Lékárna.cz – slevový kupón, doprava zdarma, recenze 

Lékárna.cz – slevový kupón, doprava zdarma, recenze 

Nakupovat léky a zdravotnické potřeby přes internet se stalo běžnou součástí životů. Přestože jsou kamenné lékárny vždy přístupné, lidé netouží být přítomni na místech s vyšším výskytem různých viróz. Lékárna.cz nabízí řešení nákupu online. Čím láká zákazníky? Jaké nabízí Lékárna.cz slevy a akce?

Shrnutí článku

Slevové akce – Lékárna.cz nabízí celou řadu slevových akcí. Ať jsou to mimořádné slevy, akce 1+1 zdarma, nebo 2 + 1 zdarma, vždy je možné najít produkty za výhodné ceny.

Věrnostní klub – v případě, že se zákazník registruje do věrnostního klubu, může získat dodatečnou slevu k nákupu, který je nad určitou hodnotu.

Recenze – kromě přehlednosti webových stránek poskytuje Lékárna.cz také zákaznický servis, kdy se farmaceutičtí odborníci snaží zákazníkům vždy nejlépe poradit.

Lekarna.cz

Lekarna.cz má v ČR dlouhou tradici, a to především díky statusu první internetové lékárny vůbec. Založena byla už v roce 1999 doktorem farmacie PharmDr. Vladimírem Finsterle, MBA coby informační portál o lécích.

Při nákupu nad 599 Kč je doprava jen za 29 Kč.
Nakoupit a získat poštovné zdarma >

Od roku 2003 už funguje jako online lékárna a splňuje veškeré lékárenské normy a předpisy. Certifikovaný e-shop je registrován u Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SUKL) a využívá služeb výhradně zavedených distributorů léků.

V kamenných pobočkách i na e-shopu Lekarna.cz působí kvalifikovaní lékárníci, kteří jsou vždy ochotni a připraveni poradit s výběrem léčiv a zdravotnických pomůcek.

Lékárna.cz je plná výhodných nabídek a slev. Doplňte zásoby vitamínů a běžných léků v akcích 1+1.
Nakoupit na Lékárna.cz >

E-shop Lekarna.cz prodává výhradně medikamenty bez receptu, tedy ve volném prodeji, protože legislativa ČR a EU nepovoluje prodávání léků na předpis po internetu.

Mezi další internetové lékárny patří například Benu, Pilulka, Dr.Max. Nicméně vitaminy, resp. doplňky stravy vhodné ke cvičení jsou doménou spíše obchodů MyProtein.cz, Protein.cz, Fitness4U a Inkospor.

Roušky, dezinfekce, respirátory i samostestovací antigenní sady jsou na Lékárna.cz v dostatečném množství a za lidové ceny.

Lekarna.cz – sleva

Jaké nabízí Lékárna.cz slevy? E-shop Lekarna.cz se zaměřuje spíše na výhodné akce, výprodeje a mimořádné slevy. Promo nabídek je k dispozici velké množství, které uspokojí i náročnější zákazníky.

Akce 1+1

Všeobecně a dlouhodobě oblíbené jsou akce 1+1, napříč obchodním spektrem. Nabídky fungují na principu „Za nákup jednoho balení získáte druhé balení zdarma.“

Bobule Goji, pivovarské kvasnice, či velké balení vlhčených ubrousků za cenu 99 Kč za kus nabízí Lékárna.cz.
Prohlédnout nabídku Vše za 99 Kč >

V Lékárna.cz lze tímto způsobem výhodně přijít k vlasové péči pro muže, vitamínu C, hořčíkovým tabletkám nebo bylinkovým čajům.

Akce 2+1

Nabídku 2+1 Lékárna.cz pravidelně obměňuje. Pokud nicméně zákazníci nechtějí nebo nemohou pravidelně kontrolovat akce, můžou se přihlásit k odběru newsletteru.

Akce 3 za cenu 2

Akce 3 za cenu 2 je de facto synonymem přechozí Akce 2+1. Při nákupu tří stejných výrobků bude u pokladny účtována cena odpovídající pouze dvěma kusům.

Tato nabídka se týká vybraných doplňků stravy, vitamínů, kosmetiky, nebo také drogerie, nebo zdravých potravin.

Mimořádné slevy

Čas od času se marketingové oddělení Lékárny.cz rozhodne k mimořádným slevám, na základě ročního období, nebo výsledků dosavadního prodeje.

Výhodně je tak možné získat například opalovací přípravky, sunary nebo antipigmentové výrobky. K těmto nabídkám není třeba využívat slevový kód Lékárna.cz. Slevy jsou vypočítány automaticky.

Výhodná balení

Výhodná balení se nenazývají výhodnými jen tak bez důvodu. Při jejich nákupu je často k objednávce přiložen i drobný dárek v podobě vzorků vitamínů, nebo určitá část stejného výrobku navíc.

K nákupu vybraných výrobků se pojí dárek zdarma v podobě sprchových gelů nebo léčivých mastiček.
Získat dárek zdarma >

Například sto tabletové balení tolik žádaného a nepostradatelného vitamínu D může obsahovat 20 tabletek navíc, případně minivzorek tekutého déčka v lahvičce.

Na Lékárna.cz je v této sekci mnohdy na prodej například kolagen, kapsle s hlívou ústřičnou, želatina a různé další životabudiče.

Doplňky stravy jsou oblíbenou kratochvílí velké části populace. Vitamínů není nikdy dost.

Lékárna.cz slevový kód 

Lékárna.cz slevové kódy často nenabízí, nicméně na internetu je možné najít speciální slevové kódy na vybrané zboží.

Je nicméně potřeba hlídat, na jaký druh zboží se Lékárna.cz slevový kód vztahuje, aby mohl být uplatněn.

Lékárna.cz slevový kupon – použití

V případě, že zákazník obdržel Lékárna.cz slevový kupon, pro jeho uplatnění ho musí zadat v košíku, resp. těsně před ukončením nákupu.

Pod shrnutím objednávky se pak zákazníkovi ukáže možnost zadat slevový kód, voucher nebo dárkový poukaz. Pro jeho potvrzení je potřeba kliknout na možnost „Uplatnit“.

Slevový kupon Lékárna.cz následně zohlední v celkové ceně nákupu.

Lékárna.cz sleva 100 Kč

Během různých slevových dnů je možné využít na Lékárna.cz slevu 100 Kč. Nicméně mnohdy je tato sleva podmíněna nákupem nad určitou částku (mnohdy nad 1 000 Kč).

Slevu 100 Kč Lékárna.cz moc často nenabízí, nicméně když už takový možnost na e-shopu je, zákazníci by neměli dlouho rozmýšlet s jejím využitím.

Navíc je také možné získat část peněz z nákupu zpět– Je to díky rostoucí službě, která si získává čím dál větší popularitu. Prostřednictvím slevových portálů je totiž možné po nákupu získat určité procento z ceny zpět.

Tuto službu nabízí například slevový server Tipli, kde lze získat z ceny nákupu cashback až 5 procent zpět.

Lekarna.cz kupon

Kuponů Lékárna.cz je na internetu celá řada, nicméně je potřeba hlídat jejich platnost a podmínky.

Na druhou stranu mnohé portály, které nabízejí jedinečné slevy a kupony Lékárna.cz už v nabídce má, resp. jedná se o slevy, kupony a akce, které Lékárna.cz na svých stránkách už inzeruje.

Klasikou a stálicí každého e-shopu je sekce Výprodej, kde se shromažďují poslední kusy a zásoby, jejichž další doplnění už není z pohledu marketingové strategie plánováno.

Může se jednat o chirurgické roušky, antigenní samotesty, dětské želé, kokosový olej, a podobné výrobky. Odpadá tak řešení problému, kde koupit roušku a jiné potřeby, které mnohdy stojí nemalé částky.

Lekarna.cz – vše za 99 Kč

Nakoupit do stovky je příjemná varianta nákupu. Už Tomáš Baťa kdysi věděl, že cenovka 99 vypadá mnohem lépe než 101 a naláká mnohem větší procento zákazníků.

Lekarna.cz takto prodává zlidovělý Ibalgin, kapky do očí, vitamín C, ústní vodu, či dezinfekční prostředky.

Běžné léčivo do domácnosti v Lekarne.cz nechybí. Léky na bolest či dobré zažívání jsou stálou nabídkou.

Dárkové balíčky

Samozřejmostí, kterou nelze opomenout, jsou dárkové balíčky. Produkty z lékáren bývají vítaným dárkem zejména pro starší generace, ovšem vhodně vybrané produkty mohou potěšit kohokoli.

Namixovat vitamíny a doplňky stavy s přírodními čaji, praktickými pomůckami a zdravotní kosmetikou tak není od věci.

Lekarna.cz – registrace do klubu

Při registraci do zákaznického věrnostního účtu zákazník získává automaticky přednostní přístup k výhodným nabídkám a slevám, případně také na levnější dopravu.

Navíc registrovaní zákazníci získají doplňkové slevy v případě, že nakoupí nad danou částku. Například slevu 4 procenta mohou získat zákazníci při nákupu nad 899 v případě, že nakoupí dvakrát bšhem dvou měsíců.

Obdobné klubové akce a výhody pro registrované zákazníky nabízí klub Pilulka i lékárna Dr. Max.

Lékárna.cz – doprava od 39 Kč

Získat levnější dopravu při objednávce z e-shopu lze několika způsoby. Nejlevnější doprava je za 39 korun v případě osobního vyzvednutí zásilek na pobočce v Chrudimi.

Obecně platí, že dobírka je vždy zpoplatněna 39 korunami a to i v případě, že zákazník nakoupí nad 1 500 korun.

Tým Lékárna.cz odesílá balíčky častokrát zdarma. Stačí nakoupit nad částku 1500 Kč.

Lékárna.cz doprava zdarma – podmínky

Za jakých podmínek je u Lékárna.cz doprava zdarma?

Lékárna.cz dopravu zdarma nabízí pro všechny nákupy nad 1 500 korun. Pokud se za objednávku navíc zaplatí předem online, není účtován žádný poplatek.

Lekarna.cz kontakt 

Pokud chce zákazník kontaktovat Lékárnu.cz, může využít služeb zákaznického centra, případně kontaktovat tzv. online lékárníky v případě, že je potřeba poradit s vhodným výběrem léků.

Dále je možné kontaktovat Lékárnu.cz pomocí online formuláře, případně přímo její klíčové zaměstnance. Na internetových stránkách je totiž možné kontaktovat například zaměstnance v oddělení HR.

Lékárna.cz pobočky

Lékárna.cz pobočky, resp. prodejní místa nemá. Jedná se totiž čistě o online obchod. Nicméně zákazníci si mohou své objednávky vyzvednout v Chrudimi, kde Lekarna.cz sídlí.

Kromě Chrudimi má Lékárna.cz pobočku v Praze, nicméně v tomto případě se jedná pouze o sídlo firmy.

Lékárna.cz recenze 

Podle mnoha uživatelů a autorů recenzí Lékárna.cz nabízí spolehlivé a rychlé služby. Lidé oceňují přehledný web, kde je snadné najít požadované produkty a rychle si je objednat. Odborníci na lékařské a farmaceutické obory jsou na Lékárna.cz velmi přátelští a ochotní poskytnout rady a odpovědi na otázky.

Kromě toho je v recenzích Lékárna.cz oceňována i rychlost doručení objednaných produktů, která je zpravidla velmi vysoká. Jednotlivé produkty jsou také hodnoceny zákazníky, což pomáhá ostatním uživatelům při výběru a rozhodování.

Celkově je Lékárna.cz považována za spolehlivou a kvalitní online lékárnu, kterou doporučují mnozí uživatelé.

Publikováno: 06. 05. 2024

Štítky:

Slevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang