Gigaprint – recenze

Gigaprint – recenze

Gigaprint je specializovaným obchodem na prodej spotřebního materiálu určeného pro tiskárny, kopírky a faxy. Na českém trhu se v této oblasti řadí mezi nejoblíbenější e-shopy a zákazníci zde mají na výběr z více jak 8 000 druhů naplní i tonerů. Jedná se o kvalitní obchod a jaké jsou recenze Gigaprint?

Český e-shop Gigaprint se prezentuje jako distributor těch nejkvalitnějších náplní do tiskáren, kopírek, štítků a štítkovačů. Dostupný spotřební materiál pro kancelářské i domácí užití pochází pouze z oficiálních distribucí pro Českou republiku.

Prémiová kvalita kompatibilních náplní je zde dostupná až pro 25 000 druhů tiskáren, se kterými se lze v rámci tuzemského trhu setkat.

Tonery lze nakoupit za ty nejlepší ceny na Expert elektro, kde právě probíhají slevy.

Prozkoumat nabídku Expert elektro >

U Gigaprint mohou zákazníci ušetřit až 70 % oproti originálním tiskovým kazetám. I originální kusy však obchod dokáže svým odběratelům poskytnout za ty nejlepší dostupné ceny, a to díky velkým objemům prodeje.

E-shop Gigaprint

Potřebné vybavení pro tisk, ať už domácí či kancelářský, zde najde opravdu každý. Orientace na e-shopu Gigaprint je usnadněná díky našeptávači a chytré navigaci, díky nimž stačí vyhledat příslušnou tiskárnu a e-shop automaticky zvládne vyhodnotit adekvátní náplň.

Sortiment Gigaprint se zaměřuje na veškeré příslušenství potřebné k tisku. Nabídka e-shopu je tak přehledně členěna následovně:

 • inkoustové náplně
 • tonerové náplně
 • optické válce
 • papíry do tiskáren
 • pásky a štíty

Gigaprint ve své nabídce pokrývá téměř všechny značky, se kterými se v oblasti tiskáren setkat. Nechybí zde tedy příslušenství pro značky jako HP, Canon, Brother, Konica Minolta, Xerox, OKI nebo Epson.

Tonery Gigaprint lze zakoupit pro všechny známé značky z oblasti tisku.

Díky podrobnému vyhledávání dle značky, její řady i konkrétního modelu se nemůže stát, že by zákazník zakoupil neodpovídající náplň. Pro úplnost kancelářské výbavy zde nechybí ani kancelářský papír či foto papír.

Ačkoliv zde existují větší e-shopy zaměřující se na prodej podobného materiálu, kupříkladu Alza, Expert elektro, Datart nebo Mall, e-shop Gigaprint svou úzkou specializací dokáže poskytnout naprosto komplexní péči o náplň tiskáren včetně příslušenství.

E-shop Počítače24 disponuje nabídkou tiskáren do kanceláří i pro domácí užití.

Vybrat si novou tiskárnu >

Jak vybrat náplň do tiskárny?

V případě, že si zákazník při výběru zboží neví rady, stačí se řídit jednoduchou navigací. Jak již bylo řečeno, díky ní člověk nenakoupí chybnou náplň. Následující způsoby nákup na Gigaprint znatelně usnadňují:

 • našeptávač na úvodní stránce
 • vyhledávací formulář
 • konfigurátor dle konkrétní tiskárny

Tonery Gigaprint nabízí pro obrovské množství tiskáren – až 25 000 modelů. Díky rychlé dopravě tudíž nedojde k situaci, kdy v kanceláři vypadne tisk na delší dobu než 1 den.

Tonery Gigaprint jsou navíc detailně popsány, a tak zde zákazníci zjistí veškeré potřebné informace. Jedná se například o dobu záruky, její kapacitu, barvu a v neposlední řadě také o kompatibilitu.

Sleva Gigaprint připadá na značnou část sortimentu.

Gigaprint – doprava a platba

Gigaprint je firma původem ze Zlínského kraje, nicméně dostupnost po celé republice již díky výdejním místům nepředstavuje žádný problém. Gigaprint Liptál, to je hlavní sídlo společnosti a zároveň také jedno z odběrných míst.

Právě zde si mohou zákazníci tonery Gigaprint vyzvednout ihned po objednání. Rychlé vyzvednutí přímo na oficiální pobočce lze uskutečnit také v hlavním městě, v prodejně Gigaprint Praha. Další výdejní místa včetně adres jsou vyobrazeny v tabulce níže.

Co se dopravy týče, Gigaprint spolupracuje s přepravními společnostmi PPL, GLS, Zásilkovna a Česká pošta.

V rámci doručení po Praze lze taktéž využít služby Messenger pro expresní doručení, a to již do 2 hodin od objednání. Cena dopravy se napříč dopravci liší, jak je patrné z následující tabulky.

Dopravu zdarma zákazník momentálně získá při platbě nad 300 Kč.

DopravaCena
PPL kurýr85 Kč
Česká pošta – Balík do ruky68 Kč
Česká pošta – Balík na poštu55 Kč
Osobní odběr Gigaprint Prahazdarma
Osobní odběr Gigaprint Liptálzdarma
Zásilkovna35 Kč
GLS kurýr85 Kč

Platebních metod Gigaprint využívá hned několik, přičemž za dobírku při převzetí je nutné doplatit dodatečných 30 Kč, respektive 15 Kč v případě Zásilkovny.

Gigaprint podporuje následující platební metody:

 • online platební karta
 • převod na účet
 • platba v hotovosti

Veškeré internetové platby probíhají přes bezpečné systémy PayU či GoPay, které podporují téměř všechny banky v České republice.

Kladné recenze Gigaprint doplňuje ocenění Shop roku 2020.

Odběrná místa Gigaprint

Díky široké nabídce přepravních společností lze na odběrná místa narazit po celé České republice. Vedle již zmiňovaných poboček Gigaprint Praha a Gigaprint Liptál mohou zákazníci pro odběr zboží využít následující odběrná místa.

Výdejní místoAdresa
Gigaprint Praha
(Gigaprint Sokolovská)
Sokolovská 416
186 00
Praha 8-Karlín
Gigaprint Liptál Liptál 487
756 31
Liptál
Gigaprint BrnoNonstop tabák
Benešova 52
602 00 Brno
Gigaprint OstravaGALOP
Šenovská 463
717 00 Ostrava
Gigaprint OlomoucONROAD
Čajkovského 18b
779 00 Olomouc
Gigaprint VsetínCentrum pojištění Vsetín
Žerotínova 1114
755 01 Vsetín

Přeskladnění mezi jednotlivými pobočkami by mělo vždy proběhnout do 1 dne, a tak lze mít tonery Gigaprint v kanceláři či doma opravdu rychle. Oficiální pobočky lze využít rovněž pro zasílaní využitých náplní pro odbornou recyklaci.

Adresa pro zasílání pošty, reklamací a sběr prázdných kazet k recyklaci:

GIGAPRINT.CZ – Cetria s.r.o.
Průmyslová zóna
Liptál 487
756 31 Liptál
Česká republika

Zákaznická linka a kontakty na Gigaprint pro návody a rady:

+420 571 412 424
+420 736 242 475
info@gigaprint.cz
Po-Pá: 9:00-18:00

Proškolený a zkušený personál zákaznického centra pak zákazníkům pomůže v instalaci nové kazety nebo recyklaci vypotřebované náplně.

Gigaprint slevový kód

Sleva Gigaprint je zákazníkům k dispozici jako doprava zdarma, a to při objednávce nad 300 Kč. Jedná se o dočasnou slevu, kterou e-shop pro své klienty poskytuje jako vděk za vítězství v anketě Shop roku 2020. Standardně je doprava zdarma poskytnuta až u objednávek nad 1 499 Kč.

Tonery Gigaprint je rovněž možné zdarma recyklovat.

Slevový kód Gigaprint momentálně nenabízí, nicméně poštovné zdarma již od 300 Kč rozhodně není zanedbatelná akce.

I přes chybějí slevový kupón Gigaprint nabízí náplně do tiskáren s nejdostupnějšími cenami v tuzemsku. Právě proto si jej oblíbilo již na 10 000 pravidelných zákazníků.

Gigaprint sleva je navíc poskytována v rámci e-shopu na velké množství zboží, zejména kompatibilní náplně. Ty lze navíc kombinovat s originálními kazetami, což zajišťuje skvělou kvalitu za velmi dostupné ceny. Sleva Gigaprint na podobné produkty dosahuje 73 %.

Gigaprint recenze

Na Gigaprint recenze lze narazit jak na samotném e-shopu, tak na bezpočtu různých hodnotících serverech. Za 10 let své existence si obchod vybudoval v oblasti tiskárenských potřeb solidní jméno a dnes patří k hojně využívaným obchodům pro tyto potřeby.

Zákazníci si nejvíce cení následujícího aspektů:

 • rychlost dodání
 • komunikace
 • rozsáhlá sít výdejních míst

I díky tomu si na serveru Heureka obchod vysloužil hodnocení 4,8 hvězdiček z 5 celkových, čímž se řadí mezi ověřené e-shopy.

Recenze Gigaprint přesahují na výše uvedeném serveru sumu 20 000, a tak lze tyto reference brát skutečně v potaz. Přestože slevový kupón Gigaprint nenabízí, dostupné ceny z něj dělají jeden z nejoblíbenějších obchodů v oblasti tisku a tiskárenských potřeb.

Recnze Gigaprint na serveru Heureka.

Samozřejmě zde člověk narazí i na opačné názory, nicméně Gigaprint recenze nespokojených zákazníků okamžitě řeší. V neposlední řadě si velké množství recenzentů cení také přehlednosti e-shopu.

A kde jinde nakoupit?

Přestože recenze Gigaprint hovoří jasně ve prospěch tohoto e-shopu, mnoho zákazníků by rádo využilo nějaké další alternativy. Na českém trhu operují již zmiňované obchody jako Alza nebo Datart.

S využitím slevového kupónu Datart nebo ISIC slevy Alza lze při nákupu navíc ušetřit.

Vyplatí se zmínit také obchod Počítače24, v němž na podobné příslušenství zákazníci narazí taktéž. Pro levné nákupy se hodí využít také čínských e-shopů. Příslušenství nejen k tiskárnám lze nakoupit i v následujících zahraničních e-shopech:

Je však zapotřebí uvést, že reklamace zboží z Číny je pro nakupující většinou nevýhodná, a proto stojí za uváženou, zda se k nákupu skutečně uchýlit. Avšak ti, kteří pro nákup příslušenství výše uvedené obchody využijí, mohou bezpochyby ušetřit.

Nákupy zboží z Číny obecně patří ke skvělým způsobům, jak ušetřit na výdajích, člověk však musí počítat s horší kvalitou než tomu bude u nákupu právě například na Gigaprint.

Publikováno: 26. 04. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang