Pidilidi – aktuální slevový kód a recenze

Pidilidi – aktuální slevový kód a recenze

Pidilidi je internetovým prodejcem dětského zboží, který se specializuje na módu pro nejmenší. V nabídce ale nechybí ani hračky a papírenský sortiment, vše od ověřených výrobců. Společnost si zakládá na kvalitě, funkčnosti a přitažlivém designu za co nejnižší ceny. Jak fungují na Pidilidi slevy?

Firma na českém trhu působí již od roku 2006, původně jako prodejce kojenecké módy. Za 14 let své existence rozšířila sortiment o oděvy pro děti v mladším školním věku. Pidilidi prodává i výbavu pro miminka, její výběr se však nedává srovnávat s oblíbeným Feedo.

Staré kolekce Pidilidi vyprodává se slevou až 81 %.

Nakupovat kvalitní zboží výhodně na Pidilidi.cz >

Kromě českých a světových značek prodává také vlastní značku dětského oblečení, stejně jako například BonPrix. V katalogu Pidilidi.cz se nenachází streetwear móda od prémiových výrobců Adidas, Nike, Reebok a dalších, její širokou nabídkou však disponuje 50style a Urban Store.

Spokojenost nakupujících pramení z příznivých cen, poštovného i vrácení zboží zdarma a z rozsáhlého výběru poctivých produktů. Právě jejich kvalita je základním stavebním kamenem e-shopu.

Jednou z předností společnosti je i přehledný a atraktivní e-shop.

TIP: Kdo shání výhradně stylové oblečení pro každodenní nošení, jistě ho uspokojí nabídka prodejců Benetton a Gant. Benetton nemá český e-shop, část jeho sortimentu však prodává i tuzemské Zalando a About You. Výhodně lze také nakoupit přes slevový kupón Zoot.

Design, materiály i technologii prodejce volí tak, aby vyhovovaly potřebám zákazníků a zároveň aby splňovaly i ty nejnáročnější kritéria. Kvalitu a bezpečnost výrobků testuje Institut pro testování a certifikaci a. s.

E-shop prodává i papírenský sortiment a hračky. Specialistou jsou v tomto odvětví však obchody DráčikMraky hraček. Oblibě se v současnosti těší i hračky z AliExpressu, které jsou velmi levné a jejich výběr obrovský. Vede zejména AliExpress lego, z jehož variant si vyberou kluci i holky. Produkty LEGO jsou k dostání také na e-shopu Megahračky.

Slevové kupóny Pidilidi

Jedním z nejvýhodnějších způsobů, jak na e-shopu Pidilidi ušetřit, je uplatnění slevového kódu. Jedná se o údaj, který se skládá z písmen a čísel a vkládá se do příslušného pole při dokončování objednávky. Je-li kód platný, zákazníkovi se ihned ukáže aktualizovaná cena.

Slevový kód Pidilidi se vkládá do příslušné kolonky v prvním kroku košíku.

Slevové kódy jsou časově omezené a dostupné v různých výších. Někdy činí pouze 10 %, jindy s nimi lze ušetřit až polovinu původní ceny. Také se nemusí vztahovat na celý nákup, nýbrž například pouze na produkty konkrétního typu či konkrétní značky.

TIP: Čínský e-shop PatPat prodává párovou módu pro děti a jejich maminky. Sladěné oblečení není jen stylové, ale i praktické – nikomu neunikne, že ti dva patří k sobě.

Nejsnazší cestou ke slevovému kódu na Pidilidi je přihlášení se k odběru newsletteru. Uživatel pouze zadá svůj e-mail a udělí e-shopu souhlas se zasíláním reklamy, za což obratem obdrží slevový kupón Pidilidi v hodnotě 100 Kč.

Začít odebírat Newsletter je možné díky tomuto vyskakovacímu oknu, které lze najít ve spodní části stránky obchodu.

Slevový kód Pidilidi za odebíraní novinek se dá využít pouze na první nákup a jeho hodnota musí být alespoň 1 000 Kč. Možnost získat tímto způsobem slevu poskytují i další e-shopy, například u Mohito a u Sinsay je to 10 %, u Cropp dokonce 15 %.

Přihlášením se k odběru novinek získává zákazník Pidilidi slevu 100 Kč na první nákup.

Začít odebírat newsletter od Pidilidi.cz >

Slevové kódy na Pidilidi se dají sehnat i jinde na internetu, nabízejí je totiž speciální slevové portály. Zájemce se k nim dostane zadáním hesla “Pidilidi slevový kód” či “Pidilidi slevový kupón” do vyhledávače, kdy se mu ukáže velké množství webů nabízejících aktuálně platné slevy na Pidilidi.

Slevové kódy na Pidilidi i do dalších e-shopů nabízejí desítky slevových portálů.

Portály tohoto druhu sdružují stovky dalších oblíbených internetových obchodů, v nichž umožňují výhodné nákupy. Příkladem jsou slevy na Alzeslevy na 50style nebo množstevní slevy na Lekarna.cz.

O slevové kódy na Pidilidi, BiblooVivantis, Notino a další e-shopy se dělí i uživatelky diskuzního fóra Vinted.

Výprodeje a slevy na Pidilidi

Na Pidilidi.cz jsou speciální kategorie věnovány zboží ve slevě a ve výprodeji. Zlevněné zboží se nachází v rubrice, která je v hlavním menu označena jako Akce. Obsahuje tisíce produktů v cenovém rozmezí 29 až 2 999 Kč.

Zboží ve výprodeji na Pidilidi.cz doprovázejí slevy ve výši kolem 50 %.

Kategorie Výprodej zpravidla sdružuje sezónní produkty, kterých zbývá už jen pár kusů. Její nabídka je omezená jen na několik desítek položek a slevy jsou tím pádem výrazně vyšší, než je tomu u běžného zlevněného zboží. Například zimní bundu v hodnotě 1 299 Kč tak lze na jaře koupit za pouhých 599 Kč.

K nákupu v hodnotě nad 1 500 Kč získává zákazník Pidilidi dopravu zdarma.

Nakupovat bez poštovného na Pidilidi.cz >

Sortiment ve výprodejích a slevách je možné různě filtrovat, díky čemuž je vyhledávání výrazně snazší. Kromě ceny e-shop přináší filtry podle typu produktu, barvy, značky, pohlaví, věku a dalších aspektů. Například u obuvi je možné vyhledávání přizpůsobit i šířce či materiálu podšívky a stélky.

TIP: Také e-shop Sambaby nabízí slevy na různé potřeby pro ty nejmenší.

Pidilidi na cashback portálech

Také cashback portály pomáhají při nakupování na Pidilidi.cz ušetřit nemalé peníze. Tyto weby uživatelům vrací určité procento z nákupu. Jediné, co pro to musí udělat, je se na některém z nich zaregistrovat a na Pidilidi.cz vstoupit přes odkaz, který je na cashback portálu k dispozici.

Pokud zákazník provede objednávku, určitá část její hodnoty se mu během pár dní vrátí zpět na bankovní účet. Nejoblíbenější službu tohoto druhu na českém internetu představuje Tipli.

Tipli.cz pomáhá získat peníze zpět z nákupů na internetu.

Zákazníkům Pidilidi Tipli přináší cashback ve výši 3 %. Láká ale na výhodné nákupy i v dalších internetových obchodech, například ve SparkysYves Rocher, Notino či About You, kde vrácená částka činí dokonce 7,5 %.

Publikováno: 08. 03. 2021

Štítky:

ČeskySlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang