Lékárna.cz – slevový kupón, sleva 2023

Lékárna.cz – slevový kupón, sleva 2023

Nakupovat léky a zdravotnické potřeby přes internet se stalo běžnou součástí životů. Přestože jsou kamenné lékárny vždy přístupné, lidé netouží být přítomni na místech s vyšším výskytem různých viróz. Lékárna.cz nabízí řešení nákupu online. Čím láká zákazníky? Jaké nabízí slevy a akce?

Lékárna.cz má v ČR dlouhou tradici, a to především díky statusu první internetové lékárny vůbec. Založena byla už v roce 1999 coby informační portál o lécích doktorem farmacie PharmDr. Vladimírem Finsterle, MBA.

Při nákupu nad 599 Kč je doprava jen za 29 Kč.
Nakoupit a získat poštovné zdarma >

Od roku 2003 už funguje jako online lékárna a splňuje veškeré lékárenské normy a předpisy. Certifikovaný e-shop je registrován u Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SUKL) a využívá služeb výhradně zavedených distributorů léků.

TIP: Mezi další internetové lékárny patří Benu, Pilulka, Dr.Max.

Doplňky stravy vhodné ke cvičení jsou doménou MyProtein.cz, Protein.cz, Fitness4U a Inkospor.

Roušky, dezinfekce, respirátory i samostestovací antigenní sady jsou na Lékárna.cz v dostatečném množství a za lidové ceny.

V kamenných pobočkách i na e-shopu působí kvalifikovaní lékárníci vždy ochotni a připraveni poradit s výběrem léčiv a zdravotnických pomůcek.

Lékárna.cz je plná výhodných nabídek a slev. Doplňte zásoby vitamínů a běžných léků v akcích 1+1.
Nakoupit na Lékárna.cz >

E-shop Lékárna.cz prodává výhradně medikamenty bez receptu, tedy ve volném prodeji, protože legislativa ČR a EU nepovoluje prodávání léků na předpis po internetu.

Lékárna.cz – sleva

Slevový kupón Lékárna.cz není běžný, e-shop se zaměřuje spíše na výhodné akce, výprodeje a mimořádné slevy. Promo nabídek je k dispozici velké množství, které uspokojí i náročnější zákazníky.

Akce 1+1

Všeobecně a dlouhodobě oblíbené jsou akce 1+1, napříč obchodním spektrem. Nabídky fungují na principu „Za nákup jednoho balení získáte druhé balení zdarma.“

Bobule Goji, pivovarské kvasnice, či velké balení vlhčených ubrousků za cenu 99 Kč za kus nabízí Lékárna.cz.
Prohlédnout nabídku Vše za 99 Kč >

V Lékárna.cz lze tímto způsobem výhodně přijít k vlasové péči pro muže, vitamínu C, hořčíkovým tabletkám nebo bylinkovým čajům. Uživatelsky zajímavé mohou být přípravky k podpoře prožitku z potravin, které užívají lidé se zažívacími problémy.

Akce 2+1

Nabídku 2+1 ocení zejména lidé s horší kvalitou zraku a nositelé kontaktních čoček. Dvě balení s jedním zdarma se vztahuje na roztok pro čištění čoček, jenž je pro uživatele tohoto druhu zrakové korekce nezbytný.

Akce 3 za cenu 2

A3 za cenu 2 je de facto synonymem přechozí Akce 2+1. Při nákupu tří stejných výrobků bude u pokladny účtována cena odpovídající pouze dvěma kusům.

Doplňky stravy jsou oblíbenou kratochvílí velké části populace. Vitamínů není nikdy dost.

Tato nabídka se týká vybraných doplňků stravy v podobě zinku nebo vápníku, repelentních přípravků pro domácí mazlíčky, dermatologických produktů a také podpůrných vitamínů pro budování vitality a svalů.

Mimořádné slevy

Čas od času se marketingové oddělení Lékárny.cz rozhodne k mimořádným slevám, na základě ročního období, nebo výsledků dosavadního prodeje.

Výhodně je tak možné získat například opalovací přípravky, sunary nebo antipigmentové výrobky. K těmto nabídkám není třeba využívat slevový kód Lékárna.cz. Slevy jsou vypočítány automaticky.

Výhodná balení

Výhodná balení se nenazývají výhodnými jen tak bez důvodu. Při jejich nákupu je často k objednávce přiložen i drobný dárek v podobě vzorků vitamínů, nebo určitá část stejného výrobku navíc.

K nákupu vybraných výrobků se pojí dárek zdarma v podobě sprchových gelů nebo léčivých mastiček.
Získat dárek zdarma >

Například stotabletové balení tolik žádaného a nepostradatelného vitamínu D může obsahovat 20 tabletek navíc, případně minivzorek tekutého déčka v lahvičce.

Na Lékárna.cz je v této sekci na prodej kolagen, kapsle s hlívou ústřičnou, želatina a různé další životabudiče.

Výprodej

Klasikou a stálicí každého e-shopu je sekce Výprodej, kde se shromažďují poslední kusy a zásoby, jejichž další doplnění už není z pohledu marketingové strategie plánováno.

Může se jednat o chirurgické roušky, antigenní samotesty, dětské želé, kokosový olej, a podobné výrobky. Odpadá tak řešení problému, kde koupit roušku.

Vše za 99 Kč

Nakoupit do stovky je příjemná varianta nákupu. Už Tomáš Baťa kdysi věděl, že cenovka 99 vypadá mnohem lépe než 101 a naláká mnohem větší procento zákazníků.

Běžné léčivo do domácnosti v e-lékárně nechybí. Léky na bolest či dobré zažívání jsou stálou nabídkou.

Lékárna.cz takto prodává zlidovělý Ibalgin, kapky do očí, vitamín C, ústní vodu, či dezinfekční prostředky.

Dárkové balíčky

Samozřejmostí, kterou nelze opomenout, jsou dárkové balíčky. Produkty z lékáren bývají vítaným dárkem zejména pro starší generace, ovšem vhodně vybrané produkty mohou potěšit kohokoli.

Namixovat vitamíny a doplňky stavy s přírodními čaji, praktickými pomůckami a zdravotní kosmetikou není od věci.

Cashback

Získat část peněz z nákupu zpět je rostoucí služba, která si získává čím dál větší popularitu. Prostřednictvím slevových portálů je možné po nákupu získat určité procento z ceny zpět.

Tuto službu nabízí například slevový server Tipli, kde lze získat z ceny nákupu cashback až 5% zpět.

Registrace do klubu

Při registraci do zákaznického věrnostního účtu zákazník získává automaticky přednostní přístup k výhodným nabídkám a slevám, případně také na levnější dopravu.

Obdobné klubové akce a výhody pro registrované zákazníky nabízí klub Pilulka i lékárna Dr. Max.

Lékárna.cz – doprava jen za 29 Kč

Získat levnější dopravu při objednávce z e-shopu lze několika způsoby. Standardně tuto slevu Lékarna.cz nabízí při objednávkách převyšujících 599 Kč, vztahuje se i na dobírku.

Tým Lékárna.cz odesílá balíčky častokrát zdarma. Stačí nakoupit nad částku 1500 Kč.

Dále je možné získat levnější dopravu při koupi vybraných výrobků, například při nákupu medikamentů na klouby, podporu potence nebo přípravků pro odblešení psů a koček.

Publikováno: 09. 05. 2021

Štítky:

Slevový kupón

Copyright © 2023 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang