Wish – peněženky dámské, pánské – recenze

Wish – peněženky dámské, pánské – recenze

Wish se těší stále větší oblíbenosti mezi zákazníky. Podobně jako u ostatních čínských e-shopů je tomu tak hlavně díky nízkým cenám a širokému výběru. Wish nabízí zejména módu a kosmetiku. Podobně jako další doplňky mnoho žen si oblíbilo nakupovat peněženky na Wishi. Jaká je jejich nabídka? Vyplatí se nakupovat peněženky na Wish? Na co si při nákupu dávat pozor?

Nakupování na Wish funguje na principu sdružování velkého množství menších prodejců, což umožňuje rozmanitost sortimentu.

Mimo již zmiňované oblečení na Wish a čínskou kosmetiku e-shop nabízí také bižuterii, věci do domácnosti, příslušenství k elektronice a mnoho dalšího.

Jak nakupovat na Wish

Nákupy na Wish fungují na jednoduchém principu. Pro českého zákazníka je navíc velkou výhodou to, že na rozdíl od většiny dalších čínských e-shopů automaticky funguje Wish česky. Funguje zde také zákaznická podpora, se kterou je možné komunikovat v češtině.

Wish funguje jako prostředek mezi zákazníkem a nespočtem prodejců, kteří odesílají zboží z rozdílných lokalit, což je důvod, proč se platí poštovné na Wishi. To tedy není univerzální a liší se u každého produktu. Většinou se však nejedná o velké částky. 

AliExpress je prověřen miliony zákazníků po celém světě a navíc nabízí u většiny zboží poštovné zdarma.
Nakupovat raději na AliExpressu >

Pro nakupování na Wish je nutné provést registraci. Registrace na Wish probíhá zcela automaticky po navštívení e-shopu. Zároveň je velmi jednoduchá. Nabízí možnost propojení účtu s Facebookem, Google+ nebo klasicky přes e-mail.

Po zvolení možnosti, e-shop zákazníka navede. E-shop také nabízí mobilní aplikaci Wish, která umožňuje jednoduše nakupovat téměř kdykoliv.

Peněženky na Wish

Peněženky na Wish bývají často vyhledávaným produktem. V nabídce se objevují pánské, dámské i unisex. Pro přesnější vyhledávání stačí zadat klíčová slova. Tam může patřit například tvar, velikost nebo požadovaná barva peněženky. 

Peněženky se v nabídce e-shopu opakují několikrát, vždy od jiného prodejce a s rozdílnou cenou. Důležité je se řídit podle hodnocení zákazníků a vyhnout se tak možnému riziku.

Wish je bezpečný e-shop. Reklamace na Wish si mnoho zákazníků pochvaluje a není se tedy čeho obávat.

Recenze pomocí hvězdiček či krátkých komentářů dávají přehled o kvalitě zboží, rychlosti doručení nebo reálné podobě zboží a fotky na e-shopu.

Dámské peněženky

Wish nabízí nespočet dámských doplňků. Podobně jako šaty z Wish či kabelky z Wish by žádné ženě neměla chybět krásná peněženka. Sortiment obsahuje vysokou škálu stylů, barevných variant, materiálu a uspořádání. Zde jsou některé tipy:

Klasika s originálními detaily

Klíčová slova: Women Simple Long Wallet Tassel Coin Purse Card Holders Handbag Clutch

Cena: 5 €/125 Kč

Doručení: 30 Kč

Doba doručení: 2-5 týdnů

Oblíbené na Wishi bývají klasicky tvarované dámské peněženky s roztomilými detaily, které přidávají na originalitě. Výhodou je barevná škála. Na své si tedy přijdou ženy, které preferují elegantnější barvy i naopak.

Vnitřní uspořádání vytváří dostatek prostoru pro veškeré karty, hotovost a další. Také může být tato peněženka vhodným dárkem pro jakoukoliv kamarádku a v nabídce je i menší varianta, která se vejde do jakékoliv kabelky. Hodnocení zákaznic čítá 4 hvězdičky.

Jednoduché a skladné peněženky

Klíčová slova: Women Simple Long Wallet Tassel Coin Purse Card Holders Handbag Clutch

Cena: 5 €/125 Kč

Doručení: 30 Kč

Doba doručení: 2-5 týdnů

Jednoduché peněženky jsou na Wish nejzastoupenější. Díky rozsáhlé barevné škále a možnosti tvarů a materiálů si vybere každý. Dokonce i jednoduché peněženky mohou vypadat zajímavě a být tak skvělým módním doplňkem, který každá žena potřebuje.

Zlaté detaily a chytrý tvar mohou být pouze bonusem. 

Tato peněženka má vysoké hodnocení (4,5 hvězdiček), zákazníci si chválí hlavně uspořádání a velikost, která je ideální do kabelky.

Multifunkční peněženka

Klíčová slova: Large Capacity Women Bowknot Wallets Bow Tie Pocket Long Section Phone Card Holder Clutch Wristlet

Cena: 5 €/125 Kč

Doručení: 26 Kč

Doba doručení: 3-6 týdnů

Na popularitě získává také multifunkční zboží. Zevnějšek peněženky vypadá elegantně a opět je v nabídce mnoho barev a velikostí. Uvnitř skrývá mnoho záložek na karty, menších kapsiček a hlavně popruh na telefon, který tak v peněžence drží na jednom místě a neztratí se. Stejně tak je možné zabránit ztrátě peněženky.

Hodnocení vyzdvihují hlavně rozsáhlý výběr a prostornost. Zboží také vypadá dle recenzí stejně jako na fotografii.

Roztomilá peněženka se vzory

Klíčová slova: Ladies Fashion Hollow Leaf Long Purse Wallet

Cena: 7 €/180 Kč

Doručení: 55 Kč

Doba doručení: 3-6 týdnů

Wish nabízí mnoho peněženek s různými vzory. Ty jsou oblíbené u žen všech věkových kategorií, působí totiž roztomile a mladistvě.

Tato peněženka s motivem pírek dokáže vypadat i elegantně, stačí zvolit usedlejší barevnou variantu. Zákaznice oceňují hlavně tvar a vnitřní uspořádání peněženky.

Pánské peněženky

Pánové si přijdou na své i v případě peněženek. Nabídka sice není tak pestrá jako pro dámské zákaznice, ale naopak výběr bývá jednodušší. Sortiment se skládá převážně z více elegantních kousků v tmavších odstínech.

Neznamená to, že by se neobjevovaly i více originální kousky, je třeba však hledat.

Klasická peněženka

Klíčová slova: Leather Wallet Fashion Short Bifold Casual with Coin Pocket Purse Male

Cena: 7 €/180 Kč

Doručení: 40 Kč

Doba doručení: 2-6 týdnů

Mezi již zmiňovanými elegantními peněženkami se oblibě těší čtvercový tvar. V nabídce je černá a tmavě hnědá varianta. U některých prodejců se objevuje i světle hnědá.

Peněženka je vhodná pro každého muže všech věkových kategorií díky své jednoduchosti. Uvnitř není sice tak prostorná jako některé dámské peněženky, pro běžné užití by měla posloužit dokonale. 

Zákazníci si chválí kvalitu materiálu a zpracování peněženky, kdy vyzdvihují také cenu. Peněženka má skvělé hodnocení 4,5 hvězdiček a přes 5 000 hodnocení.

Peněženka v retro stylu

Klíčová slova: Leather Wallets Short Vintage Male Card Holder Thin Slim Purse Wallet

Cena: 6 €/155 Kč

Doručení: 40 Kč

Doba doručení: 2-5 týdnů

V posledních letech se vrací do módy retro. Trendy se nevyhýbají ani doplňkům a u pánských peněženek k tomu vypadají elegantně a mladistvě zároveň. V nabídce je výjimečně více barevných variant, což je u pánských peněženek neobvyklé.

Uvnitř jsou uspořádány klasicky, opět na běžné využití dostačující. Zároveň se pyšní svou velikostí a tvarem, který perfektně sedí do kapsy, což pánové ocení. 

S hodnocením 4,5 hvězdiček a necelým tisícem recenzí se nemusí zákazník bát, že by šlápl vedle. V recenzích je vyzdvihován poměr ceny a kvality zboží, materiál a vnitřní uspořádání. 

Platba zboží z Wish

Po dokončení nákupu je třeba zadat dodací údaje a přejít k platbě. Platit na Wishi se dá bohužel pouze přes internet. Většina zákazníků volí platbu kartou, Wish nabízí i platbu prostřednictvím služby Paypal, což je jeden z rozdílů mezi Wish a AliExpressem.

Paypal neposkytuje prodejci údaje o platební kartě zákazníka, je tedy bezpečnější. V případě Wishe se však není čeho bát, jedná se o ověřený e-shop.

E-shop LightInTheBox přijímá platbu přes Paypal a navíc nabízí dopravu zdarma.
Nakupovat ještě levněji na LightInTheBox >

Za zmínku ještě stojí platba cla a DPH na zboží z Wish, která se vztahuje na balíčky s hodnotou vyšší než 22 €. V případě nákupu pouze peněženky naštěstí většinou tyto výdaje navíc nehrozí.

Při nákupu peněženky je dobré se zaměřit na její kvalitu, pevný materiál a bezpečný zavírací mechanismus. Jen tak člověk předejde ztrátě peněženky a jejího obsahu.

Publikováno: 02. 11. 2021

Štítky:

Recenze

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang