuv a doplňky se specializují také e-shopy Botovo, Footshop a 50style. Ti, kteří shánějí ryze české výrobky, mohou zavítat do obchodu Weinbrenner. Příznivé ceny nabízí Humanic e-shop.

Se slevovým kódem 325CZ ušetříte 325 Kč za nákup obuvi a módních doplňků.
Využít eObuv slevový kód >

Vysoce kvalitní kožené kabelky lze zakoupit také v e-shopu Woox, který se specializuje na funkční oblečení z přírodních materiálů, sportovní vybavení a různé druhy sportovního příslušenství.

eObuv slevový kupon

Na nákup v e-shopu eObuv je možné ušetřit díky eObuv slevovým kuponům, které jsou nabízeny v různých hodnotách. Obvykle se jedná o:

 • eObuv slevový kupon 130 Kč
 • eObuv slevový kupon 325 Kč
 • eObuv slevový kupon 645 Kč
 • eObuv slevový kupon 1 290 Kč

Slevový kód eObuv v hodnotě 250 Kč získává každý nově registrovaný zákazník, který se se přihlásí k odběru newsletteru. Podmínkou je nakoupit za alespoň 2 500 Kč z nabídky nezlevněného zboží.

Přihlaste se k odběru newsletteru a využijte eObuv slevový kupon v hodnotě 250 Kč.
Získat slevu na eObuv.cz >

Slevové kódy eObuv lze najít na různých slevových portálech či je obdržet společně s nákupem. Takto poskytnuté slevové kupony a kódy vždy uvádějí informace, na jaké zboží je lze uplatnit a jaká je jejich platnost.

S eObuv slevovým kódem 1290CZ získáte slevu ve výši 1 290 Kč na kozačky, polobotky, lodičky, kabelky a další zboží z e-shopu eObuv.cz.
Využít eObuv slevový kód >

Všechny slevové kupony a kódy mají omezenou platnost. Výhodou je, že e-shop eObuv slevové kódy nabízí pravidelně a existuje tak velká šance, že zrovna nějaké z nich budou k dispozici.

eObuv sleva na první nákup 

eObuv slevu na první nákup je možné získat zmíněným odběrem newsletteru, případně využitím sezónních slev, akčních nabídek nebo slevových kódů.

Jaké slevové kódy tak mohou zákazníci využít?

eObuv slevové kódy 2024

 • sleva 325 Kč s kódem 325CZ
 • sleva 645 Kč s kódem 645CZ
 • sleva 1 290 Kč s kódem 1290CZ

Kupony a eObuv slevové kódy je možné najít na cashback portálech či jiných slevových portálech.

Jak uplatnit eObuv slevový kód?

eObuv slevový kód lze uplatnit následovně:

 • zkopírovat eObuv slevový kód
 • zadat eObuv slevový kód do příslušného políčka v nákupním košíku
 • kliknout na tlačítko Použít slevový kupon (sleva se poté odečte automaticky)
 • dokončit nákup

Díky eObuv slevovým kuponům či kódům lze obvykle ušetřit 10 procent z ceny nákupu. Podmínkou je útrata v určité hodnotě.

Odběratelé newsletteru se rovněž mohou účastnit speciálních slevových akcí, dozvědět se přednostně o nově naskladněném zboží a čerpat dalších výhody.

Přihlásit se k newsletteru a získat slevu 250 Kč >

eObuv kód – kdy ho využít

Kdy využít eObuv kódy? Slevové kódy je možné využít například během zvláštních událostí roku, jako jsou třeba vánoční svátky, narozeniny, nebo jiné životní události, během kterých je potřeba někoho obdarovat.

Kvalitní obuv je nejen praktický, ale zejména originální dárek, na který by se mohl hodit slevový eObuv kód, nebo slevové akce. Jak takové další slevy získat?

Další eObuv slevy

Slevové kupony a kódy nepředstavují jedinou možnost, jak za nákupy v e-shopu eObuv ušetřit.

Zpětnou slevu na eObuv je možné získat pomocí nákupu přes cashback portály. Portál Tipli.cz nabízí cashback ve výši až 4 procenta z útraty za nákup. Kromě toho je možné také najít přehled aktuálních slevových kuponů eObuv, výprodejů a dalších nabízených eObuv slev.

S Tipli.cz lze ušetřit také v dalších českých i zahraničních internetových obchodech. Jedná se například o Notino, 4home, Sparkys nebo Sportisimo, a dále o čínské e-shopy jako AliExpress, Newchic, DHgate, Gearbest nebo Zaful.

Internetový obchod eObuv rovněž pravidelně pořádá sezónní výprodeje a víkendové eObuv slevové akce. Zlevněné zboží se nachází v sekci Výprodej a zahrnuje jak dámskou, pánskou a dětskou obuv, tak například kabelky, tašky, peněženky nebo kožené pásky.

eObuv doprava zdarma

eObuv doprava zdarma je k dispozici zákazníkům, kteří nakoupí nad 799 korun a zároveň zaplatí předem.

Dopravu zdarma eObuvi zprostředkovává PPL (a to až domů, případně na výdejní místo), nebo také Zásilkovna.

eObuv prodejny 

eObuv prodejny mohou zákazníci najít v Liberci nebo také v Praze. V hlavním městě jsou eObuv prodejny rovnou dvě, a to na Smíchově a na Chodově.

Prodejny eObuvi jsou propojení offline prodeje a online světa. Součástí prodejen je také nestandartní prodejní asistent, resp. robotický asistent. Ten zákazníkům poradí, vysvětlí koncept obchodu, případně pomůže zákazníkům s vyzvednutém objednávky z internetu.

Navíc může během nákupu zákazníky také pobavit, případně dětem zatančit.

eObuv vrácení zboží 

Zákazníci mají možnost na eshopu eObuv vrácení zboží do 100 dní od chvíle, kdy si vyzvednou objednávky. Předtím musí vyplnit formulář na vrácení zboží. eObuv pak nabízí několik možností na odeslání vratky.

V případě vrácení zboží přes Zásilkovnu stačí, když zákazníci nalepí štítek pro vrácení, který je součástí objednávky. Poté stačí zásilku předat dopravci na jejich podacích místech.

Pokud zákazník daný štítek nemá, může zboží společně s formulářem pro vrácení odeslat také přes Zásilkovnu. Stačí, když sdělí kód 92873696 a vyžádá si doklad o odeslání.

Další možností je zanést zásilku osobně na eObuv prodejnu.

eObuv reklamace 

Zákazníci mají možnost podat na eObuvi reklamace do dvou let. Dvouletá reklamace se vztahuje na veškeré zboží a to i zboží v akcích.

eObuv reklamaci, resp. reklamované zboží nevyžaduje ihned zaslat. Pro zaslání dá eObuv zákazníkovi včas informaci.

Reklamace, jak online nebo i osobně na prodejně, je možná také v případě, že se ukázala skrytá vada.

eObuv recenze 

Na portálech, které se zabývají recenzemi, nechybí prostor na eObuv recenze. Celkem má eObuv bezmála čtyřicet tisíc kladných recenzí a negativních přes jeden tisíc.

Zákazníci si v recenzích eObuvi chválí rychlost doručení, kvalitu nabízeného zboží nebo také jeho ceny.

Na druhou stranu se objevují také negativní eObuv recenze, kde si zákazníci stěžují například na delší komunikaci nebo delší dobu vrácení peněz při reklamacích.

eObuv kontakt 

Kontaktovat eObuv je možné přes jejich online chat případně kontaktní formulář na jejich webových stránkách. V případě, že zákazníci nechtějí eObuv kontaktovat přímo, je možné prostudovat „Nejčastěji kladené dotazy“ na internetových stánkách.

Zde zákazníci najdou nejčastější problémy a dotazy, které předchozí zákazníci řešili, případně jak potenciálním problémům předejít.

eObuv e-shop 

eObuv e-shop vznikl v roce 2010 v České republice. Jeho zakladatelé měli za cíl nabídnout zákazníkům pohodlný a moderní způsob nakupování obuvi online. Na začátku se eObuv e-shop specializovala především na prodej značkové obuvi pro dospělé, ale postupem času se sortiment e-shopu rozšířil i o dětskou obuv.

Během své existence eObuv rychle rostla a získala si pověst spolehlivého a kvalitního prodejce obuvi. Díky svému úspěchu se e-shop začal rozšiřovat i do dalších zemí střední a východní Evropy, včetně Polska, Maďarska a Slovenska.

Kromě značkové obuvi nabízí eObuv také také celou řadu doplňků, jako jsou tašky, batohy a peněženky.

E-shop eObuv se pravidelně účastní různých marketingových akcí a slevových kampaní, například Black Friday, vánočních slev nebo letních výprodejů. Tím se snaží nabídnout zákazníkům ještě výhodnější ceny na své produkty.

E-shop eObuv si i nadále stále rozšiřuje svou nabídku a inovuje své služby, aby dokázal udržet si svou pozici na trhu. Jeho cílem je nadále poskytovat zákazníkům širokou škálu kvalitní obuvi za konkurenceschopné ceny a zároveň zajišťovat rychlé a spolehlivé dodání produktů.

Publikováno: 07. 11. 2021

Štítky:

ČeskySlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang