EBay kryty na mobil – česky, recenze

EBay kryty na mobil – česky, recenze

Internetové tržiště eBay.com je známé a celosvětově oblíbené pro svůj široký výběr nabízeného zboží. Je zde možné sehnat opravdu cokoliv. Výjimkou nejsou ani doplňky pro mobilní telefony nebo ochranná pouzdra, jejichž nabídka je vskutku rozmanitá. Jaké kryty na mobil je možné na eBay sehnat? A jak mezi nimi najít ten pravý?

Na eBay.com je možné nakupovat a prodávat opravdu cokoliv. Od starožitností či cenností přes módu a kosmetiku až po elektroniku a různé doplňky. Jednou z výhod je, že mnoho prodejců nabízí dopravu zdarma.

Kryty na mobil a další zboží s dopravou zdarma snadno zobrazíte pomocí kolonky „Free International Shipping“.

Nakoupit s dopravou zdarma >

Podobný sortiment, ačkoliv ne tolik rozličný jako je právě na eBay, nabízí i mnohé čínské e-shopy – například AliExpress, Wish a Alibaba – nebo americký Amazon.

Co je eBay?

eBay.com se řadí mezi celosvětově užívané online nákupní galerie. Je zde možné nejen nakupovat, ale také prodávat nebo se účastnit zdejších aukcí. Na podobném principu funguje portál iOffer nebo české Aukro.

Jedná se tedy o jakési internetové tržiště, kde lze nakupovat, prodávat i dražit věci všeho druhu. Je možné vybírat a nabízet zboží nové či z druhé ruky, nakupovat v slevách a výprodejích nebo za velmi výhodné ceny. eBay je užívaný zákazníky i obchodníky z celého světa.

Online nákupní galerie eBay.com nabízí možnost nakupování i prodávání různého zboží z pohodlí domova.

Bohužel však českým zákazníkům chybí možnost nakupovat na eBay česky. K přeložení z angličtiny mohou ovšem posloužit mnohé online překladače. Ceny nabízených produktů jsou naštěstí zobrazovány v Kč, není tedy třeba převádění měn.

Pro zákazníky, kteří dávají přednost němčině, existuje německá mutace eBay.de. Pro rychlejší proces nákupu je vhodné si udělat na eBay registraci.

eBay kryty na mobil: jak nakupovat?

Nakupování na eBay není složité. K vyhledávání požadovaného produktu, v tomto případě krytu na mobil, poslouží lupa. Do vyhledávače stačí napsat odpovídající klíčová slova v angličtině a eBay nabídne vše, co tomuto popisu odpovídá. Je proto dobré připojit typ mobilního telefonu.

Kryty na mobilní telefony lze na eBay vyhledávat následovně:

 • phone case“ + značka a model mobilního telefonu + další specifikace
 • phone cover“ + značka a model mobilního telefonu + další specifikace
 • cover case“ + značka a model mobilního telefonu + další specifikace

Při podrobnější specifikaci není na škodu připojit také druh materiálu, vzor, motiv atd. eBay český ekvivalent „kryty na mobil“ bohužel nevyhledá – maximálně v případě, že nabídku na eBay vloží český uživatel.

K přehledu nabízeného zboží na eBay je možné dostat se přes tento odkaz.

Pro vyhledání požadovaného produktu slouží lupa, do jejíhož vyhledávání stačí vepsat anglické klíčové slovo – např. „phone case.

K eBay mobilním krytům se lze doklikat i přes jednotlivé kategorie. V hlavní nabídce stačí zvolit sekci „Electronics“ a dále pokračovat k podkategoriím:

 • Cell Phones, Smart Watches & Accessories
  • Cell Phones Accessories
   • Cases, Covers & Skins

Následně lze různé kryty mobily hledat buď na základě jejich značky, nebo kompatibilnosti s typy mobilních telefonů. Hledat lze přes tento odkaz.

TIP: Každého, kdo touží po originálním krytu na svůj telefon, jistě zaujme e-shop Belabel. Ten nabízí možnost návrhu vlastního potisku krytu na mobil. Možné je přidat fotografii, obrázek či nápis.

Na co se při výběru krytu z eBay zaměřit?

V první řadě by se měl zákazník, který na eBay shání pouzdro na svůj mobil, zaměřit, na jaký typ telefonu eBay kryt kupuje. Předejde tak problému, že by rozměry či provedení ochranného obalu neseděly s proporci přístroje.

Velkou výhodou eBaye je množství prodejců nabízející poštovné zcela zdarma.

Prohlédnout nabídku eBay >

V případě nákupů na eBay je také dobré dbát hodnocení a recenzí nejen samotného výrobku, ale také prodejců, kteří zde prodávají. Jméno prodejce společně se získanými procenty z pozitivních ohlasů zákazníků je dostupné v pravé části stránky přímo u produktu.

„Seller information na eBay poskytují důležité informace o prodejci – jméno, nasbíraný počet hvězd a pozitivní hodnocení zákazníky v procentech. Po kliknutí na jméno prodávajícího se zákazníkovi zobrazí více potřebných údajů.

V případě zasílání zboží do České či Slovenské republiky je dobré zjistit, zda je produkt zasílán i do těchto zemí. Tyto informace jsou dostupné v kolonce „Shipping“. V pravém horním rohu je dokonce možné zadat zemi, do které chce zákazník objednané zboží poslat („Ship to“).

Vedle typu telefonu, na který zákazník eBay kryt shání, není špatné se zaměřit také na účel, který by měl obal splňovat – zda bude sloužit jako módní doplněk nebo určitá ochrana (např. proti pádům, proti poškrábání, voděodolnost apod.).

Prohlédnout si nabídku krytů je možné přes tento odkaz.

Dále je dobré hledaný eBay kryt na mobil blíže specifikovat například na základě druhu materiálu (dřevo, kůže, plyš atd.), různého vzoru, oblíbeného motivu aj.

eBay kryty na mobil: nabídka

Na eBay je k sehnání opravdu velké množství mobilních krytů a pouzder pro různé typy telefonů. Je možné zde nakupovat nové kousky – značkové i neznačkové – nebo z druhé ruky. Podobný výběr také poskytují AliExpress obaly na mobil a v poslední době i Wish kryty na mobil.

Následující část tohoto článku poskytuje základní přehled a několik tipů na eBay kryty na mobily – jak na základě modelu telefonu, tak na jejich materiálu nebo účelu ochrany.

Kryty na chytré telefony světoznámých značek, jako je iPhone, Samsung, Xiaomi aj., mají na eBay silné zastoupení. Je možné zde sehnat značkové i levné obaly s různým účelem (voděodolné, do auta, proti poškrábání), s všelijakými vzory, motivy i rozličných barev.

1. eBay kryty: vyhledávání podle typu mobilního telefonů

eBay nabízí opravdu široké spektrum ochranných krytů na mobil. Nejzákladnějším parametrem pro jejich výběr je typ mobilního telefonu, na který zákazník obal vyhledává. Stačí do vyhledávače k zadanému klíčovému slovu (např. „phone case“) připojit značku a model přístroje – například „phone case iPhone 7“.

Následující příklady nejlepších mobilních krytů z eBay jsou zaměřeny na modely telefonů značek Apple, Samsung a Huawei. Prohlédnout si je možné zde.

(Tip: Podobné kryty a jiné doplňky pro mobilní telefony je možné zakoupit na čínských e-shopech s poštovným zdarma.)

Nejlepší eBay kryty na iPhone

Apple a jejich iPhone se bezpochyby řadí mezi nejvyhledávanější a nejprodávanější mobilní telefony po celém světě. Jsou ovšem poměrně nákladnou záležitostí a rozhodně se nevyplatí podcenit jejich ochranu a vybírat z kvalitních zdrojů.

Prodejci na eBay nabízí pouzdra na iPhony ve velkém, je proto dobré se zaměřit na hodnocení nejen samotných krytů, ale také prodávajících a na obecné recenze na eBay.

Následující tipy iPhone krytů byly vybrány na základě ověřených prodejců s kladným hodnocením minimálně 98 %.

Magnetické pouzdro pro iPhone

Koupit >

Magnetické pouzdro pro iPhone s kovovým rámečkem je vyrobené z odolného tvrzeného skla. Obal ochrání přístroj před poškrábáním či jiným mechanickým poškozením z obou stran. Na eBay je nabízen v několika barevných provedeních (týká se rámečku) – v černém, zlatém, červeném a stříbrném.

Tento kryt z eBay je zasílán do České republiky z Číny, předpokládaná doba dodání je mezi 17 až 70 dny. Poštovné je zdarma.

Všechny vybrané kryty na mobil jsou od prodejců s 98% kladným hodnocením od uživatelů.

Prohlédnout nabídku eBay >

Voděodolné pouzdro pro iPhone

Koupit >

Voděodolná pouzdra sice z iPhonu neudělají módní doplněk, zato však dokáží přístroj ochránit před určitým množstvím vody, ale i poškrábáním displeje.

Tento eBay kryt na iPhone disponuje gumovým okrajem a plastovou ochranou. Je nabízen v několika barevných provedeních (černošedé, černočervené, černozelené apod.). Zasílán je z Číny s předpokládanou dobou dodání 25-80 dní.

Zrcadlový kryt pro iPhone

Koupit >

Zrcadlové obaly na mobily jsou šikovnou alternativou zrcátka, které je mnohdy zahrabané až na samotném dnu kabelky nebo jednoduše zůstalo doma zapomenuto. Ženám tento iPhone kryt jistě poslouží skvěle.

Toto eBay zrcadlové pouzdro pro iPhone se zasílá ze Spojených států. Jeho přibližná doba dodání se pohybuje od 29 dní až po 2 měsíce. Poštovné se při zaslání krytu od tohoto prodejce do ČR hradí 349 Kč.

Více ochranných pouzder pro iPhone je k nalezení na tomto odkazu.

Nejlepší eBay kryty na Samsung

Smartphony od Samsungu se bezpochyby řadí mezi ty nejoblíbenější. Některé modely se dají sehnat za pár tisíc korun, ty „nadupanější“ cenou mnohdy konkurují iPhonům.

Proto ani v případě Samsung mobilů by se neměla podcenit jejich ochrana. Kryty jsou v případě dražších telefonů téměř nutností, neboť opravy bývají poměrně nákladné.

Kryt s magnetickým stojánkem pro Samsung

Koupit >

Tento praktický eBay kryt na Samsung s magnetickým stojánkem je vyroben v moderním designu a barevném provedení černorůžové. Ochrání přístroj nejen od možného poškrábání, ale také před otisky prstů.

Obal se zasílá ze Spojeného království s předpokládanou dobou dodání 9-14 dní. Díky magnetu je tento kryt kompatibilní s držáky na mobil do auta, které jsou na eBay k sehnání též.

Peněženkové pouzdro pro Samsung

Koupit >

Peněženkové pouzdro z eBay poslouží nejen jako ochrana displeje, ale také jako peněženka pro papírové peníze nebo kreditní karty. Navíc může posloužit jako mobilní stojánek.

Tento kryt na Samsung je na eBay k sehnání v několika barvách – v růžové, černé, modré, fialové a červené. Dodání ze Spojeného království se u tohoto produktu předpokládá mezi 4 až 22 dny.

Slim ochranný kryt pro Samsung

Koupit >

Ultra tenký kryt pro Samsung Galaxy S10 Plus + je dokonalou ochranou pro tento typ mobilního telefonu. Na eBay je nabízen německým prodejcem s vysokým hodnocením ve třech barvách – v modré, černé a červené.

Předpokládaná doba dodání je u tohoto slim pouzdra 4-25 dní.

Nejlepší eBay kryty pro Honor a Huawei

Není pochyb o tom, že se Huawei řadí mezi top oblíbené výrobce smartphonů po celém světě. Jeho značky (Huawei a Honor) v rámci čínské Huawei Group se rozhodně řadí mezi nejprodávanější.

Stejně jako v případě konkurenčního Samsungu je na trhu možné zakoupit levnější modely, ale také vymakané prototypy za vyšší cenu. Moderní vzhled Huawei telefonů si jistě zaslouží dostatečnou ochranu.

Prohlížet nejlepší kryty na mobil z eBaye lze na tomto odkaze.

Silikonový kryt pro Honor

Koupit >

Německý prodejce coolgadget_de s téměř 100% kladnou odezvou eBay zákazníkům nabízí množství kvalitních a značkových krytů a pouzder nejen pro Honor a Huawei.

Tento silikonový kryt z eBay ochrání mobilní telefon před nechtěnými otřesy a nárazy, poškrábáním i pády. Je nabízen v černém provedení a s poštovným do ČR zdarma. Dodací doba se pohybuje od 4 dnů do necelého měsíce.

Pouzdro odolné proti nárazům pro Huawei

 • Název: Hard Case for Huawei Mate 9 Pro
 • Prodejce: rush-trading (99,4 %)
 • Kompatibilní s typy: Huawei Mate 9 Pro a jemu podobné 
 • Cena: 179 Kč
 • Poštovné do ČR: zdarma

Koupit >

Toto ochranné pouzdro z eBay nabízí kvalitní materiál odolný proti nárazům a pádům. Mobilní telefon tak bude chráněn před poškrábáním i nechtěnými otřesy. Nabízen je buď v černém provedení, nebo ve stříbrném.

Objednávat eBay zboží ze sousedních států jako např. Německo má hned několik výhod -brzké dodání (u tohoto produktu cca 6-70 dní) a časté poštovné zdarma.

2. eBay kryty: vyhledávání na základě účelu

V případě, že zákazník na svůj mobilni telefon shání určitý typ ochranného pouzdra, měl by ke svému požadavku ve vyhledávači připojit také jeho účel. Což však může ztížit neznalost angličtiny, neboť eBay v češtině příliš produktů nenalezne (maximálně ty, které tam vložili čeští uživatelé).

Téměř všechny produkty na eBayi mají anglické názvy. Níže jsou proto vybrány nejčastější klíčová slova pro vyhledávání určitých krytů.

Nakupovat na eBayi >

Některá pouzdra s určitým druhem ochrany již byla zmíněna výše. Na eBay je možné zakoupit kryty voděodolné, magnetické, se stojánky, ve stylu peněženky a podobně. Jak takové produkty ale vyhledávat?

Do vyhledávače se zadá příslušné klíčové slovo pro mobilní pouzdro v angličtině, tedy např. „phone case“, dále se připojí značka a model mobilního telefonu a nakonec další specifikace, v tomto případě typ krytu nebo druh požadované ochrany. Prohlížet jednotlivé kryty lze zde.

Na eBay je k sehnání ohromné množství ochranných krytů a pouzder pro mobilní telefony. Proto je někdy potřeba k hledanému výrazu připojit bližší specifikaci, jako je model a značka přístroje, druh ochrany či účelu, materiál a podobně.

Příklady, pod jakými výrazy lze na eBay vyhledávat mobilní pouzdra na základě typu ochrany či jeho účelu:

 • flip case/cover – magnetický kryt/pouzdro
 • finger ring phone case/cover – kryt/pouzdro s držátkem
 • armor case/cover – bytelný kryt/pouzdro
 • shockproof phone case/cover – kryt/pouzdro odolné proti nárazům
 • waterproof phone case/cover – voděodolný kryt/pouzdro
 • armband phone case/cover – náramkový kryt/pouzdro (vhodné pro sport)
 • wallet phone case/cover – peněženkový kryt/pouzdro
 • magnetic car phone holder – magnetický držák na mobil do auta

… a podobně.

Rotační náramkové pouzdro vhodné pro sportování

Koupit >

Tento eBay náramkový kryt na mobil slouží jako rotační ochranné pouzdro vhodné pro nejen pro sportovce. Rozměrově je tento kryt univerzální – je ho tedy možné pořídit pro více typů mobilních telefonů.

3. eBay kryty: materiál a motivy

Dalším specifikem pro podrobnější vyhledávání krytů na mobil na eBay je materiál. Stačí jeho anglický ekvivalent vložit k již zadaným výrazům ve vyhledávači.

A jaké materiály mobilních krytů je možné na eBay vyhledat?

 • silicone phone case/cover – silikonový kryt/obal
 • leather phone case/cover – kožený kryt/obal
 • plush phone case/cover – plyšový kryt/obal
 • wooden phone case/cover – dřevěný kryt/obal
 • tempered glass phone case/cover – kryt/obal z tvrzeného skla

… a podobně.

Na eBay je možné sehnat mnoho moderních a odolných krytů z různého materiálu – například ze silikonu, tvrzeného skla, ale i dřeva, plyše apod.

Pro mnohé uživatele smartphonů je kromě jejich ochrany důležitý také vzhled. Není nic neobvyklého, že chytré telefony plní i funkci módního doplňku. Proto jsou kryty a obaly nabízeny také s různými motivy a ve všemožných barevných provedeních.

Prodejci na eBay prodávají kryty například s oblíbenými postavičkami animovaných filmů, herci či zpěváky, dále se slavnými citáty, pohádkovými bytostmi, pestrobarevné, jednobarevné, třpytivé s glitry a podobně.

eBay kryt s citáty Jane Austenové

Koupit >

„Marně jsem bojoval. To se nestane. Moje pocity nebudou potlačeny. Musíte mi dovolit, abych vám řekl, jak vás horlivě obdivuji a miluji. Snad každá milovnice románů Jane Austenové zbožňuje tento slavný citát z oblíbené knihy Pýcha a předsudek. Díky eBay jím teď mohou ozdobit svůj iPhone v podobě stylového krytu.

eBay kryty na mobil: Recenze

I v případě nakupování eBay krytů a pouzder na eBay je potřeba brát na zřetel recenzí a komentářů ostatních zákazníků. Stále se na internetu najde množství podvodníků a nespolehlivých prodejců.

Hodnocení a recenze vztahující se k prodejci se nachází v pravé části stránky přímo u výrobku. Je zde kromě jména zobrazen počet nasbíraných hvězdiček a procentuální zastoupení spokojenosti uživatelů. Po kliknutí na jméno prodávajícího se zobrazí více informací společně s recenzemi.

Recenze ohledně výrobku jsou dostupné po rozkliknutí červeně napsaného počtu prodaných („x sold“).

Pro případnou reklamaci či možné nedodání zboží se doporučuje na eBay platit přes PayPal – garantuje vrácení peněz. Zda je eBay bezpečný, jak na reklamaci, a ještě více informací poskytuje článek „Jak platit na eBay“.

Publikováno: 06. 08. 2021

Štítky:

Recenze

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang