Slevové nákupy

Slevové nákupy

Už není třeba utrácet velké peníze za něco, co můžete sehnat třeba až o 99 % levněji. Ano, pokud využijete slevové nákupy, máte možnost ušetřit opravdu hodně peněz, které pak můžete investovat jinam.

Samozřejmě, že i nechcete platit více, než je nutné. Proto se soustřeďte na slevové nákupy. Dárky k Vánocům, narozeninám či jiným příležitostem tak pořídíte opravdu levně.

Využít lze také mimořádných slevových nabídek během Black Friday. Slevy v tento den dosahují až 80 %. Datum, kdy je Black Friday se liší rok od roku, vždy však následuje po americkém Dni Díkuvzdání.

Při této akci nabízí své zboží ve slevách většina obchodů po celém světě. Mimo jiné se zapojují i čínské e-shopy, které i po celý rok nabízí produkty za atraktivní ceny. Na AliExpress.cz lze během Black Friday nakoupit až se 70% slevou.

Obdobou Black Friday jsou Dny Marianne, do kterých se mohou zapojit jak klasické obchody, tak online e-shopy a člověk nakupuje pomocí tzv. kupónů Marianne.

Slevové portály

Slevové nákupy jsou nákupy, kdy nakupujete jen ve slevách. My vám doporučujeme nakupovat hlavně na slevových portálech, kde máte přehled těch největších slev. Kdo by nechtěl nakupovat s 80% slevou?

Díky hromadným slevám, které najdete na slevových portálech, máte možnost slevové nákupy vyměnit za ty klasické. Hromadné slevy vám totiž nabízejí opravdu vše. Ať už sháníte oblečení, jídlo, pití, hračky, doplňky nebo třeba zážitky, na slevových portálech si opravdu vyberete.

TIP: Například na HUDY sport lze nakupovat levněji také se slevovým kupónem HUDY.

Slevy se navíc každý den aktualizují a tak denně narazíte na slevy nové. Jakmile jednou slevy zkusíte, nebudete chtít přestat. Kdo by se chtěl vracet k horšímu, že? Slevové nákupy se tak stanou nepostradatelnou součástí vašeho života. Navíc s e-shopy poskytující pravidelné slevy jsou spokojení i zákazníci, vypovídají o tom recenze Lunzo.

Už nikdy nebudete utrácet víc, než musíte. Jedině tehdy, budete-li sami chtít být na chvíli nezodpovědnými a užít si ten pocit, že můžete utrácet, protože víte, že za chvíli to zase ušetříte slevovým nákupem.

TIP: Každý nákup s 10% slevou na G2A lze získat registrací v programu Plus.

Slevy každý den

Pokud jsou pro vás slevové nákupy novinkou, doporučujeme vám pořádně prohlédnout několik slevových portálů, vybrat si pro vás ten nejpřehlednější a kontrolovat ho každý den.

TIP: Ušetřit lze také na běžných nákupech v supermarketech. Například v Bille je možné využít Billa bonus club body, a tím nakoupit výhodněji. Billa bonus klub přináší svým zákazníkům také mnoho dalších výhod.

Jakmile vás nějaká sleva zaujme, kloudně prostudujte její detaily a slevové nákupy mohou začít. Nakupovat můžete každý den, jak chcete. Peníze převádíte ze svého účtu na účet prodejce, takže zboží je zaplaceno předem a vy se pak už nemusíte o nic starat. Nezapomeňte ale slevu uplatnit včas, ať o své peníze nepřijdete.

TIP: Nakupovat levné zboží lze i na největším českém on-line tržišti Aukru. Aukro disponuje širokou nabídkou oblečení, elektroniky i sběratelských předmětů.

Publikováno: 01. 04. 2016

Copyright © 2023 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang