AliExpress – tipy na vychytávky

AliExpress – tipy na vychytávky

Není nikdo, kdo by neznal AliExpress. Obrovské virtuální tržiště s nepřeberným množstvím zboží. Svými nízkými cenami, poměrně rychlým dodáním a skvělým výběrem zboží všeho druhu si získal přízeň mnoha zákazníků. Mezi produkty lze najít i skvělé AliExpress vychytávky, které mohou zjednodušit život mnoha lidem. Jak takové vychytávky najít? A čím přesně v domácnosti pomohou?

Na AliExpressu je opravdu neuvěřitelné množství produktů. Lze vybírat z více než 100 milionů výrobků od tisíců různých prodejců. Nakupující už dávno ví, co je AliExpress a že se zde dají pořídit opravdu šikovné produkty, které dokáží usnadnit práci a značně zjednoduší život v domácnosti. Které produkty to jsou?

AliExpress.com - TOP produkty s dopravou zdarma

Více než 100 milionů výrobků na jednom místě, spolehlivá zákaznická podpora, atraktivní slevy i doprava zdarma. To vše jsou důvody, proč je AliExpress jedním z nejoblíbenějších e-shopů současnosti.

Začít nakupovat

Vychytávky do domácnosti

Jedny z nejoblíbenějších vychytávek jsou právě ty do domácnosti. Lidé doma tráví velkou část svého času, a právě proto se jim dost vyplatí si určité aktivity dost usnadnit. Ať už se to týká šatní skříně, kuchyně a vaření nebo dalších domácích prací. Zde je osm šikovných vychytávek, které se určitě vyplatí koupit. Jaké vychytávky na AliExpress to tedy jsou?

Ramínka do šatní skříně

Ramínka do skříně
Cena: cca 20 Kč

Multifunkční a velice praktická ramínka do šatní skříně. Díky několika úchytům na klasická ramínka, která každý zná, se do skříně vejde daleko více oblečení. Naprosto jednoduše se ramínka na tuto vychytávku zachytí a sklopí se dolu. Oblečení není tedy vše v jedné úrovni a zabírá tím méně místa.

AliExpress nabízí svým zákazníkům také dopravu zdarma u většiny produktů.
Využít dopravu zdarma >

Vakuové pytle

Vakuové pytle
Cena: cca 50 Kč

Další skvělou vychytávkou, co se vyplatí koupit na AliExpress, jsou tyto vakuové pytle. Lidé je nejčastěji využívají na skladování sezónního oblečení, kdy to pytlů dávají věci, které aktuálně nepotřebují. Vysavačem se pak vysaje nadbytečný vzduch z pytle a díky tomu pak oblečení zabere o polovinu méně místa.

Organizér na stůl

Minimalistický organizér, který ozdobí každý stůl. Lze jej využít na kancelářské a psací potřeby nebo na kosmetiku. Na výběr je několik barev pastelových odstínů. Má několik přihrádek, díky kterým lze vše roztřídit, jak je potřeba.

Zarážka za dveře

Gumová zarážka za dveře
Cena: cca 10 Kč

Každý jistě zná ten pocit, když otevře dveře a ty nechtěně bouchnou do zdi. Když se toto stává opakovaně, ve zdi to může vytvořit díru. Díky této gumové zarážce, která se nalepí na zeď v úrovni kliky, už ve zdi už žádná díra neudělá. Na výběr jsou čtyři barvy.

Snadnější vytlačování pasty na zuby

Vymačkávač pasty na zuby
Cena: cca 19-60 Kč

Tato vychytávka je praktická především pro děti. Je pro ně težké vymáčknout z tuby správné množství pasty na zuby, a tento pomocník jim to určitě usnadní. Na výběr je mnoho barev i tvarů, a to i včetně dětských potisků.

Jsou to velice praktické vychytávky z AliExpress. A právě tento pomocník je na AliExpress v dostání i v elektrické podobě, kdy stačí jen přiložit kartáček a pasta se sama vymáčkne. Žádné složité vymačkávání a vždy správné množství pasty.

AliExpress nabízí pro nové zákazníky slevový kupón $2 při nákupu nad $3.
Využít slevový kupón >

Je zde možné zakoupit velké množství hraček z AliExpress. Vybere si opravdu každý. Mají velký výběr a příznivé ceny. Jedná se jak o klasické hračky, tak právě i o již zmíněné vychytávky.

USB větráček

Malý USB větráček
Cena: cca 30 Kč

Práce na počítači, venku vedro a žádný pořádný větrák po ruce. To vše spraví tento malý větráček, který funguje jako USB. Stačí ho zapojit do počítače či do powerbanky a ten pak funguje, jak má. Na výběr je z několika barev i několika různých provedení.

Silikonové prkénko

Silikonové krájecí prkénko
Cena: cca 250-415 Kč

Toto silikonové prkénko je praktické například na porcování zeleniny, jak lze vidět na obrázku. Často se stává, že je potřeba potraviny nejdříve umýt a poté nakrájet. K tomu slouží tato vychytávka, která zastane oboje. Z misky lze během dvou vteřin snadno udělat prkénko a naopak.

Kráječ na salát

Kráječ na salát
Cena: cca 150 Kč

Při vytváření salátu je vždy potřeba krájet velké množství potravin a to zabírá zbytečně moc času. Díky této misce s víkem lze nakrájet více potravin najednou, potraviny se rovnou smíchají a ušetří čas i práci. Pak stačí jen odklopit víko, salát přesypat do klasické misky a je hotovo.

Na AliExpress lze najít opravdu velké množství zboží i vychytávek, a každý si jistě přijde na své. Vychytávky do auta AliExpress též nabízí.

Platba na AliExpress

Platby za zboží na AliExpressu jsou možné vždy předem, platební kartou, zboží z Číny na dobírku není možné.

Vzhledem k tomu, že AliExpress je bezpečný e-shop, jsou všechny platby naprosto bezpečné a není čeho se bát.

Zabezpečení je na skvělé úrovni. AliExpress podporuje platby kartou MasterCard, Visa a Maestro. Zboží nelze zobrazit v českých korunách, nejlépe vyjde pro zákazníka zobrazení v amerických dolarech nebo v eurech.

Díky cashbackovým portálů, například Tipli.cz, lze získat část utracených peněz zpět. Právě díky těmto portálům lze získat až 10 % zpět, a to především při větší částce není zanedbatelná částka.

Na AliExpress je platba možná pouze kartou.

Doprava a poštovné

U většiny produktů je na AliExpress poštovné zdarma. To přidává na oblíbenosti e-shopu. Některé zboží pak vyjde na pouhých pár korun se vším všudy.

Doprava z AliExpress trvá pár týdnů. Po odeslání zásilky většina prodejců zasílá číslo zásilky, díky kterému je možné sledování zásilky z Číny. Druhou možností je přepravní služba DHL, která také nabízí sledování zásilky DHL.

Clo a DPH

Přesto, že je poštovné u většiny produktů zdarma, měli by si zákazníci dát pozor na clo a DPH z Číny. Cena cla a DPH z AliExpressu se odvíjí od celkové ceny za zásilku. Zde je výhoda, že se každý produkt posílá zvlášť. Protože zde platí:

  • Clo ani DPH se neplatí v případě, že hodnota zásilky je do 22 €
  • DPH ve výši 21 % se platí v případě, že hodnota zásilky je vyšší než 22 € a nižší než 150 €
  • Od hodnoty vyšší než 150 € je nutné zaplatit DPH i clo

Z tohoto důvodu je dobré myslet na to, že jakmile zásilka přesahuje cenu 22 EUR, je lepší zásilku rozdělit do více objednávek, aby zákazník zbytečně neplatil za clo a DPH.

Další důležité věci o AliExpress

Jeden ze stěžejních bodů, díky kterým se zákazník rozhodne zakoupit si zboží jsou recenze uživatelů na AliExpress. Napsat takovou recenzi je opravdu jednoduché, proto jakmile zákazníkovi zboží přijde, hned by měl napsat recenzi, aby dal dalším zákazníkům najevo, jaké zboží je.

Reklamace na AliExpress se není třeba bát. Vše se nejprve řeší s prodejcem samotným a v případě, že by nedošlo ke společnému řešení, vstupuje do celé záležitosti AliExpress. Ten daný problém řeší tak dlouho, dokud nedojde k spokojenosti obou stran.

Další z věcí, která lidem usnadní nakupování je aplikace AliExpress. Díky tomu jsou nákupy jednoduší a pohodlnější. Je k dostání jak pro Android tak pro iOS.

Publikováno: 02. 04. 2021

Štítky:

RecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang